mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5037 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173 ... 252  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2012, 19:40 
Cytuj  
Pogralem dzisiaj pol godzinki. Moje wrazenie jest nijakie. Jesli sobie cos obiecywalem po trojce, to teraz juz raczej wyzbylem sie wszelkich zludzen.
Gra denna do bolu pod wzgledem grafiki (taki Torchlight tylko z wieksza iloscia klas). Pisze to jako fan 1 i 2, swego czasu pykalem z przerwami jakies 2 latka. Od samego poczatku wieje nuda.
Jak dla mnie R.I.P D3...szkoda.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 1 mar 2012, 19:44 
Cytuj  
btw ktos oprocz mnie ma problem z odpaleniem tego filtra do D3 zeby grafika chociaz troche lepiej wyglada?


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 1 mar 2012, 21:04 
Cytuj  
Dobra, jak się komuś znudziło granie to może użyczy betę na jeden wieczór?


_________________
LaMoon#2988

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2012, 21:18 
Cytuj  
Wedge napisał(a):
Pogralem dzisiaj pol godzinki. Moje wrazenie jest nijakie. Jesli sobie cos obiecywalem po trojce, to teraz juz raczej wyzbylem sie wszelkich zludzen.
Gra denna do bolu pod wzgledem grafiki (taki Torchlight tylko z wieksza iloscia klas). Pisze to jako fan 1 i 2, swego czasu pykalem z przerwami jakies 2 latka. Od samego poczatku wieje nuda.
Jak dla mnie R.I.P D3...szkoda.



Jeśli to nie marna próba flejmu to żal.pl z twojej strony. W sumie im mniej płaczków tym lepiej - będzie mnie j hejtu na forach:F.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2012, 21:20 
Cytuj  
Zacznij zachowywać się jak dorosły i przyjmij do wiadomości, że ktoś może mieć opinię która różni się od twojej.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2012, 21:33 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Zacznij zachowywać się jak dorosły i przyjmij do wiadomości, że ktoś może mieć opinię która różni się od twojej.


Poszedł ignore - z reguły wpierdalasz się do topiku i moralizujesz innych nie mając nic konstruktywnego do powiedzenia a mi szkoda czasu na sprzeczanie i tłumaczenie Ci na czym polega durnota wypowiedzi kolegi "wedge". Koleś wyżej napisał "coś" nie podając żadnych sensownych argumentów i nawet grafika jak w torchlight się pojawiła.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2012, 21:36 
Cytuj  
Jakie mam ci podac sensowne argumenty na chujowa grafike? Wkleic ci screeny, ktorych jest pelno w sieci? :D
To jest moje zdanie nt. tej gry. Mam w dupie czy sie z tym zgadzasz czy nie.


Ostatnio edytowano 1 mar 2012, 21:37 przez Wedge, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 636
Dołączył(a): 2.12.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2012, 21:36 
Cytuj  
Ravushimo napisał(a):
btw ktoś oprócz mnie ma problem z odpaleniem tego filtra do D3 żeby grafika chociaż trochę lepiej wygląda?
Jak ktoś ma kartę nvidi i najnowsze drivery (295.73) to może włączyć Ambient Occlusion , w polskim tłumaczeniu "zamknięcie środowiska" (nie wiem co za dekiel to tłumaczył). Niestety różnica nie jest tak widoczna jak w przypadku użycia filtra.

"To enable Ambient Occlusion in the beta, open the NVIDIA Control Panel, browse to ‘Manage 3D Settings,’ locate the Diablo III profile in the list, and select one of the Ambient Occlusion quality settings before clicking ‘Apply'."

Porównanie z i bez Ambient Occlusion

Opis na stornie nvidi

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2012, 21:39 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Poszedł ignore - z reguły wpierdalasz się do topiku i moralizujesz innych nie mając nic konstruktywnego do powiedzenia a mi szkoda czasu na sprzeczanie i tłumaczenie Ci na czym polega durnota wypowiedzi kolegi "wedge". Koleś wyżej napisał "coś" nie podając żadnych sensownych argumentów i nawet grafika jak w torchlight się pojawiła.


Pod względem grafiki ma... rację imo, pod względem nudy - kwestia gustu. Także twój tekst "W sumie im mniej płaczków tym lepiej - będzie mnie j hejtu na forach:F." pasuje idealnie do "wpierdalania się do topicu nie mając nic konstruktywnego do powiedzenia".

Ergo, wyszedłeś na idiotę. A ten ignore raczej zbędny, zobacz sam - żeby przeczytać tego posta musiałeś kliknąć dodatkowo żeby odblokować wiadomość. :(


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1015
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2012, 21:41 
Cytuj  
Dobra dzis rano padł mi dysk, 2 godziny później dostałem invite do bety.
Jeszcze nie ściągnęły mi się wszystkie pacze. mam 90% pokazane w downloaderze. Gra działa jakby chciała a nie mogła niezależnie od ustawień:/

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2012, 21:43 
Cytuj  
Ciesz się, że Ci działa. Ja zakładałem nowe konto BN i obecnie ja i wielu innych nowych graczy nie może się zalogować bo dostajemy jakiś głupi error a sam blizzard ma chyba adminów z dupy. Pewnie padła im baza bo nie wiem co mogłoby się wyjebać, żeby tyle czasu nie mogli tego naprawic. Na forach flejm rośnie i ludzie co dostali zaproszenia mocno się niecierpliwią.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2012, 21:44 
Cytuj  
@Stobek-Jesli odpaliles juz gre, ale w tle downloader dociaga reszte, to moze haczyc niestety.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 1 mar 2012, 23:31 
Cytuj  
Yeap, gre trzeba dociagnac do 100% bo inaczej tnie masakrycznie. W Wowie te sciaganie w tle lepiej zrobili.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 1 mar 2012, 23:38 
Cytuj  
A ktoś z was kto dostał konto, dostał je na koncie .eu? Czy macie konta ip us pozakładane?

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2012, 23:54 
Cytuj  
Ja mam standardowe konto eu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 2 mar 2012, 08:15 
Cytuj  
Razor jaki rage, że na betę się nie załapał. ;>


_________________
@polygamia

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 2 mar 2012, 09:30 
Cytuj  
Wygrałem klucz. :o


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 2 mar 2012, 10:28 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Razor jaki rage, że na betę się nie załapał. ;>


Weź jestem zdruzgotany. :(

Razoth.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 mar 2012, 12:15 
Cytuj  
Fajna odpowiedź do Blue w sprawie obecnych od kilku dni problemów z logowaniem dla sporej rzeczy graczy:


Cytuj:
Hi there,

This is an ongoing issue that we are investigating at the moment, however please note that this isn't just affecting EU accounts, this is something affecting a large number of players trying to connect. As such this is a high priority to resolve and we have all the relevant people / teams working on this issue at the moment.

I am sorry but we do not have any details about when this will be resolved, there are some workarounds that work for some players, but we do understand that these steps may not be possible / may not work for all players affected.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 2 mar 2012, 12:19 
Cytuj  
Taka wiadomosc to dwa tygodnie temu czytalem.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5037 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173 ... 252  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.