mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1473, 1474, 1475, 1476, 1477, 1478, 1479 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 21 gru 2015, 23:16 
Cytuj  
Nefastus napisał(a):
Profeta napisał(a):
Lokken1 napisał(a):
Szkoda mi Morawieckiego. Gdyby naprawdę miał coś do gadania to miałbym jakieś nadzieje.

http://www.tvn24.pl/glinski-o-ustawie-5 ... 935,s.html




Gliński napisał(a):
Zdaniem wicepremiera Glińskiego ustawa 500 plus obejmie również dzieci emigrantów. - Generalnie tak. 500 zł na dziecko będzie dotyczyło także emigrantów, ale nie powiem, jak to będzie rozwiązane technicznie - stwierdził. - Czy to będzie także obejmowało dzieci mieszkające za granicą to nie wiem, bo nie wiem, jak to technicznie się rozwiąże. Jeśli cała rodzina się wyprowadziła, nie ma związku z Polską - to nie wiem, jak to będzie realizowane - powiedział.



:lol: :lol:


Jak tam jest zloty, kurewski imbecilu'?



to sobie go weź :lol:

**

Posty: 401
Dołączył(a): 12.12.2015
Offline
PostNapisane: 22 gru 2015, 00:27 
Cytuj  
Cytuj:
Prof. Andrzej Rzepliński, ksiądz Adam Boniecki oraz Adam Kiciński i Marcin Iwiński zostali laureatami Nagrody im. Stefana Kisielewskiego za rok 2015.


Wprost będzie miało lekki zgrzyt. W końcu są organizatorem plebiscytu.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 gru 2015, 06:39 
Cytuj  
Polityczna dla Rzeplinskiego, nice 8)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 gru 2015, 08:53 
Cytuj  
Dziwne, że nie Jarosław wszystko zgarnął. W Krynicy pokazali jak głosować.


_________________
Χ Ξ Σ

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 22 gru 2015, 09:35 
Cytuj  
poprawki do ustawy o TK , dołożone wczoraj :

- postępowanie dyscyplinarne przed Trybunałem wobec sędziego TK "można wszcząć także na wniosek prezydenta lub ministra sprawiedliwości".
- "jeżeli orzeczenie zostało wydane z rażącym naruszeniem przepisów postępowania, uczestnik postępowania może złożyć wniosek o wznowienie postępowania do chwili ogłoszenia orzeczenia"

dodając wcześniejsze zapisy o liczbie sędziów obecnych przy ważnych sprawach w liczbie 13 ( na 15) i wymaganej zgody przy udziale 2/3 głosów mamy sytuację , w której sprawy będą się ciiiiiiągnac , wyroki nie są już ostateczne a niewygodnego sędziego można odwołać

no i po TK :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 gru 2015, 09:37 
Cytuj  
Podważanie wyroków i atak na niezawisłość sędziowską. Model białoruski.


_________________
Χ Ξ Σ

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 gru 2015, 09:49 
Cytuj  
A propos dyskusji o budżecie i zabaw z deficytem to:

Zaniżanie deficytu budżetu państwa, deficytu sektora finansów publicznych oraz długu publicznego jest niepokojącym zjawiskiem, gdyż wielkości te stanowią podstawę do dokonania przez społeczeństwo oceny sytuacji finansowej państwa.
W całym 2013 r. NIK zidentyfikował następujące działania, które miały wpływ na wykazywanie odpowiednio niższego deficytu budżetu państwa:

− Przekazanie do Funduszu Ubezpieczeń Społecznych przekazano, w formie rozchodów budżetu państwa, środków na refundację utraconych przez FUS wpływów ze składki stanowiącej dochody otwartych funduszy emerytalnych (10,7 mld zł),
− Pożyczka z budżetu państwa na sfinansowanie niedoborów Funduszu Ubezpieczeń Społecznych (12,0 mld zł),
− Przekazanie do wybranych jednostek – w formie rozchodów z budżetu państwa - środków uzyskanych w wyniku prywatyzacji Skarbu Państwa (2,7 mld zł),
− Otrzymanie przez Bank Gospodarstwa Krajowego ( niezaliczany do sektora finansów publicznych) od Ministra Finansów obligacji Skarbu Państwa w celu podwyższenia funduszy własnych (2,0 mld zł),
− Pozyskanie przez Krajowy Fundusz Drogowy w formie kredytów i obligacji środków na sfinansowanie inwestycji i remontów krajowych dróg publicznych, zarządzanych przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad (państwową jednostkę budżetową); obligacje i kredyty emitowane lub zaciągane na rzecz KFD były objęte gwarancjami Skarbu Państwa (2,6 mld zł),
− Zmniejszenie kwoty dotacji z budżetu państwa dla spółki PKP Polskie Linie Kolejowe na finansowanie inwestycji kolejowych określonych w Wieloletnim Programie Inwestycji Kolejowych do roku 2013 z perspektywą do roku 2015. Brakujące środki na sfinansowanie programu miała pozyskać spółka PKP PLK w drodze emisji obligacji; zdaniem NIK spółka ta nie posiadała wystarczającej zdolności kredytowej, żeby z przychodów z działalności spłacać dodatkowe zobowiązania zaciągane w celu sfinansowania inwestycji kolejowych. Co istotne - wzrost zadłużenia PKP PLK nie wpłynął na zwiększenie państwowego długu publicznego oraz długu sektora instytucji rządowych i samorządowych, liczonego zgodnie z metodologią unijną, gdyż spółka ta nie jest zaliczana ani do sektora finansów publicznych, ani do sektora instytucji rządowych i samorządowych (1,0 mld zł).

Łączne skutki finansowe wyżej wymienionych działań wyniosły 31,0 mld zł, co stanowiło 1,9% PKB.


https://www.nik.gov.pl/plik/id,6907.pdf


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 22 gru 2015, 09:52 
Cytuj  
o co kaman z ta fundacja batorego kodem i tym bankierem?


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 gru 2015, 09:59 
Cytuj  
Bankier Soros daje kasę fundacji im. Batorego, fundacja finansuje KOD.
KOD zaprzecza, twierdzi że kasę mają z k$ https://zrzutka.pl/j2y5ef. Fundacja zaprzecza, twierdzą że kasy nie przekazywali na KOD, tylko innym podmiotom. Soros nic nie mówi.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 gru 2015, 10:08 
Cytuj  
Customer service polegający na wklejaniu random odpowiedzi :evil:

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 22 gru 2015, 10:18 
Cytuj  
Nefastus napisał(a):
Lokken1 napisał(a):
Nefastus napisał(a):
Lokken i Profeta, podacje wykres zlotego, z przed wyborow i jaki jest teraz? ;)

Tylko tak przypomne ze mowilem ze ZAWSZE przed wyborami (podczas kampanii) gielda i ceny leca na pysk, a po wyborach wychodza na swoje.


A co to ma do rzeczy ? Wcześniej pisałeś, że wklejałem jakiś artykuł o zachowaniu się giełd po wyborach czego nie robiłem.


Profeta napisał(a):

jesteś trochę otępiały?

http://stooq.pl/q/?s=wig20



to głosowanie na komisji to kpina, ale czego oczekiwać od PiS.

Piotrowicz, Pawłowicz i Ast to takie ogarniacze, że nowy druk ustawy będzie się czytać dla beki :lol:





to głosowanie na komisji to kpina, ale czego oczekiwać od PiS.

Piotrowicz, Pawłowicz i Ast to takie ogarniacze, że nowy druk ustawy będzie się czytać dla beki :lol:




Ile razy mam ci przypominac ze jestes idiota?

http://stooq.pl/q/?s=wig20&c=3m&t=l&a=lg&b=0


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 22 gru 2015, 10:19 przez Nefastus, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 22 gru 2015, 10:19 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
Bankier Soros daje kasę fundacji im. Batorego, fundacja finansuje KOD.
KOD zaprzecza, twierdzi że kasę mają z k$ https://zrzutka.pl/j2y5ef. Fundacja zaprzecza, twierdzą że kasy nie przekazywali na KOD, tylko innym podmiotom. Soros nic nie mówi.


Kukiz powołując się na anonimowy wpis na forum portalu Bankier.pl ogłosił, że Fundacja im. Stefana Batorego finansowała marsz Komitetu Obrony Demokracji ze środków „żydowskiego bankiera”, George'a Sorosa. Fundacja im. Stefana Batorego oświadcza, że nie finansowała Komitetu Obrony Demokracji.

Isengrim
jełśi możesz proszę o jakieś konkretne info- bo wiadomości na podstawie anonimowego wpisu to wiesz ..., ja mogę zaraz zrobić anonimowy wpis gdzies tam i przekaże to Kukizowi i też będzie sensacja :)
jeśli już coś "objaśniasz" to dobrze by było gdyby to było poparte faktami

żeby nie było- nie byłem na żadnym KOD

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 22 gru 2015, 10:23 
Cytuj  
Jeszcze zaraz powiesz ze KOD nie jest organizowane przez KijowskiPOPetruGWZjednoczonaLewicaEtc.

Jak mi was nie szkoda.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 22 gru 2015, 10:26 
Cytuj  
@Nefastus
nie wiem kto jest organizatorem KOD, nie interesuje mnie to , nie byłem na demonstracji
chodzi o obiektywne fakty, poza tymi , co powiedziała pani premier , a które jak widać ochoczo kupiłeś nie mając żadnych dowodów

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 22 gru 2015, 10:27 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
Bankier Soros daje kasę fundacji im. Batorego, fundacja finansuje KOD.
KOD zaprzecza, twierdzi że kasę mają z k$ https://zrzutka.pl/j2y5ef. Fundacja zaprzecza, twierdzą że kasy nie przekazywali na KOD, tylko innym podmiotom. Soros nic nie mówi.



Dowód?


A przepraszam, wam wystarczy podejrzenie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 gru 2015, 10:27 
Cytuj  
Fejkowy wpis opublikowany został w fałszywej grupie KOD. Liczy ona blisko 21 tys. członków (prawdziwy KOD prawie 49 tys.). Założyło ją kilku działaczy prokremlowskiej partii Zmiana, przy wsparciu internetowych trolli - hobbystów. Publikują nieprawdziwe informacje na temat KOD-u Mateusza Kijowskiego i sabotują jego działalność.

Szefem Zmiany jest Mateusz Piskorski, były poseł i rzecznik Samoobrony, zdeklarowany zwolennik polityki prezydenta Rosji Władimira Putina.

Cały tekst: http://wyborcza.pl/1,75478,19369931,tro ... z3v2Yg0UOl

Już wiemy skąd nasi forumowi hejterzy KOD otrzymują ruble. ;)


_________________
Χ Ξ Σ

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 22 gru 2015, 10:32 
Cytuj  
Fejkowa grupa KOD zostala zalozona przez adminow Jebawki (Jak bedzie w Akapie) a problemem bylo to ze ci sami idioci raidowali troll grupe a nie autentyczny KOD.

FYI, wiem kto dokladnie jest odpowiedzialny za fejk KOD.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 22 gru 2015, 10:48 przez Nefastus, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 22 gru 2015, 10:32 
Cytuj  
Nefastus napisał(a):
Jeszcze zaraz powiesz ze premier jest niezależna, a prezydent bezpartyjny i starają się przestrzegać przepisów prawa razem z Sejmem, który uchwala wyłącznie wysokiej jakości akty legislacyjne. W dodatku po konsultacjach z obywatelami oraz instytucjami.
Wymiana kadr politycznych odbywa się stanowczo, ale bez zwolnień bezpartyjnych, nowi ludzie mają doświadczenie i wiedzę, najczęściej zdobytą za granicą. wig 20 wchodzi na ścieżkę wzrostu sprzed kryzysu z 2008 r.

Ponadto rola Jarosława Kaczyńskiego ogranicza się do ciepłych, pełnych życzliwości przemówień, które tchną pozytywnego ducha w naród polski!

Jak mi was nie szkoda.


fix'd

****
Avatar użytkownika

Posty: 1409
Dołączył(a): 29.10.2010
Offline
PostNapisane: 22 gru 2015, 10:33 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
Bankier Soros daje kasę fundacji im. Batorego, fundacja finansuje KOD.


Jaki on zły jak dawał kasę Solidarności w latach 80-90 to było dobrze. A teraz próbuje się wieszać na nim psy.
Gość nie jest głupi i widzi co się obecnie dzieje.
Za kilka dni będzie po TK.

Co następne?


_________________
_________________________
Vilhelm Sandwall
Rats in the Hats
-------------------------------
Darkfall New Dawn
www.ratsinthehats.pl
-------------------------------
POE: https://www.pathofexile.com/account/vie ... le/dudriel

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 22 gru 2015, 10:37 
Cytuj  
Profeta napisał(a):
Nefastus napisał(a):
Jeszcze zaraz powiesz ze premier jest niezależna, a prezydent bezpartyjny i starają się przestrzegać przepisów prawa razem z Sejmem, który uchwala wyłącznie wysokiej jakości akty legislacyjne. W dodatku po konsultacjach z obywatelami oraz instytucjami.
Wymiana kadr politycznych odbywa się stanowczo, ale bez zwolnień bezpartyjnych, nowi ludzie mają doświadczenie i wiedzę, najczęściej zdobytą za granicą. wig 20 wchodzi na ścieżkę wzrostu sprzed kryzysu z 2008 r.

Ponadto rola Jarosława Kaczyńskiego ogranicza się do ciepłych, pełnych życzliwości przemówień, które tchną pozytywnego ducha w naród polski!

Jak mi was nie szkoda.


fix'd


Bedziesz w zaparte ignorowac WIG i ten wykres?

http://stooq.pl/q/?s=wig20&c=3m&t=l&a=lg&b=0

Nie wiem ile masz lat ale zamykanie oczu i uszy jak malpka nie zmienia rzeczywistosci. Nie wazne ile razy bedziesz zmieniac temat i robic z siebie idiote, fakty nadal beda jak powyzej.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 22 gru 2015, 10:43 przez Nefastus, łącznie edytowano 2 razy
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1473, 1474, 1475, 1476, 1477, 1478, 1479 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.