mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5037 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176 ... 252  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 mar 2012, 21:24 
Cytuj  
Do D3 trzeba podejść na luzie, gra zdecydowanie robiona wyłącznie dla dobrej sprzedaży pudełek, blizz dobrze wie ile można wyciągnąć od ludzi.
Co może w 2012 roku zaoferować blizz w takim czymś jak D3, a no nic po za tym co już było, kosmetyka nie nadgonią przestarzałego schematu rozgrywki.
Można się jedynie przyczepić że brakło im ponownie pomysłu na oprawę graficzna i więcej odwagi na cos nowego, jednak nie ma się co dziwić, blizz nigdy nie ryzykował bo ich copy/paste i tak daje milion zysku.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 mar 2012, 22:25 
Cytuj  
No coz, jesli kwiecien sie sprawdzi to tak czy siak fani rpgow beda happy: old schoolowcy dostana LoG and my, fanboje Blizza i ludzie z zalosnym gustem otrzymamy D3 :D
To naprawde dobryk rok dla rpgow i gier rpgo-podobnych.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 4 mar 2012, 01:16 
Cytuj  
Dobra pograłem i...

mam od czasu do czasu freezy 3-6 sekundowe co jakiś czas w randomowych okolicznościach. Nie są to lagi, a i kompa mam w miarę nowego. Gra po prostu freezuje się na obrazie, dźwięk w tle jest ok. Szczególnie trafia się to w momencie gry zespołowej.

Z tego co zauważyłem (ale może się mylę) to jak przejdę jakiegoś questa raz i zacznę go iść drugi raz to jakby freezów było mniej. Jakby gra miała już ten "obszar" w pamięci albo coś. Cholera wie...


_________________
LaMoon#2988

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 13.09.2006
Offline
PostNapisane: 4 mar 2012, 01:32 
Cytuj  
no ta gra ma spore problemy ze stutteringiem, na forum blizza sporo postow o tym widzialem.
te scinki wynikaja z tego, ze gra w danym momencie cos doczytuje z dysku, jak ma w pamieci podrecznej to juz jak zauwazyles nie zamula. przynajmniej tak to rozmiem.
w docie 2 jest podobnie, przycinki pojawiaja sie przy wyborze bohatera

u mnie na jednym dysku jest prawie niegrywalna, na innym (najstarszym, najwolniejszym) dziala juz calkiem ok a na ssd smigala najlepiej. szkoda, ze klient bety teraz wazy 7gb - za duzo zeby sprawdzic na moim skromnym 40gb.


_________________
http://steamcommunity.com/id/crunozaur

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 4 mar 2012, 02:41 
Cytuj  
Dokladnie mam tak samo i w docie i d3.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 4 mar 2012, 09:15 
Cytuj  
No ale mam nadzieję, że w finalnej wersji zostanie to poprawione.


_________________
LaMoon#2988

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 mar 2012, 17:23 
Cytuj  
Uhmm pytanie - jakie ma "karty dzwiekowe" :)?
Ja jade na integrze realtek HDA i problemem była kartaa raczej sterowniki do niej z 2010 roku :). Po zainstalowaniu nowych driverów problem zniknął a przynajmniej na razie go nie spotkałem...


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**

Posty: 301
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 4 mar 2012, 19:14 
Cytuj  
patrzałem jakiś stream z grupowego crawlingu i w sumie mało mobków, do tego wyraźnie pogrupowanych, troche to wyglądało jak bieganie po hc w WoW zamiast rampage-mode z d2 :(

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 mar 2012, 19:52 
Cytuj  
Hmm moby są pogrupowane jak są - na otwartych przestrzeniach raz spotkasz 2-3 a raz 10. Na wyzszych poziomach jest inaczej.
W "lochach" tez raz jest więcej mobów a raz mniej. Nie wiem za bardzo o co Ci chodzi z tym grupowaniem .


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 mar 2012, 19:56 
Cytuj  
Powiem wam, że dostałem przypadkiem na trochę dostęp i żebym miał w to grać to musieliby mi płacić za każdą godzinę.

Titan Quest wygląda lepiej i wydaje mi się dużo fajniejszy.


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 399
Dołączył(a): 16.11.2006
Offline
PostNapisane: 4 mar 2012, 20:36 
Cytuj  
Kazda postac dociagnalem do 13 lvlu, przeszedlem bete wzdluz i wszerz, jakie wnioski?:

*Jest fajnie, ale mogloby byc fajniej. Mam WIELKIE obawy czy ten system run wypali.
*Graficznie jest lepiej niz sie spodziewalem po zapowiedziach, jest bajkowo, ale klimat mroku w niektorych podziemiach jest zacny. Oczywiscie mogloby byc bardziej "adult" ale czego sie spodziewac.
*Radosny rozpierdol i efekty spelli sa wg mnie mega, fizyka daje rade, randomowosc tworzenia niektorych map jest, choc uboga w porownaniu do D2.
*Nowe klasy? Bardzo fajne, oprocz Witch Doctora. Ja chce evil nekromante, a nie pigmeja z rurka ze strzalkami. No coz, cieszmy sie, ze nie ma pandy.
*Muzyka i udzwiekowienie: Bardzo fajne, czuc klimat, muzyka klimatyczna, kwestie czytane bardzo mile dla ucha no i odglosy flakow i krzykow przerazonych stworow takze najs.
*Crafting: Bardzo mi sie podoba, chociaz nic odkrywczego nie wprowadza. Ale posiadanie wlasnego fagasa ktory rozklada swoj kramik w kazdym miescie trafia do mnie.

Podsumowujac: 8/10 bo to Diablo. Gdyby nazywalo sie inaczej, dalbym 7/10

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 4 mar 2012, 20:36 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Uhmm pytanie - jakie ma "karty dzwiekowe" :)?
Ja jade na integrze realtek HDA i problemem była kartaa raczej sterowniki do niej z 2010 roku :). Po zainstalowaniu nowych driverów problem zniknął a przynajmniej na razie go nie spotkałem...


Myślisz że to wina sterów do dźwięku? Ja też mam integre jaką tam, nawet nie wiem jaką. Spróbuję zainstalować jakieś nowsze, może faktycznie pomoże, na pewno nie zaszkodzi :)


_________________
LaMoon#2988

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 4 mar 2012, 20:58 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Powiem wam, że dostałem przypadkiem na trochę dostęp i żebym miał w to grać to musieliby mi płacić za każdą godzinę.

Titan Quest wygląda lepiej i wydaje mi się dużo fajniejszy.


"I'm so grim, I shit bats."


_________________
Nestor#1522

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 mar 2012, 21:19 
Cytuj  
Desh TQ nie wygląda lepiej. Tzn grafika jest może "bardziej ostra" ale na pewno że ładniejsza to nie mogę się zgodzić - nie czuję tam w ogóle klimatu a podchodziłem kilka razy do TQ. Pomijając fakt, że gra jest po prostu słaba jak dla mnie. Jak gram z darkd3.com i u mnie gra wygląda w sumie inaczej niż u Ciebie pewnie ale mimo wszystko - artyzm w TQ nie może się równać zbytnio do poziomy wykonania miejscówek w D3. Ale wiadomo - kwestia gustu, u gustach się nie dyskutuje. Jednak komentarze "musieliby mi płacić" zachowaj dla siebie bo nie wiem czy się chwalisz czy żalisz ;).

A zresztą, grafika jak dla mnie nie jest najważniejsza. D2 jak na swoją premierę oprawą nie zachwycało jakoś specjalnie. Nie było złe ale zajebista grafika to też nie była.

Jakby ktoś chciał to zapuszczę kilka screenów od Siebie zaraz co by ktoś miał porównanie :F.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 mar 2012, 21:22 
Cytuj  
Spoko nie chciałem nikogo urazić. Wyrażam wyłącznie swoją subiektywną opinie po 4 minutach z D3 - tyle wytrzymałem.


_________________
psn

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 4 mar 2012, 21:43 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Desh TQ nie wygląda lepiej. Tzn grafika jest może "bardziej ostra" ale na pewno że ładniejsza to nie mogę się zgodzić - nie czuję tam w ogóle klimatu a podchodziłem kilka razy do TQ. Pomijając fakt, że gra jest po prostu słaba jak dla mnie. Jak gram z darkd3.com i u mnie gra wygląda w sumie inaczej niż u Ciebie pewnie ale mimo wszystko bla bla ...

jarasz sie tym ze D3 nie wyglada gorzej niz jakis hns sprzed 5 lat ? srsly ?

z D3 problem jest taki ze kazdy oczekiwal gierki ktora rozjebie system i z przytupem zamknie serie, a daja jakiegos hns'a ktorego mozna by dac jako bonus do CDA albo innej pani domu


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 mar 2012, 21:48 
Cytuj  
Nie każdemu musi się podobać :) - na szczęście. Inaczej było by nudno :). Ja wrzucam świeża porcję screenów które zrobiłem przed chwilą. U ciebie Desh też tak to wygląda? Chyba ludzie mają za duże oczekiwania. Ja i tak wiem, że będę się zajebiście bawił 8)
Screeny na kolejnej stronie...


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach


Ostatnio edytowano 4 mar 2012, 22:13 przez zaboleq, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 mar 2012, 21:54 
Cytuj  
Filip, album nie działa.

Nie chce o tym dyskutować bo nie chce pisać negatywnie. Wyraziłem swoją opinie i mam wyjebane na D3.

edit: jeżeli myślisz że ten screen wygląda fajnie to przykro mi ale nie wygląda i jest mały

Cytuj:
z D3 problem jest taki ze kazdy oczekiwal gierki ktora rozjebie system i z przytupem zamknie serie, a daja jakiegos hns'a ktorego mozna by dac jako bonus do CDA albo innej pani domu


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 399
Dołączył(a): 16.11.2006
Offline
PostNapisane: 4 mar 2012, 22:05 
Cytuj  
zaboleq: Nie rozumiem dlaczego bronisz tak Diablo III. Jezeli Tobie sie podoba, to chyba wystarczy prawda? Nie musisz wszystkich ludzi nawracac na jedyna "sluszna" droge.
Faktem jest, ze jak na tak dlugo robiona gre wyglada biednie. Na szczescie, grafika to nie wszystko, a liczy sie grywalnosc. Wyjdzie pelna wersja, wszyscy pograja i bedziemy mogli rozmawiac na ten temat. A noz widelec finalna wersja bedzie miala wyostrzona grafike z filtrem ktory sprawi, ze gra bedzie bardziej mroczna.
Grafike w Diablo III ratuja animacje, ktore sa wg mnie genialne, ale jak na wydajnosc na moim sprzecie, gra powinna wygladac 2x lepiej. Bo ma sklonnosc do chrupniecia od czasu do czasu, nie wspominajac o dziwnych 5 sekundowych freezach. :O

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 mar 2012, 22:13 
Cytuj  
Co do freezów to winny jest po częście dźwięk - tak było u mnie. Aktualizacja driverów do karty dźwiękowej pomogł.a Poza tym to nadal beta :). Co do bronienia d3 to po częsci masz rację ale ja jak każdy lubię bronić swoich racji. Tak jak niektórzy hejtują to ja bronię :).

P.S - duże screeny :P.



Obrazek



Obrazek



Obrazek


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5037 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176 ... 252  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.