mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1782, 1783, 1784, 1785, 1786, 1787, 1788 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2016, 12:32 
Cytuj  
Myślę, że powinni z Mareczkiem wymienić się PIT-ami i wynikami testów na yntelingencję!


_________________
Χ Ξ Σ

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2016, 12:40 
Cytuj  
Turcy dwa razy podeszli pod Wiedeń z IQ niewiele wyższym od Foresta Gumpa? Zaprawdę nie ma boga prócz Allaha, a Mahomet jest jego Prorokiem.

P.S.
tabelka, lol

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2016, 12:44 
Cytuj  
Kiedyś chodziłem na standardowe techniki diagnostyczne na psychologii, robiłem różne testy. Sam test iq Wechslera jest niezłą bzdurą, kulturowo uwarunkowaną. Dzisiaj głównie stosuje się TMR zaawansowany, często występuję w specyficznych rekrutacjach.


_________________
Χ Ξ Σ

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2016, 12:44 
Cytuj  
Niah napisał(a):
Przecież shadeknight to jakiś kretyn

Już ustaliliśmy, że się nie kwalifikuję. :roll:

Niah napisał(a):
korwinista czy jakiś inny lewak.

Korwin jest na lewo od ciebie? To musisz być strasznym ultrasem. :lol:

Junkier napisał(a):
Turcy dwa razy podeszli pod Wiedeń z IQ niewiele wyższym od Foresta Gumpa? Zaprawdę nie ma boga prócz Allaha, a Mahomet jest jego Prorokiem.

Średnie IQ nie oznacza, że wszyscy są średniakami. Poza tym, jak to mówią "gdzie wrogów kupa tam i Herkules dupa".
Co do Mahometa to trudno się nie zgodzić.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2016, 12:46 
Cytuj  
ShadeKnight napisał(a):
Profeta napisał(a):
źródło?

http://lmgtfy.com/?q=iq+by+race

Pierwsze z brzegu:
Spoiler:


Profeta napisał(a):
ps. IQ jest jednym z wielu składników Inteligencji, można mieć 150 IQ i być mało inteligentnym

Źródło? Tylko nie wklejaj nic o inteligencji emocjonalnej (EQ) bo parsknę śmiechem.



ziew

https://en.wikipedia.org/wiki/Human_intelligence

parskaj, koncept EI, neurobiologia, kognitywistyka zbliżają się do zrozumienia działania naszego umysłu bliżej niż wydumane klasyczne ujęcia

https://www.researchgate.net/publicatio ... e_A_Review

https://en.wikipedia.org/wiki/Phineas_Gage

Obrazek


pomijam fakt, że łżesz, podałeś źródło nieadekwatne do treści wypowiedzi, podaj źródło podające, że czarni w USA mają średnio 85 IQ

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2016, 12:51 
Cytuj  
ShadeKnight napisał(a):
Średnie IQ nie oznacza, że wszyscy są średniakami.

Zgadza się, na każdego przeciętnie inteligentnego (według standardów Cywilizacji Białego Człowieka) przypadało kompletne warzywko. Allahu Akbar.

Cytuj:
pomijam fakt, że łżesz, podałeś źródło nieadekwatne do treści wypowiedzi, podaj źródło podające, że czarni w USA mają średnio 85 IQ

SK wrzucał już stronki z artykułami naukowymi o podobieństwach między żydami i pasożytami, także uważałbym z takimi prośbami.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2016, 12:53 
Cytuj  
Ludźmi o niskiej inteligencji łatwo manipulować, więc są odbiorcami takich artykułów. Badania (te akurat wiarygodne) przecież wykazują, że prawicowcy są mniej inteligentni od liberałow/lewicowów!


_________________
Χ Ξ Σ

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2016, 12:55 
Cytuj  
zobaczymy, przy takim poziomie IQ powinien odróżnić gówniane źródło od dobrego, ale jego poziom Inteligencji może mu błędnie podpowiedzieć, że uda się nas wydymać,

zabawne jak w rozmowach z brunatnymi wątek się urywa jak prosi się o źródła, tak, "ja to wiem" nie wystarcza :lol:

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2016, 12:57 
Cytuj  
Przecież nie bez powodu jest kretynem:
The conclusion: your intelligence as a child correlates strongly with socially liberal views. People with low IQs tend to be more in favour of harsh punishments, more homophobic and more likely to be racist. Interestingly, as these were IQ scores measured when young this does seem to be a measure of something innate, not merely exposure to ‘liberal’ views through education.

Read more: http://www.dailymail.co.uk/debate/artic ... z46SfVKcoh


Pamiętam jeszcze jakieś badania cytowane przez Time'a. ;)


_________________
Χ Ξ Σ

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2016, 13:02 
Cytuj  
Profeta napisał(a):
pomijam fakt, że łżesz, podałeś źródło nieadekwatne do treści wypowiedzi, podaj źródło podające, że czarni w USA mają średnio 85 IQ


Znowu mam za ciebie google używać? Nie muszę niczego udowadniać. Sama Angela Merkel przyznała, że przybysze z północnej Afryki i bliskiego wschodu są "bardziej kryminalni". Czarni w USA stanowią 12% populacji i też można powiedzieć bez cienia wątpliwości, że są "bardziej kryminalni". Nie doszukujmy się w tym żadnych związków z inteligencją, broń Boże.

Junkier napisał(a):
SK wrzucał już stronki z artykułami naukowymi o podobieństwach między żydami i pasożytami, także uważałbym z takimi prośbami.

Przeciętny Żyd jest bardziej inteligentny od ciebie. Żydom to ty możesz buty czyścić.

Tor-Bled-Nam napisał(a):
The conclusion: your intelligence as a child correlates strongly with socially liberal views. People with low IQs tend to be more in favour of harsh punishments, more homophobic and more likely to be racist.

Opis typowego muslima?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2016, 13:07 
Cytuj  
ShadeKnight napisał(a):
Profeta napisał(a):
pomijam fakt, że łżesz, podałeś źródło nieadekwatne do treści wypowiedzi, podaj źródło podające, że czarni w USA mają średnio 85 IQ


Znowu mam za ciebie google używać? Nie muszę niczego udowadniać. Sama Angela Merkel przyznała, że przybysze z północnej Afryki i bliskiego wschodu są "bardziej kryminalni". Czarni w USA stanowią 12% populacji i też można powiedzieć bez cienia wątpliwości, że są "bardziej kryminalni". Nie doszukujmy się w tym żadnych związków z inteligencją, broń Boże.



a jednak,
1/ podaje, że czarni w USA mają średnio 85 IQ,
2/ poproszony o źródło daje obrazek z dupy,
3/ poproszony ponownie mówi "Nie muszę niczego udowadniać"
4/ próbuje argumentować przestępstwo->niska inteligencja (mieszając IQ z Inteligencją, jak mniemam?)

nikogo nie przekonasz argumentami, które są poparte wyłącznie Twoimi wymysłami na podstawie misz maszu, z którym się przypadkowo zetknąłeś w życiu


Ostatnio edytowano 21 kwi 2016, 13:08 przez Profeta, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2016, 13:08 
Cytuj  
ShadeKnight napisał(a):
Junkier napisał(a):
SK wrzucał już stronki z artykułami naukowymi o podobieństwach między żydami i pasożytami, także uważałbym z takimi prośbami.

Przeciętny Żyd jest bardziej inteligentny od ciebie.

Wiem, wiem, czytałem klasyków nazizmu. Toż to nawet Goring ze swoim 140 IQ twierdził, że żydzi są inteligentniejsi od niego.

w ogóle tak mi sie przypomnialo propo dyskusji:
https://www.youtube.com/watch?v=fZTgX4UrVdE

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2016, 13:24 
Cytuj  
Profeta napisał(a):
nikogo nie przekonasz argumentami, które są poparte wyłącznie Twoimi wymysłami na podstawie misz maszu, z którym się przypadkowo zetknąłeś w życiu


http://scholarlycommons.law.northwester ... ntext=jclc

Pewnie to też "z dupy". Z resztą, lewak zawsze wie lepiej - nie wiem po co mam się produkować.

Junkier napisał(a):
Wiem, wiem, czytałem klasyków nazizmu. Toż to nawet Goring ze swoim 140 IQ twierdził, że żydzi są inteligentniejsi od niego.

Ja nie czytam lewackich wywodów, ale te rzekome 140 IQ Goeringa to raczej można włożyć między bajki - przecież to rasista, czyli debil, nie? :har:

Edit:
Junkier napisał(a):
w ogóle tak mi sie przypomnialo propo dyskusji:
https://www.youtube.com/watch?v=fZTgX4UrVdE

Podśmiechujki lewackiego Hollywood. Biały mężczyzna przedstawiany jako debil - nic nowego.


Ostatnio edytowano 21 kwi 2016, 13:26 przez ShadeKnight, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2016, 13:25 
Cytuj  
ShadeKnight napisał(a):
Niah napisał(a):
korwinista czy jakiś inny lewak.

Korwin jest na lewo od ciebie? To musisz być strasznym ultrasem. :lol:


korwin to populiści, chodzący za rękę z lewakami z ruchu narodowego, agenci putina.

ShadeKnight napisał(a):
Junkier napisał(a):
Turcy dwa razy podeszli pod Wiedeń z IQ niewiele wyższym od Foresta Gumpa? Zaprawdę nie ma boga prócz Allaha, a Mahomet jest jego Prorokiem.

Średnie IQ nie oznacza, że wszyscy są średniakami. Poza tym, jak to mówią "gdzie wrogów kupa tam i Herkules dupa".
Co do Mahometa to trudno się nie zgodzić.


Twoja wiedza na temat Osmanów jest typowa dla politycznych kiboli.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2016, 13:29 
Cytuj  
ShadeKnight napisał(a):
Junkier napisał(a):
Wiem, wiem, czytałem klasyków nazizmu. Toż to nawet Goring ze swoim 140 IQ twierdził, że żydzi są inteligentniejsi od niego.

Ja nie czytam lewackich wywodów, ale te rzekome 140 IQ Goeringa to raczej można włożyć między bajki - przecież to rasista, czyli debil, nie? :har:

Akurat przykładem Goeringa na twoim miejscu bym się nie posługiwał, facet był przede wszystkim cynicznym oportunistą. W prywatnych rozmowach przyznawał, że żydzi są takimi samymi ludźmi jak on, a na naradach zdarzało mu się nawet trollować fanatyków pokroju Goebbelsa i Himmlera.

Cytuj:
Podśmiechujki lewackiego Hollywood. Biały mężczyzna przedstawiany jako debil - nic nowego.

Pewnie, że nic nowego. Jak kalif Harun ar Rashid (ten z civ V) wysłał Karolowi Wielkiemu w prezencie zegar wodny ten razem z całym dworem myślał, że urządzenie jest zaczarowane.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2016, 13:48 
Cytuj  
Niah napisał(a):
korwin to populiści

Ostatnie wybory pokazały, że nie są zbyt popularni. :-?

ShadeKnight napisał(a):
Twoja wiedza na temat Osmanów jest typowa dla politycznych kiboli.

Wiedza o Osmanach nie jest mi do szczęścia potrzebana. Co powinienem o nich wiedzieć, poza tym, że kastrowali murzynów?

Junkier napisał(a):
Akurat przykładem Goeringa na twoim miejscu bym się nie posługiwał, facet był przede wszystkim cynicznym oportunistą. W prywatnych rozmowach przyznawał, że żydzi są takimi samymi ludźmi jak on, a na naradach zdarzało mu się nawet trollować fanatyków pokroju Goebbelsa i Himmlera.

Ja tylko pytałem. Z resztą to ty przytaczasz nazwiska jakichś mało znaczących lewicowych zbrodniarzy. Gdyby nie to forum to zapomniałbym o istnieniu takowych.
Poza tym prywatne opinie Goeringa nijak się mają do faktów naukowo udowodnionych.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1024
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2016, 14:08 
Cytuj  
Ooo szybko zescie najebali tematu o IQ i nawet Goeringa wciagneliscie do dyskusji.

Junkier napisał(a):
Pewnie, że nic nowego. Jak kalif Harun ar Rashid (ten z civ V) wysłał Karolowi Wielkiemu w prezencie zegar wodny ten razem z całym dworem myślał, że urządzenie jest zaczarowane.


tylko wiesz ciapaci zdaje sie wiekszosc rzeczy powiedzmy z pola nauki/filozofii osiagneli przed tym jak im Mahomet wyluszczyl nowa religie tudziez ta byla w powijakach. To tak jakby jakis europejczyk krzyzowiec chwalil sie dokonaniami starozytnych, a nic nowego do nauki nie wniosl albo nawet jej nie rozumial.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2016, 14:22 
Cytuj  
Dracos napisał(a):
tylko wiesz ciapaci zdaje sie wiekszosc rzeczy powiedzmy z pola nauki/filozofii osiagneli przed tym jak im Mahomet wyluszczyl nowa religie tudziez ta byla w powijakach.

Oczywiście, Arabowie po swoich podbojach przejęli i rozwinęli rzymsko-grecki i perski dorobek kulturowy, wchodzili też w interakcję kulturową z Indiami (cyfry "arabskie") i Chinami. Podobnie było za każdym razem gdy jedna, bardziej prymitywna cywilizacja podbijała drugą, lepiej rozwiniętą. Rzym po podboju Grecji uległ gruntownej hellenizacji, współczesna cywilizacja europejska była budowana na gruzach imperium romanum przez osiedlających się na jego terenach barbarzyńców. Przecież nie bez powodu za trzy filary Europy uznaje się rzymskie prawo, grecką filozofię i judeo-chrześcijańską moralność.
Cytuj:
To tak jakby jakis europejczyk krzyzowiec chwalil sie dokonaniami starozytnych, a nic nowego do nauki nie wniosl albo nawet jej nie rozumial.

Ale Arabowie w swoim czasie bardzo wiele wnieśli do tych dokonań.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2016, 14:26 
Cytuj  
Historia dowodzi wyższość kultury i dokonań Persów lub Asyryjczyków nad arabami, których do tej pory nienawidzą.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."


Ostatnio edytowano 21 kwi 2016, 14:27 przez Teo, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1024
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2016, 14:27 
Cytuj  
Ale czy wniesli juz po przyjeciu islamu czy przed czy moze w jakis jego wczesnych stadiach. Dla mnie ciapaty przed prorokiem, a po proroku to dwie rozne sprawy ;)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1782, 1783, 1784, 1785, 1786, 1787, 1788 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.