mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1694, 1695, 1696, 1697, 1698, 1699, 1700 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 mar 2016, 10:13 
Cytuj  
dwie rzeczy:
pogoda: -2 w marcu w ladku widze po raz pierwszy. +15 na teneryfie na ktora jade za 3 tygodnie tez mnie wkurza. Mam nadzieje, ze sie to zmieni.
moje lacze internetowe i 0.1Mb/s wieczorami, podczas gdy virgin media wlasnie jest w trakcie nowej kampanii reklamowej gdzie zacheca klientow predkosciami od 70 do 200Mb/s caly czas podlaczajac nowych klientow z naszej ulicy... Moze powinni zaznaczyc, ze takie predkosci to owszem ale o 3am..

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 mar 2016, 10:23 
Cytuj  
No widzisz - a w Polsce masz wydajne 250Mbps bez problemu :)


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 8 mar 2016, 10:29 
Cytuj  
to troche tak jabys sie przed warszawiakiem chwalil, ze w pcimiu dolnym mozesz postawic chate za 200tysi (a nie np. za 800tysi).


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 mar 2016, 10:33 
Cytuj  
Co do tego mają komuszki? Czy tak se pierdolnąłeś tekstem z dupy?

Co do giewu, to im nie jest wszystko jedno, sami o tym trąbili. Taki organ, co karmi swoich odbiorców pierdołami o lepszości swojego stada. Jak to jest, to widać na agit marszach kodu. Szechter ma władzę większą niż większość polityków, a żadnej odpowiedzialności. Komfortowo.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 8 mar 2016, 10:36 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
Szechter ma władzę większą niż większość polityków, a żadnej odpowiedzialności. Komfortowo.


Mamy dziecko rok 2016.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 mar 2016, 10:43 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
Co do tego mają komuszki? Czy tak se pierdolnąłeś tekstem z dupy?

To, że wy komuniści z pisu byście chcieli wszystkich kontrolować.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 mar 2016, 10:58 
Cytuj  
http://kataryna.mobile.salon24.pl/70034 ... z-zdradzil


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 mar 2016, 11:02 
Cytuj  
@Niah: I?
@tczewiak: fiskus to akurat jest ponad polityką i chce zawsze i wszędzie kontrolować.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 mar 2016, 11:14 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
fiskus to akurat jest ponad polityką i chce zawsze i wszędzie kontrolować.

O przepisach decydują teraz komuszki z pisu, a nie fiskus.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 mar 2016, 11:23 
Cytuj  
E, bzdura. Poprzednie kwoty wprowadzały inne opcje polityczne. Fiskus jest ponad takie pierdoły jak demokratyczne wybory.
Choć oczywiście można się cieszyć, że to władza Imperatora spadnie jak miecz i ogień na cwaniaczków przewalających kasę przez słupy.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 mar 2016, 11:43 
Cytuj  
Nie chciało mi się wierzyć, że jesteście tak podli, tak chamscy i tak niscy. Wy, gorszy sort Polaków. Wy naprawdę istniejecie. Wykluci i mentalnie uformowani przez zdegenerowany komunizm. Wy, ze spaczonymi sumieniami, zatęchłymi duszami i prostackimi umysłami. Wy, gorszy sort Polaków.

http://m.se.pl/wiadomosci/opinie/zdanie ... 88591.html


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 mar 2016, 11:55 
Cytuj  
U nas Virgin przejął UPC i mi cenę o 5 jurków podnieśli.
Kontrakt kończył, to przynajmniej wynegocjowałem upgrade neta ze 120Mbit do 240Mbit. Tylko co z tego, jak mi to nie potrzebne bo i tak na wifi siedzę i max prędkość jaką widziałem to było 40Mbit :lol:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2016, 11:58 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):
Nie chciało mi się wierzyć, że jesteście tak podli, tak chamscy i tak niscy. Wy, gorszy sort Polaków. Wy naprawdę istniejecie. Wykluci i mentalnie uformowani przez zdegenerowany komunizm. Wy, ze spaczonymi sumieniami, zatęchłymi duszami i prostackimi umysłami. Wy, gorszy sort Polaków.

http://m.se.pl/wiadomosci/opinie/zdanie ... 88591.html

Generalnie się zgadza, tylko że ten konkretny "gorszy sort" o którym mowa, występuje we wszystkich opcjach politycznych po równo (zresztą nie jest ograniczony do polityki). No ale każdy widać widzi tylko to co chce zobaczyć :wink:

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 8 mar 2016, 12:06 
Cytuj  
Przecież to jest chujowa erytrystyka: bierzemy jedną nieokreśloną grupę (ludzie "urażeni" terminem gorszy sort, w domyśle kod) i stawiamy znak równości między nimi a hejterami życzącymi śmierci Dudzie.

Że czytanie komentarzy w polskim internecie to prosta droga do raka mózgu to raczej żadna nowość, w tej chwili dochodzi jeszcze kwitnący rynek ludzkich i komputerowych dronów napierdalających komentarze po linii mocodawcy.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 8 mar 2016, 12:13 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):
Nie chciało mi się wierzyć, że jesteście tak podli, tak chamscy i tak niscy. Wy, gorszy sort Polaków. Wy naprawdę istniejecie. Wykluci i mentalnie uformowani przez zdegenerowany komunizm. Wy, ze spaczonymi sumieniami, zatęchłymi duszami i prostackimi umysłami. Wy, gorszy sort Polaków.

http://m.se.pl/wiadomosci/opinie/zdanie ... 88591.html




jakby Tusk albo Komorowski mieli podobny wypadek byłoby identycznie, oczywiście to tylko moja opinia,

co do artykułu to Efekt Lucyfera się kłania, "Jesteście patologią i tak będziecie traktowani." - odebranie człowieczeństwa, by usprawiedliwić krzywdy popełniane (w przyszłości?) na tej bliżej nieokreślonej grupie i zapewnić "moralną wyższość" przyszłych oprawców.

Dzięki podobnym artykułom, wypowiedziom ktoś nazwie kogoś śmieciem, ktoś komuś podłoży świnię w pracy, jakaś znajomość się rozpadnie, miejscowy polityk z lżejszym sumieniem doprowadzi do zwolnienia "patologii", żeby zrobić miejsce. Kredyt hipoteczny i dziecko nie będą żadnym argumentem - patologia nie ma prawa bytu.

Bliżej nieokreślona grupa, szereg warunków pod które będąc mark24 można podpiąć nawet kogoś, kto po prostu wypowie się krytycznie na temat PiS.



Sławomir Jastrzębowski wpisuje się w poczet propagandzistów i nie obchodzi mnie z jakiej partii pochodzi, ważne dla mnie jest to, że jego przekazem jest odczłowieczanie i tworzenie podziału, po co kolejna metoda zaczerpnięta z totalitarnych reżimów?

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 mar 2016, 12:27 
Cytuj  
Problem w tym, że te komentarze pojawiły się na fejsiku KOD. Potem jakieś dziwne ruchy, że to fałszywka, potem że prowokacja. I znów- profile koderów hejterów sprawdzone, prawdziwe.
KOD jednocześnie traci ludzi autentycznie zatroskanych o stan Polski i promuje ludzi autentycznie zatroskanych o stan posiadania. Degeneracja ruchu postępuje, co widać na obrazkach.

@Profeta: życzenia śmierci to dla ciebie normalny element krajobrazu politycznego? Gratuluję.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 8 mar 2016, 12:35 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
@Profeta: życzenia śmierci to dla ciebie normalny element krajobrazu politycznego? Gratuluję.



1. który polityk życzył śmierci?

2. czy zdajesz sobie sprawę, że w polskim internecie jest silna grupa gimba hejterów, których celem jest wywołanie gównoburzy gdzie się da, a jak ktoś się powiesi z powodu presji to 'beka ze złamasa'?

3. przykładów przeciwnych da się znaleźć na pęczki i nie pamiętam, żeby ktoś się bardzo przejął, ja rozumiem, że mocodawcy i wykonawcy PiS są z innej gliny ulepieni i kto rękę na nich 'podniesie', temu zostanie odrąbana... razem z godnością przypadkowych ludzi...

przykład:
http://natemat.pl/100663,raper-grozi-sm ... na-rodzine

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 mar 2016, 12:46 
Cytuj  
Grozili członkowie KOD na oficjalnej stronie ruchu.
Ludzie dorośli, niektórzy sądząc po ryjach nawet w wieku podeszłym.
Daj przykład polityka, bądź członka ruchu sympatyzującego z PiS w którym szydzi ze śmierci bądź życzy śmierci.
Przecież masz ich na pęczki, i pewnie dlatego wklejasz link do jakiegoś randoma.
Chyba że kłamiesz.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 8 mar 2016, 12:51 
Cytuj  
To jest granica między wschodem i zachodem Europy w mentalności:


"22-letni John Hinckley wyciągnął ręczny pistolet kaliber 22 i oddał strzały w kierunku prezydenta Stanów Zjednoczonych "

"Ronald Reagan, chwilę przed zapadnięciem w narkozę, miał powiedzieć do operujących go chirurgów: ”Mam nadzieję, że wszyscy jesteście republikanami”. Na co jedna z osób obecnych na sali operacyjnej odpowiedziała: ”Myślę, Panie prezydencie, że w tej chwili wszyscy jesteśmy republikanami”."


źródło:
http://www.polskieradio.pl/39/156/Artyk ... m-szalenca


PiS do dzisiaj gra na chociażby zdarzeniu z Łodzi,
ja byłem poruszony katastrofą smoleńską i to mocno, dla mnie to było większe wydarzenie niż 11 września,

natomiast to jaką polityka, jakie insynuacje, oszczerstwa i propagandę sączy PiS w 'ducha narodu' jest smutne, już odnoszą sukcesy w przedefiniowaniu popularnego patriotyzmu, łącząc kibola z wrogim i podejrzliwym bezmóżdżem, nic dobrego to nie przyniesie dla Polski.



@Isengrim
przykładów przeciwnych czyli: życzeń śmierci przez ludzi popierających inną opcję, ale nie polityków, bądź randomów.

te osoby z KOD są godne potępienia, co nie uprawnia do zachowań, które wymieniłem w poprzednich komentarzach na tej stronie.


Ostatnio edytowano 8 mar 2016, 12:53 przez Profeta, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 mar 2016, 12:53 
Cytuj  
Lubie tak dorzucić do pieca czasem, żeby się zagotowało :lol:

Dziś mam dobry humor, to dam jeszcze Stano, bo wymyślił dobry dowcip dla Maćka na kolejną galę
https://twitter.com/K_Stanowski/status/ ... 3611596800
:lol: :wink:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1694, 1695, 1696, 1697, 1698, 1699, 1700 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.