mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4248 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156 ... 213  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 16 lut 2017, 18:57 
Cytuj  
Qrwa marek ile płacisz tego podatku Belki, ile z twoich podatków płaconych w UK ( już nie wspomnę, że pewnie płacisz jakieś grosze i pewnie więcej dostajesz dodatków za bzdety), że czujesz sie WIELKIM INWESTOREM W POLSCE?
I tak z ciekowosci- to inwestujesz w tym zjebanym kraju ( wg ciebie) - tu lepiej niż w UK? O.o :)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 lut 2017, 19:15 
Cytuj  
kilka tys. rocznie samego podatku.
A Niahu ile płaci? Nie rozumiem trochę tego przesłuchania - chcesz udowodnić sam sobie, że emigracja nie powinna głosować, podczas gdy w całym cywilizowanym świecie ma takie prawo? Globalizacja, wielkie marzenia o zjednoczonej europie a potem czytasz takie posty chuj wie skąd i zadajesz sobie pytanie o co kurwa temu człowieczkowi się rozchodzi. A boo... emigracja nie zagłosowała za PO! Zastanów się może czasami dlaczego emigracja zagłosowała tak a nie inaczej...

Bo mam lepszy zwrot inwestycji. Zopa mi oferuje 6.1%. W Polsce po 3 latach mam średnią powyżej 15%. 9% rocznie to spora różnica.

A bo zapomniałem, Jestem kurwa wielkim inwestorem. Buffet czuje mój oddech na plecach oglądając się co chwila. Niezadługo stawiam w Wwie Mark24 Tower na Chmielnej, tylko z Hanką muszę się odnośnie przekazania działki dogadać. Koniecznie zanim PiS przejmie Wwe, bo wtedy to już nici z interesu!

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 16 lut 2017, 22:06 
Cytuj  
Ale widzisz- ty masz jakieś przemyślenia i jest ok, a jak ja mam np takie, że jak ktoś jest poza krajem 10 lat to zabrać mu prawa wyborcze z kraju, gdzie go nie ma tyle lat to już jestem wariat wariat :).
I powtarzam któryś raz nie ma znaczenia na kogo głosuje - chodzi mi o sam fakt, że wpływają na naszą politykę przez głosowanie ludzie, którzy już 10 i znacznie dużej są poza krajem i nie mają zamiaru tu wrócić.Takie mam zdanie i tyle.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 lut 2017, 23:37 
Cytuj  
dopisz jeszcze, że w ogóle nie byłoby tematu, gdyby większość emigracji głosowała za PO. Niestety emigracja to głównie zachód i z racji tego, ze żyje na zachodzie nie jest tak tępo i bezmyślnie w ten zachód wpatrzona jak te twoje PO z tuskiem na czele.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 17 lut 2017, 08:21 
Cytuj  
Ale ty wiesz, że zachód dla UK to nie to samo co dla Polski? :)
Po raz n-ty napisze, chodzi o sam fakt głosowania, nie to na kogo głosują- ale widzę, że się zafiksowałeś, że chodzi TYLKO o głosujących na PO- oczywiście, jesteś elita co głosuje na PIS, tak jak i reszta wszystkich imigrantów. Lepszy sort wyjechał, a wiadomo na kogo on głosuje.
Ty naprawdę jesteś tępy :)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 lut 2017, 08:28 
Cytuj  
ty nawet nie rozumiesz co ja do ciebie piszę :lol:

****
Avatar użytkownika

Posty: 1024
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 17 lut 2017, 08:40 
Cytuj  
Lordyp jednak ma troche racji szczegolnie z tym przykladem wyborcow z US, bo w przeciwienstwie do emigracji w EU to tamci nawet do Polski nie przyjezdzaja bo bilet drogi, a dolary trzeba chomikowac. Inna sprawa ze poki co to liczba ludzi glosujacych w stosunku do tego ilu jest uprawnionych jest znikoma i nigdy nie wplynela na wynik wyborow, wiec nie wiem czy jest sens z punktu widzenia politycznego kolejna gownoburze rozpetywac tak zeby miec nastepny nic nie warty spor w obiegu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 17 lut 2017, 10:16 
Cytuj  
Powiem tak: macie nasrane w glowach.

Korzysci z emigrantow zawsze sa wieksze niz ewentualne "straty" wynikajace z tego ze zaglosuja nie po mysli "swiatlych ludzi". Emigranci czesto inwestuja w rodzinnym kraju, sa tez ambasadorami swojej ojczyzny itp

Zabranianie im glosowania to odcinanie ich od ojczyzny i strzelanie sobie w piete.

Na szczescie raczej zadna partia polityczna nie ma takich pomyslow, nawet w imie doraznych korzysci politycznych.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 lut 2017, 10:31 
Cytuj  
Popierający PO i N nie są wielce wymagający, im wystarczy wskazanie wroga w postaci emigracji głosującej na pis :lol:
Jakby jakis kijowski lub petruś powiedział że za PO było lepiej i że trzeba walczyć z emigracją niszczącą naszą demokracje to by zaraz w mediach zrobili cyrk, zablokowaliby może granice i zrobili protesty miesiączkowe z zielonymi parasolami.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 17 lut 2017, 15:36 
Cytuj  
embe napisał(a):
Popierający PO i N nie są wielce wymagający, im wystarczy wskazanie wroga


Idealnie opisałeś popierających właśnie PIS- wystarczy pokazać wroga- czyli wszyscy, przez których jest nam gorzej.
Teraz tylko powiedzieć, że my ( tj PIS) damy wam wszystko i jest cacy.

To przecież na miesięcznicach stale się słyszy, że muszą W KOŃCU zwyciężyć z wrogami , którzy stale im kłody pod nogi rzucają- chcą zabrać 500+, ukrócić reformy itp itd . Nikogo nie otacza tylu wrogów- wewnętrznych i zewnętrznych - co PIS. :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 lut 2017, 16:11 
Cytuj  
Co w tym dziwnego, nasza polityka zawsze tak działała, a co więcej światowa podobnie, mieliśmy po 1989 roku wroga w postaci postkomuny, potem solidaruchów, związkowców bawiących się w politykę, stałego wroga w postaci bezczelnych i przekupnych PSL, potem przyszły czasy podziału społeczeństwa PO vs PiS i tak zleciało już ile... 16 lat ?

Kodziarnia na swoich wiecach partyjnych drze japę o wrogu jarosławie, rydzyku itd, a na miesięcznicach drą ryja o wrogu w opozycji.

Tylko że jest jedno ale lordypie że nie wszyscy łykają to jak ty, który walczysz w swoich postach z każdym kto napisze coś o pis czy to dla jaj czy na serio.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 17 lut 2017, 19:59 
Cytuj  
Taaak, Ty i pisanie dla "jaj" o PIS :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 lut 2017, 20:00 
Cytuj  
tak jak ty i pisanie o po.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 17 lut 2017, 20:23 
Cytuj  
A gdzie ja niby dla jaj a jednocześnie piszę o kolejnych cudownych osiągnięciach PIS?
embe ma takich wstawek masę. Co wyszło coś "ciekawego" z obecnego rządu embe już to tu umieszczał.
Mendol, sorki, nie zrozumiałeś sensu tej wypowiedzi.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 lut 2017, 20:32 
Cytuj  
Umieszczał, krytykował, chwalił, porównywał, ty za to zawsze jak nakręcony że to gorsze niż było za PO, że to złe po z PiS i tak w kółko, ja tu nie neguje że wiele razy piszę pozytywnie o PiS jak i negatywnie o PO, a posty gdzie krytykuje PiS jakoś zawsze są przemilczane w twojej krucjacie antypisowskiej.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 17 lut 2017, 20:38 
Cytuj  
Ok- czasami też coś napiszesz złego o PIS- przyznaję bez bicia.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 lut 2017, 21:20 
Cytuj  
w przypadku WASZYCH wypowiedzi szkoda czasu na to, zeby sie zastanawiac o co wam chodzi.
obydwaj jestescie prawie tak samo zjebani, ale stoje po stronie embe, bo wiem o nim ciut wiecej niz o tobie lordyp.
pierdolisz jakies smuty od miesiecy, a dla przecietnego polaka nic sie nie zmienilo.
oprocz tego, ze dostal 500+ i wypierdolili chujowe gimnazja.

a jak chcesz porownania jak bylo za 'po', a jest za 'pisu' z punktu widzenia rodzica to chetnie ci opisze.
tylko nie wiem, czy twoj rozumek bedzie w stanie to przetrawic.

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 lut 2017, 02:50 
Cytuj  
rosjanom nie zależy na donbasie, tylko na paraliżowaniu ukrainy i rujnowaniu jej gospodarki, do ue i nato nie wpuszcza zadnego kraju uwiklanego w konflikty graniczne. wojna ma zbuntowac tez spoleczenstwo przeciwko obecnym władzom, zeby wybrac ponownie prorosyjskie

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 lut 2017, 09:44 
Cytuj  
Zakończenie konfliktu na Ukrainie jest możliwe jedynie wtedy gdy cała Ukraina wróci do rosyjskiej strefy wpływy i zachód sobie daruje próby jej oderwania.

Cieżko tu winić Putina, chociaż jeszcze kilka lat temu patrzyłem na to zupełnie inaczej. Zachód w pogoni za zyskami zainicjował konflikt licząc na to, ze Moskwa nie zareaguje. Zareagowała dosyć mocno - powinni już od dawna dążyć do ustabilizowania tam sytuacji i odpuścić sobie temat Ukrainy w trosce o bezpieczeństwo kontynentu. Brną dalej.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 lut 2017, 09:59 
Cytuj  
Putinowi raczej chodzi o wojnę domową i żeby sami się podzieli na zachodnią i wschodnią, wtedy sobie przyłączy te 20mln ludzi i troszkę surowców, dobrze wie że zachód nic nie zrobi bo ważniejsze jest np rozwijanie w Rosji marketów budowlanych, na co dostali właśnie kasę z funduszy unijnych Francuzi, a Niemcy jako główny dostawcy rosyjskiego gazu wolą nie denerwować niedźwiedzia bo im jeszcze zablokuje np budowę montowni samochodów, którą nie mogą dokończyć od paru lat.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4248 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156 ... 213  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.