mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4248 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153 ... 213  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 lut 2017, 10:53 
Cytuj  
Nigdy nie byłem w gimnazjum. Za modelki wziąłem się pod koniec studiów.

Trawka, dopalacze - spoko. 10-cio latek ma hajsy na to by ogarnąć od dilera. Tiaa...
Chyba kurwa ministrant jak wynegocjuje dychę zamiast snickersa od twojego wikarego.

Owszem - chcący dostanie wszystko - łącznie z alkoholem (omuj posze) czy fajkami (czym akurat będzie truć otoczenie). Ale co z tego? Jak głupi i ma głupich starych to dzięki dragom przejdzie przez selekcję naturalną nogami do przodu. To popyt generuje podaż.
Dragi to raczej zabawa dla ludzi co mają hajs, a nie cel na małolatów bez kasy. To nie rosja, gdzie napierdalają sobie krokodyla (imo bardzo pozytywny stuff - zażywający ma odjazd i szybko zmniejsza populację ze swojej osoby - a po co utrzymywać biedaków).


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 lut 2017, 11:42 
Cytuj  
Brz przesad z 10-latkami...

Ale 15-21 lat to jeszcze trawa zamiast mózgu, a możliwości większe ;)

A to w jakie towarzystwo wpadają to też często przypadek ale na samokontrolę to raczej nie ma co liczyć.


_________________
.


Ostatnio edytowano 15 lut 2017, 11:47 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 lut 2017, 11:47 
Cytuj  
'glupich starych'. nie wiem jak to sie stalo, ze ta selekcja ciebie ominela tczewiak. chyba, ze robisz za przyklad.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 lut 2017, 11:55 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
'glupich starych'. nie wiem jak to sie stalo, ze ta selekcja ciebie ominela tczewiak. chyba, ze robisz za przyklad.

No jak ktoś nie potrafi dzieciaków upilnować to nie powinien się na nie decydować. Tyle.
Mi powiedzieli, że narkotyki be, zainteresowali komputerami i do 17 roku życia nie próbowałem. A po 17 to już ma się troszkę więcej niż samo siano we łbie i rozsądny człowiek potrafi kontrolować się na tyle, aby nie wpaść w jakieś durne uzależnienie.
Wiem, że jest w chuj uzależnionych ~25 latków, ale chuj z nimi - niech sobie zdychają, bo są nic nie warci. Wyjebane w podludzi, którzy nie potrafią się kontrolować. Wszystko jest dla ludzi i trzeba z używek korzystać z głową, a nie bezmyślnie jak jakiś menel z łodzi :D


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 lut 2017, 12:03 
Cytuj  
W sumie nawet fajnie jakby to było takie proste, ale myślę, że takie nie jest.


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 15 lut 2017, 12:13 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
W sumie nawet fajnie jakby to było takie proste, ale myślę, że takie nie jest.


swiat tczewiaka jest prosty. modelki, dresy itd.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 15 lut 2017, 12:18 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
Highlander napisał(a):
W sumie nawet fajnie jakby to było takie proste, ale myślę, że takie nie jest.


swiat tczewiaka jest prosty. modelki, dresy itd.


a kazdy kto nie zarabia 10k na reke to plebs i powinien zdychac

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 lut 2017, 12:19 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
Highlander napisał(a):
W sumie nawet fajnie jakby to było takie proste, ale myślę, że takie nie jest.


swiat tczewiaka jest prosty. modelki, dresy itd.

Zazdrościsz co nie?


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 lut 2017, 12:42 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
No jak ktoś nie potrafi dzieciaków upilnować to nie powinien się na nie decydować. Tyle.
Mi powiedzieli, że narkotyki be, zainteresowali komputerami i do 17 roku życia nie próbowałem. A po 17 to już ma się troszkę więcej niż samo siano we łbie i rozsądny człowiek potrafi kontrolować się na tyle, aby nie wpaść w jakieś durne uzależnienie.
Wiem, że jest w chuj uzależnionych ~25 latków, ale chuj z nimi - niech sobie zdychają, bo są nic nie warci. Wyjebane w podludzi, którzy nie potrafią się kontrolować. Wszystko jest dla ludzi i trzeba z używek korzystać z głową, a nie bezmyślnie jak jakiś menel z łodzi :D


pierdolisz tak, ze rzygac sie chce.
masz zerowe pojecie o wychowaniu/dzieciach/rodzicach.
przyjalem do wiadomosci twoje teorie i nie widze sensu, w tym przypadku, z debilem dyskutowac.
z drugiej strony, jak widac, nie dragi, a komputery ci leb zryly.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 15 lut 2017, 12:44 
Cytuj  
Jedno trzeba tczewiakowi przyznac - jest konsekwentny i nigdy nie wychodzi z roli;) Przynajmniej na forum.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 15 lut 2017, 12:48 
Cytuj  
candidoser napisał(a):
Jedno trzeba tczewiakowi przyznac - jest konsekwentny i nigdy nie wychodzi z roli;) Przynajmniej na forum.


rola, poza, swoj swiat jak zwal tak zwal :) typ nie ogarnia ze ludzie maja z niego beke i nikt go na serio nie bierze.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 lut 2017, 13:27 
Cytuj  
"Ludzie".
Wyborcy pisu, a nie ludzie.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 15 lut 2017, 13:38 
Cytuj  
no coz, show must go on


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 15 lut 2017, 14:21 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):
Islam, taki piękny
http://pikio.pl/brutalne-nagranie-z-kaz ... -video-18/
50 twarzy greya w praktyce :lol:

Myślałem, ze dużo bardziej hardcorowo bedzie. Skóry nie przecina, pytanie oczywiście tylko jako mocne to jest bicie/jak twardy jest ten kijek - czy jej na przykład nie uszkadza kości lub o zgrozo kręgosłupa, choć chyba na to nie wygląda.

Bo tak ogólnie to kary fizyczne pt. razy kijem to są też np. w Singapurze wykonywane, a ten jest (w tym tu na forum) pokazywany przez niektórych jako ideał, libralizm, sprawiedliwe rządy - super model społeczno-gospodarczy itp

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 15 lut 2017, 14:25 
Cytuj  
Ewentualne oddanie Krymu ciężko sobie wyobrazić, ale na pewno by się musiało wiązać z conajmniej częściowym powrotem Ukrainy to Rosyjkisej strefy wpływów, zmiany opcji politycznej w Kijowie, itp a to nam służyć nie będzie.

Eskalacja w regionie dla nas z kolei niebezpieczna.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 lut 2017, 14:25 
Cytuj  
Ciekawe ile procent ludzi byłoby za tym żeby taka kara była wymierzana politykom, którzy łamią obietnice z kampanii albo nie daj boże łamią prawo i przepisy.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 lut 2017, 14:28 
Cytuj  
Raczej zadać trzeba pytanie kiedy tereny Ukrainy okupowane przez Rosję będą miały referendum żeby przyłączyć się do mateczki rasiji.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 lut 2017, 15:25 
Cytuj  
sula napisał(a):
Myślałem, ze dużo bardziej hardcorowo bedzie. Skóry nie przecina, pytanie oczywiście tylko jako mocne to jest bicie/jak twardy jest ten kijek - czy jej na przykład nie uszkadza kości lub o zgrozo kręgosłupa, choć chyba na to nie wygląda.

Bo tak ogólnie to kary fizyczne pt. razy kijem to są też np. w Singapurze wykonywane, a ten jest (w tym tu na forum) pokazywany przez niektórych jako ideał, libralizm, sprawiedliwe rządy - super model społeczno-gospodarczy itp


Kobiety mają ponoć wyższy próg bólu, a po 5tym wymiękła, to chyba troszku bolesne :wink:

Kary fizyczne wymierzane publicznie osobiście bym w prawie widział dla takowych miejsce, ale nie za cudzołóstwo. To nie średniowiecze. O, takim politykom jak embe mówi, to by się przydało pewnie kilka razów na gołe plecy, uda albo gołą dupę :lol:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 15 lut 2017, 15:45 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Dragi to raczej zabawa dla ludzi co mają hajs, a nie cel na małolatów bez kasy..


Wróć do rzeczywistości :D

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 15 lut 2017, 15:57 
Cytuj  
tiomor napisał(a):
tczewiak napisał(a):
Dragi to raczej zabawa dla ludzi co mają hajs, a nie cel na małolatów bez kasy..


Wróć do rzeczywistości :D


tczewiak mieszka na takim osiedlu. Nie pogadasz.
Obrazek


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4248 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153 ... 213  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.