mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1462, 1463, 1464, 1465, 1466, 1467, 1468 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 20 gru 2015, 10:11 
Cytuj  
http://wiadomosci.wp.pl/kat,141202,titl ... tykul.html


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 20 gru 2015, 10:22 
Cytuj  
Niah napisał(a):
http://wiadomosci.wp.pl/kat,141202,title,Rafal-Wos-czas-na-V-RP,wid,18054010,martykul.html


+1 podoba mi się- nic dodać nic ująć- obiektywne spojrzenie

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 20 gru 2015, 11:04 
Cytuj  
Niah napisał(a):
http://wiadomosci.wp.pl/kat,141202,title,Rafal-Wos-czas-na-V-RP,wid,18054010,martykul.html


stek bzdur. Pokąsanie ręki która dała im władzę - bo odciągneli świnie które PO usadowiło przy korycie od tegoż koryta. Logiczne jak cholera.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 20 gru 2015, 11:05 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Niah napisał(a):
http://wiadomosci.wp.pl/kat,141202,title,Rafal-Wos-czas-na-V-RP,wid,18054010,martykul.html


stek bzdur. Pokąsanie ręki która dała im władzę - bo odciągneli świnie które PO usadowiło przy korycie od tegoż koryta. Logiczne jak cholera.


Sio idioto.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 20 gru 2015, 11:09 
Cytuj  
Niah twoje poglądy to takie połączenie Mao Tse Tunga z Merkel. Gdzieś w połowie tego roku totalnie się zatraciłeś ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 gru 2015, 11:19 
Cytuj  
https://www.youtube.com/watch?v=2EANQNLPrHs
'„Dopóki żyję” Ewy Stankiewicz i Jana Pospieszalskiego to film o dzisiejszych Węgrzech, m. in. o wielkiej demonstracji w obronie rządu Viktora Orbana, która odbyła się 21 stycznia w Budapeszcie z udziałem niemal miliona ludzi.'

całkiem ciekawy film.


_________________
.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 20 gru 2015, 12:23 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
Niah napisał(a):
http://wiadomosci.wp.pl/kat,141202,title,Rafal-Wos-czas-na-V-RP,wid,18054010,martykul.html


+1 podoba mi się- nic dodać nic ująć- obiektywne spojrzenie

Qft
Dokładnie to samo pomyślałem


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 20 gru 2015, 12:30 
Cytuj  
mam to szczęście ,że niedaleko mojego domu jest taki sklepik prywatny i ci ludzie 2x w tygodniu biją świnke i robią wędliny
świeżo uwędzona kiełbaska, jeszcze ciepła- dla mnie to najlepsza kiełbaska wiejska - kromka chleba do tego i niebo w gębie :)
schab czy szynka wedzona - takie jak lubie - wilgotne , słone
kaszanka też jeszcze ciepła
ogólnie jak ktos do mnie przyjeżdża to się zachwyca,a ceny normalne , nie jakieś z kosmosu bo tradycyjne

embe- taka ciekawostka- właścicielka się chwaliła ,że ludzie nawet z Krakowa przyjeżdżają po te ich wędliny :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 gru 2015, 12:35 
Cytuj  
tego mi brakuje, w rejonie krakowa udało się sprawnie zniszczyć konkurencje przez to stowarzyszenie co dostało certyfikat, nie wytrzymałbyś kontroli na zmianę przez cały rok


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 20 gru 2015, 12:37 
Cytuj  
meterrr napisał(a):
lordyp napisał(a):
Niah napisał(a):
http://wiadomosci.wp.pl/kat,141202,title,Rafal-Wos-czas-na-V-RP,wid,18054010,martykul.html


+1 podoba mi się- nic dodać nic ująć- obiektywne spojrzenie

Qft
Dokładnie to samo pomyślałem

Ok tylko jaki to (tzn. ta tzw. V RP) miałbybyć projekt i KTO niby miałby to robić?

PO-bis w formie Nowoczesnej? Libertarianie i inni Korwinowcy/Wiplerowcy? Jakieś mocno niejasne kto-wie-co-to-jest? z liderem prezentującym czasem pomysły łączące amerykański neokonserwatyzm i libertarianizm a la USA i kto wie czego jeszcze w formie Kukiza'15? Szalona pseudo-socjaldemokracja na wzór zachodni? (w Polsce reprezentowana przez 'Razem')

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 gru 2015, 12:54 
Cytuj  
Tera kurwa my :D
Partia mmorpg!

Spoko ten artykul, tylko nie ma komu tego robic.

Mlodzi padawani Korwina dorosna i z Wiplerem zrobia porzadek ;)


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 gru 2015, 13:03 
Cytuj  
A mysleliscie kiedys by dolaczyc do czegos w stylu prywatnych spoldzielni? Np. Sasiadujacy ludzie. Gdzie ludzie wykladaja kase i raz na jakis czas ktos odbiera towar od lokalnego rolnika, czy cos w tym stylu. Kiedys o tym slyszalem. Ale nie wiem jak to wyglada w praktyce.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 gru 2015, 13:07 
Cytuj  
Raz tu opowiadałem o takim małżeństwie co często się wypowiadało że nowa rzeczywistość wymusza na młodych zaradności, a że nowe realia dają wiele możliwości i nie rozumieją krytyki PO i że to ludzie powinni się dostosować bo PO poszerzyło im horyzonty.
Właściwie to racja w 100% może po za tym że to PO coś nam rozszerzyło, wiecie o co chodzi bo to medialnie też było wałkowane i wielu to wykorzystało.

No i teraz się dowiaduje że on stracił zamówienia z fundacji i spółek powiązanych z PSL, a w jego małej firmie reklamowej było to 90% dochodów, syn pracujący w biurze poselskim byłego posła psl jest na bezrobociu, a żona nie jest pewna czy PiS czasem nie doprowadzi do redukcji stanowisk w urzędzie marszałkowskim.

Zgadnijcie gdzie byli wczoraj całą rodziną ?
nie nie... nie na gwiezdnych wojnach, byli na rynku głównym na wiecu KOD :lol:

Wiem, wychodzi ze mnie polaczkowatość, ale kur... śmieje się od godziny z tego i musiałem się tą informacją podzielić z wami :lol:


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1024
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 20 gru 2015, 13:12 
Cytuj  
embe napisał(a):
tego mi brakuje, w rejonie krakowa udało się sprawnie zniszczyć konkurencje przez to stowarzyszenie co dostało certyfikat, nie wytrzymałbyś kontroli na zmianę przez cały rok


Ale troche histeryzujesz bo to co opisywales wczesniej to wg mnie zwykla konkurencja dzialajaca w obrebie prawa i srodkow jakimi dysponuje. Nie byloby uni i ichniejszych certyfikatow to wiele firm inaczej by probowalo zwalczyc konkurencje, wszystko zalezy od tego co byloby dla nich mozliwe, na rynku walczy sie nie tylko jakoscia produktu ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 gru 2015, 13:21 
Cytuj  
Dracos, znam ludzi, mieszkam w tym rejonie, wiem co napisałem, nie ma to nic wspólnego z uczciwą konkurencją, obecnie w rejonie gdzie co kawałek ktoś produkował wędliny i były sklepy nie ma nic, jest lewiatan, biedronka i piękny szyld że region słynie z produkcji wędlin lisieckich, które możesz sobie kupić w lewiatanie lub krakowskim kredensie.

----

Juz bym wolał by było jak we francji gdzie rolnik ma PRAWO na przygotowanym przez centra handlowe nieodpłatnie i sprzedawać swoje wyroby.
Nazwa rolnik nie pasuje, chodzi o producenta żywności, małe firmy, rodzinne firmy, tradycyjne wyroby itd.
Jednak u nas mimo że pierwsze hipermarkety budowały się na wzór tych francuskich to jednak nie ma i nie było takich przepisów, a hipermarket woli postawić stoisko z tradycyjnymi produktami, które są przeciętne i nijakie w cenach wygórowanych.

26 lat wolego rynku, który wspiera wielkie i gigantyczne firmy, głownie zagraniczne, produkcja żywności ograniczana ilościowo i jakościowo przepisami EU, efekt jest jaki jest, malutkie firmy produkujące żywność mają przewalone, tu znowu chciałbym podejścia jak w UK, czyli wsparcie i specjalne przepisy dostosowane do realiów małej produkcji żywności.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1024
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 20 gru 2015, 13:31 
Cytuj  
Nie pisalem ze to jest uczciwa konkurencja;)

Mnie nie musisz przekonywac bo wiem jaki to jest shit jaki ludziom sprzedaja, ja osobiscie to juz takiej nieufnosci nabralem ze jak kogos osbiscie nie poznalem to nie wierze w zaden certyfikat czy stempelek, bo mam az zakrawajaca na paranoje chroniczna podejrzliwosc w stosunku do producentow zywnosci. Znajomy pracuje w biznesie piekarniczym i generalna konkluzja po rozmowie z nim jest taka ze jak chcesz prawdziwy chleb to musisz sobie go sam upiec bo inaczej dostaniesz produkt cechujacy sie nie dobrym smakiem ale "powtarzalnosca". Powtarzalność słowo klucz tego oczekuje klient i to dostaje :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 20 gru 2015, 13:55 
Cytuj  
Okej. Ale super przykład. Mogę wymyślić siedem z odwrotna teza.


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 20 gru 2015, 14:25 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Niah twoje poglądy to takie połączenie Mao Tse Tunga z Merkel. Gdzieś w połowie tego roku totalnie się zatraciłeś ;)


Jak krytykowałem władze w latach 2007 - 2015 to wszystko ok, a jak krytykuje obecną to już ból dupki?
Dla niektórych konformizm to samo, co pragmatyzm. Wcześniej ujadający na władzę, a teraz jej liżący jej rów, a to tylko dlatego, że 'swoi' zaczęli rządzić, w odróżnieniu od 'nie swoich' którzy przestali.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 20 gru 2015, 14:48 
Cytuj  
Jest akt oskarżenia przeciwko kuratorowi twórcy Amber Gold
Cytuj:
W rozpoczynającym się niedługo procesie w sprawie Amber Gold jednym z wątków będzie sprawa nadzwyczajna łatwość rejestracji parabanku. Szybko wyszło bowiem na jaw, że pomysłodawca parabanku, Marcin P. załatwił wszystkie formalności w Ministerstwie Finansów w ciągu kilku dni, na podstawie własnego oświadczenia, że spełnia wszystkie ustawowe wymogi dla tego typu działalności, co nie miało pokrycia w prawdzie.

By żyło się lepiej. :lol:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 20 gru 2015, 15:14 
Cytuj  
https://www.youtube.com/watch?v=k2nPDhaat1g

Wkurwił się. :D

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1462, 1463, 1464, 1465, 1466, 1467, 1468 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.