mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1629, 1630, 1631, 1632, 1633, 1634, 1635 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 lut 2016, 13:07 
Cytuj  
Ta dekada dobiega już końca, a Korwin wysoko postawił poprzeczkę.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 lut 2016, 13:14 
Cytuj  
Ta też elegancko zamiata
https://youtu.be/ZNpmK1dHdyQ?t=3m37s

Ale w którym punkcie Pani poseł?
Punkt 8 Panie Marszałku


:lol:

Prawdziwe ludowe Coco jumbo i do przodu
https://www.youtube.com/watch?v=pGxEfLpc5gg
:D


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 lut 2016, 18:03 
Cytuj  
candidoser napisał(a):
Chlopaki chyba troche nie ogarniaja, bo znowu dymisja: http://wiadomosci.onet.pl/kraj/zbigniew ... ych/mtjkyt
tym razem komendant glowny policji.

http://www.tvn24.pl/zbigniew-maj-odchod ... 403,s.html
Ja rozumie że to nie są standardy do jakich nas przyzwyczaiło PO z PSL i poprzednie ekipy rządzące ale tak to powinno wyglądać i mam nadzieje że będą się tego trzymać, a nie żeby nam przez osiem lat TVN tłumaczył dlaczego jest ok.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 11 lut 2016, 18:10 
Cytuj  
A ja nie rozumie(m);)
Pod koniec roku byl bodajze prezes PKP, wczoraj (?) Mariusz Kaminski, dzisiaj Maj.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 lut 2016, 19:00 
Cytuj  
taa... ale jak u nas trzymali się stołków i często tylko umorzenia/przedawnienia im pomagały po latach to dawaliście przykłady normalności jak to duńska minister za toblerona podała się do dymisji.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 11 lut 2016, 19:34 
Cytuj  
Ale tu nie chodzi o dymisje, tylko o weryfikacje _przed_ wyborem.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 11 lut 2016, 22:22 
Cytuj  
embe napisał(a):
taa... ale jak u nas trzymali się stołków i często tylko umorzenia/przedawnienia im pomagały po latach to dawaliście przykłady normalności jak to duńska minister za toblerona podała się do dymisji.

Jak Ostachowicz (doradca Tuska) zostal PRowcem w Orlenie i media zaczely robic z tego sieczke to ten podal sie do dymisji. Teraz powiedz mi to samo o Mastelarku ;]


Ogolnie to jak wychodzily jakies szczegoly nt. czyjejs przeszlosci czy tam, ze jakis dziennikarz dostal rzadaowa pozycje to plakaliscie tutaj (glownie Ty embe, no i mareczek oczywiscie) o upadku standardow, demokracji i o glupich lemingach z wypranymi mozgami. Teraz komuchy dostaja rzadowe pozycje i zajmuja sie legislacja, tzw 'niepokorni' dziennikarze masowo przechodza do publicznych mediow, ludzie z wyrokami dostaja intratne pozycje w spolkach to cichutko siedzicie. No, moze czasami Isengrim przyjdzie, powie ze suweren wybral i ze mamy zamknac dupy.


_________________
cypis#2942
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 11 lut 2016, 22:48 
Cytuj  
embe napisał(a):
Powiązanie wszystkich sprzeciwiających sie pod pis jest wygodne, łatwe to ośmieszania, wiele lat nad tym pracowano w mediach.

Podobnie jak ostatnie protesty, w mediach było to "tysiące związkowców", których jak wiemy już nie lubimy bo niszczą polską gospodarkę itd, a prawda była taka że wśród protestujących tylko garstka to byli związkowcy.


embe napisał(a):
właśnie, ostatnio w mediach był protest związkowców, a faktycznie związkowców było parę autobusów, reszta to ludzie protestujący zwyczajnie, często nie popierający bzdur związkowców, pisu, opozycji, górników itd, te grupy są "umoczone" tak samo jak rządzący.

Zresztą 11.11.2011, częściowo widziałem sam, reszta jest na tym filmie http://www.youtube.com/watch?v=W50axHsdM9w media z tego zrobiły co innego, a to był gigantyczny protest społeczeństwa, który nawet w tym filmie na początku próbuje się wykorzystać do czegoś innego niż faktycznie.



2013 ;)


Ostatnio edytowano 11 lut 2016, 22:51 przez Profeta, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 lut 2016, 22:50 
Cytuj  
Partia rządząca obsadza stanowiska swoimi. Niespotykane. Pewnie PiS powinien dać Lisa na szefa TVP, bo doświadczony, bezpartyjny, obiektywny, państwowiec i człowiek osobistej wielkiej uczciwości i inteligencji.
Ale serio, jak PiS będzie sobie tak pogrywał, to skończy jak PO. Myślałem że mają lepiej ogarniętą politykę kadrową - towarzysz Stalin przecież mówił "Kadry decydują o wszystkim". A oni jakimś pugiem idą na nightmare raid.

Kukliński ma dostać awans generalski, wreszcie. Ponoć platforma też bardzo chciała, ale Bronek nie dawał.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 11 lut 2016, 22:56 
Cytuj  
Porownanie Lisa do Kurskiego mialoby sens jakby ten pierwszy byl w partii, troche strzelasz na oslep.
edit: Nie wiem czy ich polityka kadrowa to po prostu wynik niekompetencji i glupoty, czy doszli wniosku ze skoro przepchneli ustawe o TK i mediach publicznych bez wiekszych konsekwencji to 'hulaj dusza, piekla nie ma' :)


_________________
cypis#2942
Obrazek

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 11 lut 2016, 23:11 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
Partia rządząca obsadza stanowiska swoimi. Niespotykane. Pewnie PiS powinien dać Lisa na szefa TVP, bo doświadczony, bezpartyjny, obiektywny, państwowiec i człowiek osobistej wielkiej uczciwości i inteligencji.
Ale serio, jak PiS będzie sobie tak pogrywał, to skończy jak PO. Myślałem że mają lepiej ogarniętą politykę kadrową - towarzysz Stalin przecież mówił "Kadry decydują o wszystkim". A oni jakimś pugiem idą na nightmare raid.

Kukliński ma dostać awans generalski, wreszcie. Ponoć platforma też bardzo chciała, ale Bronek nie dawał.


Gdyby Kukliński to widział, to co się teraz dzieje w Polsce, to organizowałby wojskowy zamach stanu.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 lut 2016, 00:32 
Cytuj  
cypis napisał(a):
Porownanie Lisa do Kurskiego mialoby sens jakby ten pierwszy byl w partii, troche strzelasz na oslep.
edit: Nie wiem czy ich polityka kadrowa to po prostu wynik niekompetencji i glupoty, czy doszli wniosku ze skoro przepchneli ustawe o TK i mediach publicznych bez wiekszych konsekwencji to 'hulaj dusza, piekla nie ma' :)

Co za różnica czy ma legitymację partyjną, czy nie. Jest funkcyjny, jeden i drugi. Przez 10 Lat Lis był przy korycie, się skończyło i musi biegać po onetach żeby mieć na chleb z masłem. Teraz do u władzy jest grupa, która wywali na ryj wszystkich z innej grupy, nawet jeśli część by mogła zostawić. Bo tamci stanowią potencjalne zagrożenie, są związani siecią zależności prywatnych, finansowych, czasem nawet ideowych z tą drugą grupą. Jak na wojnie - nie zostawiasz jeńców, bo ci partyzantkę zrobią. Nie te czasy by ufać na 'oficerskie słowo honoru". Prawda jest taka, że czyszczenie powinno być do poziomu dyrektora, może nawet kierownika.

Druga sprawa to kadry PiS - chodzą słuchy, że Imperator nie kontroluje wszystkiego i mu różne Tarkiny podsuwają podwiązanych pod siebie zauszników. Ale i nie każda wymiana kadr jest zła przecież, kwalifikacje mają, albo pełnią funkcję (jak prezesi spółek skarbu państwa) gdzie liczy się wyłącznie wierność. Czasem muszą brać z tego co jest, bo pewnych układów nic nie złamie (korporacyjna solidarność w niektórych zawodach jest niezniszczalna - weźmy Ministerstwo Zdrowia i fakt że zawsze tam siedzi lekarz. A medycyna naprawcza to zaledwie część, niewielka, tego co określamy jako zdrowie)
Faktycznie, PiSowi brakuje dobrych piarowców, chociaż dalej słupki sondażowe spoko. Może z mmorpg.pl gorzej widać, jakimś Kowalskim czy Nowakom się taki styl podoba.

Niah napisał(a):
Gdyby Kukliński to widział, to co się teraz dzieje w Polsce, to organizowałby wojskowy zamach stanu.
Rozczarowałeś mnie. Co gorsza, rozczarowałeś też Władymira Władymirowicza.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 12 lut 2016, 01:31 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
Niah napisał(a):
Gdyby Kukliński to widział, to co się teraz dzieje w Polsce, to organizowałby wojskowy zamach stanu.
Rozczarowałeś mnie. Co gorsza, rozczarowałeś też Władymira Władymirowicza.


Jak zwykle nie ogarniam ciebie.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 lut 2016, 01:50 
Cytuj  
No przyznam, że liczyłem na hurr durr z twojej strony, że jak to, że złamał przysięgę wojskową, że nas amerykańcom sprzedał i mu teraz gwiazdki chcą dawać, że godniejsi są. :(
Zrównanie Kuklińskiego z jakimiś bandytami z junty pokroju Jaruzela... to nieco zbyt mało na rubelkową pensję.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 12 lut 2016, 02:16 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
No przyznam, że liczyłem na hurr durr z twojej strony, że jak to, że złamał przysięgę wojskową, że nas amerykańcom sprzedał i mu teraz gwiazdki chcą dawać, że godniejsi są. :(
Zrównanie Kuklińskiego z jakimiś bandytami z junty pokroju Jaruzela... to nieco zbyt mało na rubelkową pensję.


Wychodzę z założenia, że jak swój złamał przysięgę wojskową to kula w łeb, a jak my komuś łamiemy to super. W najgorszym razie będzie jednego mniej w razie wojny.
Kukliński służył w PRLowskim wojsku! Więc złamanie przysięgi wojskowej wobec okupanta to był jego obowiązek jako Polaka!
Nie chce mnie się szukać, ale ciągłość państwa Polskiego to IIRP - rząd Polski (nazywanie rządem londyńskim to murzyństwo i pojebanie) na uchodźstwie - IIIRP.
Lech Wałęsa to Kukliński w cywilu. Przykro patrzeć na to co robił po 90. Trochę żenada.

Nie otrzymuje żadnego wynagrodzenia, jestem tani w utrzymaniu.
Obrazek


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 lut 2016, 02:48 
Cytuj  
Niah napisał(a):
Wychodzę z założenia, że jak swój złamał przysięgę wojskową to kula w łeb, a jak my komuś łamiemy to super. W najgorszym razie będzie jednego mniej w razie wojny.
Kukliński służył w PRLowskim wojsku! Więc złamanie przysięgi wojskowej wobec okupanta to był jego obowiązek jako Polaka!
Nie chce mnie się szukać, ale ciągłość państwa Polskiego to IIRP - rząd Polski (nazywanie rządem londyńskim to murzyństwo i pojebanie) na uchodźstwie - IIIRP.

PRL była państwem uznanym i poprawna ciągłość to królestwo - 1 republika - królestwo - 2 republika - prl - 3 republika. Można oczywiście dokładać formy państwowe ze wszystkimi przymiotami - jak Księstwo Warszawskie choćby, ale linii nie zmienimy. Rząd londyński to abstrakt. W stosunkach międzynarodowych nie ma praw, są tylko stosunki. Rząd londyński w najlepszym wypadku można uznać za opozycję na wygnaniu i kustoszy symboliki narodowej. Brak tam było ludzi z rządu II RP- skutecznie ich wygryzły gnidy z opozycji, którzy w demokratycznym państwie nigdy by takiej pozycji nie zdobyły. Beck rozmawiając ze Stalinem nie widziałby Cara (jak sporo londyńczyków) tylko moskiewskiego watażkę.
Istotą polityki międzynarodowej Polski jest zawsze jedno i to samo - jebać ruskich, z resztą sztama. Uwaga - nie dotyczy Niemiec.
Cytuj:
Lech Wałęsa to Kukliński w cywilu. Przykro patrzeć na to co robił po 90. Trochę żenada.

Więc jednak, rubelki nie śmierdzą. Zrównanie Kuklińskiego z agentem esbecji. Trochę żenada?
Cytuj:
Nie otrzymuje żadnego wynagrodzenia, jestem tani w utrzymaniu.
Nie mam wątpliwości co do tego, rubel leci na ryj.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1024
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 12 lut 2016, 08:07 
Cytuj  
cypis napisał(a):
No, moze czasami Isengrim przyjdzie, powie ze suweren wybral i ze mamy zamknac dupy.


Dobry tekst w sam raz do porannej kawy :)

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 12 lut 2016, 08:33 
Cytuj  
@Insegrim
22 grudnia 1990 r. Lech Wałęsa złożył na posiedzeniu Zgromadzenia Narodowego przysięgę prezydencką. Tego samego dnia na Zamku Królewskim odebrał z rąk ostatniego prezydenta RP na uchodźstwie Ryszarda Kaczorowskiego insygnia władzy prezydenckiej II RP.
Obrazek


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 lut 2016, 11:57 
Cytuj  
Jestem pewien, że jak skazywał Kamińskiego, to był ślepy jak Temida :lol:
http://www.warszawskagazeta.pl/wydarzen ... czewskiego


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 12 lut 2016, 12:13 
Cytuj  
Naprawdę uważasz, że kamiński nie ma sobie nic do zarzucenia?


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1629, 1630, 1631, 1632, 1633, 1634, 1635 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.