mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5037 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183 ... 252  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 mar 2012, 10:07 
Cytuj  
bo pewnie wiekszosc woli pvp w innych grach.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 10 mar 2012, 10:17 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
bo pewnie wiekszosc woli pvp w innych grach.

No i? Dla mnie to taka debilna postawa dzięki której dostajemy te różne DLC i inne paści. Jak już pisałem wcześniej - fanem PvP nigdy wielkim nie byłem. Jednak skoro robią ten tytuł już wiele lat to kompletnie nie rozumiem takiego usuwania danego systemu w grze. Według mnie coś z tym "Diablo 3" jest bardzo nie tak. Twórcy boją się przyznać i już sami nie wiedzą jak uratować ten tonący okręt. Oczywiście, że gra się sprzeda i w ogóle. Potem dodadzą PvP i ludzie będą sikali po nogach jaki to Blizzard hojny. Przeczytałem to oficjalne oświadczenie w sprawie PvP i mam wrażenie, że jedyne co zrobili to jedną arenkę, którą prezentowali na różnego rodzaju targach i tyle. Żal.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 mar 2012, 10:23 
Cytuj  
Wodny i ka4czy:

Wy chyba nie rozumiecie jedne waznej rzeczy - jak sie jest pewnym, ze przygotowanie w 100% jakiegos systemu tak aby byl on w pelni gotowy znaczącoc wplynie na termin wydania lub ten na potencjalny rage to sie tego systemu nie wprowadza po prostu. Lepiej wydac go po premierze jako patch niz jako DLC jakiegos jakby pewnie EA zrobilo albo PB z jakims preorderem.


PvP w D3 to nie ten sam weak system co w D2. Tak, system byl zjebany i jedyne sensowne pvp trza bylo tworzyc samemu od podstaw i pvp gralo sie najlepiej na privite realmach.

Jak juz bedzie RC1 i bedzie ostateczny stress testing tegoz RC1 to wtedy zabiora sie do szlifowania patcha pvp i tyle - ja wole poczekac niz dostac niekompletny system.

Co do obecnych problemow i lagow po patchu 14. BN stoi w USA, na forum podali, ze liczba osob zalogowanych rosnie ekspresowo i ludzie z UE beda mieli duze latency chociaz ja nie zawsze mam jakies tam lagi.

Dla mnie PvP to dodatek wiec moge poczekac, ale pewnie lepiej rozpoczac flejm bez zadnych argumentow i pisac jak to firma sie stacza etc. NC po prostu. Prosta zasada - jesli twierdzi ze cos jest gownem to podziel sie raz ta wiedza i na tym popzestan.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 10 mar 2012, 10:25 
Cytuj  
Może ludzie mają dosyć czekania i zaczęli wycofywać preordery? Może się spieszą, żeby wydać przed GW2? Kto ich tam wie?
W każdym razie, jak dla mnie, to wszystko jest bardzo nie halo. Poczekam z zakupem co najmniej 3 miesiące, bo ta gra może być wielkim failem.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 10 mar 2012, 10:42 
Cytuj  
zaboleq, twoich wypowiedzi nie da się czytać. Naprawdę. Zajeżdżasz fanatyzmem na kilometr. Nie rozumiem jak ludzie mogą tak bronić gier i producentów tych gier. Żadnej z tego korzyści nie ma. Żadnej. Wiadomo, że nie wrzuciłbym do produkowanej przeze mnie gry gównianego systemu, ale skoro pracowałbym nad grą przypuśćmy 6 lat to chyba przez połowę tego czasu musiałbym jeść czipsy i pić colę by coś wyszło nie tak jak powinno. Już nie róbmy z Blizzarda takiej legendy i mesjasza, którego każda gra to cudo na kiju pozbawione jakichkolwiek błędów. Gra mi się naprawdę fajnie w betę, więcej szczegółów jak mi się zachce, ale jednak nie mam zamiaru bronić takiej postawy twórców. W takim "GW2" też jakieś systemy z tego co mi wiadomo pojawią się dopiero po premierze, ale na to akurat sikam. A dlaczego sikam? Bo nad "Diablo 3" Blizzard pracuje dłużej niż ArenaNet nad "GW2". I gdzie tu logika? Według mnie świadczy to tylko o tylko o słabych umiejętnościach programistów Blizzarda. Wiem, że porównanie trochę z dupy, ale mimo wszystko pełnoprawne MMORPG ma na pewno więcej contentu niż będzie mieć "Diablo 3" nawet po 2 dodatkach. To nad czym tak długo pracują skoro gra ma być porównywalnie długa do drugiej części?! Wiadomo, że wszystko jest bardziej rozbudowane i wymagam dużo więcej czasu. "Diablo 3" zapowiedzieli w 2008 roku. Teraz mamy 2012 i o premierze nadal słuchać. To "wkrótce" mnie śmieszy. Większość "wkrótce" u twórców gier oznacza - "poczekacie jeszcze z 4 miesiące, ale Wam o tym nie powiemy by nie wkurzyć Was tak, że w końcu nazwiecie nas nierobami i kłamcami i w końcu odwrócicie się od nas". Blizzard sam strzelił sobie w stopę kiedy ogłosili, że gra miała ukazać się na początku roku i potem coś poszło nie tak i teraz niby w drugim kwartale tego roku mają wydać. Dobre. Dziwne, że jest to firma, która nie rzuca raczej słów na wiatr i jak podają datę premiery to jest przeważnie pewna. Coś musiało pójść naprawdę nie tak, że nagle z początku roku zrobił się drugi kwartał. Wiem, że to beta, ale gra w pewnych kwestiach pozostawia wiele do życzenia. Ciekawe co z contentem po Skeleton Kingu. Zobaczymy.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

**

Posty: 277
Dołączył(a): 20.08.2011
Offline
PostNapisane: 10 mar 2012, 10:49 
Cytuj  
wodny - jeżeli zaboleq zajeżdża fantazyzmem to Ty zajeżdżasz hejterstwem. Sorry nie podoba się - nie kupuj, przestań nawet o tym czytać bo na chuj masz się denerwować...
Wyliczanie im ile to mają czasu na skończenie gry nie ma totalnie żadnego sensu: "Fifa wychodzi co rok nowa, czemu Guild Wars/Diablo nie może co roku nowe wychodzić?"


_________________
mark24 - inactive.


Ostatnio edytowano 10 mar 2012, 10:56 przez mark24bis, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 13.09.2006
Offline
PostNapisane: 10 mar 2012, 10:52 
Cytuj  
meh, wolalbym odlozyc premiere i poczekac na dopracowany pvp system. w taki sposob cos mi sie wydaje, ze areny pojawia sie jako feature w nastepnym dodatku :roll:


_________________
http://steamcommunity.com/id/crunozaur

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 10 mar 2012, 10:58 
Cytuj  
Przeczytałeś całość, że tak wyleciałeś z tym hejterstwem? Napisałem, że gra mi się podoba, ale jednak coś mi śmierdzi. Nie jestem masochistą by spędzić przy becie kilkanaście godzin jeżeli gra posysa. Tyle. Nie wiem gdzie tu jakieś hejterstwo. Dla mnie wyrzucanie jakieś systemu z gry to przyznanie się do porażki. Gdzie ja się denerwuję? Po prostu nie podoba mi się dzisiejsza postawa niektórych twórców gier. Kilka lat temu taki ruch byłby po prostu nie do pomyślenia. A co do kupna to w dniu premiery na pewno nie kupię. Aż tak Blizzardowi nie ufam, by wydać pieniądze na coś czego jakości nie jestem pewny. Nie każda firma ma taki comiesięczny zastrzyk finansowy jak Blizzard dzięki "WoW". Jakoś słabo to wykorzystują.

"Fifa" nowa? Dobre. Jechanie na jednym schemacie co rok z jakimiś tam zmianami. Wiadomo, że jak twórca ma gotową grę to zrobienie dodatku jest dużo prostsze, bo można w nim wykorzystać jakieś tam filary z podstawki. Także nie wiem jak się to ma do mojej wypowiedzi. Według mnie ma się nijak.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 10 mar 2012, 10:59 
Cytuj  
iniside napisał(a):
W tedy sie poprostu nie gra. Ja tam bezproblemu sobie znalazlem zajecia inna niz granie w gowno ;p.

THIS.


Jakby wszyscy ci co mają mega-wkurw po prostu nie kupowali gier na które są wkurzeni to może by się coś zmieniło.

Narazie jest jednak postawa - "jakie złamasy , żal ,porażka , aaaaa hate , ale i tak kupie".


Hehehe zastanówcie się trochę.


Zachowanie typu psy obszczekiwujące karawane.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 mar 2012, 11:07 
Cytuj  
Blizz ujebał wiekszosc aspektów MMO w wowie po premierze, w D3 uwala mase aspektów HnS juz przed ;[

Kupic - kupie, zagrac - zagram. Tylko coraz bardziej wydaje mi sie ze to jednorazowa gierka.
I niestety zmiany nie sa efektem nieudolnosci blizzarda - to sa kumaci ludzie którzy dokonale wiedza jak zrobic gre i jak na niej zarobic.
A po co trzymac ludzi pare lat (jak d2) za cene jednego pudelka i dodatku?

Lvl cap wbic, pobiegac po inferno dla farmy az sie znudzi i byebye, kupcie Titana.
Sam proces respeca bez zadnych ograniczej powoduje mniejsza replayability, wszyscy jada cookie-cutter przez leveling a potem wybieraja koncowy set skilli.
Jakos nie ma w tym wyzwania, ktore towarzyszylo dziwnym buildom pod pvp. Dostajemy wszystko od razu (po raz kolejny).
Boje sie ze kolejny raz jedyna nagroda za granie beda achievementy a nie czysta satysfakcja.

No i to PvP - w D2 (D1) była to czynnosc spoleczna, ludzie sie umawiali na duele, kombinowali, nowe chary/buildy robili tylko po to zeby w danym srodowisku pozabijac sie lub testowac nowe rzeczy.
Tutaj arenka wyglada moze fajnie, ale jak wszystko ostatnio u blizza jakos strasznie nieosobowo. Jakby nie gralo sie z ludzmi wspolnie, tylko zupelnie przypadkiem w ta sama gre.



podpisano
zawiedzony fanboj


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 10 mar 2012, 11:47 
Cytuj  
Jaki hejt.. woooh.

Tak, blizz nie powinien wycinac niczego z produktu przed launchem. Nie uwazam jednak ze zbyt wiele osob kupi ten tytul glownie dla pvp.Pvp w diablo to zawsze byl dodatek, w d2 tyle ile pogralem we wczesnych patchach to byl chujowy.

Jesli blizz wprowadzi cos nowego (moze niekoniecznie areny, bo te ssaly pale nawet w wowie), to moze byc ciekawie. Napewno system dedykowany pod pvp jest lepszy niz poprostu mozliwosc zaatakowania innego gracza na polu.

Naprawde nie sadze zeby blizz znizyl sie do poziomu EA i zaczal wydawac DLC (przynajmniej inne niz vanity dodatki). PvP pewnie bedzie w kolejnym patchu, ladne i za friko.

Co do calego hejtu. Jeszcze w zeszlym roku blizz wypuscil patch do D2, ponad 10 lat po premierze gry. Mysle ze mimo wszystko potrafia zadbac o swoj produkt, mimo ze jest juz dawno poza typowym cyklem zycia..


_________________
Nestor#1522

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 mar 2012, 11:50 
Cytuj  
U miałem tutaj wkleić dużego posta ale stwierdziłem, że dalsza dyskusja nie ma sensu. Chyba trendy jest płacz w internecie. Nie ma to jak hejtować usuniecie systemu, którego nie można nawet było przetestowac i który pojawi się po premierze (dla niewtajemniczonych - na video są filmiki z aren z i PvP). System PvP ma być mocno rozbudowany wiec lepiej niech będzie dopracowany. Jak dla mnie to spokojnie mogę poczekać na ten system po premierze - dla mnie core feature gry to PvE a nie PvP. Na to drugie mogę spokojnie poczekać.


Nestor masz święta rację. Blizz potrafi zadbać a produkt w taki sposób aby przez lata dawał spory fun. Może to wycięcie PvP przed premierą nie jest mega radośną nowiną (wolałbym info o release :) ) ale lepiej tak niż wydawać nieskończony system.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**

Posty: 277
Dołączył(a): 20.08.2011
Offline
PostNapisane: 10 mar 2012, 12:21 
Cytuj  
wodny - dla mnie Blizzard to perfekcjoniści i miałeś czas się do tego przyzwyczaić. Jeżeli oni nie dopracują gry w 100% to jej nie wypuszczą i tyle. Czy to dobrze czy zle to dyskusja w ogóle nie na ten temat - w każdym bądz razie na pewno wybijają się w tym zalewie main trendowego crapu robiącego wrażenie, że jest skleconym naprędce przez kilku studenciaków na kolanie..

Generalnie radzę odpuścić i się tak nie spinać - to tylko gra/rozrywka. Czy wyjdzie teraz czy za lat 5 nikt nic nie traci ;)


_________________
mark24 - inactive.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 10 mar 2012, 12:33 
Cytuj  
Teraz czy za 5 lat i nikt nie straci? Chyba sam nie wiesz co piszesz. Wątpię by jakakolwiek gra była dopracowana w 100%. I po prostu uwielbiam postawę typu - nie podoba Ci się to nie graj. No i jest jeszcze kolejna - chwalenie jest super, narzekanie jest ble. Poza tym jacy perfekcjoniści? Przytoczę tutaj takiego "WoW" gdzie co chwilę modzą przy każdej klasie i jej umiejętnościach. Skoro gry to rozrywka i nie warto się spinać ani nic to nie wiem czemu tak bronicie tej gry i firmy Blizzard. Nie widzę w tym osobiście żadnego sensu.

System PvP mocno rozbudowany? Tam o ile się nie mylę miało nie być żadnego balansu. Po prostu kupa frajdy. Wchodzisz i świetnie się bawisz. No na necie są filmiki z aren a raczej z jednej areny i pewnie nic więcej nie mają gotowego. Poczekać na system po premierze, która nie wiadomo kiedy nastąpi? Dobre. Matchmaking mają o ile się nie mylę w "SC2". Po prostu naobiecywali i sobie nie radzą. Inaczej tego nie widzę.

Uważam, że niektórzy robią z Blizzarda firmę, której można bezgranicznie ufać i wszystko co wypuszczają jest palce lizać, dopracowane w 100% i w ogóle. Bzdury.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 mar 2012, 12:33 
Cytuj  
mark24bis napisał(a):
wodny - dla mnie Blizzard to perfekcjoniści i miałeś czas się do tego przyzwyczaić. Jeżeli oni nie dopracują gry w 100% to jej nie wypuszczą i tyle. Czy to dobrze czy zle to dyskusja w ogóle nie na ten temat - w każdym bądz razie na pewno wybijają się w tym zalewie main trendowego crapu robiącego wrażenie, że jest skleconym naprędce przez kilku studenciaków na kolanie..

Generalnie radzę odpuścić i się tak nie spinać - to tylko gra/rozrywka. Czy wyjdzie teraz czy za lat 5 nikt nic nie traci ;)

Ja widzę że najwięcej napinają się obrońcy blizza i gry, no ale jak ta chcecie, macie do tego prawo.
Co do perfekcjonizmu blizza to chyba zwykły brak pamięci bo ja jakoś pamiętam pemiere WoW i te pare miesięcy inaczej, fakt ze pozytywy przysłaniały błędy, bugi, exploity, braki w grze i źle przemyślane rzeczy.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 mar 2012, 12:44 
Cytuj  
Trochę głupio wypominać WoWowi te pierwsze miesiące chyba, skoro ludzie vanillne wspominają najlepiej ale w sumie to głównie hejterzy, którzy już nie grają:).

Wodny jesteś altem Kabraxisa? System aren ma być rozbudowany i taki jest zamiar. matchmaking, kilka aren, statystyki, achievmenty, ma być progress w pvp za który gracz bedzie nagradzany. Dodatkowo balans ma byc jako taki chociaz na pewno nie bedzie idealny i nie 1v1 - tego imo nie ma w zadnej grze i nie bedzie.

A tak, ufam Blizzowi bo kazda gra przyniosla mi zajebiscie duzo funu w przeciwieństwe do ostatnich gier ze strony EA/BW. Ostatnio CDP nie daje dupy w sumie tylko. No i może Valve i Obsidian/Bethesda ale akurat tam bugów ci co nie miara...


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 10 mar 2012, 12:44 
Cytuj  
narzekamy narzekamy ale i tak bedziemy w to napierdalac do upadlego :lol:

***

Posty: 754
Dołączył(a): 2.02.2011
Offline
PostNapisane: 10 mar 2012, 12:58 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Trochę głupio wypominać WoWowi te pierwsze miesiące chyba, skoro ludzie vanillne wspominają najlepiej ale w sumie to głównie hejterzy, którzy już nie grają:).

Wodny jesteś altem Kabraxisa? System aren ma być rozbudowany i taki jest zamiar. matchmaking, kilka aren, statystyki, achievmenty, ma być progress w pvp za który gracz bedzie nagradzany. Dodatkowo balans ma byc jako taki chociaz na pewno nie bedzie idealny i nie 1v1 - tego imo nie ma w zadnej grze i nie bedzie.

A tak, ufam Blizzowi bo kazda gra przyniosla mi zajebiscie duzo funu w przeciwieństwe do ostatnich gier ze strony EA/BW. Ostatnio CDP nie daje dupy w sumie tylko. No i może Valve i Obsidian/Bethesda ale akurat tam bugów ci co nie miara...


jak za pvp odpowiedzialana jest ekipa Ghostcrawlera to What The Kurwa Fuck , Buahahahaha :o

areny beda podzielone na sezony tak samo jak w WoWie =] tylko co to za pvp z 5skillami ...

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 10 mar 2012, 13:21 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Wodny jesteś altem Kabraxisa? System aren ma być rozbudowany i taki jest zamiar. matchmaking, kilka aren, statystyki, achievmenty, ma być progress w pvp za który gracz bedzie nagradzany. Dodatkowo balans ma byc jako taki chociaz na pewno nie bedzie idealny i nie 1v1 - tego imo nie ma w zadnej grze i nie bedzie.

Nie jestem niczyim altem. Najwyżej mamy podobne zdanie. Tyle.

No i tego wszystkiego nie mogli zrobić w kilka lat? Śmiech na sali. :o


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 mar 2012, 15:12 
Cytuj  
Husteczkę?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5037 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183 ... 252  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.