mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1641, 1642, 1643, 1644, 1645, 1646, 1647 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 18 lut 2016, 13:25 
Cytuj  
Turcja broni się przed powstaniem państwa kurdyjskiego którego nadrzędnym celem byłoby zagarnięcie ziemi Tureckiej choćby i terroryzmem. Jeśli dla ciebie destabilizacja Syrii to bombardowanie artyleryjskie oddziałów kurdyjskich żeby uniemożliwić wzięcie strategicznego miasta przy granicy tureckiej to gg i nie mamy o czym rozmawiać.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 18 lut 2016, 13:28 
Cytuj  
jako o obronie mowisz niahu o wyrzynaniu w pien ludnosci cywilnej gazem bojowym? armia turecka v kurdowie? :) a to nie ty byles przypadkiem zadeklarowanym obronca palestyny? generalnie to turcja wystarczy ze mocniej pierdnie i nie bedzie kurdow.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 lut 2016, 13:29 
Cytuj  
Po to był Bolek, żeby był okrągły stół.
Przecież czerwoni nie byli głupi, żeby się zdawać na łaskę i niełaskę sądów naprawdę wolnej Polski. Bolek i reszta zapewnili im faktyczną nietykalność i dostatnie życie. Bardzo sprawnie zrobiona operacja, nawet w sojuzie tak zgrabnie nie poszło.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 lut 2016, 13:30 
Cytuj  
Im więcej wybitych ciapaków tym lepiej dla świata. Erdogan prowadzi politykę przerzutu muslimów do Europy więc i jego powinno się zneutralizować, a na jego miejscu obsadzić jakiegoś antymuslima co wprowadzi Turcję w cywilizowaną erę. Przy okazji w końcu powinno się to ścierwo palestyńskie wytłuc i dać Żydom tereny po nich w całości.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 18 lut 2016, 13:33 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
jako o obronie mowisz niahu o wyrzynaniu w pien ludnosci cywilnej gazem bojowym?


Mówisz o taktyce, ja mówię o strategii. Dla mnie to dwie różne rzeczy.

Piszpan napisał(a):
a to nie ty byles przypadkiem zadeklarowanym obronca palestyny?


Jestem. Palestyna istniała i istnieje, a żydzi okupują i dręczą Palestyńczyków.

Piszpan napisał(a):
generalnie to turcja wystarczy ze mocniej pierdnie i nie bedzie kurdow.


Sytuacja polityczna nie sprzyja szybciej rozprawie z kurdami. Zresztą mogłem pisać to lub nie, ale jestem za tym żeby Turcy wszystkich Kurdów wyrzucili z Turcji do Iraku. I niech sobie tam żyją. I niech zapomną o swych domach dla swojego dobra.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.


Ostatnio edytowano 18 lut 2016, 13:33 przez Niah, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 18 lut 2016, 13:33 
Cytuj  
tczewiak ale turki to muslimy :)

niahu

Niah napisał(a):
Sytuacja polityczna nie sprzyja szybciej rozprawie z kurdami. Zresztą mogłem pisać to lub nie, ale jestem za tym żeby Turcy wszystkich Kurdów wyrzucili z Turcji do Iraku. I niech sobie tam żyją. I niech zapomną o swych domach dla swojego dobra.


no ale nie pisz ze turcja broni sie przed kurdami :) to ze turcja v kurdowie to jak izrael v palestyna. chociaz kurdowie raczej duzych szans nie maja.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443


Ostatnio edytowano 18 lut 2016, 13:36 przez Piszpan, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 18 lut 2016, 13:35 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Im więcej wybitych ciapaków tym lepiej dla świata. Erdogan prowadzi politykę przerzutu muslimów do Europy więc i jego powinno się zneutralizować, a na jego miejscu obsadzić jakiegoś antymuslima co wprowadzi Turcję w cywilizowaną erę. Przy okazji w końcu powinno się to ścierwo palestyńskie wytłuc i dać Żydom tereny po nich w całości.


Co za zjeb z ciebie. Gdyby jeszcze z jego powodu było tyle imigrantów i uchodźców, ale taka ich liczba to wina usa, francji i reszty, więc niby dlaczego miałby ich trzymać u siebie? Kurwa. Jeszcze więcej, bo jakieś 2mln już żyją w Turcji. Pomyśl czasem.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 18 lut 2016, 13:37 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
Po to był Bolek, żeby był okrągły stół.
Przecież czerwoni nie byli głupi, żeby się zdawać na łaskę i niełaskę sądów naprawdę wolnej Polski. Bolek i reszta zapewnili im faktyczną nietykalność i dostatnie życie. Bardzo sprawnie zrobiona operacja, nawet w sojuzie tak zgrabnie nie poszło.


Masz rację, mogliśmy gorzej trafić. Jacyś kaczyńscy, gwiazdy i wyszkowscy. Fuj.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 18 lut 2016, 13:38 
Cytuj  
@Isengrim Czerwoni, a to nie byli Anunaki jednak? Wydaję mi się, że na jednym zdjęciu widziałem jak z głowy Wałęsy coś wystaje, jakby antena odbiorczo/nadawcza.

@Piszpan Tyle, ze wiemy zasadniczo dość dobrze jakie działania podejmował jako prezydent.


_________________
Χ Ξ Σ

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 lut 2016, 13:48 
Cytuj  
Komunizm sam by upadł, bo upadł Związek Radziecki.
Operacja Transformacja to nie był przypadek przecież.
Sytuacja gospodarcza w latach '80 "dzięki" ekipie Jaruzela była tragiczna, wierchuszka wiedziała też, że ZSRR ledwo zipie i nie będzie można liczyć na pomocną dłoń wielkiego brata, o czym się przekonał Jaruzel proszący o pomoc w 1981.

Zdecydowano się więc we władzach na wariant pokojowy. W ramach przygotowań zrobiono early access dla służb i działaczy, bo w 88 wydzielono banki komercyjne i wprowadzono ustawę Wilczka.
Kiszczak teczką Wałęsy zapewniał sobie bezproblemową współpracę Bolka przy okrągłym stole i nietykalność po. To, że Wałęsa się jej bał, potwierdził on sam zwracając teczkę TW Bolek bez kilku stron.

To by tłumaczyło też przymykanie oka na palenie akt, brak weryfikacji WSW, czy ukręcenie łba rządowi Olszewskiego i ewentualnej dekomunizacji/lustracji.

Wałęsa był dla Kiszczaka idealnym partnerem. Ja bym się nie zdziwił, gdyby ten nasz skoczek wzwyż był efektem przemyślanej hodowli nadzorowanej przez człowieka honoru.

Kukliński to bohater. Wałęsa emmm not so much.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...


Ostatnio edytowano 18 lut 2016, 13:49 przez Rzeznik, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 18 lut 2016, 13:48 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
Po to był Bolek, żeby był okrągły stół.
Przecież czerwoni nie byli głupi, żeby się zdawać na łaskę i niełaskę sądów naprawdę wolnej Polski. Bolek i reszta zapewnili im faktyczną nietykalność i dostatnie życie. Bardzo sprawnie zrobiona operacja, nawet w sojuzie tak zgrabnie nie poszło.


Dokladnie. Operacja zmiany systemu zostala zaplanowana w ZSRR w polowie lat 80-tych. Kiszczak z kumplami przeprowadzil ja perfekcyjnie.

Jaki byl problem ze spacyfikowaniem opozycji jak w 70tym czy 80tym? Tyle ze ekonomicznie to nie mialo juz zadnego sensu, system sie sypal i trzeba bylo zapewnic wygodna starosc komunistycznym dzialaczom.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 lut 2016, 13:48 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
tczewiak ale turki to muslimy

Wiem, ale część z nich chce się w końcu ucywilizować. Niech nato oleje turcję wyrzucając ją z szeregów za sianie fanatyzmu religijnego, ruscy ich pojadą, a ww3 ominie Europę i będzie polegało na wytłuczeniu muslimów.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 lut 2016, 13:49 
Cytuj  
Te twoje anunaki Tor, to zostawiły 50kg kwitów pod boazerią, czyli jakieś 10000 kartek. Jeszcze będzie czas się pośmiać 8)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 18 lut 2016, 13:51 
Cytuj  
tor nie wiem na jakim ty swiecie zyjesz ale kiedys jeden madry chlop powiedzial ze jakby on byl poslem/prezydentem/w rzadzie itd. to nie chcialby brac zadnej kasy z wypłat bo sam dostep do informacji potrafi ozlocic a to byly lata 90 :) . nie mowie ze nawet walesa bo pewnie teczki byly na wielu ale mozliwosci bylo mase. nie wiem w sumie anwet od kiedy byly ustawy o przetargach publicznych albo gielda tam tez mozna bylo zarobic jak sie wiedzialo:) albo cła, skoki waluty :) pamietam nawet ze byla kiedys jeden ladny skok wlasnie w latach 90. tak czy siak i mi troche szkoda walesy bo gw bedzie go wybielac a pisiory porzadnie po nim pojada a mogl chlop sam zrobic coming out :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 lut 2016, 13:53 
Cytuj  
Niahu ma skrzywienie, bo w EU IV zawsze gra Ottomanem :lol: :wink:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 18 lut 2016, 13:53 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
Te twoje anunaki Tor, to zostawiły 50kg kwitów pod boazerią, czyli jakieś 10000 kartek. Jeszcze będzie czas się pośmiać 8)


A ty już wiesz co w nich jest? :)


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 18 lut 2016, 13:58 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):
Niahu ma skrzywienie, bo w EU IV zawsze gra Ottomanem :lol: :wink:


Zawsze? Często grałem. Turcja tak do Sulejmana Wielkiego i później od Ataturka do Erdogana (różni, ale co tam) to wspaniały kraj.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 lut 2016, 14:08 
Cytuj  
Rzeźnik, nie zapominaj o tym że już w 1984 roku zrobiono podwaliny pod obecny system bankowy, od 1984 roku służby i ogólnie komuchy zaczęły "inwestować" w ludzi zakładających joinventure i firmy zagraniczne jak między innymi ITI wejcherta i waltera założone w 1984 roku, którzy otrzymali koncesje i "wparcie" w zagranicznych kontaktach.

Wałęsa jako świadomy agent to lekka przesada, on przecież w tamtych latach nie potrafił jednego normalnego składnego zdania wypowiedzieć, zresztą obecnie też ma z tym problem, ja stawiam że realia lat 70-tych skłoniły go do tego by "dorobić" sobie jakiś grosz, przecież jak to jego żona opisywała w książce że jak nie było pieniędzy to puszczał totka i zawsze coś wygrał :lol:


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 lut 2016, 14:14 
Cytuj  
Syria nie ma szariatu i dość normalne jest że uchodźcy omijają kraje arabskie i idą do Turcji gdzie mają podobną lub większą wolność.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 18 lut 2016, 14:16 
Cytuj  
ruscy nie pojada turcji ot tak. to ciagle jedna z najwiekszych armi swiata. a wyrzucenie z nato to utrata strefy wplywow. zreszta my tu o geopolityce a tu tyle sie zieje w kraju i pincset na dziecko i bolek :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1641, 1642, 1643, 1644, 1645, 1646, 1647 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.