mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1753, 1754, 1755, 1756, 1757, 1758, 1759 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2016, 22:05 
Cytuj  
te 500 od pisu powinno sie teraz nalezec od chwili poczecia


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2016, 22:12 
Cytuj  
Niah napisał(a):
Oczywiście, że ten tak.



#DobraZmiana

;)


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2016, 06:50 
Cytuj  
Ta ustawka w kościele zorganizowana przez feminazistki i giewu, to jest kurwa skandal.
Nawet za mrocznego PRLu komuchy się nie posunęły do czegoś takiego. To kolejny przykład, że babom odjebało od braku bolca.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2016, 07:10 
Cytuj  
jedna sie produkuje, a reszta stoi jak te baranki boze.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1024
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2016, 07:39 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):
http://pikio.pl/pis-uderza-w-pedofilow-to-koniec-raju/

A to mnie akurat się podoba, bo prosty chłopak ze mnie i takim kurwom to bym jaja upierdalał i wieszał, a nie hodował w psychuszkach czy więzieniach.


Tylko zeby ten rejestr sie nie wyrodzil w jakas parodie jak w US, gdzie mozna trafic za to ze odlalaes sie w parku wracajac z imprezy, a jakas nawiedzona idiotka akurat byla z dzieckiem na spacerku ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2016, 07:41 
Cytuj  
Dopiero po wielu miesiącach Giertych znalazł sposobność do wykopania rowu między Kaczyńskim i Rydzykiem. Zaproponował wpisanie do konstytucji zasady ochrony życia od chwili poczęcia co – w drugim kroku- pozwalało zaostrzyć ustawę aborcyjną. Strzał okazał się celny z powodu, którego Giertych nie przewidział. Z powodu prezydenta. Propozycja wywołała jego ostry sprzeciw, a także sprzeciw jego żony, która podpisała się pod apelem przeciwko tym zmianom. Rydzyk się wściekł. Natychmiast zaatakował PiS. ”Jestem rozczarowany-powiedział. Myślałem, że katolicy doszli do władzy i mają coś do powiedzenia… Wiedzcie o tym, że ludzie was wyplują.” Następnego dnia zaatakował jeszcze mocniej. Tym razem osobiście prezydentową: ”To skandal… Nie mówmy, że szambo jest perfumerią.”

Od razu przyszła odpowiedź z Pałacu. ”Moja żona została obrażona”- rozsierdził się prezydent. Był wzburzony nie tylko dlatego, że był chorobliwie czuły na punkcie swojego honoru. Chodziło również o zasady. Między braćmi istniała zasadnicza różnica- w przeciwieństwie do Jarosława Lech był naturą pryncypialną, nie wszystko było dla niego grą, miał poglądy, których bronił bez względu na polityczne korzyści. Był liberalnym katolikiem i pełen zakaz aborcji, do którego parł Giertych, był dla niego nieakceptowany. Poza tym nie znosił Rydzyka, brzydził się jego poglądami, nigdy nie przyjął zaproszenia do Radia Maryja. Spierał się w tej sprawie z Jarosławem, który go przekonywał do współpracy z Rydzykiem. Lech dostrzegał korzyści, ale dodawał, że Rydzyk wykracza poza zakres dopuszczalnej współpracy.

Jarosław łatwo przełknął obrazę bratowej. Oznajmił, że została wprowadzona w błąd, a Rydzykowi obiecał, że PiS włączy się do walki o ochronę życia. Był to blef, Jarosław wiedział, że brat nie podpisze niczego, co może prowadzić do pełnego zakazu aborcji. W tej jednej sprawie nie mógł Rydzykowi dać tego, co chciał. Do gry wszedł prezydent, chciał pomóc bratu, ale na swoich warunkach. Zaproponował zapis o ochronie życia, niedający pretekstu do wprowadzenia całkowitego zakazu aborcji.

Giertych od razu zaatakował. Zarzucił PiS-owi zdradę chrześcijańskich wartości, nazwał ich masonami. Metodycznie wbijał klin między Rydzyka a PiS. Atakował tak mocno, że zdołał przenieść spór do środka PiS-u. 60 posłów i senatorowie PiS napisało list do prezydenta z prośbą, aby wycofał swoją liberalną propozycję. W dniu sejmowej debaty na fotelach posłów PiS znalazły się kopie listu przewodniczącego Episkopatu ds. Rodziny apelujący do posłów, aby bronili życia. Położyli je tam posłowie Giertycha. Rzecznik dyscypliny PiS chodził po sali sejmowej i darł listy od biskupa. Ledwo ich się pozbył, posłowie LPR podrzucili kolejne prezenty – encyklikę Jana Pawła II w obronie życia oraz białe wstążki noszone w rocznicę śmierci papieża. Część polityków PiS wstążki przypięła, zanosiło się na bunt.

Więc tuż przed głosowaniem przybył wściekły premier. Obległ go tłum reporterów, tratując znaną dziennikarkę. Zarzucony pytaniami o rozłam, Kaczyński odpowiedział, że na podłodze leży kobieta i to bez butów. Urwawszy się dziennikarzom, wszedł na posiedzenie klubu. Nie ukrywał gniewu, ostro rugał posłów. Kazał im poprzeć propozycję prezydenta. Groził, że w przeciwnym razie będą wybory, a buntownicy zostaną wyrzuceni z partii. ”Wolę partię mniejszą, ale zdyscyplinowaną”- oświadczył dobitnie.

Gdy liderzy PiS wchodzili na salę obrad, Giertych nucił im marsz żałobny Chopina. W istocie wygrał, kilkudziesięciu posłów poparło Giertycha. Nie wystarczyło to, aby zmienić konstytucję, ale PiS stanął na krawędzi rozłamu. Marszałek Jurek tuż po głosowaniu zapowiedział swoją dymisję. Kwadrans później zadzwonił do niego zdenerwowany Kaczyński. ”Co się dzieje? To szkodzenie partii”- mówił premier. ”Sam do tego doprowadziłeś”- odpowiedział marszałek. W istocie Kaczyński najpierw zgodził się, aby w sprawie aborcji posłowie kierowali się sumieniem, potem im tego zabronił. Następnego dnia było posiedzenie Rady Politycznej. Kaczyński bał się awantury, która da sygnał do rozłamu. Przed rozpoczęciem obrad spotkał się z Jurkiem, naciskał na niego, aby nie wracał do tematu. Ich rozmowa została opisana we wspomnieniach Jurka. ”Wczorajszego tematu nie podejmujemy”- oświadczył Kaczyński. ”Podejmujemy”- odpowiedział Jurek. Premier wpadł w furię, zaczął krzyczeć, że Jurek rozwala partię. Ten próbował mu przerwać, ale Kaczyński nie pozwalał: ”co mi tu będziesz gadał. Ja tu jestem szefem, nie ty. Dzięki mnie zostałeś marszałkiem, nawet posłem byś nie był”. Na co Jurek spokojnie: ”Marszałkiem właśnie przestaje być”. Słysząc to, premier się żachnął: ”No nie, ja nie mogę. To jest agent albo wariat”. Obrażony Jurek wystąpił z PiS. A Kaczyński wrócił na salę i wygłosił tyradę o polityce zagranicznej. Politycy byli zdziwieni, jednak się nie odważyli zmienić tematu.

Tekst pochodzi z książki Roberta Krasowskiego Czas Kaczyńskiego. Polityka jako wieczny konflikt



wychodzi na to ze Lechu byl calkiem zajebisty :(


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2016, 09:10 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
Ta ustawka w kościele zorganizowana przez feminazistki i giewu, to jest kurwa skandal.
Nawet za mrocznego PRLu komuchy się nie posunęły do czegoś takiego. To kolejny przykład, że babom odjebało od braku bolca.


prawie jak https://www.youtube.com/watch?v=93d5XtelM_0


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2016, 09:13 
Cytuj  
Przynosili Mu również dzieci, żeby ich dotknął; lecz uczniowie szorstko zabraniali im tego. A Jezus, widząc to, oburzył się i rzekł do nich: "Pozwólcie dzieciom przychodzić do Mnie, nie przeszkadzajcie im; do takich bowiem należy królestwo Boże. Zaprawdę, powiadam wam: Kto nie przyjmie królestwa Bożego jak dziecko, ten nie wejdzie do niego". I biorąc je w objęcia, kładł na nie ręce i błogosławił je.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2016, 10:04 
Cytuj  
katol


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2016, 10:06 
Cytuj  
"biorąc je w objęcia, kładł na nie ręce"
Obrazek


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2016, 10:52 
Cytuj  
Przecież to katolicy pokazali jak bardzo ich wkurwia wpierdalanie się kk do tworzonego prawa.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2016, 11:31 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
Ta ustawka w kościele zorganizowana przez feminazistki i giewu, to jest kurwa skandal.
Nawet za mrocznego PRLu komuchy się nie posunęły do czegoś takiego. To kolejny przykład, że babom odjebało od braku bolca.


jak to, przecież KK argumentuje, że Polskę zamieszkuje 9X% katolików, jest prawie pewne, że to były w rozumieniu KK katoliczki... przy okazji wychodzi Twoje podejście do kobiet, moim zdaniem dość prymitywne.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2016, 11:33 
Cytuj  
Przecież to typowy katolicki prymityw: feminazistki, "brak bolca". Język dobrej zmiany bolszewicko-teokratycznej.


_________________
Χ Ξ Σ

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2016, 11:59 
Cytuj  
A cipki to sobie golicie?

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2016, 12:06 
Cytuj  
W sumie ja wolę u kobiet wygolone, ale tobie tam pawłowicz się śni więc chuj wie co preferujesz.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2016, 12:14 
Cytuj  
W tym wypadku popoeram feminazistki. Kazdy sposob jest dobry by zaprptestowac przeciwko tym kleszym pasozytom ktorzy wpoerdalaja sie do zycia ludzi. Polska dla Polakow a nie pedofili w sukienkach


_________________



****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2016, 13:10 
Cytuj  
w wypadku np. ciąży pozamacicznej - śmierć kobiety

w wypadku różnych chorób płodu - śmierć płodu przez brak diagnostyki prenatalnej i możliwości przeprowadzenia zabiegu


rozsądni ludzie będą musieli opłacać badania prenatalne za granicą jak i potrzebne zabiegi, w dodatku będą ukrywać fakt zajścia w ciążę póki nie będzie pewności, że płód nie zabije matki...

a mniej rozsądni i mniej zamożni? będzie ciekawie o ile to zostanie przyjęte i to bardzo.

- śmierć kobiety z powodu różnych powikłań + przy przeżyciu brak możliwości zajścia w kolejną ciążę

- wiele chorych dzieci, wobec których można było przeprowadzić zabiegi, uznać, że potrzebne jest taki i taki specyfik by utrzymać ciążę poprawnie

- dzieci-warzywa, przypomnijmy osiągnięcie Chazana:
Spoiler:

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2016, 13:15 
Cytuj  
Profeta napisał(a):
- dzieci-warzywa, przypomnijmy osiągnięcie Chazana:
Spoiler:


Chyba widziałem to zdjęcie na twitterze, jakoś nie chce się przekonać czy TO zdjęcie. Serio kurwa. Masakra w chuj. Każda minuta życia takiego dziecka to kurewstwo.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1024
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2016, 13:20 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Przecież to typowy katolicki prymityw: feminazistki, "brak bolca". Język dobrej zmiany bolszewicko-teokratycznej.


Nie wiem jak tam z ta abocja i o co halo ja np jestem na tak, ale mnie to szczerze kwestia ani ziebi ani parzy, chca przeprowadzac zabiegi wolna droga o ile z wlasnej kieszeni to robi (za wyjatkiem tych przypadkow wskazanych wobecnej ustawie te moga isc z rachunku panstwa) Ale ja to i za eutanazja jestem dla tych ktorzy cierpia i nie chca sie dluzej meczyc.

Natomiast termin feminazistki jest jak najbardziej sluszny i odzwierciedla idealnie poglady takich pan wiec po co od razu slowa o prymitywach ?

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2016, 13:23 
Cytuj  
Generalnie ludzie chcacy calkowitego zakazu aborcji sa bez wyobrazni.
Mysle, ze kazdy kto ma dzieci, doskonale pamieta co czul, kiedy swoje dziecko zobaczyl po raz pierwszy. A teraz wyobrazcie sobie, ze wiecie, ze to dziecko na ktore patrzycie umrze np. za kilka godzin.
O ile latwiej jest, gdy przyszle dziecko widzisz jedynie na ekranie usg. A tak - masz je fizycznie i wiesz, ze zostanie ci odebrane.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1753, 1754, 1755, 1756, 1757, 1758, 1759 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.