mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1738, 1739, 1740, 1741, 1742, 1743, 1744 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 25 mar 2016, 15:57 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
meterrr napisał(a):
ps jebac kk


rozumiem ze w niedziele podczas sniadania tez tak bedziesz?

do domu jade sie spotkac z rodzina a nie z proboszczem na szklaneczke mszalnego, i w niedziele rano sniadanie spedze tez z rodzina

a kosciol niech sie w polityke nie wpierdala, bo to nie jego miejsce


_________________
Obrazek

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 25 mar 2016, 16:06 
Cytuj  
meterrr napisał(a):
Piszpan napisał(a):
meterrr napisał(a):
ps jebac kk


rozumiem ze w niedziele podczas sniadania tez tak bedziesz?

do domu jade sie spotkac z rodzina a nie z proboszczem na szklaneczke mszalnego, i w niedziele rano sniadanie spedze tez z rodzina

a kosciol niech sie w polityke nie wpierdala, bo to nie jego miejsce


Dokładnie.
+
przykład ekstremistów (tym razem katolickich)

Krzysztof Bosak
@krzysztofbosak
Wiceprezes @RuchNarodowy, współorganizator Marszów Niepodległości, poseł w latach 2005-07

Teologiczna prawda o tym czyj głos zachęca do zbrodni islamistów. Ich bóg nie jest prawdziwym Bogiem.
Co swoją drogą nie musi wykluczać tego że modlitwy umiarkowanych muzułmanów o dobrych sercach trafiają do jedynego Boga. Bóg raczy wiedzieć!
Ważna uwaga. Pozostawienie wychowanka przy mniej prawdziwej religii jest wyrazem tolerancji, ale przeczy miłości...

:wtf:


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 25 mar 2016, 17:42 
Cytuj  
meterrr napisał(a):
Piszpan napisał(a):
meterrr napisał(a):
ps jebac kk


rozumiem ze w niedziele podczas sniadania tez tak bedziesz?

do domu jade sie spotkac z rodzina a nie z proboszczem na szklaneczke mszalnego, i w niedziele rano sniadanie spedze tez z rodzina

a kosciol niech sie w polityke nie wpierdala, bo to nie jego miejsce


ale rozumiesz ze akurat to niedzielne spotkanie to czesc religi ? tez nie przepadam jakos za kosciolem ale jebac kk to jak jebac policje a pozniej sikac w majty na widok radiowozu albo dzielic sie swieconka w niedzielny obiad. nie gra mi to.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 mar 2016, 17:59 
Cytuj  
Głupi jesteś piszpan. Nie każdy jedzie, bo kościół, bo religia, bo żydowski alkoholik utworzył sektę. Niektórzy jadą, bo po prostu mają długi weekend, a inni nie jadą wcale. I nadal jebać KK.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 25 mar 2016, 18:06 
Cytuj  
Jeszcze wrzućcie HWDP.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 mar 2016, 18:15 
Cytuj  
:wtf:
Co ma policja do kościoła?


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 mar 2016, 18:45 
Cytuj  
Jakie kur.. rebele, wy macie po 13-14 lat ?

Ja tam święta obchodzę, nawet zrobiłem sernika i makowca, do kościoła chodzę z okazji ślubów, chrzcin i pogrzebów, jednak uważam że to święta religijne, jakbym walczył o laickość to w poniedziałek poszedłbym do pracy w ramach protestu.


................

a tu tak trochę śmiesznie
http://www.tvn24.pl/kukiz-ukarany-za-wp ... 302,s.html


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 mar 2016, 18:54 
Cytuj  
Ja bym chętnie w poniedziałek poszedł do pracy i wykorzystał to wolne w dzień kiedy mi to odpowiada, a nie wtedy gdy jest jakieś zjebane święto katoli.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 25 mar 2016, 19:01 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Głupi jesteś piszpan. Nie każdy jedzie, bo kościół, bo religia, bo żydowski alkoholik utworzył sektę. Niektórzy jadą, bo po prostu mają długi weekend, a inni nie jadą wcale. I nadal jebać KK.


tczewiak napisał(a):
jakieś zjebane święto katoli.


Ciebie na serio jakiś ksiądz w dzieciństwie wyruchać musiał, zapewne wielokrotnie.

Normalni niewierzący mają z reguły neutralne nastawienie. Przeciwnicy religii tacy jak ja też raczej spokojniej podchodzą do tematu, a ty konkretnie szukasz okazji by wylać wulgaryzmy nt chrześcijaństwa i kościoła, wychodząc przy tym na niedojrzałego debila.

Normalny, niepojebany człowiek raczej cieszyłby się, że z okazji święta którego nie obchodzi, ma wolne choć nie powinien.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 25 mar 2016, 19:22 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Ja bym chętnie w poniedziałek poszedł do pracy i wykorzystał to wolne w dzień kiedy mi to odpowiada, a nie wtedy gdy jest jakieś zjebane święto katoli.

Generalnie to tak nie działa. Kraje w których jest mniejsza liczba świąt państwowych niż u nas nie mają w realiach rynku pracy i prawa więcej dni urlopu płatnego.

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 25 mar 2016, 19:47 
Cytuj  
Wilk kompletnie zmasakrowany co do "pigułek po", i jeszcze tak się tłumaczy na webach:

Obrazek

Wiara w wolnościowców z Kukiza leci na łeb.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 mar 2016, 21:13 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Normalny, niepojebany człowiek raczej cieszyłby się, że z okazji święta którego nie obchodzi, ma wolne choć nie powinien.

Problem w tym, że wolne, a deadline jest niezmienny. No i na katoli pokroju embe zawsze przyjemnie wylać wiadro pomyj :D
Jak równość to niech katolom przysługuje w święta katolskie, a pozostałym kiedy sobie wybiorą :D
Ja to jeszcze lajtowy jestem - w teamie mam lewaka z razem, ten to dopiero na kościół nakurwia :D


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 mar 2016, 21:17 
Cytuj  
to wez go za raczke i zapierdalajcie w poniedzialek do pracy.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 25 mar 2016, 22:23 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Ja to jeszcze lajtowy jestem - w teamie mam lewaka z razem, ten to dopiero na kościół nakurwia :D

Znałem kiedyś typa, który się indentyfikował jako komunista i to nie jakiś eurokomunista, tylko twardy tradycyjny komunizm rodem z matuszki Rosiji bez żadnych burżuazyjnych naleciałości - temu to piana na kościół dopiero wychodziła.

Jako, że nie znam właśnie żadnego zatwardziałego ideowca z Razem czy ogólnie tej ekstremalnej odmiany socjalizmu, która tam od tych kilku-kilkunastu lat jest w modzie to mi przyszło na myśl, że ciekawe którzy są bardziej anty kościelni heh

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 25 mar 2016, 23:40 
Cytuj  
w sumie fajnie tak tczewiak nawrzucac wszystkim zydom katolom komuchom itd. na forum w domu klepac zdrowaski. alleluja :)

wlasnie meter tu sie zgodze z toba.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 mar 2016, 00:43 
Cytuj  
sula napisał(a):
Jako, że nie znam właśnie żadnego zatwardziałego ideowca z Razem czy ogólnie tej ekstremalnej odmiany socjalizmu, która tam od tych kilku-kilkunastu lat jest w modzie to mi przyszło na myśl, że ciekawe którzy są bardziej anty kościelni heh
Z Razemków to nawet trockiści kręcą sobie bekę. Ale jeśli chodzi o ekstremę, to Albin Siwak pojechał wszystkich:
http://www.sstanislaus.pl/pl/index.php?id=51

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 mar 2016, 09:53 
Cytuj  
Nazywanie mnie katolem troszkę obraża katoli ale spoko w forumowych realiach może być.

Wątpię by ktoś tak bez przyczyny zachowywał się jak tczewiak, coś w jego życiu musiało się stać że teraz już jako dorosły nadal zachowuje się jak dziecko.
Nieodwzajemniona miłość do katechety albo za dużo kąpieli z tatusiem, nie jestem specjalistą ale to dość prawdopodobne, ewentualnie jakieś problemy obecnie, odrzucenie przez kobiety, nienawiść do swojego wyglądu, a może prosta przyczyna że nie bierze regularnie swoich lekarstw.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 26 mar 2016, 10:31 
Cytuj  
embe napisał(a):
ewentualnie jakieś problemy obecnie, odrzucenie przez kobiety, stw.


powiesz lachonowi ze pracujesz jako programista i majtki przez glowe :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 mar 2016, 10:37 
Cytuj  
sula napisał(a):
Jako, że nie znam właśnie żadnego zatwardziałego ideowca z Razem czy ogólnie tej ekstremalnej odmiany socjalizmu, która tam od tych kilku-kilkunastu lat jest w modzie to mi przyszło na myśl, że ciekawe którzy są bardziej anty kościelni heh

Chuj tam z kościołem - jak mu piana na ryju się pojawia gdy mowa o obniżaniu podatków :D
Trzeba mu jednak oddać, że ma gadane i kilku do razem przekonał :/
Najlepsze jest jego pierdolenie o śmieciówkach i nawoływaniu "tylko etat!", gdy sam pracuje na kontrakcie jako DG, bo tak się bardziej opłaca :D

Ale nabijanie się z kościoła zawsze na propsie. Ta bulwersacja plebsu. Dla przykładu embe huehue :D
Piszpan to po prostu głupek, który jakoś odziedziczył po marku (chociaż nie leciał bym po ekstremum - głupek w tematach politycznych i obyczajowych, myślę, że przedsiębiorca z niego lepszy niż z mareczka). Nie potrafi zrozumieć jak można nie wierzyć w bajeczki.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 26 mar 2016, 10:54 
Cytuj  
Lubię Zandberga chociaż często się z nim nie zgadzam. Dlatego, że nie obraża inteligencji wyborcy jak inni politycy.

http://telewizjarepublika.pl/quotnie-tr ... 31299.html

:lol:


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1738, 1739, 1740, 1741, 1742, 1743, 1744 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.