mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1680, 1681, 1682, 1683, 1684, 1685, 1686 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 1 mar 2016, 13:52 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
ja cie zapytam tez tor co wnosi do twojego zycia zmiana w tk?

hehe, świetnie postawione pytanie

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2016, 13:58 
Cytuj  
Niah napisał(a):
Chciałbym zauważyć, że rostowski był najgorszym ministrem finansów. Jak umrze to będę się śmiał i pluł na jego grób.
Chociaż kwiatkowski mógł być JESZCZE gorszy.


Pomogę Ci pluć, ale mam nadzieję, że nie piszesz tego w ramach usprawiedliwiania Belki. Bo ta ich rozmowa jest nie do obrony.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2016, 13:58 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Piszpan napisał(a):
ja cie zapytam tez tor co wnosi do twojego zycia zmiana w tk?.


Dzisiaj nic, ale jutro kto wie? Wolę sprawnie działający TK i mimo wszystko mam większe zaufanie do jego sędziów niż polityków. Na forum przeszła bez echa "inwigilacyjna". Policja może podsłuchiwać bez zgody sądu, nie jest chroniona tajemnica dziennikarska, lekarska, adwokacka. A jak po fakcie sąd uzna, ze nie legalne, to już jest przygotowywana ustawa, która takie dowody "legalizuje". Państwo jest w chuj zadłużone, a PiS jeszcze powiększa dziurę. Ale Bolek, Lolek i KOD to chuje sterowane przez PO.


czyli wg. ciebie sprawnie dzialajacy tk to taki ktory zalegalizowal zajumanie kasy bo rzad potrzebowal i swoja droga juz ta kase przejadl. skoro tak lubisz twarde dowody to moze poczekajmy do konca 2016 roku z zadluzaniem. piszesz ze dzis nic jutro kto wie, czyli jednak lubisz uprawiac polityczne science-fiction bez dowodow? ;) czy tylko wtedy kiedy to jest tobie wygodne? o inwigilacyjnej duzo sie nie wypowiem bo malo wiem ale jakos tak strasznie mi nie wyglada. mowisz o ustawie ktora sprawi ze dowody zebrane nielegalnie (np. podsluch) beda w sadzie legalne? czas najwyzszy.

nie niahu nie troluje dla mnie tk ktory byl do tej pory nie strzegl konstytucji. ja sie pytam kurwa gdzie sa moje pieniadze z ofe? aha w zusie, ok uspokajam sie. co zus nie ma pieniedzy ? no przeciez konstytucja i ci jej straznicy.... co nawet nie moga upilnowac mojej kasy bo jest zamowienie polityczne. ok olac ofe gdzie byl tk jak po wybieralo nielegalnie sedziow? oh bylo zajete opracowywaniem ustawy dla parti.. oh wait. serio moge tak pogrzebac i znalezc kilka jeszcze ustaw o ktorych pisalem juz wczesniej na forum.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443


Ostatnio edytowano 1 mar 2016, 14:04 przez Piszpan, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 1 mar 2016, 13:59 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):
Niah napisał(a):
Chciałbym zauważyć, że rostowski był najgorszym ministrem finansów. Jak umrze to będę się śmiał i pluł na jego grób.
Chociaż kwiatkowski mógł być JESZCZE gorszy.


Pomogę Ci pluć, ale mam nadzieję, że nie piszesz tego w ramach usprawiedliwiania Belki. Bo ta ich rozmowa jest nie do obrony.


Oczywiście, że piszę w obronie Belki.

Kolo od Tuska: chcemy kasy
Belka: zgoda, ale usuńcie rostowskiego
Kolo od Tuska: zgoda


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2016, 14:04 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
czyli wg. ciebie sprawnie dzialajacy tk to taki ktory zalegalizowal zajumanie kasy bo rzad potrzebowal i swoja droga juz ta kase przejadl. skoro tak lubisz twarde dowody to moze poczekajmy do konca 2016 roku z zadluzaniem. piszesz ze dzis nic jutro kto wie, czyli jednak lubisz uprawiac polityczne science-fiction bez dowodow? ;) czy tylko wtedy kiedy to jest tobie wygodne? o inwigilacyjnej duzo sie nie wypowiem bo malo wiem ale jakos tak strasznie mi nie wyglada. mowisz o ustawie ktora sprawi ze dowody zebrane nielegalnie (np. podsluch) beda w sadzie legalne? czas najwyzszy.


Tak, obawa o moje prawa to science-fiction i że obecnie nikt ich nie broni bo jedyna instytucja jest sparaliżowana to polityczna fikcja. Jak będziesz miał własne zdanie to chętnie pogadam dalej, z PiS-owską sofistyką polemizował nie będę bo nie ma z czym.


_________________
Χ Ξ Σ

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2016, 14:12 
Cytuj  
no ja tez nie mam o czym dyskutowac z lemingiem ktory sie czuje teraz zagrozony demokracja w kraju a jak go okradali to przyklaskiwal zlodziejom.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2016, 14:17 
Cytuj  
Tak, pamiętam jak biłem brawo Rzeplińskiemu jak pojawił się wyrok, piękna sprawa. Jako ekspert konstytucjonalista oceniłem, że rzeczywiście ustawa była zgodna z konstytucją. No i cieszyłem się, ze moi koledzy na pewno na tym zyskają, głosowałem na Tuska od zawsze.

Widzę, że nie ważne, że nie rozumiesz roli i pozycji instytucji w demokratycznym państwie, ważne że potrafisz rzucić insynuacją niczym klakier partyjny. Już jesteś znawcą państwowości, a reszta jest lemingami.


_________________
Χ Ξ Σ

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2016, 14:22 
Cytuj  
KOD i ludzie.
Obrazek

Na Krakowskim miała się pojawić taka instalacja. Ale HGW zakazała.
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2016, 14:23 
Cytuj  
ta klakier partyjny, pisowiec, co tam jeszcze ci pisza w broszurkach tor? szkoda ze tak ciezko ci troche ruszyc rozumem. ale ciul tam mnie to bawi w sumie i latwo ocenic czlowieka ktory nie majac argumentow uzywa sloganow wyprodukowanych na potrzeby danej parti (moj leming do ciebie byl wskutek twego wyjechania z pisem ale widze nic nie dociera)

kurde no jesli to prawda to powinno byc obowiazkowe przy wyborach:)

http://joemonster.org/art/35310/Lecz_Kaczynski_warszawski_mistrz_SimCity_3000


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2016, 14:25 
Cytuj  
Tor
Jeśli tak walczysz o TK to może napisz czy jest sparaliżowany i co się opóźnia w TK obecnie, napisz też czy podobało ci się że członkowie TK dogadują się z wybraną partią polityczną na temat zmian personalnych w ich składzie i piszą im projekt ustawy.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2016, 14:33 
Cytuj  
O właśnie, wasz poziom wglądu w temat to joemonster. Brakowało mi takiego przykładu, dzięki.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2016, 14:43 
Cytuj  
Mi to tam obojętne, PO sobie zmieniało i nawet o tym nie wiedziałem, osobiście uważam za głupotę twierdzenie że konstytucja i ustawa o TK to rzeczy święte w kraju gdzie ostatki komuny jeszcze mocno walczą o każdy kawałek jaki im zostawiono.
Nasza konstytucja wymaga zmian, była pisana szybko na kolanie z mocnym udziałem komuchów i postkomuchów, nie odwołuje się ani do naszych tradycji starych ani do nowych, nie ma tam nic wartego przepychanki w społeczeństwie.
Co do TK to uważam że bzdurą jest traktowanie tego jako nietykalne, zwłaszcza że byli i jest partyjną instytucją.
No i niech nikt nie bredzi o tradycji konstytucji z 3 maja bo to jest obraźliwe.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2016, 14:54 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
O właśnie, wasz poziom wglądu w temat to joemonster. Brakowało mi takiego przykładu, dzięki.


twoj problem tor to kij w dupie i nie potrafisz juz nawet zobaczyc zartu. moze chociaz kliknij w link to zboaczysz o czym to jest? rozumiem ze jestes tak przestraszony stanem demokracji w polsce i paralizem tk ze sie boisz smiac glosno. pewnie zaraz kaczory wprowadza stan wojenny albo oglasza poslke monarchia i kaczor bedzie krolem. boisz sie tor internowania czy to ze beda cie lamac w wiezieniach? :) jeeezu jak widze jakie spustoszenie w glowach robia media to serio i zartowac sie odechciewa. ty tor podejmuejsz jakies samodzielne decyzje? musisz w pacy czasem myslec kreatywnie? mlody czlowiek po studiach a taki przestraszony...


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 1 mar 2016, 14:57 
Cytuj  
embe napisał(a):
Mi to tam obojętne, PO sobie zmieniało i nawet o tym nie wiedziałem, osobiście uważam za głupotę twierdzenie że konstytucja i ustawa o TK to rzeczy święte w kraju gdzie ostatki komuny jeszcze mocno walczą o każdy kawałek jaki im zostawiono.
Nasza konstytucja wymaga zmian, była pisana szybko na kolanie z mocnym udziałem komuchów i postkomuchów, nie odwołuje się ani do naszych tradycji starych ani do nowych, nie ma tam nic wartego przepychanki w społeczeństwie.
Co do TK to uważam że bzdurą jest traktowanie tego jako nietykalne, zwłaszcza że byli i jest partyjną instytucją.
No i niech nikt nie bredzi o tradycji konstytucji z 3 maja bo to jest obraźliwe.


To ją kurwa naprawcie, a nie wysyłacie swoich żeby sparaliżować tk i móc przegłosować każdą komunistyczną ustawę.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2016, 15:11 
Cytuj  
Niah napisał(a):
Oczywiście, że piszę w obronie Belki.

Kolo od Tuska: chcemy kasy
Belka: zgoda, ale usuńcie rostowskiego
Kolo od Tuska: zgoda


Kolo łamie niezależność NBP i zgadza się by daną przez niego kasą wpływano na wybory, a Ty go bronisz? I nie wyjeżdżaj przypadkiem z argumentem, że dla ojczyzny ratowania, bo się ze śmiechu posikam.
Zresztą na miejsce Rostowskiego przyszedł pilny uczeń tegoż Szczurek. Zamienił Belka siekierkę na kijek.

Isengrim napisał(a):
Na Krakowskim miała się pojawić taka instalacja. Ale HGW zakazała.

Zasrana bufetowa...jakie miasto taki prezydent
/incoming
:wink: :lol:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...


Ostatnio edytowano 1 mar 2016, 15:25 przez Rzeznik, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2016, 15:24 
Cytuj  
Ja na nią nie głosowałem.
http://reprywatyzacja.miastojestnasze.org/ sieci powiązań, teorie spiskowe...

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2016, 15:38 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
Ja na nią nie głosowałem.
http://reprywatyzacja.miastojestnasze.org/ sieci powiązań, teorie spiskowe...


15 milionow, 20 milionow, prosze cie drobne na waciki a nie afera ;)

zolnierzy wykletych promuje pis, opozycja i jej media zrobia wszystko zeby to udupic.

o wlasnie w rmf: kukiz z kontem jak petru a o pogladach kaczynskiego podsumowanie tygodnia :)

masz niahu belke:

http://niewygodne.info.pl/artykul5/02192-Finansowe-konsekwencje-katastrofy-smolenskiej.htm

ach i zapomnialem napisac jesli chodzi o tk to jak najbardziej popieram rozwiazanie kukiza.


masz tor twoj strach o inwiligacje v panstwo prawa :)

http://www.wprost.pl/ar/532850/W-policji-dzialala-specjalna-grupa-Inwigilowala-dziennikarzy-i-oficero/


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443


Ostatnio edytowano 1 mar 2016, 15:52 przez Piszpan, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 1 mar 2016, 15:49 
Cytuj  
embe napisał(a):
była pisana szybko na kolanie z mocnym udziałem komuchów i postkomuchów, nie odwołuje się ani do naszych tradycji starych ani do nowych

Łżesz.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 1 mar 2016, 16:18 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):
Ja pierdole, Sanders by pogrążył USA na dobre :lol:

Już są pogrążeni. Bankowo najdalej pod koniec roku wielki kryzys finansowy i fala bankructw.
Jak wygra Trump to lewactwo będzie miało na kogo zgonić: "dopiero co zaczął rządzić, a już wszystko się sypie!" :lol:

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 1 mar 2016, 16:36 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
co wnosi do twojego zycia zmiana w tk? ktora w mediach jest przedstawiana jako koniec swiata i trzeba isc na barykady kodu


wyobraź sobie, że dużo ludzi zwróciło uwagę na te zmiany zanim media się zorientowały co się dzieje i przytłaczająca większość z nich oceniła to bardzo negatywnie, burdel wokół tk i w tk zrobiony przez PiS będzie jeszcze odbijał się czkawką bardzo długo i niekorzystnie dla obywateli.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1680, 1681, 1682, 1683, 1684, 1685, 1686 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.