mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1657, 1658, 1659, 1660, 1661, 1662, 1663 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 22 lut 2016, 23:50 
Cytuj  
Po prostu reszta teczek jest w komodzie i za wersalką.


_________________
Obrazek

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 22 lut 2016, 23:52 
Cytuj  
Widać że nikogo nie obchodzi to że meterr bije kobiety.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 lut 2016, 23:53 
Cytuj  
No jak, w środę idzie kolejna partia pt. "Zapiski starego ubeka ".
No i ponoć nowe źródło ma wypłynąć.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 lut 2016, 23:53 
Cytuj  
Jakbyś nie miał na kurtkę to tez byłbyś pełen gniewu.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 lut 2016, 23:57 
Cytuj  
A to czekam niczym wyborca PiS na kolejny odcinek klanu. Z innej beczki:
- Jeżeli minister spraw zagranicznych III RP, bo konstytucyjnie to jest III RP, mówi: ta III RP - i mówi to do partnerów zagranicznych - to jest jakby bękart, to nie jest prawdziwe, niepodległe państwo, jeżeli spojrzeć na genezę, to moim zdaniem jest to wypowiedź karygodna i niesłychanie szkodliwa - ocenił w TVN 24 Ludwik Dorn. Polityk odniósł się w ten sposób do słów Witolda Waszczykowskiego na temat Lecha Wałęsy.

Cały tekst: http://wyborcza.pl/1,75478,19664520,dor ... z40wMeaXWQ

A myślałem, ze Fotygi nic nie pobije. Ten debil na prawdę jest szkodliwy jako minister spraw zagranicznych.


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 23 lut 2016, 00:01 
Cytuj  
"waszczykowski: Nie jestem dyplomatą, jestem szefem dyplomacji"
jak głupek mówi coś takiego, to czego oczekujesz?

Mówienie, że Michalkiewicz to żydożerca to https://www.youtube.com/watch?v=Vujv5IwrR7U


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 lut 2016, 00:01 
Cytuj  
Wielu uważa że IIIRP skończyła się razem z obaleniem przez Wałęsę rządu Olszewskiego i powróciliśmy do czasów trudno określonej marionetkowości ale to jakieś ciężkie tematy jak na tą godzinę.

Ciekawe co by zrobiło PO jakby rządzili i pojawiłaby się ta "teczka" kiszczaka, ujawniliby czy nie ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 lut 2016, 00:05 
Cytuj  
Myślę, że by ujawnili.
Spoiler:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 23 lut 2016, 00:10 
Cytuj  
Ehhhhhh liczyłem na to ze PiS zachowa choć margines przyzwoitości

Ale z tygodnia na tydzień ich działania nie pozostawiają złudzeń

Przykre jest to jak zlinczowali Wałęsę, bo abstrahując od tego czy jest winny czy nie, po prostu przecwelowali go publicznie, bez udawania ze liczą się z jakimkolwiek elementarnych prawem, jak to ze dopóki się komuś czegoś nie udowodni to jest niewinny

A tutaj bez jakichkolwiek badań, ujawnia się jakieś dokumenty i w publicznych mediach wydaje wyrok: winny

Nawet jeśli jest winny to do kurwy nędzy w cywilizowanym kraju się tego tak nie robi


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 23 lut 2016, 00:14 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
Myślę, że by ujawnili.
Spoiler:


Wiem, że u Was w politbiurze nie ma takich watpliwości ale obecny prezes IPN to przez poprzedni sejm był wybrany. No chyba, ze Tusk schowałby teczki do swojej szafy.

@meterr No cóż, nie da sie oprzeć wrażeniu oglądając tych wszystkich zadowolonych z obrotu sprawy komentatorów i polityków, ze polactwo ma się w narodzie dobrze.


_________________
Χ Ξ Σ


Ostatnio edytowano 23 lut 2016, 00:18 przez Tor-Bled-Nam, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 23 lut 2016, 00:17 
Cytuj  
embe napisał(a):
Ciekawe co by zrobiło PO jakby rządzili i pojawiłaby się ta "teczka" kiszczaka, ujawniliby czy nie ?


Mogliby się na te teczki zesrać i jaki miałoby to związek z dniem dzisiejszym?


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 lut 2016, 00:23 
Cytuj  
Ech, zobaczcie sobie sprawę Kohla, którego mimo faktycznych olbrzymich zasług dla Niemiec przyciągnęli pod kilem za w sumie niewielką sprawę. A u nas zawsze są chętni do pudrowania liszai.
Raka się wycina, a nie hoduje.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 23 lut 2016, 00:52 
Cytuj  
Obrazek
+1

Rafał A. Ziemkiewicz
‏@R_A_Ziemkiewicz
Analiza grafomana to za mało, potrzebne jest jeszcze datowanie węglem C-14 i badanie śladów tozpadu mezonowego #Bolek

#alkotwitter który to już raz?


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 lut 2016, 00:59 
Cytuj  
Nie, to raczej przewidywanie kolejnych linii obrony środowiska GieWu.

Dziadek Waldemar już dawno odpłynął.
Jak mi Niahu wytłumaczysz czemu Kiszczak nie zniszczył tymi papierami Wałęsy jeszcze w latach '80 (gdy już wyrastał na "bohatera" i przywódce), tylko dał mu "obalić" system, to wygrasz nagrodę publiczności ;)

Heh

Krzysztof Stanowski
‏@K_Stanowski
Nie mogę się powstrzymać: teraz dopiero ułaskawienie „Słowika” z mafii pruszkowskiej przez Wałęsę stało się jeszcze bardziej intrygujące.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 23 lut 2016, 01:35 
Cytuj  
candidoser napisał(a):
jedyne miejsca, gdzie moze zaznac troche przyjemnosci, to zachrystia


Nie znam sie ale w meczetach takie miejsce ma chyba inna nazwe.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 23 lut 2016, 03:11 
Cytuj  
Ja rozumiem, że dzieciom nie można mówić całej prawdy od razu, a stopniowo w miarę ich rozwoju. Ale nie rozumiem i nie ma na to mojej zgody żeby kłamać. Okłamywać tak dzieci, jak i dorosłych...26 pierdolonych lat po tak zwanym wywalczeniu niepodległości i dalej i jedni i drudzy srają do głów Polaków swoją narrację nie mającą nic wspólnego z prawdą.

Wmawia się ludziom, że Polska odzyskała niepodległość dzięki Solidarności i gdyby ugodowa część Solidarności nie oszukała to los Polski byłby lepszy, bez swawoli byłych agentów prl służb w wolnej Polsce. Brednia dla głupich tubylców. Dogadanie się byłej nomenklatury prlowskiej i tej części Solidarności którą można przyrównać do np Wincentego Krasińskiego (druga część to oczywiście gwiazdy, maciarewicze, kaczyńscy do Adama Mickiewicza) nie miała żadnego znaczenia. Komunizm i tak by upadł, a Okrągły Stół był jedynie udaną próbą (no, ale nie trafiło na zbyt inteligentny naród, nic dziwnego po świadomym zajebywaniu co inteligentniejszych Polaków PRZEZ WSZYSTKICH, także przez Polaków...no bez NSZ, jako jedyni walczyli w interesie Polski) stworzenia pięknej historii jak to Polska wywalczyła sobie własnymi siłami (i to jak pięknie! bez przelewu krwi!) drogę ku wolności. maciarewicze przegrali bo nikt nie chciał żeby wygrali. Dla amerykanów wygrana michników była w ich interesie, maciarewicz byłby mniej lojalny, jeszcze by coś mu odjebało, a ludzie z byłych służb bez ochrony amerykanów nie przeżyliby jednego dnia.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 23 lut 2016, 07:57 
Cytuj  
nie ma czegos takiego jak bezkrwawa rewolucja, Francja za Napoleona i Robespierre = revolution done right

mamy co mamy bo ich nie odstrzelilismy a teraz musimy czekac az padna ze starosci


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 lut 2016, 08:07 
Cytuj  
Obrazek
Tyle lat, a dalej aktualne.
Krzysztof Wyszkowski mowi jak było, jak jest i jak powinno być klik

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 lut 2016, 09:14 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
To raczej różnice między teorią a praktyką ;)

No dobra - popłynąłem wczoraj z tymi 4k. Najebany byłem i nie przeanalizowałem nawet tylko tak z dupy strzeliłem. 2,5k powinno starczyć.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 lut 2016, 09:52 
Cytuj  
Imo to się zmienia w czasie za bardzo, plus koszty losowe i stałe. Co jest kosztem "na dziecko", co "na życie" itd.. Nie ma co tak kombinować, bo się okaże, że do emerytury się nie bedzie opłacać.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1657, 1658, 1659, 1660, 1661, 1662, 1663 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.