mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5037 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158 ... 252  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 1 lut 2012, 17:37 
Cytuj  
yabaddi napisał(a):
Dzisiaj rano poszła spora liczba zaproszeń do beta testu z Opt-In, warto więc zalogować się na swoje konto battle.net i sprawdzić. Dużo osób się tym razem załapało.


A to trzeba sie logowac na konto BN?To nie dostaje sie maila?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 1 lut 2012, 17:55 
Cytuj  
Nie dostaje się maila, konta które zostały zgłoszone jako "chętne" w uczestnictwie programu beta testu po prostu zostają "oflagowane". Mail przychodzi jedynie w przypadku gdy dostajemy się z innego źródła niż Opt-in (twitter, facebook, konkurs itp.)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 1 lut 2012, 18:14 
Cytuj  
I gdzie tam powinno znajdowac sie info ze Cie wylosowali?W jakiej zakladce?

Zreszta i tak mam to w dupie.Przeszedlem ta bete i gorszego syfu dawno nie widzialem...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 lut 2012, 18:26 
Cytuj  
Pieknie sie podsumowales tym kretynskim postem, roflmao.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 1 lut 2012, 18:30 
Cytuj  
Raczej gre.

Ale jak masz problemy z czytaniem to proponuje zamiast isc jutro na wagary to wybrac sie do gimnazjum - fanboju.

No chyba ze masz ferie :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 lut 2012, 18:38 
Cytuj  
Moj stosunek do D3 nie ma tu nic do rzeczy. Napisales po prostu kretynski post i jesli nie rozumiesz dlaczego to coz, moze skorzytsaj z wlasnej rady i odwiedz gimnazjum. A, i popracuj nad humorem, rownie zenujacy co tamten post.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 1 lut 2012, 19:00 
Cytuj  
Zadalem pytanie gdzie mozna odszukac to ze ktos zostal wylosowany na beta testy (na koncie BN ) , a ze nie logowalem sie na nie pare miesiecy , to stad moje pytanie.

Po chwili stwierdzilem ze i tak mnie to wali , bo przeszedlem bete na koncie kolegi i byla zalosna.

Jesli ty tu czegos nie rozumiesz to chyba masz ze soba powazne problemy...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 1 lut 2012, 20:24 
Cytuj  
Narazie tylko hamburgery dostały klucze. Eurokołchoz pewnie dostanie później (może jutro).


_________________
LaMoon#2988

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 lut 2012, 21:00 
Cytuj  
k4czy napisał(a):
Zadalem pytanie gdzie mozna odszukac to ze ktos zostal wylosowany na beta testy (na koncie BN ) , a ze nie logowalem sie na nie pare miesiecy , to stad moje pytanie.

Po chwili stwierdzilem ze i tak mnie to wali , bo przeszedlem bete na koncie kolegi i byla zalosna.

Jesli ty tu czegos nie rozumiesz to chyba masz ze soba powazne problemy...


Eh kaczy, spoko - dla ciebie gra jest żałosna. Ogarniamy to. Uwierz. Mi się beta podobała zajebiście i zmiany które blizz wprowadza idą w dobrą stronę. Wiec o co kaman? Kolejny anty blizz player?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 1 lut 2012, 21:45 
Cytuj  
lamoon napisał(a):
Narazie tylko hamburgery dostały klucze. Eurokołchoz pewnie dostanie później (może jutro).


Opłaciło się zrobić konta na dane z US ;)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 1 lut 2012, 21:50 
Cytuj  
yabaddi napisał(a):
lamoon napisał(a):
Narazie tylko hamburgery dostały klucze. Eurokołchoz pewnie dostanie później (może jutro).


Opłaciło się zrobić konta na dane z US ;)


Lucky U ;)

Z tego co piszą ludziska na oficjalnym forum blizza, to niektórzy podostawali kluczyk na kilku kontach, tak więc Blizz zaszalał można powiedzieć. Mówi się że 7 na 10 osób dostało. Nie wiem czy to oznaka rychłej premiery czy może tylko jakiś strestest.


_________________
LaMoon#2988

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 1 lut 2012, 22:54 
Cytuj  
yabaddi napisał(a):
Ja się dostałem po raz drugi więc jedno konto będę sprzedawał. Myślę, że jest to okazja bo konto nieużywane w ogóle, założone z kompa z dostępem do neta z IP przydzielanym dynamicznie i do którego dotąd nie logowano się w ogóle do samej gry (więc ma "czysty" log IP). Na koncie z pełnych wersji jest tylko Diablo i dodatek.


Ja od Ciebie nie kupie bo się wkurwi*** że ktoś dostał 2 invity a ja zero mimo iż mam 5 kont :P . Do kafejek chodziłem robić hardware test...

*

Posty: 77
Dołączył(a): 19.05.2008
Offline
PostNapisane: 2 lut 2012, 02:38 
Cytuj  
Diablo 3 jak Bliz opierdoli was z kasy
hmm to niedorzeczne...Jeżeli za wystawienie przedmiotu miałbym zapłacić prawdziwe pieniądze a ze sprzedaży musiałbym kupić coś w sklepie blizzarda..
Z tego co zrozumiałem, pieniądze zgromadzone na koncie będzie można przeznaczyć tylko na zakupy w bnet i nie będzie można ich wypłacić. Bez sensu. W tym wypadku wydaje mi się, że rynek przedmiotów na allegro w D3 będzie tak samo kwitnął jak w przypadku D2. Pytanie tylko po cholerę w takim razie zrobili AH
Blizzard małymi kroczkami realizuje swój plan biznesowy, aktualizując warunki użytkowania Battle.net, jakie znajdują się na oficjalnej stronie spółki. Anglojęzyczne witryny Battle.net doczekały się artykułów, z których zainteresowani gracze dowiedzą się jak dodać usługę PayPal do swojego prywatnego konta. Jest jeden z kroków, które firmy musi wykonać, by wprowadzić w życie nową usługę płatnego domu aukcyjnego, wokół którego na przełomie kilku ostatnich miesięcy prowadzone były burzliwe dyskusje.

6. Przechowywanie środków na koncie

6.1 Konto może zostać zasilone funduszami służącymi wyłącznie do kupowania towarów i usług w Serwisie Battle.net. Konto nie jest linią kredytową, ochroną przed przekroczeniem limitu ani kontem depozytowym. Za wyjątkiem sytuacji wymaganych przez prawo lub dopuszczonych przez warunki niniejszej Umowy, wszelkie środki zgromadzone na Koncie nie podlegają zwrotom i nie mogą zostać wymienione na gotówkę. Konto nie traci ważności, a Pan/i nie będzie ponosić żadnych kosztów związanych z utrzymaniem konta. Środki zgromadzone na koncie nie są oprocentowane.
wszelkie środki zgromadzone na Koncie nie podlegają zwrotom i nie mogą zostać wymienione na gotówkę

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 2 lut 2012, 05:28 
Cytuj  
Tak ma byc w korei, u reszty jak dobrze rozumiem ma byc tak ze kase albo przelewasz do tak jakby Blizz Wallet ktorym mozesz kupowac uslugi i produkty blizza albo wyplacic na konto (za co tez jest fee).


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 2 lut 2012, 07:39 
Cytuj  
z tego co widze, wlasnie nie tylko w korei. Powyzszy tekst (Meysa) jest wziety z http://eu.blizzard.com/pl-pl/company/ab ... ofuse.html

Jezeli tego nie zmienia, to moga sie cmoknac w pompe.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 2 lut 2012, 09:46 
Cytuj  
Bahamut napisał(a):
Ja od Ciebie nie kupie bo się wkurwi*** że ktoś dostał 2 invity a ja zero mimo iż mam 5 kont :P . Do kafejek chodziłem robić hardware test...


Ja pojechałem dalej :) Rok temu napisałem do kuzyna w stanach aby założył mi 5 kont battle.net z różnych IP (gość dużo jeździ więc załapałem się na rejony NY, CA, WA DC itp).

W sprawie konta D3 już nie piszcie, zostało sprzedane więc sprawa nie aktualna.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2012, 12:13 
Cytuj  
Z ciekawosci, za ile opchnales? :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2012, 12:34 
Cytuj  
Pewno Kabra łyknał :d

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2012, 12:55 
Cytuj  
Nie gram w slashery, ja gram w HnS. A tym bardziej nie zaplacilbym bym za "bete" ktora zamiast rozwijac to okrajaja, zreszta tak samo jak cala gre.

Tak wiec no thx.


_________________
Obrazek

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2012, 13:13 
Cytuj  
Uuuu jeśli postacie w Diablo 3 robią tylko slash a zero hack to faktycznie, beznadzieja. :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5037 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158 ... 252  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.