mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1515, 1516, 1517, 1518, 1519, 1520, 1521 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2016, 18:36 
Cytuj  
Dotacja to chyba na zwrot kosztów kampanii, ale nie wnikałem zbytnio, tak piąte przez dziesiąte coś mi się obiło o wzrok ;)
Tym nie mniej oczywiście odmówią jej wzięcia, bo przecież inaczej brali by nie swoją kasę na kampanię, a to by była hipokryzja czy coś...Niah jest od tego ekspertem, to on to wytłumaczy zaraz.

Dla mnie Kukiz powinien był brać dotację i subwencję, połączyć się z KORWIN i wreszcie za 4 lata stanowić alternatywę dla POPIS.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...


Ostatnio edytowano 4 sty 2016, 18:43 przez Rzeznik, łącznie edytowano 2 razy
******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 4 sty 2016, 18:39 
Cytuj  
embe napisał(a):
a to nie wiem, sporo tego dostaną ?



Około 5mil.


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 4 sty 2016, 21:44 
Cytuj  
po niemiecku:

http://www.spiegel.de/panorama/justiz/k ... 70418.html

Na co najmniej 80 kobietach dokonano przestępstw seksualnych (molestowanie/gwałty) w noc sylwestrową. Sama niemiecka policja przyznaje, że jest to liczba zaniżona, bowiem wiele kobiet nie zgłosiło tego faktu. Uchodźcy, pochodzenia arabskiego i z północnej Afryki.

tak szczerze to zaczyna mnie ta sytuacja bawić. Brak wyobraźni lvl90000.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 4 sty 2016, 22:28 
Cytuj  
Waszczykowski w @tvp_info: Od dyplomacji są zawodowi dyplomaci. Ja mam prawo używać języka politycznego, czasem groteskowego.

:lol:


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 5 sty 2016, 02:51 
Cytuj  
Niah napisał(a):
Waszczykowski w @tvp_info: Od dyplomacji są zawodowi dyplomaci. Ja mam prawo używać języka politycznego, czasem groteskowego.

:lol:


Mega debil ten koles... PIS to ma jednak talent do wynajdywania przyglupow, przebija nawet platforme z jej Niesiolem.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 5 sty 2016, 02:56 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Niah napisał(a):
Waszczykowski w @tvp_info: Od dyplomacji są zawodowi dyplomaci. Ja mam prawo używać języka politycznego, czasem groteskowego.

:lol:


Mega debil ten koles... PIS to ma jednak talent do wynajdywania przyglupow, przebija nawet platforme z jej Niesiolem.


Chciałbym tylko zauważyć, że Niesioł to chory człowiek, ale jednak na tematy o polityce zagranicznej to coś tam wie. Jedynie gdy temat zbacza na pis to włącza się jemu agresor :)


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 sty 2016, 05:17 
Cytuj  
Niah napisał(a):
https://www.youtube.com/watch?v=mnO5mo0b4IE
Czyje interesy realizuje macierewicz czy tam maciarewicz


o chuj, stare baby z demencją teraz są autorytetami w kwestiach geopolityki, kozak

yo dawg i heard you like youtube so we put a youtube in your youtube, so now you can youtube while you youtube

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 5 sty 2016, 09:38 
Cytuj  
Sieczin miał powody do zadowolenia, bo pod koniec 2015 r. polskie rafinerie zaczęły kupować ropę naftową z Arabii Saudyjskiej oraz Kurdystanu, na poły autonomicznego regionu Iraku. Z tego powodu Sieczin bił na trwogę. - Arabia Saudyjska po raz pierwszy weszła na polski rynek, korzystając przy tym z portu w Gdańsku - alarmował w październiku szef Rosnieftu, zarzucając Saudyjczykom stosowanie dumpingowych cen. Obaw nie kryły też władze Rosji. W listopadzie Bank Centralny Rosji ocenił, że konkurencja Arabii Saudyjskiej wymusiła zwiększenie rabatów na ropę eksportowaną z Rosji, zwiększając ryzyko dla budżetu Rosji.

Ówczesny szef Orlenu Jacek Krawiec nie krył, że rozważa długoterminowy kontrakt z koncernem Saudi Aramco. - Liczymy, że będzie to początek bardziej intensywnej współpracy - mówił pod koniec października, zapowiadając pierwszy saudyjski tankowiec dla Orlenu.

Jednak w połowie grudnia kontrolowana przez rząd PiS rada nadzorcza Orlenu odwołała Krawca, a na nowego szefa Orlenu powołała bez konkursu Wojciecha Jasińskiego - wpływowego polityka PiS, który dla tej posady zrezygnował z mandatu poselskiego. A w pierwszych dniach rządów Jasińskiego Orlen opowiedział się za ropą z Rosji.

Read more: http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,194 ... z3wMDLWVgU


Chętnie poczytałbym jakąś inną ocenę tych działań, ale nie zdziwiłbym się, gdyby PiS pomimo krzyku o dywersyfikacji robił zupełnie odwrotnie. Przecież to rząd niekompetentnych politykierów.


_________________
Χ Ξ Σ

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 sty 2016, 10:28 
Cytuj  
Waszczykowski porażka, ale w tym wypadku Tusk go wyprzedził, ino przehandlował nas za swoją posadę, nie za bazy NATO... :lol:

Obrazek

https://www.facebook.com/zelaznalogika. ... =3&theater


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 5 sty 2016, 10:36 
Cytuj  
Artykuł ma już 1.5 roku. To o ile UK ograniczyło zasiłki dla emigrantów?? Mamy wypowiedz Tuska na ten temat a nie jedynie doniesienia prasy?


_________________
Bishop - Teon

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 5 sty 2016, 10:38 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):
Waszczykowski porażka, ale w tym wypadku Tusk go wyprzedził, ino przehandlował nas za swoją posadę, nie za bazy NATO... :lol:

Obrazek

https://www.facebook.com/zelaznalogika. ... =3&theater


pisowskie odwracanie kota ogonem. Żenada


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 5 sty 2016, 10:39 
Cytuj  
Mam coś lepszego

Cytuj:
EU's Donald Tusk tells David Cameron: no deal over welfare plan


http://www.telegraph.co.uk/news/worldne ... -plan.html


_________________
Bishop - Teon

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 sty 2016, 10:46 
Cytuj  
Niah napisał(a):
pisowskie odwracanie kota ogonem. Żenada

Ostrzegałem, że PiS i PO to to samo. Kontynuują politykę poprzedników.

Z drugiej strony o co krzyk? Dlaczego mamy dbać o socjal nieudaczników, którzy uciekli z kraju? Niech zdychają albo zabiorą się za robotę.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 5 sty 2016, 10:50 
Cytuj  
Nie wierzę, że to prawda z tą ropą, ma ktoś newsa na ten temat?
A już ruscy zdążyli trochę popuścić :har:

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 sty 2016, 11:05 
Cytuj  
Niahu jakie PISowskie odwracanie kota ogonem?
Stwierdziłem tylko fakt, że nie pierwszy i nie ostatni który "handlował" emigracją jak widać, a Ty się od razu jak wściekły rzucasz.

Tu art o ropie ze strony PISowskiej
http://niezalezna.pl/74585-rosjanie-ust ... n-rosnieft

i komentarz do weryfikacji jak ktoś ma czas

Jak PiS doszedł do władzy to już jest jakiś postęp bo dotychczas za PO-PSL Tuska i Kopacz kupowaliśmy rosyjską ropę do Orlenu nie od Rosnieftu a od Mercuria Energy Groupe panów Jankilewicza i Smołokowskiego. Mercuria Energy Groupe poprzednio nazywała się J&S Energy i w jej radzie nadzorczej zasiadał mecenas Jacek Dubois z PO, który wraz z Pociejem ,również z PO, prowadzą firmę prawniczą Pociej and Dubois.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 5 sty 2016, 11:20 
Cytuj  
Jako konsumenta mało mnie obchodzi, czy Polsce sprzedaje ropę Sieczin bezpośrednio z baniaka czy J&S, liczą się warunki kontraktu. Ewentualne rabaty to zasługa Krawca i konkurencji saudyjskiej. To na co ja zwróciłem uwagę to podpisanie kontraktu, który daje możliwość zwiększenia udziału importu ropy z Rosji, co jest sprzeczne z dotychczasową linią PiS.


_________________
Χ Ξ Σ

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 5 sty 2016, 11:21 
Cytuj  
Znaczy nie wazne, ze sie oplaca, nie podpisujemy bo rosyjskie?


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 5 sty 2016, 11:37 
Cytuj  
PiS nie stawiał tego w ten sposób. Ciągle grasz w politycznej drugiej lidze. :/


_________________
Χ Ξ Σ

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 5 sty 2016, 11:40 
Cytuj  
A jak stawial to PIS i dlaczego nie mogl np. zmienic zdania?


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 sty 2016, 11:48 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Jako konsumenta mało mnie obchodzi, czy Polsce sprzedaje ropę Sieczin bezpośrednio z baniaka czy J&S, liczą się warunki kontraktu. Ewentualne rabaty to zasługa Krawca i konkurencji saudyjskiej. To na co ja zwróciłem uwagę to podpisanie kontraktu, który daje możliwość zwiększenia udziału importu ropy z Rosji, co jest sprzeczne z dotychczasową linią PiS.


To oczywiste, że dla konsumenta liczy się ostateczna cena i podejrzewam, że to zadecydowało. Odcięli pośrednika i dostali dobrą cenę.
Kontrakt na 3 lata nie na 20 jak za Pawlaka, więc po wejściu Iranu do gry w najbliższych latach, wciąż będzie miejsce na negocjacje.

A że z linią PIS się nie zgadza to mi to wisi, ja na nich nie głosowałem. Może zmienili zdanie...w 2005-2007 też zmienili zdanie i zaczęli obniżać podatki.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1515, 1516, 1517, 1518, 1519, 1520, 1521 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.