mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5037 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182 ... 252  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 9 mar 2012, 22:33 
Cytuj  
Swoja droga przyganial kociol garnkowi.
Obrazek


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 mar 2012, 23:19 
Cytuj  
Ale już idzcie do flames... Kabra nawet nie wiem co piszesz ale pewnie hejtujecie sie nawzajem:D.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 mar 2012, 23:23 
Cytuj  
Izrael próbuje "pojechać" Mendolowi, ale wygląda to bardziej jak klękanie do miecza. :)


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 mar 2012, 23:28 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
ziew.... been there, done that. Zmien plyte bo jedziesz na jednej od 17 tysiecy postow i tbh to czytajac ciebie czuje sie jakbym czytal czlowieka z ego wiekszym niz slonce aka kondonradoronorora. A to nie jest komplement.


problem w tym, ze ty mnie nie denerwujesz. ale juz nawet nie smieszysz - tylko meczysz. jak wiekszosc ludzi na tym forum.
przykre, ze nie potrafisz tego zauwazyc i nadal uwazasz, ze ktokolwiek zwraca uwage na twoje komentarze i opinie.
niestety dolaczyles do wesolego grona zabolka i ashtona.
miales potencjal ale skonczyles jak kazdy dzieciak, ktory chcialby sie zbuntowac, ale nie bardzo wie przeciwko czemu :)

a jesli chodzi o zmiane plyty, to serio nie rozumiem jak mozna byc tak glupim i miec tak wytarte czolo zeby uzywac takiego argumentu :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 mar 2012, 23:45 
Cytuj  
Przestancie sie hejtowac, tylko podzielcie sie tagami/adresami, co by liste friendsow uzupelnic.

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 mar 2012, 23:52 
Cytuj  
Kabraxiu: niby nuda, niby sztampa ale na ciebie zawsze dziala :)
kazdy na tym forum na swoje zdanie i wypowiada sie za siebie.
moze czas w koncu dorosnac? nikt tutaj nie robi copy&paste.
z wyjatkiem ciebie, kiedy odnosisz sie do kolejnych duzych produkcji.
jesli z tej logiki wyrasta sie pod koniec liceum, to faktycznie jeszcze pare lat przed toba :)

Xanth - ciebie bym chetnie dodal ;p

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 9 mar 2012, 23:52 
Cytuj  
Jakoś gra zaczęła mi okropnie działać po tym nowym patchu. Co chwilę jakieś lagi i przycięcia. :-?

Mój tag: wodny#2195 :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 mar 2012, 23:56 
Cytuj  
Xanth#1742

X.

PS. U was tez jest takie chujowe latency?


_________________
http://zaginiony.net

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 10 mar 2012, 00:21 
Cytuj  
nie bedzie pvp w dzien premiery d3 :roll:

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 10 mar 2012, 00:33 
Cytuj  
Jakby zrobili tak, że miesiąc po premierze będze pvp to spoko, ale pewnie zrobią je w po pół roku. Normalnie blizzard się stacza przez tą kase z WoW`a...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 10 mar 2012, 00:49 
Cytuj  
Postal napisał(a):
nie bedzie pvp w dzien premiery d3 :roll:
Źródło? :o

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 10 mar 2012, 00:52 
Cytuj  
Z drugiej strony Blizz obiecywał guild halls in WoW jeszcze przed premierą - mija 7 lat i dalej nic : trololo

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 mar 2012, 00:59 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Cashasty napisał(a):
Kabraxis napisał(a):
Bo to nie beta tylko demo.


Oczywiście, że beta, hejterze. Doskonałym przykładem jest lista zmian z aktualnym patchem, i chociażby to że hc mode nie działa. Jeszcze długa droga przed blizzardem do wypuszczenia retaila


Oczywiscie ze demo, fanboju. Jedynym sensem i celem tej PRowej szopki pod nazwa "sprzedaj konto za 100 USD albo wypozycz za 30" jest marketing.
Beta polega na testowaniu contentu, w tej becie kontentu nie ma i nie testujesz nic oprocz infrastruktury sieciowej. Wszelkie zmiany bedzie mozna o kant dupy potluc jak po premierze okaze sie jak zajebiscie przetestowana przez dzial QA jest reszta gry (a patrzac na to co dostalismy i ile czasu musialo minac i ile zmian musialo nastapic aby bylo to jako-takie to nie nastraja to zbyt optymistycznie).

Nazywanie tego "beta" to takei samo naduzycie definicji jak nazywanie muzyki Biebera czy tej panienki od friday albo tego co wkleja huragan w temacie z muzyka "sztuka".

Demko i hype poprzez "nielegalny" obrot kluczami i dostepem do kont - nic wiecej.


1. To jest beta. Mozesz sobie gadac co chcesz, dorabiac jakies bzdurne fakty do wlasnego zdania, ale fakt jest taki, ze to jest beta, czy chcesz czy nie.
2. Rozumiem, ze wg. ciebie sprzedawanie kont to jest jakis specjalny, PRowy zabieg Blizzarda? ROFL.
3. Od poczatku bety, jeszczce w sierpniu tamtego roku, Blizz mowil wyraznie, ze jedynym celem bety jest sprawdzanie Battle.Netu, infrastruktury sieciowej, serwerow, etc. a nie testowanie contentu. No ale ty wiesz lepiej.
4. O tym jak jest przetestowana gra bedziemy sie wypowiadac po premierze. Oczywiscie, ze beda bugi, pewnie brak balansu niektorych rzeczy, ale to jest normalne i nawet tytuly, ktore sa testowane intensywnie miesiacami w betach maja takie problemy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 mar 2012, 01:01 
Cytuj  
ShadeKnight napisał(a):
Postal napisał(a):
nie bedzie pvp w dzien premiery d3 :roll:
Źródło? :o


http://diablo.incgamers.com/blog/commen ... -at-launch

Mi tam rybka, nigdy mnie PvP w D3 nie interesilo...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 mar 2012, 02:32 
Cytuj  
sula napisał(a):
Z drugiej strony Blizz obiecywał guild halls in WoW jeszcze przed premierą - mija 7 lat i dalej nic : trololo


Guild halls to mialy byc juz w diablo2, nie ogarneli tego na premiere i powiedzieli ze dodadza po... trololo ;)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 10 mar 2012, 06:35 
Cytuj  
While we work on making sure PvP lives up to its full potential, we hope you’ll find some consolation in the fact that soon, you’ll be having a blast leveling characters, finding items, learning the classes, and perfecting builds…and that when the Arenas do arrive, you’ll be all the better prepared for battle.

Ale oni pierdola...Juz by chociaz traktowali swoich potencjalnych klientwo jak myslacych ludzi a nie jak debili.Napisza cos takiego i kurwa mysla ze wszyscy uwieza , a prawda jest taka ze maja wchuj opoznienia i problemow i chuj wie kiedy wogole to PvP wyjdzie...Zenada.Zawsze Blizz wypuszczal zajebiscie dopracowane tytuly ale teraz to ja nie wiem , czy im kasy juz brakuje bo ludzie z WoWa odchodza i chca przyspieszyc premiere D3?

Trace wiare w ta firme.

Tak gdyby ludzie sie wczytali w to co oni wypisuja i tak z 5 mln zrezygnowalo z kupna gry , to mysle ze by sie im podejscie zmienilo do klientow ale oczywiscie tak nie bedzie i tak najwieksi hejterzy kupia gre...ja oczywiscie tez, kurwa mac i to dla tego bo wypada i ze nie ma w co grac , chyba ze by GW2 wyszlo przed D3 ale to raczej niemozliwe.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 10 mar 2012, 08:02 
Cytuj  
Jaki żal. Ja pierdzielę. Dobrzy są. Ogólnie moje wrażenia z bety są pozytywne, ale to co dzieje się u mnie z grą po 14 patchu to jakaś porażka. Gra już 2 razy się zawiesiła, lagi są po prostu koszmarne, postać skacze z jednego punktu do drugiego. Z tym PvP to dowalili. Tyle lat robić grę i w ogóle. Nie jestem wielkim fanem PvP, ale skoro tyle o tym trąbili i miało być to w grze na starcie, to jak najbardziej nie popieram wydania tego contentu po premierze. Według mnie nad tym tytułem pracują już za długo. Za długo. Zdecydowanie. Nad takim "GW2" pracują krócej a jakoś w "GW2" contentu będzie od groma więcej i to jest niepodważalny fakt. Według mnie Blizzard już pojechał po całości z tym całym poziomem trudności Inferno. Przechodzenie jedną postacią tej samej gry po raz 4? To już zakrawa na jakiś masochizm. Oczywiście, że gra będzie stawała się trudniejsza i dostaniemy lepsze itemki, ale co z tego. Dla mnie to po prostu pójście na łatwiznę. Ciekawe co jeszcze pójdzie pod nóż by gra została wydana w drugim kwartale tego roku. Nieładnie z ich strony, bardzo nieładnie. Tak każdy pierdzieli jakie to Blizzard wydaje dopracowane gry a teraz takie cyrki z tym "Diablo 3". Dziwne. Po całym sukcesie "WoW" to im się widocznie w głowach poprzewracało. No i jakoś boję się o dalszą część gry. Wiadomo, że dzisiejsze gierki to już nie jakieś kolosy, które przechodzi się w 40 godzin i twórcy dali nam tylko content do Szkieletowego Króla (czy jak to po polskiemu tam jest). Tylko co potem? No i zgadzam się jak cholera, że ten nowy chat na Battle.necie to jakaś porażka. Ten z dwójki był o wiele lepszy. Jednak fajniej patrzyło się na avatarki postaci i w ogóle. Teraz jest jakoś tak skromnie. Dziwne, że nie dało się czegoś takiego zrobić. Tymczasem Blizzard nawet swoje nieumiejętne decyzje stara się bronić i wmawiać graczom czemu tak jest lepiej mimo, że jest gorzej. Czekam na ten tytuł, bo beta mimo wszystko nie jest zła i gra mi się dobrze, ale nie dam sobie za ten tytuł ręki uciąć. "GW2" to nie jest.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 10 mar 2012, 09:33 
Cytuj  
Ogólnie jestem zniesmaczony. Blizzard robił kiedyś dobre gry, ale widać, że to było dawno temu. Jak wiadomo ludzie odpowiedzialni za sukcess Diablo/Diablo 2 już dawno nie pracują w Blizzardzie, a ich role przejęli spece od WoW. Na efekty nie trzeba było długo czekać... oh wait. :lol:
No i robią te "Diablo" 3, z takim podejściem jakby to był jakiś niedojebany MMO - opierdolić ludziom grę za ciężki szmalec (najlepiej w wersji kolekcjonerskiej) a ficzersy będą "w późniejszym patchu". Na takie teksty to już chyba tylko WoW-debile dadzą się nabrać. No kurwa... :evil:

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 mar 2012, 09:36 
Cytuj  
k4czy napisał(a):
While we work on making sure PvP lives up to its full potential, we hope you’ll find some consolation in the fact that soon, you’ll be having a blast leveling characters, finding items, learning the classes, and perfecting builds…and that when the Arenas do arrive, you’ll be all the better prepared for battle.

Ale oni pierdola...Juz by chociaz traktowali swoich potencjalnych klientwo jak myslacych ludzi a nie jak debili.Napisza cos takiego i kurwa mysla ze wszyscy uwieza , a prawda jest taka ze maja wchuj opoznienia i problemow i chuj wie kiedy wogole to PvP wyjdzie...Zenada.Zawsze Blizz wypuszczal zajebiscie dopracowane tytuly ale teraz to ja nie wiem , czy im kasy juz brakuje bo ludzie z WoWa odchodza i chca przyspieszyc premiere D3?

Trace wiare w ta firme.

Tak gdyby ludzie sie wczytali w to co oni wypisuja i tak z 5 mln zrezygnowalo z kupna gry , to mysle ze by sie im podejscie zmienilo do klientow ale oczywiscie tak nie bedzie i tak najwieksi hejterzy kupia gre...ja oczywiscie tez, kurwa mac i to dla tego bo wypada i ze nie ma w co grac , chyba ze by GW2 wyszlo przed D3 ale to raczej niemozliwe.

W tedy sie poprostu nie gra. Ja tam bezproblemu sobie znalazlem zajecia inna niz granie w gowno ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 10 mar 2012, 10:02 
Cytuj  
Czytam komentarze pod newsem o braku PvP w czasie premiery gry i ludzie się cieszą. Bez komentarza. Nie ma to jak cieszyć się z wybrakowanego towaru. Ja rozumiem, że wiele osób ma już dość czekania, ale takie zachowanie to już jakaś porażka. Cieszyć się, że coś usuwają z gry i gra ukaże się przez to szybciej. Dobre. :o


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5037 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182 ... 252  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.