mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 lut 2013, 15:44 
Cytuj  
Czyli w skrócie jak ludzie wyjdą na ulicę wieszać skorumpowany nierząd to przyjadą ruskie i wystrzelają resztę inteligencji polskiej.


:P


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 18 lut 2013, 19:56 
Cytuj  
ostatnio mialem mila dyskusje o polityce z fajnym czlowiekiem na koncu powiedzial ze za jego czasow jak ludziom bylo zle probowali cos zmienic, wychodzili na ulice a dzis jest przeciez o tyle latwiej sie komunikowac ale chyba wszystkim jest po prostu dobrze. ja dodalem ze jest tez opcja ze maja to po prostu "w dupie" .


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 18 lut 2013, 21:01 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
ostatnio mialem mila dyskusje o polityce z fajnym czlowiekiem na koncu powiedzial ze za jego czasow jak ludziom bylo zle probowali cos zmienic, wychodzili na ulice a dzis jest przeciez o tyle latwiej sie komunikowac ale chyba wszystkim jest po prostu dobrze. ja dodalem ze jest tez opcja ze maja to po prostu "w dupie" .

Obrazek

Potrzeby fizjologiczne - dzisiejszy Kowalski leży i "robi pod siebie". Dlaczego? Czytaj dalej...

Potrzeby bezpieczeństwa - dzisiejszy Kowalski nie ma odwagi żeby nawet pierdnąć, jedyne na co go stać to uciec za granicę (inaczej "spierdolić"). Codziennie wieczorem w TV straszą go "wiadomościami" z kraju (tu kogoś zabili, tam Jarosław z Macierewiczem) i świata (kryzys, terroryzm, itp) , a później nie może w nocy spać bo ma na głowie kredyt hipoteczny do spłacenia, rodzinę na utrzymaniu i niepewną nisko płatną pracę.

Potrzeby przynależności - dzisiejszy Kowalski nie czuje się dobrze z tym, że jest Polakiem. Polskość i patriotyzm kojarzą mu się z kibolami, Kaczogrodem, burdami na Marszu Niepodległości i ogólnie niczym dobrym.

Potrzeby uznania - Kowalski jest korpośmieciem na umowę zlecenie, albo innym cieciem od noszenia łopaty na budowie. Uznania może jedynie szukać wśród kumpli od flaszki.

Podsumowując - Kowalski jest zbyt zajęty zaspokajaniem podstawowych potrzeb, żeby angażować się w politykę czy strajki. Jego poglądy polityczne są tożsame z tym co mu powiedzą w TVNie, i tak też później głosuje (o ile w ogóle). Władza widząc, że Kowalski nie jest w stanie stawić jej opór, zacierając rączki szykuje mu kolejne podwyżki i ustawy dla jego "bezpieczeństwa".

Obrazek

To romantyczne hasło nie podnieci już dzisiejszego Kowalskiego do działania, bo ani on Polak, ani ma bagnet - a nawet jakby miał to nie pójdzie z nim na tanki i zmotoryzowane odwody POlicji obywatelskiej. Sytuacja patowa, tak zwany "klops".

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 lut 2013, 21:09 
Cytuj  
Kiedys mieli jeszcze mniej a jakos wychodzili na ulice. Porownujac do innych krajow, polacy w ogole ni potrafia sie zaktywizowac. Jedynie acta sracta. Moze jakby chcieli ludziom zabrac Playstation...


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 18 lut 2013, 21:41 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Kiedys mieli jeszcze mniej a jakos wychodzili na ulice. Porownujac do innych krajow, polacy w ogole ni potrafia sie zaktywizowac. Jedynie acta sracta. Moze jakby chcieli ludziom zabrac Playstation...


spokojnie, pozabieraja kuroniowki to wyjda na ulice bo przeciez jak zyc.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 18 lut 2013, 22:55 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Kiedys mieli jeszcze mniej a jakos wychodzili na ulice. Porownujac do innych krajow, polacy w ogole ni potrafia sie zaktywizowac. Jedynie acta sracta. Moze jakby chcieli ludziom zabrac Playstation...


A ty co robisz, żeby coś zmienić?


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 lut 2013, 23:05 
Cytuj  
uswiadamiam znajomych i spiewam bitewne piesni.


_________________
.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 18 lut 2013, 23:26 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Kiedys mieli jeszcze mniej a jakos wychodzili na ulice. Porownujac do innych krajow, polacy w ogole ni potrafia sie zaktywizowac. Jedynie acta sracta. Moze jakby chcieli ludziom zabrac Playstation...

Atomizacja społeczeństwa. Jan Kowalski często nie zna ani nie spędza czasu z żadnym z sąsiadów, dużą część rodziny i przyjaciół ma w innych miastach lub krajach. Z większością ludzi nie łączy go żadna silna idea ani poczucie przynależności do grupy czy wspólnoty. Wobec czego wyznacznikiem wartości i siatką bezpieczeństwa pozostały tylko / głównie pieniądze posiadane indywidualnie. Dodatkowo nie ma nawet mniej lub bardziej jasnego długofalowego celu czy idei, do której protestujący mogliby dążyć.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 19 lut 2013, 00:37 
Cytuj  
ale zobaczcie jak sie potrafimy zjednoczyc gdy sa jakies chwytwliwe haselka:

balcerowicz musi odejsc
acta

tak na szybko.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 19 lut 2013, 00:47 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Zacznij już krzyczeć: ratunku Niemcy mnie biją. :lol:

Hihi hu hihi, ale jednak coś tu jest cholernie nie w porządku. Raz, że akurat Ziobro chyba pierwszy raz w życiu ma rację - jestem w Polsce i przymus wobec mnie może stosować tylko koleś z orzełkiem na czapeczce lub gdzie bądź. No ale najwyraźniej nasze państwo bijąc rekordy jeśli chodzi o ilość służ specjalnych nie potrafi sobie samodzielnie poradzić z zapewnieniem bezpieczeństwa obywatelom. Dwa, nawet jeśli jest to z dupy wzięta kaczka dziennikarska to tak jak pisał Sula trochę chujowo, że dowiaduje się o tym z TvTrwam. W tym samym czasie tvn 24 nasrało na całą stronę o sprawie mamy madzi i relacjonuje kto kiedy podrapał się po nosie w czasie rozprawy sądowej. No kurwa.
Ruskie i Niemce raczej nam się z bratnią pomocą w tym roku nie wpierdolą. Ale nie podoba mi się, że władza stwarza sobie ku temu podstawy prawne.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 19 lut 2013, 08:30 
Cytuj  
Cieszcie sie, ze to Niemaszki a nie Ruskie. Oni dawno nam wybaczyli ;)

Anyway ciekawi mnie co ten rzad jeszcze planuje odjebac, ze posuwaja sie do zabezpieczania wlasnej dupy z kazdej strony. Moze jakies ACTA 2 - to w sumie chyba jedyny przypadek kiedy doszlo do protestow..
Tor-Bled-Nam to polityczny debil, z identycznym skutkiem z moja corka moge calki ponapierdalac zamiast bawic sie miskami. A przeciez nie jest jakims rzadkim wyjatkiem - duza czesc spoleczenstwa bezgranicznie wierzy mediom.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 lut 2013, 08:35 
Cytuj  
Czemu mowisz niemiaszki? tam nic nie jest konkretnie napisane, rownie dobrze mozna "poprosic" ruskich o "pomoc".


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 19 lut 2013, 13:04 
Cytuj  
Junkier napisał(a):
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Zacznij już krzyczeć: ratunku Niemcy mnie biją. :lol:

Hihi hu hihi, ale jednak coś tu jest cholernie nie w porządku. Raz, że akurat Ziobro chyba pierwszy raz w życiu ma rację - jestem w Polsce i przymus wobec mnie może stosować tylko koleś z orzełkiem na czapeczce lub gdzie bądź. No ale najwyraźniej nasze państwo bijąc rekordy jeśli chodzi o ilość służ specjalnych nie potrafi sobie samodzielnie poradzić z zapewnieniem bezpieczeństwa obywatelom. Dwa, nawet jeśli jest to z dupy wzięta kaczka dziennikarska to tak jak pisał Sula trochę chujowo, że dowiaduje się o tym z TvTrwam. W tym samym czasie tvn 24 nasrało na całą stronę o sprawie mamy madzi i relacjonuje kto kiedy podrapał się po nosie w czasie rozprawy sądowej. No kurwa.
Ruskie i Niemce raczej nam się z bratnią pomocą w tym roku nie wpierdolą. Ale nie podoba mi się, że władza stwarza sobie ku temu podstawy prawne.


Czerpanie wiedzy z TvTrwam gdzie wszystko jest tendencyjne zakrawa na głupotę. Zakładam się, że nikt nie przeczytał tej ustawy ale każdy ma opinię już. Bratnia pomoc zawsze była, choćby w przypadku powodzi czy ścigania przestępców. Ustawa wynika z regulacji unijnych i takie prawo będzie stanowione we wszystkich krajach członkowskich pewnie. Czy idzie za daleko to niech oceni opozycja. Mamy opozycję nieudolną, ale totalną więc wykorzystają wszystko. Jak ktoś wierzy, że Tusk sprowadzi na jej podstawie zagraniczne służby do pacyfikacji protestów to żyje w świecie fantazji. Wiele można powiedzieć o Tusku, ale nie to że jest głupi i chce popełnić polityczne samobójstwo. I mała rada: mniej popularnych mediów wyjdzie Ci na zdrowie.

@Piszpan Balcerowicz to jedna z lepszych rzeczy, która się temu krajowi przytrafiła. Poczytaj historię transformacji ustrojowych prowadzonych przez MFW w byłym bloku sowieckim i ich skutki w wielu innych krajach. Choćby Stiglitza.


_________________
Χ Ξ Σ

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 lut 2013, 14:02 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Czerpanie wiedzy z TVN gdzie wszystko jest tendencyjne zakrawa na głupotę. Zakładam się, że nikt nie przeczytał tej ustawy ale każdy ma opinię już. Bratnia pomoc zawsze była, choćby w przypadku powodzi czy ścigania przestępców. Ustawa wynika z regulacji unijnych i takie prawo będzie stanowione we wszystkich krajach członkowskich pewnie. Czy idzie za daleko to niech oceni opozycja. Mamy opozycję nieudolną, ale totalną więc wykorzystają wszystko. Jak ktoś wierzy, że Tusk sprowadzi na jej podstawie zagraniczne służby do pacyfikacji protestów to żyje w świecie fantazji. Wiele można powiedzieć o Tusku, ale nie to że jest głupi i chce popełnić polityczne samobójstwo. I mała rada: mniej popularnych mediów wyjdzie Ci na zdrowie.

@Piszpan Balcerowicz to jedna z lepszych rzeczy, która się temu krajowi przytrafiła. Poczytaj historię transformacji ustrojowych prowadzonych przez MFW w byłym bloku sowieckim i ich skutki w wielu innych krajach. Choćby Stiglitza.

Ustawa narusza samostanowienie państw członkowskich na rzecz unii, co zawsze promuje silne podmioty.
Tusek jest za słabym intelektualnie politykiem by wykorzystać politycznie zgodę lub jej brak na tego typu rozwiązania.
Nie mam nic przeciwko niemiaszkom, historia Polski dowodzi że zrobili więcej dobrego niż złego jako sąsiedzi, ale dawanie im mittleeuropy za byle uścisk dłoni to zdrada państwa i narodu.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 19 lut 2013, 14:06 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Czerpanie wiedzy z TvTrwam gdzie wszystko jest tendencyjne zakrawa na głupotę.

Nic nie poradzę, że inne media na ten temat milczą.
Cytuj:
Zakładam się, że nikt nie przeczytał tej ustawy ale każdy ma opinię już.

Done that. Odnośnie treści projektu jakoś rażąco w tym newsie nie mijają się z prawdą.
Cytuj:
Ustawa wynika z regulacji unijnych i takie prawo będzie stanowione we wszystkich krajach członkowskich pewnie.

I?
Cytuj:
Jak ktoś wierzy, że Tusk sprowadzi na jej podstawie zagraniczne służby do pacyfikacji protestów to żyje w świecie fantazji.

Dosyć wyraźnie zaznaczyłem co sądzę o wizji rosyjskich soldatów przeganiających najbliższy marsz niepodległości.
Ale nie wiemy jak będzie wyglądała rzeczywistość w Europie za kilka-kilkanaście lat i do czego takie kompetencje mogą zostać wtedy wykorzystane, u nas albo w innych krajach członkowskich. Na każde rozszerzanie uprawnień władzy należy patrzeć podejrzliwie. Szczególnie jeśli znowu stara się je wprowadzić cichcem nie informując o nich opinii publicznej.

Cytuj:
I mała rada: mniej popularnych mediów wyjdzie Ci na zdrowie.

Mała rada: nie masz zielonego pojęcia o tym ile mam do czynienia z popularnymi mediami także zamknij mordę.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 19 lut 2013, 14:39 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
Ustawa narusza samostanowienie państw członkowskich na rzecz unii, co zawsze promuje silne podmioty.
Tusek jest za słabym intelektualnie politykiem by wykorzystać politycznie zgodę lub jej brak na tego typu rozwiązania.
Nie mam nic przeciwko niemiaszkom, historia Polski dowodzi że zrobili więcej dobrego niż złego jako sąsiedzi, ale dawanie im mittleeuropy za byle uścisk dłoni to zdrada państwa i narodu.

Ta, jakimś cudem ten słaby intelektualnie polityk zdominował scenę polityczną w Polsce w ciągu ostatnich kilku lat. To opinia gdzieś krążyła pośród drobnicy prawicowej zapatrzonej w środowisko byłej Rzepy/Uważam Rze , ale tym zabawniej to wygląda bo kim oni są skoro nie mogą tego słabego intelektualnie człowieka odsunąć od władzy. Tusk przy całej negatywnej ocenie rządu deklasuje sprawnością zarządzania partią i myśleniem obywateli pozostałą część sceny politycznej. Jedyne potknięcie jakie miał do tej pory to tzw. konserwatyści w PO. Reszty twojej wypowiedzi nie zrozumiałem.

@ Junkier Not impressed. Nie różnisz się raczej od większości owieczek, tupanie nogą i oglądanie procesu madzi z wypiekami na twarzy nie nobilituje do ludzi myślących.


_________________
Χ Ξ Σ

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 19 lut 2013, 14:47 
Cytuj  
I to mówi debil co jak lemming broni Tuska, tą ustawę która coraz bardziej oddala suwerenność Polski, i głosuje na komuchow z SLD.
Weź się jebnij w łeb i wracaj do oglądania Kiepskich i TVN.
/facepalm.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 19 lut 2013, 14:53 
Cytuj  
Zabolała Cię dupa po ostatnim razie, że postanowiłeś konfabulować na mój temat? Czy może masz problem z czytaniem ze zrozumieniem? :lol:


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 lut 2013, 14:57 
Cytuj  
Nigdy nie ufalem tuskowi. Przy obecnym mediach trudno mowic o swiadomym wyborze, skoro ludzie z big brothera lądują w sejmie. Ludzie glosowali z braku alternatyw, teraz juz w ogole jej nei maja. Bo nie tylko PiS zly ale i PO.


_________________
.

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 19 lut 2013, 14:59 
Cytuj  
Po prostu jesteś śmieszny. A co do urazów dupy, to ty dostałeś wścieklizny i ryczales jak bobas po tym jak podałem linka o debilizmie komuchow z SLD.

A o zdolności czytania i rozumienia to już pokazałeś swoje zdolności nie rozumiejąc ustawy.

Teraz wracaj do kolejki i maszeruj lemmingu.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.