mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5037 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175 ... 252  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 mar 2012, 11:52 
Cytuj  
A :) Chodzi o to, ze teraz Magic Find/Gold Find/+XP za zabicie mobkow bedzie rowno dzielone na wszystkich graczy w party.
Np. ty masz +50% MF, 2 osoba +10%, 3 0%, a czwarta 120%. 50+0+10+120 = 180, dzielimy to na 4 i kazda osoba w tym party otrzymuje ostatecznie +45% do Magic Find. To samo z goldem/xp.
Fajna zmiana imho, eliminuje pijawki z wysokim MF, ktore paletaly sie z tylu grupy i leechowaly itemy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 mar 2012, 12:22 
Cytuj  
a to magic find itd. to jest jakas zmienna statystyka, ktora mozna czyms boostowac?

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 3 mar 2012, 12:26 
Cytuj  
Niebieski stat na itemkach, no i kazdemu w party itemki dropia osobno, wiec zmiana calkiem na plus z tego powodu co napisal Ragg.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 3 mar 2012, 12:39 
Cytuj  
Możecie sobie pisać co chcecie, że d3 będzie takie siakie czy owakie. Ja osobiście kupię tę grę nawet jakby w dniu premiery miało gówno z nieba padać.


_________________
LaMoon#2988

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 3 mar 2012, 12:58 
Cytuj  
Niektorzy moze i przesadzaja, szczegolnie jeden jegomosc :) bo fun z ciachania mobow jednak pozostal jak w dwojce, sam mimo ze te krotkie demo ma tak malo contentow to jednak po kilka razy ja przechodzilem dla nowych dropow, ale jednak co by nie mowic jak patrze jak ta gra ma ciachane ficzersy to sie niedobrze robi. No i poziom trudnosci - dobra wiem ze to tylko poczatek pierwszego aktu, normal itd, ale imo przegieciem jest to ze swieza postacia bez gearu wiec zaden napakowany z crafta toon przejezdzasz przez wszystko praktycznie sie nie zatrzymujac bo nawet te specjalne niebieskie czy fioletowe moby ledwo co postaci robia nie mowiac juz o tym ze padaja bardzo szybko. Jak tak wyglada caly normal po releasie to imo powinni pomyslec o weteranach diablo i dac mozliwosc wystartowania na trudniejszym poziomie od poczatku.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 3 mar 2012, 13:03 
Cytuj  
Ja bym powiedział ,że absolutnie wszyskie bez wyjątku poziomy trudności powinny być dostępne od początku.

Co to za bzdurny pomysł ,żeby zmuszać ludzi do nudy podczas przechodzenia dla nich zbyt łatwego poziomu trudności?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 mar 2012, 13:06 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
a to magic find itd. to jest jakas zmienna statystyka, ktora mozna czyms boostowac?


No co ty, powaznie pytasz? W D2 nie grales? :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 mar 2012, 13:13 
Cytuj  
nie chce mi sie rozpisywac chwilowo, poza tym za krotko pogralem, nie gralem tez w titan questy, poe i inne tego typu gry, wiec moja opinia jest troche 'ograniczona'.
ale:
- jak dla mnie stare, dobre diablo.
ide klikam, zabijam, z mobkow wypada zloto, itemki. chce sie odkrywac kazdy zakatek mapy, zwiedzac jakies piwnice (tym bardziej, ze sa fajne smaczki dodane). jest krew, jest rzez i jest git.
ale oczywiscie dla kogos kto sie zagrywa w poe i podobne gry to pewnie d3 rewelacja nie bedzie.

- dzwiek jest naprawde ok.
w trakcie gry odkrywamy 'ksiazki', ktore sa 'czytane' przez lektorow wiec wystarczy sie wsluchac, nie trzeba czytac pierdol na ekranie.

- graficznie - bida.
jak robie zooma to mam wrazenie, ze to podrasowany wow. kolorystycznie, architektonicznie wyglada dla mnie troche jak zona startowa undeadow.
liczylem, ze bedzie bardziej na 'powaznie' to zrobione - a niestety tlo rozmyte, bez wyrazistych ksztaltow.
efekty sa ok, przeciwnicy sie rozlatuja na kawalki, krew se lata.

- wydajnosciowo - bida.
gra wyglada srednio a przycina sie zupelnie z 'dupy' i nie wiadomo czemu.


sam nie wiem czy kupie w chwili premiery, chociaz pewnie tak bo 'wypada' :)
pewnie bedzie mila odskocznia na ta godzinke/dwie co pare dni.


ragnarok: gralem, ale to bylo tyle lat temu, ze nie pamietam takich pierdol. nie gralem w diablo latami, przeszedlem raz i mi wystarczylo :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 3 mar 2012, 13:59 
Cytuj  
tej a jak na kompie to chodzi? jak ty masz teraz sprzet?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 mar 2012, 14:12 
Cytuj  
no u mnie wlasnie bez szalu chodzi.

quad 3.3, 4890 ati.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 mar 2012, 14:35 
Cytuj  
Zdecydowanie cos zjebali w wydajnosci. W grudniu gralo mi sie o wiele plynniej niz na tym patchu. Moze to kwestia obciazenia serwerow, hgw. A sprzet mam podobny do Mendola, C2D 3.4Ghz, Ati 4890.

Oh, i wyglada na to, ze ploty o przyszlo tygodniowym podaniu daty premiery sa mocno osadzone w rzeczywistosci: http://diablo.incgamers.com/forums/show ... -timeframe!

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 mar 2012, 16:00 
Cytuj  
Hmm u mnie na sprzecie nie z najwyzszej polki gra chodzi bardzo zacnie, i w sumie jedyne co mam to freezy ale one wynikają raczej ze miany sterów u mnie. Jeśli ktoś ma freezy to ponoć jest to wkestia udźwiekowienia ale niby w nowszym buildzie te problemu już nie występują.

Nie wiem jak można czepiać się grafiki. W sumie ja gram z tym: http://darkd3.com/

I gra wygląda dla mnie lepiej tzn bardziej mi ten styl odpowiada ale opinie są różne. Na pewno nie jest to bieda ani też plastik bez polotu i klimatu jak Lineage Eternal. W sumie wszystko to kwestia gustu.

Sieczka jest bardzo przyjemna, itemki ładnie dropią i ogólnie klimat jest fajny. Mnóstwo smaczków z biciem potworów i niektóre eventy są całkiem sie.

Co do poziomu trudności.... To jest beta i nic dziwnego, ze mając ten 9-10 albo już ten 13 lvl przez moby przechodzi się jak przez mięso. W D2 poziom trudności wysoki nie był na normalu w ogóle. Po prostu każdy grał na "players 8" i stąd ta trudność wynikała tak naprawdę. Dopiero koszmar i hell przyniosły tutaj coś nowego jeśli chodzi o bossów szczególnie.
Przebicie się przez normal nie powinno byc mega trudne, zobaczymy potem oczywiście ale liczę, że od koszmaru zacznie się zabawa. Na piekle na pewno a na inferno to hohohoh :P


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 mar 2012, 16:36 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Hmm u mnie na sprzecie nie z najwyzszej polki gra chodzi bardzo zacnie, i w sumie jedyne co mam to freezy ale one wynikają raczej ze miany sterów u mnie. Jeśli ktoś ma freezy to ponoć jest to wkestia udźwiekowienia ale niby w nowszym buildzie te problemu już nie występują.


Chuja tam udzwiekowienie. W grudniu gra mi dzialala bez problemow, teraz mam czasem stuttering, ominiecie animacji jakiegos skilla bo raptem doczytuje sie cos, etc. Cos po ich stronie. Bede sie wkurwial jak cos, ale dopiero po retailu :) Zreszta sporo osob narzeka ze cos tam sie zawsze doczytuje, ze stuttering i tym podobne rzeczy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 mar 2012, 16:56 
Cytuj  
no jak nie wiesz zaboleq to przeciez nie moja wina :)

napisalem to co mysle i tyle. oczywiscie, ze to kwestia gustu.
ale ja na pewno nie mam zamiaru instalowac jakis pierdol zeby gra wygladala troszke lepiej.
dla mnie bida :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 mar 2012, 18:02 
Cytuj  
Mendol cóż mogę powiedzieć - niektórym nigdy się nie dogodzi, nawet jak im goła fajna dupa wejdzie na stół znajdą powód do narzekań ;).

BTW taka pierdoła jest zajebista i nie trzeba jej instalować tylko wypakować :). Swoją drogą ciekawe czy ktoś linkował ten program blizzowi, co by dodali takie opcje do premiery ;).


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 3 mar 2012, 18:45 
Cytuj  
Włoski ActiBlizz podaje datę premiery Diablo 3:

http://daeity.blogspot.com/2012/03/diablo-3-release-date-leak.html


_________________
LaMoon#2988

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 3 mar 2012, 19:02 
Cytuj  
O widzę ,że 'pękła' bariera 50 e :P

Ciekawe czy w USA też będzie więcej niż ich (niedawny zresztą) stadard 60 $...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 mar 2012, 19:21 
Cytuj  
Wloski Amazon ma tez date 17 kwietnia. Byloby fajnie bo szybciej niz sie spodziewalem, ale na razie to zwykla plota jakich bylo ostatnio wiele.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 mar 2012, 19:27 
Cytuj  
Kurwa w moje urodziny :wtf:
Kurwa idealny prezent :D


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 mar 2012, 20:23 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Mendol cóż mogę powiedzieć - niektórym nigdy się nie dogodzi, nawet jak im goła fajna dupa wejdzie na stół znajdą powód do narzekań ;).


moze kiedys twoje marzenia sie spelnia, ja jestem juz daleko po tym etapie i nigdy nie narzekalem :)

jesli nie potrafisz jak kabraxis pogodzic sie z opinia innych to twoj problem.
graficznie gra jest KIEPSKA wedlug mnie. nie wiem o co ci chodzi z tym, ze 'niektorym sie nigdy nie dogodzi' i w sumie nie chce wiedziec.
niestety jednak glupi byles i nadal jestes.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5037 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175 ... 252  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.