mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1702, 1703, 1704, 1705, 1706, 1707, 1708 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 mar 2016, 20:08 
Cytuj  
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 9 mar 2016, 20:16 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
w sobote nie, bo odpoczywam.
ale next week bede.


To daj znać, możemy skoczyć na lancz, jak się nie wstydzisz. ;)


_________________
Χ Ξ Σ

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 9 mar 2016, 20:25 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
te orzeczenia ciula warte czy tam ze prawo traci moc ja sie odnosze do konkretu.


czy rozumiesz, że jak przepis traci moc, to "przestaje istnieć" ?

powoduje to problemy dla administracji i sądów o tyle, że nie mogą ich stosować

kolejny kurwa przykład

http://www.wprost.pl/ar/335329/Dzialkow ... acily-moc/

z kurwa cytatem

Cytuj:
Jeżeli przez półtora roku nie doszłoby do uchwalenia nowej ustawy, wówczas 21 stycznia 2014 r. wygaśnie zarówno prawo użytkowania wieczystego, jak i prawo użytkowania gruntów przyznane PZD, a pełne prawa do nich wrócą do właścicieli gruntów, na których dotychczas istniały ogródki działkowe.


utracenie mocy przez przepis ma potencjalnie kluczowe znaczenie dla konkretnej sprawy i całej grupy spraw, wpływa na całą ustawę, rozporządzenia, a nawet czasem na inne ustawy i potencjalnie na cały system prawa

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 mar 2016, 20:37 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
To daj znać, możemy skoczyć na lancz, jak się nie wstydzisz. ;)


no jak znajdziesz knajpe, gdzie mnie nikt z toba nie zobaczy to luz :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 9 mar 2016, 20:40 
Cytuj  
A to może Huragana spytaj, on na pewno zna mroczne miejsca, do których prowadza nastoletnie gotki.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 mar 2016, 20:51 
Cytuj  
huragan niech sie bawi z buletem gdzie tam chce.
mnie do tego nie mieszaj.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 mar 2016, 22:00 
Cytuj  
Ale histeria w mediach z dzisiejszymi leśnymi dziadkami, dwa betony udowadniają kto ma racje, komedia.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 mar 2016, 22:35 
Cytuj  
Trybunał, srybunał. Bolek, kurwa!
Cytuj:
Kolejny raz Oświadczam papiery wydalone od niby Kiszczaka przez IPN , To papiery sfałszowane , podrobione .W roku 1970 bez mojej zgody wpisano mnie na TW , przypuszczano że się złamię , że się zgodzę , a oni brali i będą długo brać na mnie i za mnie pieniądze , pisząc niby relacje z moich spotkań , których nie było ,albo pisząc za mnie przez Siebie podobnym charakterem pisma .Wykorzystano też od ręczne moje pisma z rewizji i innych miejscach złożone .Tak się działo do 1980 r Po sierpniu 1980 r .Warszawa zażądała te teczki szybko się zorientowano że to lipa że nieprawda .Powołano w tedy Biuro studiów i skorygowano te teczki czyniąc je bardziej wiarygodnymi .Jednak obawa że to fachowcy odkryją , zostawiono co niektóre , ale ksero .Oryginały podróbek zastały zabrane przez Kiszczaka .Dlatego nie szantażował mnie tym , bo On i ja wiedzieliśmy że to podróbki .To miało tylko być wypuszczane dla niekorzystnego społeczne odbioru Wałęsy . Ujawnienie tych dokumentów miało być ogłoszone 5 lat po mojej śmierci , tylko dlatego by nie można było udowodnić tej prowokacji . Taka na skróty jest prawda ,mam nadzieję że Polski aparat , albo sądy , rozpracują i udowodnią prawdę tej prowokacji ,. jeśli nie odwołam się do przyjaciół z zagranicy , by to uczynić . Lech Wałęsa .

Oryginały podróbek rozpierdalają system.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 9 mar 2016, 22:58 
Cytuj  
Ja z kolei przeglądam sobie wpolityce i naprawdę nie wiem jak wy możecie codziennie czytać ten portal bez nabawienia się dotychczas wylewu.

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 9 mar 2016, 23:02 
Cytuj  
Z racji że jest to pod patronatem Gronkowca mam obawy co do faktycznych kosztów i w ilu kieszeniach kasa podatników wyląduje ale, co by o tym nie powiedzieć, imo, pomysł jest zajebisty. Dwupoziomowy most z jedną kładką dla przechodnich i rowerzystów, a poniżej druga kładka z pubami, straganowym handlem i miejscem gdzie można wypić piwo "nad" Wisłą.

https://www.facebook.com/hanna.gronkiew ... =3&theater

P.S. Co do drugiej kładki to moje osobiste założenie, ale jest możliwe że wpierdolą tam ograniczony traffic dla samochodów. Oby to Gronkowiec nie zjebała bo projekt nie jest sprecyzowany a to ona czyha na wybory samorządowe.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 mar 2016, 23:40 
Cytuj  
@Junkier: to lepiej nie wchodź na parówki bo insta kila dostaniesz.
@Nefastus: Nie wiem czy wytrzymałościowo to pociągnie, pewnie nie i od razu koszty skoczą. Skonczy się tak, że wyjdzie tyle co za most. Ponadto w pobliżu są dwa mosty z wytyczonym pasem pieszo rowerowym.

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 10 mar 2016, 00:59 
Cytuj  
Isengrim Ty to zamknij mordę, bo kiedy PiS zamknie ten projekt po samorządowych wyborach to będziesz szczekać jak szczeniaczek, bo przecież pijaństwo i patologia.


_________________
Obrazek

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 10 mar 2016, 01:36 
Cytuj  
Imo isengrim i nefastus to bracia tyle, że w różnych młodzieżówkach.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 10 mar 2016, 06:13 
Cytuj  
Ty byles 3ci brat blizniak, tylko cie Ziemkiewicz z mlodziezowki pisu wyjebal.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 mar 2016, 07:44 
Cytuj  
Podejrzewam, że Niah służy teraz w młodzieżówce partii Zmiana.
@Nefastus: weź ty kurwa ogarnij koszty utrzymania knajpy na moście. I jeszcze pas dla samochodów, przecież koszt budowy jest ściśle związany z obciążeniami jakie most ma przenosić. W dodatku tuż obok jest metro, autobus, tramwaj. Plus odnowione nabrzeże.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 mar 2016, 08:36 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
Tor-Bled-Nam napisał(a):
To daj znać, możemy skoczyć na lancz, jak się nie wstydzisz. ;)


no jak znajdziesz knajpe, gdzie mnie nikt z toba nie zobaczy to luz :)


nom, ja wam znajde...zapraszam :)


_________________



****
Avatar użytkownika

Posty: 1024
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 10 mar 2016, 08:38 
Cytuj  
Kladka pieszo rowerowa to bylyby spoko pomysl, ale nie jakies udziwnienia z pubami i straganami bo koszty by skoczyly pewnie jak za budowe normalnego mostu samochodowego. Do tego bym wolal ta ratuszowa-mostowa bo ma spory potencjal turystyczny a ta okrzei-karowa to taki se pomysl no chyba ze Solorz wezmie dupe w troki i naprawde ruszy z portem praskim. (ale w sumie tam pamietam z jakichs inwestorskich projektow ze chyba maja w planie cos samemu wybudowac)

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 10 mar 2016, 08:46 
Cytuj  
candidoser napisał(a):
Ty byles 3ci brat blizniak, tylko cie Ziemkiewicz z mlodziezowki pisu wyjebal.


Musiałeś mocno uderzyć się w główkę, że tak pierdolisz od rzeczy.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 10 mar 2016, 08:56 
Cytuj  
pytanie: kto jest bardziej smutny: niah, czy ten pan, ktorego niahu ma w avatarze?:)


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 10 mar 2016, 09:11 
Cytuj  
Z pewnością ja. Pana w avatarze proszę nie krytykować, jest zbyt zajęty ratowaniem kraju przed zachodnim terroryzmem.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1702, 1703, 1704, 1705, 1706, 1707, 1708 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.