mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2013, 23:38 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
partnerce nic nie brakuje ale przeciez zawsze bedzie inna , problem w tym ze z wiekiem kobiety nie stana sie
madrzejsze czy ladniejsze

Ale zawsze można czekać na młodsze. Przy 15 latach różnicy to nie są nawet jeszcze pełnoletnie ;) :P


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 25 lut 2013, 23:48 
Cytuj  
candidoser napisał(a):
Ossur napisał(a):
Tia zajebisty profit...


masz racje! Zapomnialem jeszcze o hazardzie i prostytycji.


dorabiasz ciałem do pensji?


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2013, 23:57 
Cytuj  
Pewnie z kilkanaście procent budowlańców "dorabia" :P
Sam też chyba zacznę żyć z nierządu, a programować będę gratis w ramach hobby :D


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 26 lut 2013, 00:00 
Cytuj  
http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,103087,1346 ... dzka_.html

co za shit


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 lut 2013, 00:25 
Cytuj  
Czerwone świnki i dewianci razem ;)


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 26 lut 2013, 00:36 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Aldatha napisał(a):
partnerce nic nie brakuje ale przeciez zawsze bedzie inna , problem w tym ze z wiekiem kobiety nie stana sie
madrzejsze czy ladniejsze

Ale zawsze można czekać na młodsze. Przy 15 latach różnicy to nie są nawet jeszcze pełnoletnie ;) :P


moim zdaniem najzdrowsza roznica wieku miedzy facetem a kobieta jest do 8 lat , w obie strony

wyzej pojawiaja sie roznice pokoleniowe i idace za tym problemy

nie mowiac o 15 latach roznicy

na dluzsza mete jest bardzo istotne zeby starzec sie w miare jednostajna szybkoscia


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 lut 2013, 00:46 
Cytuj  
A co jak bym Ci rzekł, że różnica wieku się zaciera wraz z jego postępem?
Kiedyś znajomi twierdzili, że 4 lata to spora różnica. Potem miałem 8 lat różnicy i już było ok. Na 11 też nie narzekają...
Różnica pokoleniowa jest, imo dziewcze jednak musi być już po studiach, aby w pełni się dogadać. Z drugiej strony można sobie taką młodą wychować :P
No i różnica tylko w jedną stronę jest zdrowa. Jeszcze jestem w stanie uwierzyć w zdrowy związek z różnicą max rok w stronę kobiety, ale najzdrowsze to jednak starszy facet, młodsza kobieta.
I prawda jest taka, że jakbym zdecydował się na dzieciaka w wieku 25 lat to teraz prawdopodobnie byłby dramat rozwodowy itp.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 26 lut 2013, 01:13 
Cytuj  
Obawiam sie ze sie nie zacieraja , przeciwnie , uciekajaca energia starzejacego sie faceta staje sie coraz wiekszym utrapieniem dla kobiety

pozatym faceci zyja zauwazalnie krocej

kobiety sobie nie wychowasz , bo to nie jest male dziecko , to o czym piszesz to eufemizm dla zlamania charakteru czy zwyklego terroru , zaden dorosly nie da sie wychowac z wlasnej woli

niby dlaczego zwiazek 30 letniego faceta i 40 letniej kobiety mialy sie nie udac ? , pomijam efekt "bad press" , ktory takie relacje otacza


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 lut 2013, 01:14 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
niby dlaczego zwiazek 30 letniego faceta i 40 letniej kobiety mialy sie nie udac ? , pomijam efekt "bad press" , ktory takie relacje otacza

natura. Jesteśmy genetycznie uwarunkowani do poszukiwania jak najmłodszej partnerki ;)


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 26 lut 2013, 07:27 
Cytuj  
Niah napisał(a):
dorabiasz ciałem do pensji?

nie wiem skad ten wniosek, ale nie bede wnikal w psia logike.
Ponoc wrzuciles mnie do ignore'a, wiec okaz teraz chociaz odrobine konsekwencji.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 lut 2013, 09:13 
Cytuj  
ja pierdole tczewiak, ty tak na serio?
bo wiekszego gwedziarza, bajkopisarza i teoretyka niz ty to w zyciu nie widzialem.
teksty o wychowaniu sobie laski to byly na topie 15 lat temu. i mam wrazenie, ze zatrzymales sie na tym etapie.
i nic ci sie nie zaciera - jest wrecz przeciwnie wraz z przekraczaniem okreslonych granic wiekowych.

prawda jest taka, ze chuj wie czy bylby dramat czy nie - bo to zalezy od zupelnie innych rzeczy niz ci sie wydaje.

i na wstepie to znajdz sobie w ogole jakakolwiek laske, ktora z toba wytrzyma - a potem pogadamy o naturze :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 26 lut 2013, 09:39 
Cytuj  
Przecież napisał wyraźnie co go interesuje: jak najmłodsza. Widać z dorosłymi kobietami ma problem, żeby się porozumieć, więc szuka w podlotkach. Z resztą przypomnij sobie jego fotę, opowieści jak ustawia tczewskich zakapiorów i wniosek nasunie się sam . ;)


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 lut 2013, 09:45 
Cytuj  
o tym nie chcialem juz pisac ;p

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 26 lut 2013, 10:58 
Cytuj  
Kobieta w twoim wieku jest sto razy lepsza od mlodej dupy o ile oczywiscie nie jest fanka polskich seriali i nie ma mozgu starej baby. Podstawa to rozmowy, wspolne tematy, podobne doswiadczenia.
Mlode dupy sa fajne na poczatku, ale potem szybko zaczynaja sie nudzic, bo poprostu nie kumaja wielu rzeczy ktore sa oczywiste dla kogos w twoim wieku.

Mowie oczywiscie o zwiazku parnerskim, jak ktos jest maczostrzewa i potrzebuje kogos do ruchania, prania i mycia naczyn to oczywiscie mloda dupa nadaja sie idealnie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 lut 2013, 11:25 
Cytuj  
tczew nie rozmawia, tylko rucha tap madl.


_________________
.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 26 lut 2013, 12:28 
Cytuj  
http://www.fronda.pl/a/fronda-tv-jestes ... 26463.html


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 lut 2013, 14:59 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
ja pierdole tczewiak, ty tak na serio?

Prawie. Zaczęło się od trolololo, ale skończyło się całkiem poważnie :P

Cytuj:
teksty o wychowaniu sobie laski to byly na topie 15 lat temu

Chodziło mi raczej o wpojenie wspólnych zainteresowań itp. ;)

Cytuj:
i nic ci sie nie zaciera - jest wrecz przeciwnie wraz z przekraczaniem okreslonych granic wiekowych

Jak dotąd 4 czy 8 lat to była żadna różnica. 11 jest już odczuwalna, ale podejrzewam, że za 7 lat się zatrze.

Cytuj:
prawda jest taka, ze chuj wie czy bylby dramat czy nie - bo to zalezy od zupelnie innych rzeczy niz ci sie wydaje

Ehe. To, że wypłynęły pewne sprawy związane z pracą, moimi cechami charakteru czy też niedogodności wizualne to zapewne po zrobieniu dzieciaka przestałoby mieć znaczenie i żylibysmy długo i szczęśliwie jak w bajce... taaaa

Cytuj:
i na wstepie to znajdz sobie w ogole jakakolwiek laske, ktora z toba wytrzyma - a potem pogadamy o naturze :)

No w tym sęk, że po 7 latach wsio zaczęło się sypać jak domek z kart i twierdzę, że gdyby było dziecko to pojawiłby się spory problem. A tak można było się po prostu rozejść.
Rację masz, że nie znalazłem laski, która ze mną wytrzyma i by mi odpowiadała, ale niecałe 2 lata to w chuj mało czasu tak naprawdę. No może znalazłem, ale to ocenię za 2 lata minimum :P

blendamenda jak zwykle ssie czarne, pedalskie fiuty i wymyśla teorie z dupy. Wyglądam jak wyglądam co nie ma tak naprawdę wielkiego znaczenia, a historyjki o bandziorach? wyssane przez takich osiołków jak on z dupy.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 lut 2013, 16:27 
Cytuj  
jak znajdziesz glupia cipe to moze jej wpoisz swoje zainteresowanie ff.
bo zadnej normalnej raczej nie.
4 czy 8 lat roznicy, mowisz z wlasnego doswiadczenia, czy z opowiadan?
niecale 2 lata malo czasu na co? ty masz 20 lat? bo mi sie zdawalo, ze troche starszy jestes.
chociaz faktycznie, jak do tej pory miales jedna laske, to mozesz byc uposledzony pod tym wzgledem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 lut 2013, 17:23 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
jak znajdziesz glupia cipe to moze jej wpoisz swoje zainteresowanie ff

No jak nie lubi SW i metallici to odpada :lol:


Cytuj:
4 czy 8 lat roznicy, mowisz z wlasnego doswiadczenia, czy z opowiadan

Z własnego.

Cytuj:
niecale 2 lata malo czasu na co?

Na znalezienie ideału :P

Cytuj:
chociaz faktycznie, jak do tej pory miales jedna laske, to mozesz byc uposledzony pod tym wzgledem.

Ok to zakładając, że trzeba w wieku 25 lat mieć niby tego dzieciaka. Poważniejsze związki zaczynają się w wieku 20 lat. Za stałą dziewczynę można uznać kogoś po 2 latach. Do the math. I tak miałem tylko jedną, z która byłem ponad te "mistyczne" 2 lata. Nie wiem co Mendol chciałeś tutaj udowodnić. Bo akurat pod tym względem nie czuję się kaleką. Nie lecę na ilość, a na jakość ;)


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 lut 2013, 18:40 
Cytuj  
probuje policzyc.
jesli masz 30 lat, byles z laska 7, 8 lat roznicy, to strasznie chujowo to wychodzi.

ta, to, ze idziesz na jakosc widac dobrze na zdjeciach...
poza tym bez ilosci w tym przypadku, trudno mowic o jakosci.
serio tczewiak, z ciebie taki ruchacz i podrywacz jak z huragna ;/

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.