mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1533, 1534, 1535, 1536, 1537, 1538, 1539 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2016, 11:00 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Jak w takim razie wytłumaczysz statystki, chociażby ze Szwecji. Liczba gwałtów po wzbogaceniu kulturowym wzrosła o kilkaset procent, liczba innych przestępstw też zanotowała drastyczny wzrost.

Nikt tu nie wybiela białej rasy, nikt nie próbuje Ci wmówić, że wśród katolików nigdy nie było żadnego pedofila, złodzieja czy pijaka siedzącego na socjalu. To tak jakbyś pytał, bo widzę, że za bardzo nie rozumiesz, gdzie tkwi sedno problemu.


Nie znam takich statystyk, więc nie bardzo mam co tłumaczyć. To zadanie z resztą dla Szwedów. Na pewno w tym kraju znacznie rozszerzona została definicja wielu przestępstw zarówno seksualnych jak i z użyciem przemocy. A co do sedna to właśnie chyba ty nie łapiesz. Islam używany jest tutaj jako słowo klucz błędnie.

Dracos napisał(a):
Bialy przyglup jest lepszy od ciemnego bo gdzies daleko w mozgownicy ma zakodowane ze prawo panstwowe jest wazniejsze do prawa spisanego na pergaminie sprzed kilkuset lat. Ale to juz wyzsza szkola jazdy bo u tych piaskowych czarnuchow to pojecie panstwo badz narod to dosc mgliste baju-baju krzyzowcow, a wiadomo ze jedynie sie liczy to co prorok powiedzial po telekonferencjach z jedynym bogiem.


Pod tym względem tak, bo prawnie i kulturowo kraje muzułmańskie są setki lat za Europą. Mentalność ludzi także jest inna. Ale jednocześnie gorliwy katolik nie różni się zbytnio od gorliwego muzułmanina.

@Piszpan Na pewno wiejski biznesmen jak ty, który przejrzał na oczy po latach głosowania na PO będzie dla mnie partnerem do dyskusji na temat tego jak jest w islamie.


_________________
Χ Ξ Σ


Ostatnio edytowano 10 sty 2016, 11:02 przez Tor-Bled-Nam, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 10 sty 2016, 11:01 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
@Piszpan Na pewno wiejski biznesmen jak ty, który przejrzał na oczy po latach głosowania na PO będzie dla mnie partnerem do dyskusji na temat tego jak jest w islamie.


Zaorane


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 sty 2016, 11:04 
Cytuj  
pomijajac czesc tej dyskusji tor, to jednak mam wrazenie, ze troche cie ponioslo od rana.
nie wspominajac o tym, ze powoli zblizasz sie do poziomu nefastusa jesli chodzi o poziom dyskusji i argumentow oraz wycieczek osobistych.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 10 sty 2016, 11:06 
Cytuj  
Widzę, że drugie i trzecie miejsce zobowiązuje. :lol:

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2016, 11:07 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
pomijajac czesc tej dyskusji tor, to jednak mam wrazenie, ze troche cie ponioslo od rana.
nie wspominajac o tym, ze powoli zblizasz sie do poziomu nefastusa jesli chodzi o poziom dyskusji i argumentow oraz wycieczek osobistych.


Jak wczytasz się uważnie to zobaczysz, że odpowiednio traktuję tylko ludzi, którzy sami wyjeżdżają z takimi tekstami. Nie mam w zwyczaju bycia łagodnym dla prostaków. Ale to chyba nie nowość, bo nie jestem na tym forum od wczoraj.


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 10 sty 2016, 11:08 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):

Nie znam takich statystyk, więc nie bardzo mam co tłumaczyć.


W ciągu ostatnich 40 lat, kiedy szwedzkie społeczeństwo stało się multi-kulti a imię Mohammed stało się jednym z najczęściej nadawanych dla nowonarodzonych dzieci, łączna liczba przestępstw dokonywanych przy użyciu siły wzrosła tam o 300 proc., natomiast liczba gwałtów aż o 1472 proc.! Dzisiaj, pod względem liczby gwałtów na 100 tys. mieszkańców Szwecja ustępuje jedynie Republice Lesoto w południowej Afryce. Aby było śmieszniej - za powiązanie faktów, tj. zestawienie wzrastającej liczby przestępstw ze wzrastającą liczbą islamskich imigrantów, w Szwecji czekała by mnie sprawa w sądzie! (sic!)


ale to niewygodne.info.pl a nie żadna Wyborcza czy TVN więc pewnie stek kłamstw ;)

http://pl.gatestoneinstitute.org/6381/s ... ica-gwaltu


Ostatnio edytowano 10 sty 2016, 11:10 przez Mark24, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2016, 11:09 
Cytuj  
Mahomet pewnie nie pochwalilby gwaltu, ale fundamentalisci robią z tego czesc islamu, na swoją modłę.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2016, 11:10 
Cytuj  
Niahu po latach synowania terlikowi teraz stajesz się obrońcą islamu, pamiętaj że nawet terlik ma jakiś poziom tolerancji religijnej jeśli nie wkracza ona w sferę przestępstw i zbrodni.

Tor, za to ty nie dostrzegasz nadal że zmiany kulturowe w europie już dawno zaszły, odeszliśmy od chodzenia dwa razy dziennie do kościoła, a proboszcza w parafii nie nosi się w lektyce, za to islam tkwi w głębokim fundamentalizmie, dla muzułmanów nie ma państwowości, co najwyżej plemienność, ich tradycje, mentalność i wyuczone nakazami i zakazami zachowania są daleko za kultura europejską jaką znamy.

Zapewne jest wielu muzułmanów chcących sobie pookładać życie w europie, jednak większość obecnie przybywa ponieważ im się coś należy od niewiernych, a traktowanie kobiet z jakimi mamy doczynienia to nie są jakieś skrajności, to są normy kulturowe, oczywiście pomijam zbrodnie isis bo to jest skrajność i o tym nie dyskutujemy podobnie jak o inkwizycji czy wyprawach krzyżowych, mimo że jedno do drugie ma się nijak bo dzieli je setki lat.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 10 sty 2016, 11:11 
Cytuj  
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1024
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2016, 11:11 
Cytuj  
Ja jeszcze zadnego zarliwego katolika osobiscie nie poznalem, dla mnie to taka troche fikcyjna postac jak yeti niby kazdy wie jak wyglada ale nikt nie widzial. (no ok moze taki Terlik i jego zgraja sie zalicza ale to jakis mikry promil spoleczenstwa).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 sty 2016, 11:19 
Cytuj  
kiepskie wytlumaczenie tor, tym bardziej, ze tutaj nie masz racji, a nazywanie kogos 'debilem, wiesniakiem', bez wzgledu na to z czym kto wyjezdza, jest, jak napisalem, na bardzo niskim poziomie.
biorac pod uwage nastroje spoleczne oraz wypowiedzi tutaj, specjalnie zaogniasz sytuacje.
a juz stwierdzenie, ze w tym przypadku gwalty nie maja zwiazku z rasa czy religia rodzi pytanie, czys ty na pewno trzezwy z rana, moj drogie panie :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2016, 11:25 
Cytuj  
embe napisał(a):
Niahu po latach synowania terlikowi teraz stajesz się obrońcą islamu, pamiętaj że nawet terlik ma jakiś poziom tolerancji religijnej jeśli nie wkracza ona w sferę przestępstw i zbrodni.

Tor, za to ty nie dostrzegasz nadal że zmiany kulturowe w europie już dawno zaszły, odeszliśmy od chodzenia dwa razy dziennie do kościoła, a proboszcza w parafii nie nosi się w lektyce, za to islam tkwi w głębokim fundamentalizmie, dla muzułmanów nie ma państwowości, co najwyżej plemienność, ich tradycje, mentalność i wyuczone nakazami i zakazami zachowania są daleko za kultura europejską jaką znamy.

Zapewne jest wielu muzułmanów chcących sobie pookładać życie w europie, jednak większość obecnie przybywa ponieważ im się coś należy od niewiernych, a traktowanie kobiet z jakimi mamy doczynienia to nie są jakieś skrajności, to są normy kulturowe, oczywiście pomijam zbrodnie isis bo to jest skrajność i o tym nie dyskutujemy podobnie jak o inkwizycji czy wyprawach krzyżowych, mimo że jedno do drugie ma się nijak bo dzieli je setki lat.


Ale ja nie przeczę, że islam stoi w konflikcie z wartościami zachodnimi. Przynajmniej ten ortodoksyjny sunnicki, salaficki czy inne odłamy. Islam nie jest bezpośrednią przyczyną tego w jakim stanie obecnie znajduje się kultura, która kiedyś stała wyżej niż europejska. To znacznie bardziej złożona sprawa, pełne zrozumienie tego wykracza pewnie poza moją wiedzę z historii tych krajów.

@Mendol Ty mnie nie pouczaj, bo sam jedziesz ludziom także poza flames.

Co do patriarchalizmu to jest on ciągle żywy także u nas. Zrównanie praw kobiet w UK to przecież zaledwie 1928, usunięcie z kodeksu karnego pojęcia zbrodni honorowej we Włoszech to raptem 1981. Nie przesadzajmy też, że jesteśmy jakoś super cywilizowani.

Jeszcze jedno, a propos problemów imigracji. Na obecną sytuację my jako świat zachodni skrupulatnie pracowaliśmy przez dziesiątki lat. Jakoś mi bardzo nie żal krajów zachodnich z tego powodu.


_________________
Χ Ξ Σ


Ostatnio edytowano 10 sty 2016, 11:28 przez Tor-Bled-Nam, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 10 sty 2016, 11:26 
Cytuj  
@marek24
W usa, grecji i indonezji jest sporo muzułmanów i co teraz?

@embe
Zawsze gardziłem terlikiem.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2016, 11:28 
Cytuj  
Niahowi gębę ministranta to nie chwaląc się ja dorobiłem Geobelsowską metodą powtarzania, a nóż się przylepi. On nigdy kościółkowy nie był. hehe


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2016, 11:31 
Cytuj  
Tor opłaca Niaha :D

Baby to akurat stają się powoli uprzywilejowane a nie dyskryminowane.

Za gwałt, niezależnie od rasy i wyznania powinni ucinać penixa i wieszać publicznie.


_________________
.


Ostatnio edytowano 10 sty 2016, 11:36 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 sty 2016, 11:34 
Cytuj  
tor: nie pouczam, tylko zwracam ci kulturalnie uwage.
i nie klam.

niah jest jak choragiewka na wietrze. co wybory, to zwrot o 180 stopni.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2016, 11:35 
Cytuj  
Gdzie kłamię? Nie dopierdalasz ciągle ludziom poza flames? :)


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 10 sty 2016, 11:37 
Cytuj  
Torbiś - nie musimy być jakoś supercywilizowani. Po prostu mamy totalnie inne postrzeganie kobiety niż taki przeciętny "syryjski uchodźca".
Dla nich każda europejka to wyzywająca dziwka - jedynie ze względu na swój ubiór, totalnie różniący się od tego do czego są przyzwyczajeni.

Oni też się troche uważają kolonizatorów, zdobywców. Sami tworzymy dla nich getta - więc nie ma się czemu dziwić, że integrować się będą pomiędzy sobą. A wiadomo tłum jest anonimowy, w tłumie siła i bezkarność.

Wierzymy w cuda, że po przyjęciu ich w ciągu kilku lat zintegrują się, zmienią światopogląd, zaczna respektować nasze prawa, obowiązki. Kompletna bzdura.
Niby dlaczego mieliby to zrobić? Oni dobrze zdają sobie sprawę ze swojej bezkarności, są bardzo dobrze uświadomieni co im się należy (mieszkanie, zasiłek), widzą słabości tego systemu i będą je eksploitować na wszelkie możliwe sposoby. Bo oni mają ten kraj, ludzi sąsiadów w dupie. Zresztą przecież to niewierna chołota więc na nic więcej nie mogą liczyć.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 sty 2016, 11:38 
Cytuj  
oczywiscie, ze od dluzszego czasu juz nie.
nie jest to latwe, ale wierze, ze i ty dasz rade :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2016, 11:42 
Cytuj  
Wczoraj pojechałeś Xanthowi. Ciężko jest widzę. ;) Ja nie czuję potrzeby powstrzymywania, jeśli jakiś onetowy Janusz wypisuje w moja stronę brednie. hehe

Mark24 napisał(a):
Torbiś - nie musimy być jakoś supercywilizowani. Po prostu mamy totalnie inne postrzeganie kobiety niż taki przeciętny "syryjski uchodźca".
Dla nich każda europejka to wyzywająca dziwka - jedynie ze względu na swój ubiór, totalnie różniący się od tego do czego są przyzwyczajeni.

Oni też się troche uważają kolonizatorów, zdobywców. Sami tworzymy dla nich getta - więc nie ma się czemu dziwić, że integrować się będą pomiędzy sobą. A wiadomo tłum jest anonimowy, w tłumie siła i bezkarność.

Wierzymy w cuda, że po przyjęciu ich w ciągu kilku lat zintegrują się, zmienią światopogląd, zaczna respektować nasze prawa, obowiązki. Kompletna bzdura.
Niby dlaczego mieliby to zrobić? Oni dobrze zdają sobie sprawę ze swojej bezkarności, są bardzo dobrze uświadomieni co im się należy (mieszkanie, zasiłek), widzą słabości tego systemu i będą je eksploitować na wszelkie możliwe sposoby. Bo oni mają ten kraj, ludzi sąsiadów w dupie. Zresztą przecież to niewierna chołota więc na nic więcej nie mogą liczyć.


Nigdzie nie napisałem, że wierzę w integrację, bo tak nie jest. Pisałem nawet, że jestem zwolennikiem ścisłej kontroli granic i surowego prawa deportacyjnego, ale z jednoczesną możliwością pozwolenia imigrantom na osiedlanie się w Europie, na jasnych, czytelnych zasadach. Bo imigracja, kulturowa wymiana sam w sobie jest pożądana dla społeczeństwa. Ta reszta to twoje opinie i wyobrażenia. Jak szukasz już jakiegoś szufladkowania to bardziej analogia do czarnych w USA się nasuwa. Czarni tworzą przestępcze getta bo mają to w naturze, czy dlatego że byli przez dziesiątki lat spychani na margines społeczny?


_________________
Χ Ξ Σ


Ostatnio edytowano 10 sty 2016, 11:51 przez Tor-Bled-Nam, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1533, 1534, 1535, 1536, 1537, 1538, 1539 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.