mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5037 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162 ... 252  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 lut 2012, 10:32 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
iniside napisał(a):
Twierdzisz, zatem, ze ograniczona ilosc serverow jest w stanie przetworzyc nieograniczona liczbe zapytań ;s.


twiedze zatem, ze po sc2/wow sa w stanie okreslic i wyskalowac ilosc potrzebnego sprzetu.
i z tego co wiem to maja troche pieniedzy na ewentualne inwestycje.

Nie watpie ze maja.
Ale W to czy sa w stani przewidzieć to wątpie.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 lut 2012, 10:51 
Cytuj  
to nie aventurine to raz :)
dwa - mysle, ze sa w stanie w przeciagu paru godzin rozwiazac problem o ile sie pojawi.
i tak, mysle, ze takie rzeczy mozna przewidziec :)

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 19 lut 2012, 11:10 
Cytuj  
Kabra skoncz juz plakac bo to sie robi nudne. Wszyscy juz wiedza, ze masz inny gust i nienawidzisz Blizza (jakies zle wspomnienia z dziecinstwa?). Biegasz po kazdym mozliwym dziale i wywalasz swoje zale. Wracaj do swoich zjebanych indie gierek i daj cieszyc sie graniem innym.
Jak wyjdzie D3 to na PoE nikt sie nawet nie wysra. Zostaniesz TY plus pare innych osob z podobnymi pogladami na ludzi i gry. Chuj ci do tego w co kto lubi grac tak mysle. Nie lubisz blizza? Nie podoba ci sie D3 to po co sie afiszujesz, ze moze jednak kupisz, bo.... . Proponuje ci otworzyc jakiegos bloga i tam wrzucac swoje przemyslenia.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 lut 2012, 12:45 
Cytuj  
Kabra już taki jest i trzeba sie z tym pogodzić. Ja w D3 na bank będe grał jak reszta ludu z tego forum. Trzeba tylko na premierę czekać...


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 lut 2012, 12:58 
Cytuj  
Ja nie bede gral. Po co mi Diablo 3 jak będe miał GW2 ?:<


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 19 lut 2012, 13:05 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Ja nie bede gral. Po co mi Diablo 3 jak będe miał GW2 ?:<

Właśnie. Święta prawda. No i pewnie okaże się, że ostatecznie "GW2" wyjdzie przed "D3".

Mi jakikolwiek hype na "D3" już przeszedł. Robią sobie istne jaja. Wywracać wszystkie systemy do góry w trakcie bety. Na dodatek nie dostałem się do testów. W jednym konkursie organizowanym przez Blizzard nie wygrałem klucza, w innych nie chce mi się brać nawet udziału. Jak kiedyś cieszyłem japę na każdą wieść o nowym Diabełku, to teraz na to kompletnie leję. Może jak w końcu gra wyjdzie to zainteresowanie znowu się pojawi.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 19 lut 2012, 13:08 
Cytuj  
wodny napisał(a):
iniside napisał(a):
Ja nie bede gral. Po co mi Diablo 3 jak będe miał GW2 ?:<

Właśnie. Święta prawda. No i pewnie okaże się, że ostatecznie "GW2" wyjdzie przed "D3".

Mi jakikolwiek hype na "D3" już przeszedł. Robią sobie istne jaja. Wywracać wszystkie systemy do góry w trakcie bety. Na dodatek nie dostałem się do testów. W jednym konkursie organizowanym przez Blizzard nie wygrałem klucza, w innych nie chce mi się brać nawet udziału. Jak kiedyś cieszyłem japę na każdą wieść o nowym Diabełku, to teraz na to kompletnie leję. Może jak w końcu gra wyjdzie to zainteresowanie znowu się pojawi.

^

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 lut 2012, 13:13 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Kabra już taki jest i trzeba sie z tym pogodzić. Ja w D3 na bank będe grał jak reszta ludu z tego forum. Trzeba tylko na premierę czekać...


Kabraxis to beton z którym nie ma sensu dyskutować, ja przestałem jakiś czas temu i jego zajebiste powieścioposty po prostu mam w dupie ;p

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 lut 2012, 13:14 
Cytuj  
macie jakas liste dlaczego D3 to fail, bo ja nawet nie wiem o co drama jest ;]


_________________
.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 19 lut 2012, 13:15 
Cytuj  
http://eu.battle.net/d3/pl/blog/3723159 ... _2012#blog

Przeczytam. A co mi tam. :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 19 lut 2012, 13:29 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
macie jakas liste dlaczego D3 to fail


D3 to nie będzie fail, będzie to po prostu dobra gra (7/10 do 8/10) która zostanie wywindowana na sam szczyt przez opłacone media i zaślepionych fanbojów, bo to przecież Blizzard. Niestety firma ta przestała być grupą artystów robiących dzieła i stała się grupą rzemieślników robiących solidną robotę, coś w stylu Square Enix.

Wątpliwości może budzić ciągłe grzebanie w core mechanikach gry, design rodem z azjatyckich slasher-mmo, rmah i ogólny właściwy brak postępu w stosunku do D2 - gry która powstała kilkanaście lat temu. Mamy poprawioną grafikę do standardów sprzed kilku lat, zajebistą animację, prawdopodobnie gorszą o klasę lub dwie fabułę (jest to czysta spekulacja z mojej strony, ale po miałkości i ogólnym spłyceniu fabuły w Starcraft 2 przypuszczam, że tutaj będzie podobnie) no i kompletnie niewiadomo-jaką mechanikę w ostatecznym produkcie, skoro ciągle przy D3 grzebią.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 19 lut 2012, 13:37 
Cytuj  
@up

Zgadzam się.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 lut 2012, 13:37 
Cytuj  
e, to mi raczej podpasi, jedyne co mnie denerwuje, ze ni chce mi sie wydawac tyle na D3, ale 150 zl to pewni bedzie dlugo najnizsza cena ;) (o ile taka niska cena bedzie w dniu premiery w ogole)


_________________
.


Ostatnio edytowano 19 lut 2012, 13:38 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 lut 2012, 13:37 
Cytuj  
Grzebanie w mechanice jest juz zakonczone: http://eu.battle.net/d3/en/blog/3723159 ... _2012#blog

Podoba mi sie ten nowy system. Ciekawe tez, ze po tym dzisiejszym patchu klient gry ma juz nazwe Retail, czyli chyba premiera juz niedlugo. Maj wyglada bardzo realistycznie, imho.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 lut 2012, 13:46 
Cytuj  
No ja już mam patcha, ale oglądam właśnie wypad z lipca 2011 gościa w Bieszczadach z kumplem na rowerach i jakoś mnie coś słabo kusi ten patch żeby PLAY zrobić ;P

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 lut 2012, 14:15 
Cytuj  
O kurwa zmienili runy z itemow na jakies passsivy rofl.
I z szeroko opiewanego w zapowiadziach systemu zostalo cos co jest w 99,9% kopia super zajebistego HnS czyli Dungeon Siege 3 tylko zamiast 2 (czy tam 3) modyfikacji jest 5 i jest wiecej skilli. Nawet dokladnie tak samo sie to robi na osobnych ekranach interfejsu (bo o to chodzi w HnS przeciez - przejebywac sie przez 3 okna zeby skilla zmeinic). Tyle w temacie ze wersja na konsole nie wplynie na PCtowa - pierdolenie ktore chyba tylko fanboje lykali. Zmiana jest ewidentnie "pod konsole".

Ogolnie brawo dla blizzarda za skopiowanie najgorszego systemu jaki zostal zaimplementowany w "hack and slashu" (o ile mzna tak DS3 nazwac wogole - bo torowniez jest slasher).

LOL

A wszytko dlatego zeby konsolowcy nie musieli za duzo itemkow przerzucac. Czyzby genialny Blizzard ktory na wszytko lacznie z ukrytym lekarstwem na raka nie potrafil przystosowac gry do pada i musza caly sysstme zmieniac?
Zalosnosc tej gry mnie powoli przerasta.
Nazywanie tego czegos HnS to obraza dla gatunku i wsoanialych prequeli tej gry.


"Diablo is certainly about the items," said Wilson" - buahahahaa......
proponuje wyujebac itemy, sa "nie fun" bo trzeba je przemieszczac w inventory.


No dalej dzieciaczki pokazcie troche RAGE - Sobtainer "nie czytam" licze na ciebie. Bronic gierki pieski. :)

Pozatym pozdrwiam wszytkich moich fanow ktorzy "nie czytaja", "maja w dupie" itd.... ale ofc jak zwykle skomentowali - jestescie niezastapieni. :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 lut 2012, 14:30 
Cytuj  
Jak zwykle przesadzasz :) Ten system run potrzebuje imho jednej zmiany tzn. mozliwosci wyboru runy, ktora chcemy odblokowac, zamiast z gory przypisanego przez Blizza wyboru. To jest najpowazniejszy minus tego systemu. Reszta tak naprawde sie nie zmienia, poza tym faktycznie ilosc run i ich zarzadzanie mogloby byc mega wkurwiajace na wyzszych lvl, bo tych run by bylo w pizdu.

Na chwile obecna niepokoi mnie tylko jedno: praktycznie w grze bedziemy szukac teraz tylko i wylacznie gearu i gemow, czyli wracamy do D2 Classic. Jesli itemizacja nie bedzie zajebista to D3 bedzie gra na pol roku max.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 lut 2012, 14:31 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
O kurwa zmienili runy z itemow na jakies passsivy rofl.
I z szeroko opiewanego w zapowiadziach systemu zostalo cos co jest w 99,9% kopia super zajebistego HnS czyli Dungeon Siege 3 tylko zamiast 2 (czy tam 3) modyfikacji jest 5 i jest wiecej skilli. Nawet dokladnie tak samo sie to robi na osobnych ekranach interfejsu (bo o to chodzi w HnS przeciez - przejebywac sie przez 3 okna zeby skilla zmeinic). Tyle w temacie ze wersja na konsole nie wplynie na PCtowa - pierdolenie ktore chyba tylko fanboje lykali. Zmiana jest ewidentnie "pod konsole".

Ogolnie brawo dla blizzarda za skopiowanie najgorszego systemu jaki zostal zaimplementowany w "hack and slashu" (o ile mzna tak DS3 nazwac wogole - bo torowniez jest slasher).

LOL

A wszytko dlatego zeby konsolowcy nie musieli za duzo itemkow przerzucac. Czyzby genialny Blizzard ktory na wszytko lacznie z ukrytym lekarstwem na raka nie potrafil przystosowac gry do pada i musza caly sysstme zmieniac?
Zalosnosc tej gry mnie powoli przerasta.
Nazywanie tego czegos HnS to obraza dla gatunku i wsoanialych prequeli tej gry.


"Diablo is certainly about the items," said Wilson" - buahahahaa......
proponuje wyujebac itemy, sa "nie fun" bo trzeba je przemieszczac w inventory.


No dalej dzieciaczki pokazcie troche RAGE - Sobtainer "nie czytam" licze na ciebie. Bronic gierki pieski. :)

Pozatym pozdrwiam wszytkich moich fanow ktorzy "nie czytaja", "maja w dupie" itd.... ale ofc jak zwykle skomentowali - jestescie niezastapieni. :)


Kabra Ty chyba naprawdę jesteś uposledzonym haterem i wszystkim co moża reprezentować soba uber hejter:).

Gdybyś chociał poświecił trochę czasu na cztanie blue postów i słuchanie podcastów i czytał forum bety i opinie ludzi, to wiedziałbyś że system run w itemach był praktycznie nie do zbalansowania i ostatecznie stwierdzono, że nie można aż tak bardzo zaryzykowac i tracić w uj dodatkwego czasu na ciągłe poprawianie balansu na rzecz jednego systemu. Ostatecznie itemsów i tak będzie o wiele więcej niż w D2 i kolejne poziomy trudności mają być o wiele bardziej wymagające niż Hell w D2 wiec o co kaman?


Haters gonna Hate.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 19 lut 2012, 14:32 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):

Na chwile obecna niepokoi mnie tylko jedno: praktycznie w grze bedziemy szukac teraz tylko i wylacznie gearu i gemow,

Model biznesowy (RMAH) niejako to "wymusza" z punktu widzenia Blizza.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 lut 2012, 14:37 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):

Gdybyś chociał poświecił trochę czasu na cztanie blue postów i słuchanie podcastów i czytał forum bety i opinie ludzi, to wiedziałbyś że system run w itemach był praktycznie nie do zbalansowania i ostatecznie stwierdzono, że nie można aż tak bardzo zaryzykowac i tracić w uj dodatkwego czasu na ciągłe poprawianie balansu na rzecz jednego systemu. Ostatecznie itemsów i tak będzie o wiele więcej niż w D2 i kolejne poziomy trudności mają być o wiele bardziej wymagające niż Hell w D2 wiec o co kaman?


Haters gonna Hate.


Czyli po 4latach wyjebali system ktory reklamowali od samego poczatku jako uber zajebisty (ik tory byl praktyczni jedynym nowym, fajnym pomyslem ingame) bo go nie moga zbalansowac jako itemki ale jako ikonki skilli an osobnym oknie to juz go beda mogli zbalansowac? Kpisz? To jest zmiana pod konsole podyktowana ergonomia i nieprzystosowaniem pada do HnS. Identyczny system jest w Dungeon Siege 3.

Itemow jest MNIEJ w D3 niz w D2 LOD, mniej setow, unikatow nawet white base itemow jest mniej, takich socketables zrobilo sie CZTERY SZTUKI z KILKUDZIESIECIU SZTUK. Brak eterykow, jeweli, talizmanow, slow runicznych - za to dolozyli hireling only itemki i to by bylo na tyle.
Masz pelny database wyciagniety z gry na stronce. ITEMOW BEDZIE DUZO MNIEJ.

A tego jak gra bedzie wymagajaca tego nikt nie wie - beta ma poziom trudnosci dla szympansow i to tych glupszych.

To jest wlasnie fanbojstwo czystej wody - pierdolenie "ale bedzie fajnie, przeciez to blizzard" nie poparte niczym.


Ostatnio edytowano 19 lut 2012, 14:39 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5037 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162 ... 252  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.