mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 659 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 33  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 25 maja 2013, 22:50 
Cytuj  
jacy wy jestescie slabi. Obaj.
Tak na dobranoc, zebyscie mieli o czym myslec: w takiej sytuacji jak na filmiku xantha pewnie pojechalbym... na zamek.
bum! to wlasnie eksplodowaly resztki waszych mozgow (optymistyczne zalozenie).
dobranoc


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1313
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 26 maja 2013, 15:50 
Cytuj  
Ah ci piesi:

http://www.youtube.com/watch?v=2Gw_X4LFtdg


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 26 maja 2013, 20:36 
Cytuj  
Macie na poluzowanie zwieraczy http://www.sadistic.pl/toples-na-motocy ... 200947.htm


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 27 maja 2013, 10:41 
Cytuj  
Cytuj:
Podziwiam wszystkich którzy mają odwagę codziennie pomykać rowerem po ruchliwych ulicach.
http://www.youtube.com/watch?v=tBLPb0Lz ... eddedPozdr
Jeżeli tak to wygląda w UK, to strach pomyśleć co u nas się dzieje :(


Nie mam dużego doświadczenia po mieście, bo nie mam jaj, ale mam jeden odcinek na swojej tradycyjnej trasie wypisz wymaluj z tego filmiku- ostro pod górkę podwójna ciągła i jeszcze zakręt zawsze mnie debile wyprzedzali jadać całą szerokością drugiego pasa jadąc bardzo szybko, a za cholerę nie widać co tam jedzie z przeciwka, jak coś wyjedzie to ofc skosi jeśli mu starczy czasu na reakcje, bo co ma zrobić? na czołówkę nie pójdzie.
Raz było bardzo blisko i teraz oglądam jak wyprzedzają innych-sporo rowerów się tam przewala(połączenie między trasami rowerowymi), a sam jadę chodnikiem.

ale to traktowanie jak powietrze w Londynie to niezła masakra, jeszcze jak koleś popierdala kolarzówką to po chuj wyprzedzać, przecież to nie traktor?
No i 80% komentarzy na youtubie, to wyzywanie od fagów :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 cze 2013, 18:24 
Cytuj  
LOL, to jest czad :)

http://tastelikepizza.com/item/2013/05/ ... -motorbike


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 2 paź 2013, 12:54 
Cytuj  
http://www.youtube.com/watch?v=wNOyDMzn2bY

Range rover vs motocykliści. Drugi komentarz zasadniczo oddaje mój punkt widzenia. Powinien ich jak kręgle postrącać.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 paź 2013, 13:12 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
http://www.youtube.com/watch?v=wNOyDMzn2bY
Range rover vs motocykliści. Drugi komentarz zasadniczo oddaje mój punkt widzenia. Powinien ich jak kręgle postrącać.

Tu szczegółowy opis zdarzenia:
http://motormania.com.pl/newsy/swiat/ra ... -oskarzen/

X.


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 2 paź 2013, 13:21 
Cytuj  
Powinno się badać motocyklistów za nim da się im prawo do jazdy motocyklem po ulicach po których poruszają się normalni ludzie.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 paź 2013, 13:23 
Cytuj  
Po prostu latynosi. Jakiś gang chciał się popisać. Za pobicie i pocięcie twarzy Azjaty powinni dostać po 30 lat w pierdlu. Wszyscy, którzy brali udział w zdarzeniu i nie powstrzymali reszty debili. Do tego pełna konfiskata mienia z przekazaniem go poszkodowanemu Azjacie.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 2 paź 2013, 13:32 
Cytuj  
To tylko utwierdza mnie w opinii że większość motocyklistów to bydło.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 paź 2013, 13:36 
Cytuj  
Niestety tak.
Najbardziej drażni mnie ich przeczucie, że oni mają prawo jechać między dwoma autami lub stawać tak na światłach.
Dodatkowo niejednokrotnie zmiótłbym takiego mistrza zmieniając pas bo ciężko widać koleżkę jadącego 200 środkiem obwodnicy.
Pewnie, że jak nadarzy się okazja to wpuszczam, dlaczego nie.
Ale te pedały jeżdżą dosłownie na styk a jakiś czas temu jeden puknął mi w lusterko.
Są pojazdami i wypierdalać do kolejki.

Bardziej tylko od tego powyżej drażnią mnie gówniarze na skuterach wpuszczani do ruchu drogowego - bo mogą.
Pięknie jeden ostatnio poleciał w powietrze w Gdańsku jak został sprzątnięty przez samochód, oczywiście mistrz skutera (wiek poniżej 18 lat) wymusił pierwszeństwo bo kompletnie nie kumał co się dzieje na dość dużym rondzie-skrzyżowaniu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 paź 2013, 13:39 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Pięknie jeden ostatnio poleciał w powietrze w Gdańsku jak został sprzątnięty przez samochód, oczywiście mistrz skutera (wiek poniżej 18 lat) wymusił pierwszeństwo bo kompletnie nie kumał co się dzieje na dość dużym rondzie-skrzyżowaniu.

Ojej. A gdzie dokładniej? :D
Mam nadzieję, że jego starzy zabulą za naprawę samochodu poszkodowanego kierowcy + odszkodowanie za stres i zmarnowany czas.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 paź 2013, 13:45 
Cytuj  
Koło ronda de la sal czy jakoś tak.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 paź 2013, 13:47 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Najbardziej drażni mnie ich przeczucie, że oni mają prawo jechać między dwoma autami

Niestety stety, póki nie przekraczają linii ciągłej to maja prawo. Przynajmniej w Polsce.

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 paź 2013, 13:50 
Cytuj  
Dla typowego motocyklisty bez doświadczenia w jeździe autem wyobrażenie o ruchu drogowym jest dość dziwne, dlatego slalomy miedzy autami, ocieranie się prawie miedzy nimi, zajeżdżanie drogi na światłach, no i jednak poczucie bezpieczeństwa na moto z czasem jest zbyt duże co czeto kończy się tragicznie, motocykliści musza się pogodzić z tym że są większym zagrożeniem na drodze dla innych jak i dla siebie, więc wymaga się od niego więcej niż od kierowcy samochodu osobowego.
Inna sprawa że wielu motocyklistów jak i kierowców jest chamska, głupia lub zwyczajnie bez doświadczenia.
Podobnie jak pieszy, który nie jeździ często autem, dla niego zielone światło na skrzyżowaniu oznacza że włączają się pola siłowe po bokach i nie trzeba zerknąć co się dzieje wokoło, zielone to idę i chu...
Ja tam chętnie robię miejsce dla moto przed skrzyżowaniem ale nie podoba mi się ich wciskanie na chama na pierwszego lub chwiejne manewrowanie między lusterkami, zero wyobraźni.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 paź 2013, 13:51 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
jakiś czas temu jeden puknął mi w lusterko.

To pewnie ja. Jednemu ostatnio przestawiłem, bo pacan zaczął na mnie najeżdżać.

Cytuj:
Są pojazdami i wypierdalać do kolejki.

I wydłużać korek.
Najbardziej mnie wkurwia taka właśnie hipokryzja... "wypierdalac do kolejki", a jak już stoi w kolejce pare (nascie) motocykli, to "spierdalac bo blokujesz" i najeżdza ci debil na koło.

X.

PS. Skuterzyści i młodzi gniewni też mnie wkurwiają, są zbyt nieobliczalni, nie raz mi się jakiś skuterzysta wpakował pod koło, czy jednokołowiec zajechał drogę...

PS2. Żeby było jasne: nie mam miejsca, to się nie wpierdalam, ale jak mam i się zmieszczę, to owszem.


_________________
http://zaginiony.net

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 2 paź 2013, 14:04 
Cytuj  
Przeciez to proste:
dwa jednoslady na jednym pasie - ok
jednoslad i dwuslad na jednym pasie - bad idea.

O nieprzekraczaniu ciaglej linii nawet nie wspominam, bo w praktyce robia to nagminnie. Przy czym warto pamietac, ze przekroczyc linie mozesz nawet lusterkiem.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 2 paź 2013, 14:11 
Cytuj  
Najbardziej razi mnie poczucie kierowców samochodów, że im wszystko wolno/ są najmądrzejsi / najlepsi na świecie. A jedynym wytłumaczeniem zwykłego dysmuzgowia i kompletnej nieznajomości przepisów (hi Oyciec) jest "jechał środkiem 200 na obwodnicy". Oczywiście najbardziej ich boli, że "ja stoję a on jedzie" plus pewnie jeszcze dodatkowo: "lalki robią laski motocyklistom a puszkasz musi płacić tirówkom."

Takie uogólnienia są równie sensowne jak udział polskiej reprezentacji w mistrzostwach świata lub walki pudzianowskiego w klatce.

Odsetek idiotów wśród kierowców motocykli jest dokładnie taki sam jak wśród kierowców samochodów. Tyle że idioci - kierowcy 2oo eliminują się sami na latarniach/zakrętach itp. A kierowcy samochodów zabijają innych.

Motocykl w mieście zmniejsza korki - zamiast kolejnego pojazdu przed tobą masz kolesia, który nikomu drogi nie zawadza i przyczynia się do płynności ruchu. Wszystko kwestia nauczenia się współżycia na drodze.

Swoją drogą jestem zbudowany zachowaniem kierowców w korkach w Wawie - 99% robi miejsce do przejazdu. (i oczywiście skręca w lewo / zawraca / zmienia pas kompletnie mając wyjebane czy ktoś jedzie czy też nie).


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

****
Avatar użytkownika

Posty: 1313
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 2 paź 2013, 14:17 
Cytuj  
embe napisał(a):
Podobnie jak pieszy, który nie jeździ często autem, dla niego zielone światło na skrzyżowaniu oznacza że włączają się pola siłowe po bokach i nie trzeba zerknąć co się dzieje wokoło, zielone to idę i chu...


Taa... ja się już nauczyłem, że jak mam zielone jako pieszy to najpierw muszę przepuścić samochody skręcające na zielonej strzałce, zjeżdżające ze skrzyżowania bo przecież "trombio, że blokujem" itp ;)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 paź 2013, 14:34 
Cytuj  
To może u Was w Wwie - u nas niestety tak nie jest i mam same złe doświadczenia.
Sorry ale ja nie będę manewrował samochodem na lewo i prawo (tym bardziej, że do wąskich nie należy) tylko po to żeby się zmieścił motocykl (którego wcześniej muszę w bocznym lusterku zobaczyć do CZEGO NIE JESTEM ZOBOWIĄZANY jadąc przed siebie i nie wykonując innych manewrów).
Pewnie, zmieści się, zaryzykuje - niech się wciska, na mnie liczyć nie będzie chyba, że zauważę dostatecznie wcześniej.
Rozładowywanie korków bo motocykl to niezła ideologia - niggers, pls.
Ten koleżka dobrze, że rękawem tylko zahaczył bo jakby wygiął czy uszkodził to bym go ścignął i by się na swojej popierdółce zesrał na miętowo.
Sam jeżdżę jak debil latając po dwóch pasach ale nie pyszczę się do nikogo, że nie zjechał / nie wpuścił.
Natomiast jedno-śladowcy wiecznie mają o to pretensje.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 659 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 33  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.