mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 667 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 34  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2016, 13:03 
Cytuj  
"Zakazaliśmy z poprzednikami już wszystkiego, więc co nie zabronione to dozwolone h3h3 frajerzy".
Tak. Zajebisty jest. W chuj.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 18 lis 2016, 13:08 
Cytuj  
Myslalem, ze jak jarek rzadzil w 2005 to wtedy byl najcudowniejszy okres i prawdziwe odzyskanie niepodleglosci. To tez punktuje?

W ogole embil juz wchodzi w klimaty prowadzacego dziennika telewizjnego z prlu, z dumna mina oglasza sukcesy rzadu. Tylko munduru brakuje.


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2016, 13:11 
Cytuj  
Oczywiście że punktuje wszystkich poprzedników.
Dyskusja jest mierna i to bardzo z kimś kto nie ma pojęcia o życiu, o prowadzeniu działalności, o zawiłościach administracyjnych itd.
Możliwość nierejestrowania działalności przy dochodach połowa minimalnej to piękna sprawa dla wszystkich na ebay, allegro, na chodniku, przy drodze, na placu, ludzie dorabiający jakieś małe kwoty rozkręcają wiele gospodarek na świecie, u nas skarbówka goni matki sprzedające ciuszki po dzieciach i babcie ze szczypiorkiem na chodniku.
Zmniejszanie władzy urzędnika, domniemanie niewinności nigdy nie istniały, a teraz będzie to w przepisach, przykład z stawianiem garażu na swojej działce czy wycinaniem drzewa na swojej działce bardzo dobry ale to trzeba troszkę wiedzieć co się dzieje na siebie, a nie napierdalać bzdury bo NIE i chuj.

Spierdoliny jednak będą wymyślać głupoty bez argumentów, to oczywiste.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 18 lis 2016, 13:17 
Cytuj  
Jest projekt ustawy? Cokolwiek? Bo takie pierdu pierdu to oni sobie moga uprawiac. Miala byc wyzsza kwota od podatku w pierwszych 100 dniach pracy nowego rzadu, na razie do 2018 jest tyle ile bylo.
Wez skoncz sie brandzlowac pustymi obietnicami, bo to sie smieszne robi.

Morawiecki :D

Obrazek


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2016, 13:29 
Cytuj  
embe napisał(a):
Oczywiście że punktuje wszystkich poprzedników.
Dyskusja jest mierna i to bardzo z kimś kto nie ma pojęcia o życiu, o prowadzeniu działalności, o zawiłościach administracyjnych itd.
Możliwość nierejestrowania działalności przy dochodach połowa minimalnej to piękna sprawa dla wszystkich na ebay, allegro, na chodniku, przy drodze, na placu, ludzie dorabiający jakieś małe kwoty rozkręcają wiele gospodarek na świecie, u nas skarbówka goni matki sprzedające ciuszki po dzieciach i babcie ze szczypiorkiem na chodniku.
Zmniejszanie władzy urzędnika, domniemanie niewinności nigdy nie istniały, a teraz będzie to w przepisach, przykład z stawianiem garażu na swojej działce czy wycinaniem drzewa na swojej działce bardzo dobry ale to trzeba troszkę wiedzieć co się dzieje na siebie, a nie napierdalać bzdury bo NIE i chuj.

Spierdoliny jednak będą wymyślać głupoty bez argumentów, to oczywiste.

Pierdolisz bzdury.
Domniemanie niewinności istnieje od dziesięcioleci. Morawiecki NIC w tej kwestii nie zmienia. On nie usuwa nadmiarowych przepisów - po prostu pierdoli bezsensowne ogólniki.
I spoko - wcale od 2005 nie prowadzę firm. :D


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2016, 14:43 
Cytuj  
Ja firmy prowadzę od 1990 roku i mogę uczciwie napisać że tylko rządy SLD wprowadzały jakieś dobre zmiany, póki co są zapowiedzi PiS, więc czekam spokojnie na przepisy czy ustawy, zakładam że to nie jest kampania wyborcza tylko już plan rządu do realizacji, więc dlaczego mam nie trzymać kciuków za tym by to wprowadzać.
Z tego co dzisiaj się już wyklarowało z zapowiedzi wyborczych to są to pierwsze od 1990 roku na tyle dobre rzeczy dla mikro przedsiębiorców że nawet zatwardziała opozycja powinna przyklasnąć temu mimo że to nie w ich interesie.
Tego nie doceni nikt na etatach, umowach, jednoosobowych dg wymuszonych przez pracodawce itp.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lis 2016, 15:27 
Cytuj  
O Embil ma prawie 5 dych na karku. Wszystko jasne.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2016, 15:30 
Cytuj  
Pierwszą firmę zakładałem jak miałem 18 lat, przecież już nie raz było że rocznik 1972 to najlepszy z możliwych.

tczewiak napisał(a):
...
Zapomniałem jeszcze, twierdzisz że masz firmę od 2005 i jednocześnie napisałeś że istnieje domniemanie niewinności/uczciwości w skarbówce, wiec coś tu nie gra.
Jeśli zrobisz pomyłkę na swoją korzyść to jesteś już praktycznie pod murem skarbówki i pluton Niaha celuje do ciebie z wszystkiego co ma.
W niemczech po pomyłce na swoją korzyść skończyło się na telefonie z urzędu i propozycji pomocy w księgowaniu, a powodem telefonu było info że jeśli nie wyprostujesz pomyłki to utracisz zniżki, zaproponowano wizytę w urzędzie w terminie do trzech miesięcy albo... żeby tym zajął się cech, do którego pewnie należy twoja firma.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 18 lis 2016, 15:39 
Cytuj  
o embe to jestes ino rok starszy odemnie :)

tczewiak to pewnie 1 firme w podstawowce zakladal.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 18 lis 2016, 15:45 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
o embe to jestes ino rok starszy odemnie :)

tczewiak to pewnie 1 firme w podstawowce zakladal.


w zlobku, dawal sie dotykac kolegom za cukierki

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2016, 18:33 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
tczewiak to pewnie 1 firme w podstawowce zakladal.

Wiedziałem, że fani pisu mają problemy z matematyką, ale żeby aż tak?


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2016, 18:33 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
w zlobku, dawal sie dotykac kolegom za cukierki

Cukierki to ja przynosiłem koleżankom. Widać w twojej rodzinie są inne wartości i cele.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2016, 18:37 
Cytuj  
Jakby koleżanki przynosiły cukierki tobie to byłby sens się chwalić.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2016, 18:41 
Cytuj  
embe napisał(a):
Jakby koleżanki przynosiły cukierki tobie to byłby sens się chwalić.

Ja się nie chwalę, ale pierożki oglądałem w wieku, w którym mrynar odkrywał swoje pierwsze ciągotki to penisów.
Cukierki akurat były w innym celu, ale już wtedy wiedziałem, że małe dziewczynki są fajniejsze niż chłopcy :P


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 lis 2016, 19:12 
Cytuj  
tczewiak, ty ze swoim wygladem to co najwyzej mogles playboya ogladac o ile twoj stary kupowal.
skoncz juz te smutne opowiastki, bo troche target ci sie popierdolil.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 18 lis 2016, 20:07 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Piszpan napisał(a):
tczewiak to pewnie 1 firme w podstawowce zakladal.

Wiedziałem, że fani pisu mają problemy z matematyką, ale żeby aż tak?


przeciez ty w pierwszej firmie zamiast kasy pralke dostales z konkursu to ja nie wiem jak tam u ciebie komunisto z matematyka. 1 pralka 2 pralki 3 pralki? w sumie duzej matematyki nie trzeba.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2016, 20:48 
Cytuj  
Przypomniało mi się że przecież w 2006 roku to PiS obniżył zus i płaciłem mniej o 100zł, a to o 100zł więcej niż udało się zrobić PO przez osiem lat nie licząc że zajebali mi jeśli dobrze pamiętam coś ~200zł z emerytury okradając mnie z funduszy, które zgromadziłem w OFE :)
To takie wymierne przykłady ale tczewiak pewnie o tym dokładnie wie bo prowadzi dg już 11 lat ;)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 18 lis 2016, 21:27 
Cytuj  
no ale ile tczew ma lat? 25? 30?


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 19 lis 2016, 00:11 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
embe napisał(a):
Jakby koleżanki przynosiły cukierki tobie to byłby sens się chwalić.

Ja się nie chwalę, ale pierożki oglądałem w wieku, w którym mrynar odkrywał swoje pierwsze ciągotki to penisów.
Cukierki akurat były w innym celu, ale już wtedy wiedziałem, że małe dziewczynki są fajniejsze niż chłopcy :P


o ja pierdole, stawiam ze wiecej pizd widzialem na zywo niz ty na filmach

Penisy sa spoko, mam jednego i bardzo go lubie

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 19 lis 2016, 08:06 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
no ale ile tczew ma lat? 25? 30?


ponad 30 na pewno. Stary kapec generalnie.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 667 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 34  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.