mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1643, 1644, 1645, 1646, 1647, 1648, 1649 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 18 lut 2016, 19:40 
Cytuj  
Z wieloma kwestiami, które napisaliście się zgadzam.
Może poza sugestią, że statystyki ekonomicznie nie mówią o sukcesie Polski i o fakcie, że wiele osób niekoniecznie z byłego PZPR skorzystało na przemianach.


Ja się pytam, dlaczego uważacie, że PiS to zmieni? Bo ja widzę dwie drużyny, dla uproszczenia PO i PiS, które nie chcą 'dekomunizować', kierować kraju na drogę reform, robić nowoczesnego państwa. One chcą jedynie, żeby ich funkcjonariuszom, ich grupom wpływów było lepiej.
PO trochę inteligentniejsze i były jakieś podrygi w kierunku reform, PiS bardziej się odwołuje do komuszkowej mentalności społeczeństwa i tworzy 'silną władzę'. Jedno i drugie to droga donikąd. Przy PO można było liczyć na ich w miarę dobrą dyplomację.

Naprawdę nie rozumiem jak można wierzyć w PiS, patrząc na ich sposób działania i persony, jakie tam się kręcą (poza np. Morawieckim).

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 lut 2016, 20:14 
Cytuj  
Tu nie chodzi komu mamy wierzyć bo nikt ci nic nie da ale jeśli mniej zabierze z twojej ciężkiej pracy to już plus, a to że to my pracujemy na to żeby mieć lepiej to oczywiste, politycy naszymi reprezentantami, mają nam służyć, a o tym zapomnieli już dawno.
Zarówno dawno temu KLD, które otrzymało bonus na start od PZPR, a pośrednio i od moskwy czy służb, na to że można w wolnej Polsce robić niezłą kasę, tak samo SLD uwłaszczone na prywatyzacji czy późniejsze AWS kpiące z idei wolnych związków zawodowych, albo PSL zachowujące się jako wyłączny właściciel Polskiej "wsi", czy na koniec PiS i PO, o którym już szkoda nawet się rozpisywać.

PiS niech sobie robi cyrki jak chce, rozliczymy ich za 3,5 roku, jednak jeśli spowodują że ogólnie podniesie się standard życia w Polsce, że emeryt nie będzie zastanawiał się czy kupić dzisiaj kilka plasterków szynki czy jednak nie bo może nie starczy na ogrzewanie, że ilość dzieciaków żyjących w ubóstwie się zmniejszy itp itd to maja mój głos i tym razem nie będę się wygłupiał głosując na kukizów itp.

Serio wiele ludzi ma w dupie politykę mimo że media ich wciągają w tą wojenkę, ludzie chcą spokoju i żeby im się nie wpierdzielała polityka do ich firm, do ich pracy, do rodziny, do oszczędności emerytalnych itp.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 18 lut 2016, 20:42 
Cytuj  
no u nas duza sile ma polityka strachu ze przyjda i wam wszystko zabiora :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 18 lut 2016, 20:54 
Cytuj  
https://www.facebook.com/wyborcza/?fref=ts

O W KURWE ZDJECIE W TLE
https://www.facebook.com/rafal.otoka.fr ... =3&theater
A tutaj screen jakby się jednak opamiętali :D

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 lut 2016, 22:46 
Cytuj  
https://www.youtube.com/watch?v=_SRtVyP ... e=youtu.be

Toast Wałęsy na początku wyborny...aż łezkę uroniłem, tak mnie ujął troską o człowieka honoru i Polskę :lol:

Jest też Adam dowcipniś, w 3:30 jak piją kolejny toast.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 18 lut 2016, 22:55 
Cytuj  
Ty już chyba mocnej masci potrzebujesz. ;)


_________________
Χ Ξ Σ

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 lut 2016, 22:57 
Cytuj  
A tam maści. Łącze się po prostu w bólu z giewu :wink:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 18 lut 2016, 23:14 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):
A tam maści. Łącze się po prostu w bólu z giewu :wink:


Jeśli Wałęsa jest umoczony to Lech Kaczyński z tym drugim także. 8)


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 lut 2016, 23:27 
Cytuj  
Nie. Z agenturalności Wałęsy nie wynika agenturalność Kaczki. 8)

Rozbawiło mnie
Obrazek


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...


Ostatnio edytowano 18 lut 2016, 23:29 przez Rzeznik, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 lut 2016, 23:29 
Cytuj  
Ej, tam menora na stole stoi :o https://youtu.be/_SRtVyPsLfc?t=3m40s

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 18 lut 2016, 23:33 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):
Nie. Z agenturalności Wałęsy nie wynika agenturalność Kaczki. 8)

Rozbawiło mnie
Obrazek

Kto tam negocjowal przy tym zdradzieckim Okraglym Stole? Nie Kaczynscy czasami? :)


_________________
cypis#2942
Obrazek

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 lut 2016, 23:54 
Cytuj  
Koło 100 osób chyba w tym i Kaczki. A czemu pytasz?

Kończę ten dzień z Bolkiem tym oto wpisem Wildsteina młodszego
https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =3&theater

To był dobry dzień, bo Bolek sprawił, że Petru nie było w TV :wink:

Ciekawe co tam jeszcze w tych dokumentach będzie.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...


Ostatnio edytowano 19 lut 2016, 00:07 przez Rzeznik, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 19 lut 2016, 00:05 
Cytuj  
A to, że kaczki współpracowały z wałęsą?


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 lut 2016, 00:16 
Cytuj  
I? Na początku 90tych Lechu to był gość, wszyscy się w pas kłaniali Cyncynatowi naszemu. Potem niektórym przeszło, niektórym zostało.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 lut 2016, 00:24 
Cytuj  
Nie chwal dnia... :D

Bydło pierdolone
http://pikio.pl/kara-smierci-za-sluchan ... -15-latka/


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 19 lut 2016, 00:50 
Cytuj  
"Informacje podane w dniu dzisiejszym przez prezesa IPN dr. Łukasza Kamińskiego podczas konferencji prasowej zamykają mój wieloletni czas walki o prawdę na temat agenturalnej przeszłości Lecha Wałęsy. Wałęsa był agentem "Bolkiem", zaciągnął pisemne zobowiązanie do współpracy, zdradzał przyjaciół i kolegów oraz brał za to pieniądze. Mimo zorganizowanej akcji kradzieży dokumentów w latach 1989-1990 i 1992-1995 zachowała się podstawowa dokumentacja agenturalna Wałęsy. To są fakty opisywane przeze mnie w wielu publikacjach i kilku książkach.
Szykany, pomówienia, brutalne ataki ze strony najwyższych władz Polski z prezydentem Komorowskim i premierem Tuskiem na czele, działania prawne i operacyjne ABW, nękania przez prokuratury cywilne i wojskowe, wykluczanie z cechu historyków, apele o odebranie stopni naukowych, naciski a nawet zmuszenie do odejścia z pracy w IPN we wrześniu 2008 r. są już dzisiaj jedynie przykrym doświadczeniem i ceną za walkę którą - często samotnie, ale konsekwentnie - prowadziłem.
Prowadziłem tę walkę nie dla własnej chwały, bo tej nie doświadczyłem, ale z myślą o bohaterach Grudnia '70, których Wałęsa zdradził. Kierowałem się zawsze obowiązkiem historyka wobec Prawdy, wobec Polski, wobec ofiar haniebnych donosów "Bolka" - zwłaszcza ś.p. Henryka Lenarciaka, Jana Jasińskiego, Szczepana Chojnackiego, Józefa Szylera, Henryka Jagielskiego i wielu innych cichych bohaterów naszej walki o niepodległość.
Moim pragnieniem jest dzisiaj również wspomnieć o dwojgu postaci - dla mnie szczególnie ważnych i bliskich. O ś. p. Annie Walentynowicz - która była przez lata świadkiem zdrady Wałęsy i nie bała się o tym mówić, za co płaciła najwyższą cenę - cenę hańby, poniżenia i wykluczenia. Swoje myśli kieruje również w stronę Krzysztofa Wyszkowskiego - który w osamotnieniu bił się o Prawdę, pomimo ogromu niesprawiedliwości jakie spotkały go ze stroną polskich sądów. Wasza odwaga i niezłomność były dla mnie siłą i inspiracją! ,
Dziś, w tym dla mnie szczególnym dniu, składam im wszystkim swój hołd i świadectwo "ukończonego biegu", dochowanej wiary w to, że Prawda ostatecznie zwycięży! Kiedy przerażony obrotem spraw odchodziłem z IPN w 2008 r. użyłem słów mjr. Hubala: "Broni nie złożę. Munduru nie zdejmę. Tak mi dopomóż Bóg". Z pomocą Zbawiciela wytrwałem!
Tym, którzy mnie (a zwłaszcza moją mamę) przez lata krzywdzili i obrażali wyzwiskami i działaniami urzędowymi - z Lechem Wałęsą na czele - przebaczam, choć będę pamiętać. Zemstą się kierował nie będę! Dziś zwyciężyła Prawda, która polskiemu życiu publicznemu i polskim naukom historycznym jest bardzo potrzebna. Wszyscy mamy wobec tej Prawdy obowiązek służby! Dla Polski!
dr hab. Sławomir Cenckiewicz
Oleśnica, 18 II 2016 r. (jestem w podróży służbowej stąd nie mogę odpowiadać na prośby dziennikarzy, wrócę do Warszawy wieczorem)"

Jesli Walesa rzeczywiscie kumpli podpierdalal i sa na to kwity to chyba bede musial zmienic zdanie na jego temat...

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 19 lut 2016, 00:55 
Cytuj  
Za polskie rege to rozumiem, ale zachodnią muzyka nie jest taka zła...

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 19 lut 2016, 00:57 
Cytuj  
cypis napisał(a):
Rzeznik napisał(a):
Nie. Z agenturalności Wałęsy nie wynika agenturalność Kaczki. 8)

Rozbawiło mnie
Obrazek

Kto tam negocjowal przy tym zdradzieckim Okraglym Stole? Nie Kaczynscy czasami? :)


No przeciez Kaczynscy to byly przydupasy Walesy. Pomogli mu zostac prezydentem i pracowali w Kancelarii Prezydenta.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 19 lut 2016, 07:21 
Cytuj  
nie, po prostu się okaże , że to Kaczyńscy wywalczyli nam wolność
prezydent, rząd, sądy, urzędy i na sam koniec najnowsza historia Polski- wyrwanie się z łap komunizmu- wszystko Jarka
teraz czekać na pierwsze pomniki

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 lut 2016, 07:27 
Cytuj  
Dla mnie, gdyby Wałęsa przyznał się po '89 do współpracy, to dalej byłby bohaterem. Za komuny lekko nie było, nie takich łamali czerwoni. Przyznaniem rozwaliłby te kwity, dał by szansę na zbudowanie Rzeczypospolitej, a nie prl 2.5.
Wybrał drogę zdrady i zaprzaństwa.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1643, 1644, 1645, 1646, 1647, 1648, 1649 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.