mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1550, 1551, 1552, 1553, 1554, 1555, 1556 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 14 sty 2016, 11:05 
Cytuj  
wygooglaj se.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2016, 11:06 
Cytuj  
Obawiam się, że wygooglanie krzyków, które słyszysz w swojej głowie będzie niemożliwe.


_________________
Χ Ξ Σ

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 14 sty 2016, 11:08 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Obawiam się, że wygooglanie krzyków, które słyszysz w swojej głowie będzie niemożliwe.


Powiedz to Halickiemu.

pierwszy link jaki wywalilo mi google: http://www.gazetaprawna.pl/artykuly/915 ... racji.html


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 sty 2016, 11:09 
Cytuj  
jezu, chlopaki, przeciez tor napisal juz dawno, ze praca pm'a mu sie znudzila.
jako w miare inteligentny chlopak, bierze przyklad z montezumy i szykuje sie na posadke za 4 lata.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2016, 11:13 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
embe napisał(a):
Ciekawe czy KOD podejmie temat inwigilacji na najbliższych manifestacjach i czy KE pochyli się nad tym problemem dość szybko, liczę na reakcje ponieważ czuję jak mi wydarto fragmenty demokracji.


A to KOD jest jakąś maszynką do manifestacji na każdy temat?

Zdecydowanie chodzi im o obronę demokracji, a ich koledzy partyjni doprowadzili do wielkiego jej ograniczenia, chyba że uważasz że KOD powstał na zamówienie polityczne i jest to ewolucja straszenia PiS-em ?
Inwigilacja jakiej przez osiem lat dopuściły się rządy PO-PSL jest bezprecedensowa na skale europy np tu
http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju, ... 05579.html
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... ledzi.html

Komisja Europejska już w 2011 roku krytykowała Polskę za zbyt swobodne sięganie do naszych billingów, a także za zakładanie podsłuchów.
Już od 2009 roku obecne przepisy dotyczące udostępniania danych telekomunikacyjnych, w połączeniu z brakiem kontroli nad działalnością służb, nie gwarantują poszanowania praw i wolności obywatelskich.


Nowe fakty mam nadziej sprowokują KE do działania.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2016, 11:16 
Cytuj  
candidoser napisał(a):
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Obawiam się, że wygooglanie krzyków, które słyszysz w swojej głowie będzie niemożliwe.


Powiedz to Halickiemu.

pierwszy link jaki wywalilo mi google: http://www.gazetaprawna.pl/artykuly/915 ... racji.html


Och, PO krzyczy, ze PiS coś robi. Niesamowite.

Mendol napisał(a):
jezu, chlopaki, przeciez tor napisal juz dawno, ze praca pm'a mu sie znudzila.
jako w miare inteligentny chlopak, bierze przyklad z montezumy i szykuje sie na posadke za 4 lata.


Wiem, że Ci głupio, że wraz z candidoserem i embe głosowałeś na PiS. Wybaczam.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 sty 2016, 11:22 
Cytuj  
czemu glupio? gdybym glosowal to bym sie przyznal, nie widze w tym nic zlego, ze glosujemy na to, co wydaje nam sie najlepsze w danym momencie.
ty sie jarasz teraz rysiem i nikt nie mowi, ze jestes glupi, tylko, ze to nie jest dobry wybor.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 14 sty 2016, 11:23 
Cytuj  
@torbis
No popatrz, przed chwila to byly krzyki w mojej glowie, teraz to krzyki PO. Jesli chodzi o odwracanie kota ogonem, to depczesz Mareczkowi po pietach.
Ja glosowalem na Kukiza - wiem, tez nie lubisz.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 14 sty 2016, 11:25 
Cytuj  
@embe
Przeszkadza tobie inwigilowanie dziennikarzy przez po, a nie przeszkadza tobie nowe prawo które zwiększy uprawnienia służb do 'radosnego' inwigilowania. :wtf:


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2016, 11:28 
Cytuj  
Parówki, NSweek,wybgaz praktycznie każde każde działanie rządu i pis opisuje skrajnie negatywnie. Jeśli merytorycznie nie są w stanie się dojebać, to przechodzą na negatywne związki emocjonalne.
Będą tak dalej wnerwiać Jarosława, to żadnych wyborów nie będzie. Więc lepiej niech uważają.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2016, 11:29 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
czemu glupio? gdybym glosowal to bym sie przyznal, nie widze w tym nic zlego, ze glosujemy na to, co wydaje nam sie najlepsze w danym momencie.
ty sie jarasz teraz rysiem i nikt nie mowi, ze jestes glupi, tylko, ze to nie jest dobry wybor.


Strasznie się nim Jaram. Obrazek w domu już mam z pięknym Ryszardem.

@StrażMiejska Wiem, że boli dupa, jak ktoś krytykuje PiS, ale zluzujcie. Są u władzy to przez 4 lata będą pod obstrzałem. Ciężko funkcjonować z permanentnym bólem w okolicy analnej. Ewentualnie jako gawiedź możecie wykrzyczeć się na miesięcznicach smoleńskich.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2016, 11:32 
Cytuj  
Niahu, nie wiem jakie będą efekty nowych przepisów, jak będzie gorzej to pewnie wkurwi, ja nie obawiam się przepisów tylko nadgorliwego ich wykorzystywania jak to robiło bezkarnie PO.
Co do PiS to wszystko przed nami.

Tor, ja obecnie popieram PiS i to mocno, jednak głosowałem na randoma od Kukiza, nie wiem czy dobrze czy źle, poczekam i zobaczę jak się rozwinie sytuacja.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 sty 2016, 11:34 
Cytuj  
tor: bardziej myslalem o znaczku .n w klapie etro albo armaniego.
ale widze, ze niah ma na ciebie zdecydowanie wiekszy wplyw, niz moglismy przypuszczac.
obraz rysia obok jp2? czy wyzej?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 14 sty 2016, 11:35 
Cytuj  
embe napisał(a):
Tor-Bled-Nam napisał(a):
embe napisał(a):
Ciekawe czy KOD podejmie temat inwigilacji na najbliższych manifestacjach i czy KE pochyli się nad tym problemem dość szybko, liczę na reakcje ponieważ czuję jak mi wydarto fragmenty demokracji.


A to KOD jest jakąś maszynką do manifestacji na każdy temat?

Zdecydowanie chodzi im o obronę demokracji, a ich koledzy partyjni doprowadzili do wielkiego jej ograniczenia, chyba że uważasz że KOD powstał na zamówienie polityczne i jest to ewolucja straszenia PiS-em ?
Inwigilacja jakiej przez osiem lat dopuściły się rządy PO-PSL jest bezprecedensowa na skale europy np tu
http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju, ... 05579.html
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... ledzi.html

Komisja Europejska już w 2011 roku krytykowała Polskę za zbyt swobodne sięganie do naszych billingów, a także za zakładanie podsłuchów.
Już od 2009 roku obecne przepisy dotyczące udostępniania danych telekomunikacyjnych, w połączeniu z brakiem kontroli nad działalnością służb, nie gwarantują poszanowania praw i wolności obywatelskich.


Nowe fakty mam nadziej sprowokują KE do działania.


ja jestem krytyczny wobec polityki podsłuchowej PO.

może szukaj konkretów, a nie jakiegoś abstraktu "KOD", bo w niego możesz sobie ładować do woli - to co wymyślisz, lub to co ktoś ci 'sprzedał', znajdź ludzi, którzy popierają/popierali politykę podsłuchową PO.


stawiasz tezę: "KOD powstał na zamówienie polityczne i jest to ewolucja straszenia PiS-em"
(od XX stron dyskusji)
pytasz: "Ciekawe czy KOD podejmie temat inwigilacji na najbliższych manifestacjach i czy KE pochyli się nad tym problemem dość szybko"
diagnozujesz: nie podejmują tego tematu, więc: "KOD powstał na zamówienie polityczne i jest to ewolucja straszenia PiS-em"


i tak masło maślane, pies z kulawą nogą tego nie łyknie (poza nefastusem i markiem :P)

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 14 sty 2016, 11:39 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
@StrażMiejska Wiem, że boli dupa, jak ktoś krytykuje PiS, ale zluzujcie. Są u władzy to przez 4 lata będą pod obstrzałem. Ciężko funkcjonować z permanentnym bólem w okolicy analnej. Ewentualnie jako gawiedź możecie wykrzyczeć się na miesięcznicach smoleńskich.


Mowilismy o KODzie, nie o PIS. I pewnych podwojnych standardach.
Wyluzuj, kazdemu zdarzylo sie strzelic sobie w kolano. Shit happens. Najwazniejsze to przyjac to na klate i nie pograzac sie dalej. No, ale jak nie dajesz rady, wezwij Junkiera na pomoc, moze cos doradzi :D


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2016, 11:41 
Cytuj  
Tak, mówiliśmy o KOD-zie , a napisałeś, że słyszysz w głowie rozpaczliwe krzyki Halickiego odrywanego od koryta. Ale chyba nie załapałeś, ze właśnie na to wskazałem w twoim poście. Nie martw się.

Mendol napisał(a):
tor: bardziej myslalem o znaczku .n w klapie etro albo armaniego.
ale widze, ze niah ma na ciebie zdecydowanie wiekszy wplyw, niz moglismy przypuszczac.
obraz rysia obok jp2? czy wyzej?


Kurde nie słyszłem nawet o etro, musisz mnie wyedukować jak być nowobogackim lanserem. :)


_________________
Χ Ξ Σ

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 14 sty 2016, 11:45 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
słyszysz w głowie rozpaczliwe krzyki Halickiego odrywanego od koryta.

Mareczek jest z ciebie dumny :lol:


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 sty 2016, 11:47 
Cytuj  
mnie na etro nie stac, ale sadzilem, ze warszawka sie juz tak nosi :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2016, 11:52 
Cytuj  
Niestety jako słoik nie należę do warszafki i ubieram się na wyprzedażach w ciuchy dla pospólstwa. :< Ale, że ty taki obeznany. No, no.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 sty 2016, 11:53 
Cytuj  
chce byc gotowy jak juz pojade do stolicy kariere robic :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1550, 1551, 1552, 1553, 1554, 1555, 1556 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.