mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2488 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 125  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 31 sie 2006, 10:57 
Cytuj  

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2006, 11:16 
Cytuj  
Brodaty napisał(a):
Fakt: Tusk zrzekł się władzy, mimo 2-go miejsca w wyborach


to jest twoja opinia a nie fakt

Brodaty napisał(a):
Nie można mieć szacunku dla ludzi, którzy z jednej strony deklarują postępowanie wg jakiejkolwiek religii, a ich działania przeczą podstawowym zasadom tejże.


jestes tego pewny?


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2006, 11:17 
Cytuj  
MagPS napisał(a):

Brodaty napisał(a):
Nie można mieć szacunku dla ludzi, którzy z jednej strony deklarują postępowanie wg jakiejkolwiek religii, a ich działania przeczą podstawowym zasadom tejże.


jestes tego pewny?

Pewny czego? ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2006, 11:34 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
Brodaty napisał(a):
Nie można mieć szacunku dla ludzi, którzy z jednej strony deklarują postępowanie wg jakiejkolwiek religii, a ich działania przeczą podstawowym zasadom tejże.


jestes tego pewny?


To jego subiektywna opinia, więc pewnie jest pewny. Ty masz inną, on ma inną. Tyle.

***

Posty: 607
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2006, 11:35 
Cytuj  
Brodaty napisał(a):
Nie można mieć szacunku dla ludzi, którzy z jednej strony deklarują postępowanie wg jakiejkolwiek religii, a ich działania przeczą podstawowym zasadom tejże.

W tym kryterium mieści się 95% populacji ludzkiej.
Brodaty napisał(a):
Nie można mieć szacunku dla tych z PiS, którzy deklarują katolicyzm i przywiązanie do nauk Jana Pawła II-go, chodzą do kościoła na msze, a jednocześnie chcą w majestacie prawa odbierać życie pedofilom-mordercom.

:o Bzdury wypisujesz. Kara śmierci dla pedofilów morderców to pomysł LPR, a nie PiS-u. PiS nawet nie ustosunkował się do tego pomysłu.


_________________
trudno być geniuszem w czasach,
gdy się liczy tylko kasa.
Każdy tylko kasą rusza,
nie docenia się geniusza.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 sie 2006, 11:39 
Cytuj  
http://wiadomosci.onet.pl/1355406,2678, ... skart.html

PostNapisane: 31 sie 2006, 13:06 
Cytuj  

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2006, 13:07 
Cytuj  
Sorry za pisanie bzdur. Tak czy siak, życzę PiS żeby się od pomysłu kary śmierci odciął. To nie jest cywilizowana kara imo.
Oczywiście wszystko co ja wypisuję to moje opinie, dzięki WithnesS.
I. Do ciebie Sargeras to trzeba jak do debila, bo inaczej to przekręcisz.
1. Nie mogę szanować amerykańskich ekip rządzących, które w imię demokracji napadają na niepodległy i niezależny, choć ciemiężony Irak i osadzają tam marionetkowy rząd. Gdyby chodziło o demokrację, już dawno by się wycofali. Wiadomo, chodzi o ropę. Głośno mówią o demokracji, a próbują trzymać muzułmanów pod butem.
2. Czy konstytucja, czy niektóre przemówienia prezydenta USA okraszone są zwrotami "niech was Bóg błogosławi", itp. Takie publicznie wypowiadane słowa świadczą w mej opinii o opieraniu działań i decyzji na fundamentach chrześcijańskich. I to mnie drażni - tu głośno mówi o Bogu, a tu zrzuca bomby na Bogu ducha winnych ludzi (metafora).
3. Kto będzie szanował Putina, za kłamstwa o wojnie w Czeczenii. Głośno mówił o tym, że trzeba tam wprowadzić demokrację. Teraz mówił, że ponieważ demokracja już tam jest wprowadzona, to będzie wojska wycofywał. Tylko że nie podał do kiedy będą wycofane. Jak jest w Czeczenii każdy wie, jaka tam "demokracja"
4. Fajna sprawa: Radio Maryja i antysemityzm. O. Rydzyk i inni podkreślają jakoby R.M. jest otwarte na inne narody i religie. A jednak co jakiś czas słychać o antysemickich incydentach na antenie. Czy to przypadek?

Zaraz, zaraz, przecież to chyba ma nazwę. To jest cynizm?

II. Faktem jest, że wybory wygrał PiS a na drugiej pozycji była PO. Faktem jest, że były prowadzone rozmowy w sprawie powołania koalicji PiS-PO. Faktem jest że koalicja nie powstała. Koniec faktów.
W mojej opinii PO zrzekła się władzy.

Nie chce mi się fechtować na posty, ale ciekaw trochę jestem co też teraz Sargeras przekręcisz.


_________________
O.o

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2006, 13:16 
Cytuj  
OMFG, Apokalipsa jest blisko. Musze poprzec Sargerasa :)
Tez nie bede zaglowal cytatami, chyba kazdy sie domysli o co chodzi

USA to naprawde najbardziej demokratyczne panstwo na swiecie. To nie jest cos w co sie wierzy tylko cos co jest faktem. To ze nie jest to idealna demokracja to juz inna sprawa. Natomiast wytykanie im ze odwolujac sie do Boga nie zyja wg przykazan to argument jest conajmniej smieszny. Popatrz na Polske.

Co do kary smierci to dlaczego spoleczenstwo, w tym ja, ma utrzymywac kogos kogo nawet trudno uznac za czlowieka? Mnie np to nie pasuje. Rowniez prawda jest z tym ze samo zaostrzenie kar bez zwiekszenia wykrywalnosci to tylko posuniecie pod publike. Wbrew pozorom przestepca nie boi sie kary tylko mozliwosci zlapania.

Inna sprawa ze nie jestem za wprowadzeniem kary smierci - w momencie w ktorym by sie tak stalo zostalibysmy od razu wyproszeni z UE.

Ciezko tez uznac ze PO zrzekla sie wladzy. Nie mogli dojsc do porozumienia wiec do koalicji nie doszlo. Zeby zrzec sie wladzy trzeba ja najpierw miec.


pozdrawiam

@post ponizej
Nawet nie bede tego komentowal bo to szkoda sensu. Prowokacja na marnym poziomie.


Ostatnio edytowano 31 sie 2006, 13:25 przez Logain Darkthorn, łącznie edytowano 1 raz
PostNapisane: 31 sie 2006, 13:23 
Cytuj  

**

Posty: 224
Dołączył(a): 20.08.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2006, 13:25 
Cytuj  
Cytuj:
USA to naprawde najbardziej demokratyczne panstwo na swiecie. To nie jest cos w co sie wierzy tylko cos co jest faktem.

W jakim stopniu demokratyczne, w XXI wiecznych kategoriach, jest państwo, w którym ogromna i niepodzielna władza wykonawcza i znaczne (choć nieformalne) kompetencje ustawodawcze są zarezerwowane dla przedstawiciela jednej z dwóch partii, wywodzących się dokładnie z tego samego środowiska i , w gruncie rzeczy, mówiących dokładnie to samo?

Wybór ograniczony do dwóch wersji tego samego - ot, amerykańska demokracja.

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2006, 13:27 
Cytuj  
Zacytuj tez nastepne zdanie z mojej wypowiedzi zanim skomentujesz. Powinno wyjasnic wiele twoich watpliwosci


pozdrawiam

PostNapisane: 31 sie 2006, 13:28 
Cytuj  

**

Posty: 224
Dołączył(a): 20.08.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2006, 13:44 
Cytuj  
Logain Darkthorn napisał(a):
Zacytuj tez nastepne zdanie z mojej wypowiedzi zanim skomentujesz. Powinno wyjasnic wiele twoich watpliwosci

Wyjaśnij więc, czemu USA jest najbardziej demokratycznym państwem na świecie.
Pod koniec osiemnastego stulecia może i byli, ale dzisiaj ich system dwupartyjny jest ideą nie tyle nawet archaiczną, co niesprawiedliwą.

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2006, 14:26 
Cytuj  
Logain, przeczytaj cały mój post uważnie.
To nie tylko chodzi o "In God we trust" czy jak to tam idzie. Patrzę na Polskę i co widzę? To co wszyscy. Mój argument śmieszny, ale to śmieszny wierzchołek góry lodowej cynizmu i zakłamania.

Dlaczego twierdzę że PO zrzekła się władzy? Otóż przyjąłem, że jako ugrupowanie, które zdobyło 2-gi wynik wyborczy, PO jest uprawniona do partycypowania we władzy. Z jakichś powodów (zwolennicy PiS wykażą inne powody niż zwolennicy PO), PO odmówiło udziału w koalicji. To prawie jak zrzeczenie się władzy, aczkolwiek prawie robi tu rzeczywiście różnicę. Ale nie chcę wchodzić w szczegóły, fakty są takie że koalicja nie powstała, PiS rządzi, PO w opozycji. Innymi słowy, to takie uproszczenie z mojej strony.

Jestem przeciwny karze śmierci, ot co.


_________________
O.o

***

Posty: 593
Dołączył(a): 29.07.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2006, 14:49 
Cytuj  
To juz nie lepiej zamiast kary smierci, postarac sie aby ciezko pracowali?
Chociaz jakis pozytek by byl, a nie naciaganie podatnikow na koszta.

**

Posty: 205
Dołączył(a): 13.08.2006
Offline
PostNapisane: 31 sie 2006, 15:05 
Cytuj  
Glorfindel1 napisał(a):
To juz nie lepiej zamiast kary smierci, postarac sie aby ciekzo pracowali?
Chociaz jakis pozytek by byl, a nie naciaganie podatnikow na koszta.

Częsciowo sie z tym zgadzam, ciężka praca to kara, z której można czerpac zyski.
Natomiast najgłupszym rozwiązaniem wedlug mnie jest dożywocie, czysta strata pieniędzy na niezrównoważonych psychicznie darmozjadów.

Rage napisał(a):
A spierdalajcie skoro macie olewać moje opinie. Bądźcie sobie za nie wprowadzaniem kary śmierci aż w końcu was zgwałcą i zabiją (ale też może to spotkać wasze dzieci ofc). Ale przynajmniej zdechniecie z uśmiechem na ustach bo jesteśmy w końcu w UE.

Rage, co sądzisz o przekształceniu tego tematu w prawdziwy flame na poziomie? bo coś nudno się zrobiło. :roll:


_________________
Obrazek

PostNapisane: 31 sie 2006, 15:10 
Cytuj  

**

Posty: 205
Dołączył(a): 13.08.2006
Offline
PostNapisane: 31 sie 2006, 15:19 
Cytuj  
Rage napisał(a):
Ja i ty mamy odmienne rozumienie sformułowania "flame na poziomie"

No niestety, dla mnie flame to coś więcej niż kopiowanie wypowiedzi z bluzgatora online, z którego ty korzystasz :]


_________________
Obrazek

**

Posty: 275
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2006, 21:39 
Cytuj  
1. Nie jestem za PiS ani PO zeby nie bylo (SLD tym bardziej)
2. Niech zyje JKM :P
3. Dozywocie to dozywotnie wakacje - na jednego wieznia wydaje sie miesiecznie jakies 2500zl o ile sie nie myle - wiadomo, ze czesc z tego idzie na utrzymanie wiezienia samego i straznikow ale sorry - 3 pelne posilki dziennie, cieplutko, wygodnie, telewizorek, silownia, studia, czasem nawet internet, fundowane dziwki dla samotnych w ramach nagrod (oczywiscie sie to nazywa "odwiedziny i zrefundowanie kosztow dojazdu")
4. Oko za Oko - zabiles, zostaniesz zabity
5. wszystkie darmozjady w wiezieniach powinny zapierdzielac na ulicach za free, sprzatac smieci, budowac - darmowa sila robocza - jakby gospodarka skoczyla jak firma budowlana moglaby zatrudnic taka cholote za free po spelnieniu warunkow - ok jakies oplaty dla straznikow i datki na wiezienie - zeby straznicy mieli lepsze zycie, nie wiezniowie.
6. Bez wzgledu na charakter czynu - Garota dla kazdego skurwysyna mordercy, nawet gwalciciela - ile pieknych kobiet ma zjechana psychike do konca zycia przez takiego barana
7. Jak patrze na to co sie w kraju dzieje to sie boje wracac nawet na urlop bo jeszcze ktos wymysli nagle ze ci co pracuja za granca sa zdrajcami narodu i zaczna zamykac i odbierac paszporty.
8. placeholder
9. Wprowadzic Absolutyzm i wytepic wszystkich oszustow i baranow pchajacych sie do wladzy
10. zeby zamknac parzysta liczba

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2488 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 125  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.