mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 sty 2013, 19:56 
Cytuj  
a ty sie highlander spodziewasz, ze ktos tutaj jest z tego kolegium lekarskiego?
albo z organizacji owsiaka? czy tez moze czekasz, az sam owsiak wpadnie, poda ci linki do sprawozdan i jebnie rozprawke na 3 strony zeby zdementowac bzdury, ktore wklejasz?
wez serialnie, jebnij sie w leb :)

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 7 sty 2013, 19:57 
Cytuj  
Nie wiem jak teraz, ale zdarzało się, że szpitale miały drogi sprzęt z wośp, a nie korzystały z niego gdyż nie miały kasy na koszty eksploatacyjne. Póki nie naprawi się systemu ROZDAWNICTWA lekarstw (zrobić coś z namiętnym kupowaniem lekarstw - szczególnie przeciwbólowych - u polaków) i kolejek (nie zwiększać składki, ale dać np 5-10zł za wizytę u lekarza), recept, ubezpieczeń to wośp będzie taką kroplówką i sposobnością żeby nic nie robić ze służbą zdrowia albo się nią bawić (jakieś chujowe reformy)


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 sty 2013, 20:03 
Cytuj  
Sam sie jebnij Mendol. A moze mam pojechac do owsiaka czy kolegium lekarskiego i sam zapytac u zrodla, zamiast po prostu zaczac dyskusje na forum? Co bedzie prostsze? Byc moze ktos zglebil temat czy cokolwiek sie orientuje. Mielismy gorsze porady, typu "jaki sweter kupic". Ja nigdy sie w to nie wglebialem, zobaczylem kontrowersyjny tekst i tyle. Ktory co jak co latwo zaostal skrytykowany, nawet zreszta przeze mnie. Czy uzyskalem odpowiedz? W sumie tak, a jesli dalej mialbym drażyc temat to juz poszukalbym sobie jakis konkretnych zrodel by sie upewnic. Moze sobie byc nawet w tym tekscie ziarenko prawdy, wazne, zeby wiekszosc byla nieprawda i tyle. Dla mnie zwykly temat do dyskusji, a zachowujesz sie jakbym wyzwal twoja stara.

A odnosnie kolegium lekarskiego to bylo apropos posta White Trox'a.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 sty 2013, 20:26 
Cytuj  
l2r. Nie było tematu jaki sweter kupić.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 sty 2013, 20:34 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
l2r. Nie było tematu jaki sweter kupić.

dzizas niewazne, potraktuj to jako hiperbole ;p temat o ksiedzu na koledzie tez jest pro.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 sty 2013, 20:50 
Cytuj  
stara se mozesz wyzywac do woli.
ale nie spodziewalem sie, ze wydawaloby sie ogarniety chlop, potrzebuje forum zeby 'dementowac' takie rzeczy i pierdolic takie glupoty.
po czym jak dostaje odpowiedz to dalej ma jakies waty.
ja juz ci napisalem - poszukaj wsrod znajomych rodzicow, ktorych dzieciom wosp uratowalo zycie.
a potem przyjdz z powrotem i pogadamy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 sty 2013, 21:04 
Cytuj  
Mam wąty do Twoich wątów i nic więcej ;d Czuje, ze mi wmawiasz, ze popieram powyzsze, a tak nie jest.
Mimo woli cos czasem takiego znajduje, byc moze grupa przeciwnikow Owsiaka jest dosc aktywna, ze nie wiem czy on jest kontrowersyjny czy faktycznie ktos po prostu zazdrosci i rozsyla bzdury, bo to nie pierwszy raz. Z drugiej strony jesli wieksza czesc trafia na inne cele niz pomoc to troche to jednak nie fair. Podkreslajac jesli. I z 1 punktem si ezgodze, ze wolalbym by to trafialo bezposrednio do osob potrzebujacych a nie instytucji. Jak pogadam z kims komu jednorazowo pomogli, jednorazowa zbiorka to powiedza to samo co przy wośp.


_________________
.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 7 sty 2013, 21:07 
Cytuj  
wiedziałem, że za tym kryje się coś więcej!
viewtopic.php?f=1&p=994971#p994971


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 sty 2013, 21:10 
Cytuj  
chyba latwiej znalezc kogos, komu pomoglo wosp, niz jednorazowa zbiorke...
ale ciesze sie, ze zrozumiales swoj blad i juz nie bedziesz wiecej pitolil glupot :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 sty 2013, 21:11 
Cytuj  
Ta, jako osoba mnie drazni, typ osobowosci a brudstock (blame me) srednio mi odpowiada. Dzialalnosc to co innego.

Mendol - biczuje sie i ide na kolanach do kalkuty. Moze byc?


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 sty 2013, 21:37 
Cytuj  
Na chuj go przepraszasz? Ze wkleiles linkai kretyn jak zwykle sie podjaral (az dziw ze jeszcze o dzieciach nie bylo i zebys dorosnal)?

Pewnie 95% tego tekstu to prawda i przy WOSP i wokol Owsiaka sa takie same jak nie wieksze walki, przekrety, korupcja i zlodziejstwo jak przy kazdym dochodowym przedsiewzieciu w tym kraju.

Piana starego ramola, ktory na tak ciasne horyzonty i swiatopoglad, ze nie ogrania iz na kazdy nawet najbarzdziej kontrowersyjny temat mozna porozmawiac (oraz ze nikogo nie obchodzi jego wiek i jego dzieci) tego nie zmieni. :) Tak wiec sie nie przejmuj i wklejaj dalej jak co znajdziesz. Przyjemna lektura.

A najlepsze jest to ze nawet jesli ten tekst jest w 100% prawda to i tak to co robi Owsiak jest spoko i to jest fakt - tylko takie cepy jak mendol nie rozumieja ze nie wszystko jest czarno-biale a wrecz przeciwnie. Smiem przypuszczac z e z panem Owsiakiem i jego organizacjami i firmami na czele. Jedno nie wyklucza drugiego i nie widze powodu zeby kolesia traktowac jak Matke Terese z Kalkuty.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 sty 2013, 21:46 
Cytuj  
Ale te przeprosiny to z nutą ironii przeciez.

No nie, są w tym tekscie pierdoly, z dziwnego portalu, bez zrodel. Bardziej mnie w sumie zaintrygowalo to wychwalanie Caritasu, ktory faktycznie czesto nazwyany jest "jedyna sluszna instytucja".

I plz, moze miezmy temat na greenpeace, tu przynajmniej wiadomo, ze są chujowi ;d


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 sty 2013, 21:48 
Cytuj  
ja to już mogę zdementować bo to, że jest przetarg kompletnie niczego w Polsce nie zmienia i jeśli ktokolwiek miał z przetargami do czynienia dobrze o tym wie.
Na dodatek jeśli już przetarg byłby legalnie przeprowadzony (szansa 1/100) to dzięki głupim bądź niesprawdzonym zapisom jak 100% cena, dzieciaki mogłyby dostać crap zamiast sprzętu bo przecież miałby "takie same lub zbliżone parametry".
Bardzo dobrze, że pchają to bez przetargów.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 sty 2013, 21:51 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Ale te przeprosiny to z nutą ironii przeciez.

No nie, są w tym tekscie pierdoly, z dziwnego portalu, bez zrodel. Bardziej mnie w sumie zaintrygowalo to wychwalanie Caritasu, ktory faktycznie czesto nazwyany jest "jedyna sluszna instytucja".

I plz, moze miezmy temat na greenpeace, tu przynajmniej wiadomo, ze są chujowi ;d


Nie wnikam w merytoryke tego tekstu w sumie. Pisze o reakcji z dupy pana mendola.

Ja Owsiaka szanuje za to co robi neimniej jednak... 'znajdzcie mi czlowieka a znajdzie sie paragraf". ;)
Tam gdzie sa duze pieniadze (a tu sa gigantyczne do tego bardzo trudne do kontrolowania co gdzie jak i ile i od kogo) tam sa przekrety. Badzmy realistami.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 7 sty 2013, 21:56 
Cytuj  
No to jest inna sprawa, że wszystkie europejskie firmy mają specjalne fundusze do ustawiania przetargów. Firmy Amerykańskie ponoć tego nie praktykują i mają przez to problemy, żeby u nas w kraju coś sprzedać - to jeśli chodzi o przetargi organizowane przez szpitale.

W Polsce wpadł chyba tylko raz Philips- były pracownik chciał się zemścić i doniósł:
http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju, ... 74442.html

Cytuj:
to dzięki głupim bądź niesprawdzonym zapisom jak 100% cena, dzieciaki mogłyby dostać crap zamiast sprzętu bo przecież miałby "takie same lub zbliżone parametry".
Druga sprawa. No i ludzie z tej komisji co wybiera sprzęt, podpisują się z imienia i nazwiska co wybrać i nie są to jakieś no-name'y, które mają w dupie swoją reputacje.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 7 sty 2013, 22:19 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Na chuj go przepraszasz? Ze wkleiles linkai kretyn jak zwykle sie podjaral (az dziw ze jeszcze o dzieciach nie bylo i zebys dorosnal)?


Twoje gusta to twoja personalna , indywidualna sprawa ale to ze nie masz szacunku do faceta ktory badz co badz przezyl wiecej niz Ty i jest dalej w zyciu niz Ty , jest po prostu niesmaczne


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 sty 2013, 22:45 
Cytuj  
heheheh OK :lol:
na szacunek trzeba sobie zasluzyc m8.


_________________
Obrazek

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 sty 2013, 23:11 
Cytuj  
Niah napisał(a):
Nie wiem jak teraz, ale zdarzało się, że szpitale miały drogi sprzęt z wośp, a nie korzystały z niego gdyż nie miały kasy na koszty eksploatacyjne. Póki nie naprawi się systemu ROZDAWNICTWA lekarstw (zrobić coś z namiętnym kupowaniem lekarstw - szczególnie przeciwbólowych - u polaków) i kolejek (nie zwiększać składki, ale dać np 5-10zł za wizytę u lekarza), recept, ubezpieczeń to wośp będzie taką kroplówką i sposobnością żeby nic nie robić ze służbą zdrowia albo się nią bawić (jakieś chujowe reformy)

Jakie rozdawnictwo leków? Wszystko co działa masz na receptę, samo możesz sobie kupić paracetamol :). Należałoby zacząć od wymiany lekarzy, którzy chuj kładą przez co najlepiej od razu iść prywatnie do specjalisty. Zresztą połowę tzw. specjalistów też należałoby wyjebać na zbity pysk.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 sty 2013, 23:30 
Cytuj  
no a faktycznie najbardziej zalezy mi na twoim szacunku kabraxis :)
i na chuj sie znowu jarasz tym, ze cos napisalem?
w sumie to chyba lepsza moja reakcja, niz twoj standardowy komentarz, w ktorym czesciej ode mnie uzywasz 'dzieci' i 'wieku' przy czym musisz tez zawsze dorzucic idiote, kretyna, ramola, dziada itd. itp.
takze jesli chodzi o reakcje z dupy i robienia z siebie kretyna, to przebiles juz wszystkich na tym forum.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 7 sty 2013, 23:40 
Cytuj  
Havok napisał(a):
Jakie rozdawnictwo leków? Wszystko co działa masz na receptę, samo możesz sobie kupić paracetamol :). Należałoby zacząć od wymiany lekarzy, którzy chuj kładą przez co najlepiej od razu iść prywatnie do specjalisty.

Miałem taki okres całkiem w sumie niedawno, że sporo biegałem po lekarzach. Nauczyło mnie to, że na prywatnych wizytach tak samo kładą chuja jak na państwowych uśredniając. Po prostu są dobrzy i źli lekarze. Prywatne wizyty to jak koniecznie musisz / chcesz do konkretnego lekarza w sensie konkretnego nazwiska dostać szybko. Choć część tych naprawdę obleganych to i prywatnie potrafi mieć wielomiesięczne terminy.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.