mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 433 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2012, 11:19 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Jak na razie brzmicie jak zwykle hejty. A wyglada to troche jakby inni grali i latego nic nie pisza. W kazdym razie chetnie bym si edowiedzial czy warto tknąć gw2.


Jak lubisz PvE to nie kupuj, jak lubisz PvP to mozesz kupic, ale tylko jesli w kompie siedzi ci Intel i5 i jakas sensowna karta graf.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2012, 12:26 
Cytuj  
@inside

Jak mnie zaliczasz - to nie nie gram. W PvE nie grałem we wrześniu w ogóle. W WvWvW też nie bo mam tam slide-show.
W PvP grałem we wrześniu ~30 minut - niecałe 2 mapki.

Dam jeszcze grę szansę na lepszym kompie za jakiś czas, a jak nie to pewnie zostawię. Chyba, że WvWvW mnie wciągnie.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2012, 17:52 
Cytuj  
Kabra, tczewiaki i inne downy, spierdalac z tymi krytycznymi postami tutaj a nie kurwa znowu jest replay z dyskusji o d3 i o czymkolwiek procz tego, co kabra uwaza za swiete. Jebie mnie to co ci idioci zaraz mi odpiszą - ich pierdolenia nie da sie czytac i w kolko o tym samym pierdolą.

I tak tak, już lece botowac w GW 2.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2012, 18:20 
Cytuj  
Obrazek
anonymous image hosting


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2012, 18:25 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
spierdalac z tymi krytycznymi postami tutaj

A to niby dlaczego? Uwazasz, ze dzialy dla gier na tym boardzie są tylko do ich wychwalania? Czy tez do dyskusji o nich? Bo poki co, to ty na kazdą konstruktywną krytyke odpowiadasz fanboyskim trollingiem (prawie identycznie jak mareczek odnosnie apple, bielmo na oku i piana na ustach). A poki krytyka jest konstruktywna i nie zahacza o wyzwiska i bluzgi, spokojnie moze byc tam, gdzie jest.

X.


_________________
http://zaginiony.net

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2012, 18:29 
Cytuj  
Xanth ja wiem ze mi tez czasem popuszcza i potrafie zrobic syf (i przyznaje sie do tego etc..) ale mozesz zbanowac zabolka na chociaz miesiac? To co on robi (wlazi w tematy i pisze kurwa O MNIE glownie i o tym ze kazdy kto pisze zle o GW2 jest trollem) jest poprostu juz wrecz niesmaczne.
Smieszne jest rizniez to ze ani w dziale D3 ani w dziele GW2 nie ma jego konstuktywnych i merytorycznych postow tylko takie pierdolenie jak wyzej.

/vote ban bo jak widac pierwszy go nic nei nauczyl.

I ogolnie mam przeslanie do kazdego jak zabolek czy bloodleaf z chujowa, wrecz faszystowska mentalnoscia "nie podoba sie to nie pisz"... jesli nie chcesz czytac krytyki gier MMO jeden z drugim to zmiencie sobie kurwa forum bo tu ta krytyka byla, jest i bedzie i gry beda rownane z ziemia i beda dostawac to na co zasluzyly (jako przyklad podam np dobra gre - Dark Souls mimo chujowego portu narzekania nie ma i kazdy cisnie az milo - bo gra nie zasluguje na narzekania, nie jest przereklamowana, nie bylo klamania w trailerach i wywiadach itd...)

I bardzo dobrze ze jest takie miejsce w polskim internecie bo koleczek zbiorowej adoracji i lizanie sie po anuskach ala gol naprzyklad (gdzie sraja pod siebie mocniej im wiekszy gra ma budzet i hype - ostatnie sranie bylo z SWTOR i w kolko te same nicki zreszta. litosciwie pomine komentarz na temat tego co tam sie dzieje jak wychodzi jakis crap od Blizzarda...) jest az za duzo.

Rzeklem.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2012, 18:41 
Cytuj  
ty kabraxis tez powinienes dostac bana na tydzien za niepotrzebne prowokacje i dyskusje :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2012, 18:46 
Cytuj  
Jesli tacy ludzie jak zabolek dostana perma i beda tepieni i jesli mentalnosc 'nie pisac jak sie nie podoba' bedzie tepiona to moge wziac na klate nawet miesiac. :)

PS. Ty tez mendol swiaty nei jestes... :wink: moze nie ostatnio akurat ale flamikow i prowokacji troche sie odbylo z twoim udzialem. :)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2012, 19:05 
Cytuj  
ale ja tego nigdy nie robilem specjalnie ;p

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2012, 19:26 
Cytuj  
Yup, czasowe bany powinny chodzic imho o wiele czesciej.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2012, 19:30 
Cytuj  
ty zaboleq jesteś popierdolony jakiś... Oceniłem gw2 dość dobrze, daje w miarę fun jak na crap, który ostatnio wychodzi, a ty twierdzisz, że ten tytuł besztam. jesteś chory człowieku.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2012, 20:38 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
zaboleq napisał(a):
spierdalac z tymi krytycznymi postami tutaj

A to niby dlaczego? Uwazasz, ze dzialy dla gier na tym boardzie są tylko do ich wychwalania? Czy tez do dyskusji o nich? Bo poki co, to ty na kazdą konstruktywną krytyke odpowiadasz fanboyskim trollingiem (prawie identycznie jak mareczek odnosnie apple, bielmo na oku i piana na ustach). A poki krytyka jest konstruktywna i nie zahacza o wyzwiska i bluzgi, spokojnie moze byc tam, gdzie jest.

X.


Xanth ale gdzie ja odpowiadam fanbjowowskim trollingiem? Jakbys czytal uwaznie wiekszosz tematow to byz zauwazyl, ze praktycznie nic kabrze czy reszcie nie odpisuje bo to nie ma sensu. Napisze WoT a Kabra mi odpisze, ze mnie kurwa pojebalo i to on ma racje, AN jest zjebane etc. Nawet jak tego nie napisze wprost to z jego postow wlasnie to wyplywa - hektolitru hateingu. Niech sobie kabra gra, tylko mnie gowno obchodzi jego krytyka w kazdym poscie i wlasnie sie do nie ustosunkowuje. Ja mam swoje zdanie i oni maja swoje. Tylko ja nie musze trabic wszystkim wszem i wobec, ze to i to mi sie nie podoba bo nie jestem pierdolonym pepkiem swiata. Widać, ze nie śledziłes dyskusji o d3, gdzie chyba kazdy sie zgodzil, ze kabra przesadzil i to grubo a mimo wszystko dalej byl flame i flame.

Spoko, krytyka krytyką ale chyba tej krytyki za duzo bo obecnie dyskusje to jest tylko krytyka kabry a z nim sie nie da dyskutowac - patrz d3. Ludzie sie dobrze bawili a on swoje zale wylewal. Niech sobie zale wylewa u psychiatry... On powienien byc drugim Krippem albo AngryJoe może, to by go ludzie w koncu zrozumieli.

A ty tczewiak to wiesz - spierdalaja na drzewo bo twoich postow nie bede komentowal.

Inside, blood i pare innych osob tez maja tego dosc. I co? I nic, bo mendol tez sobie lubi ponarzekac. Czesc osob chyba ma problemy i lubi sobie ponarzekac - od tego jest psychiatra albo dziewczyna. Chociaz ostatnio przoduje to forum bo widzę, że kabra ostatnio tylko to robi. Konstruktywne to jest moze w oczach starych dziadow (No offence Xanth i Mendol) ale na pewno nie tylko ja mam tego dosc.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2012, 20:53 
Cytuj  
zabol Ty to powinienes miec opcje "selfbana"

Nie wiem dla Ciebie opinia moze byc czarna albo biala? a jak jest czarna to juz sie nie wypowiadaj? Nic nie jest idealne.


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2012, 21:00 
Cytuj  
1. Mylisz 'narzekanie' z dyskusja na temat wad danej gry. Zdana gra nie jest idealna. Kazda ma dobre i zle strony. O Gw2 mam i pozytywne posty i negatywne. Srsly jak mozna byc takim prostakiem zeby uwzac ze albo 'loffciam' albo 'hejtuje' i nic pomiedzy?
2. Z tym D3 to zes dojebal - akurat w tym przyapdku 9 na 10 osob po premierze przyznawala mi racje... BA! niektorzy mowili ze nie docenilem chujowatosci tej gry :)
Co wiecej nie cofam ani jednego slowa o D3 - gra jest crapem dziesieciolecia... choc nie watpie ze boterzy bawili sie przednie bo aby czerpac z D3 przyjemnosc tzreba miec gust 15latka albo robic to dla pieniedzy - innej mozliwosci nie ma.

i naprawde... jesli cie "gowno obchodzi" i "nie czujesz potrzeby" itp,, itd.. to kurwa wypierdalaj i zmien forum. NIkt cie tu nie trzyma sila a prawda jest taka ze gdyby nie 'narzekanie' to dzialy takie jak D3 czy nawet juz powoli GW2 bylyby MARTWE. Dlaczego? Bo wlasnie paradoksalnie ludzie tacy jak ty, walczacy o kurwa jakies pojebane 'nie narzekanie na moja gre" nie maja absolutnie nic do powiedzenia jesli przychodzi do "normalnej" rozmowy - co widac doskonale na przykladzie twoich postow.
Wystarczy zobaczyc jaka popularnoscia sie cieszy temat z 'narzekaniem' a jaka tematy z buildami dla klas (zreszta o czym tutaj teoretyzowac jak buildow jest mozliwych az trzy per klasa - zreszta to samo bylo z D3.. oprocz 'narzekania' nie bardzo jest o czyn gadac bo gra jest plytka jak strumien w lecie). Albo temat o craftingu w ktorym jest chyba caly JEDEN post... /lol
Tak.. na mmorpg.pl napewno kazdy chce 'nie narzekac' i ma tak w chuj do powiedzenia na temat gry. Nie smieszcie mnie.

EOT z mojej strony na ten temat i naprawde zabolek.. soczyste spierdalaj ode mnie bo jestes idiota do potegi ntej w dodatku ograniczonym - co sie rzadko na tym forum zdarza.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2012, 21:20 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
NIkt cie tu nie trzyma sila a prawda jest taka ze gdyby nie 'narzekanie' to dzialy takie jak D3 czy nawet juz powoli GW2 bylyby MARTWE. Dlaczego? Bo wlasnie paradoksalnie ludzie tacy jak ty, walczacy o kurwa jakies pojebane 'nie narzekanie na moja gre" nie maja absolutnie nic do powiedzenia jesli przychodzi do "normalnej" rozmowy - co widac doskonale na przykladzie twoich postow.



qft


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2012, 22:22 
Cytuj  
stwierdziłem, że nie ma co się denerwować jakimiś chujkami, a w szczególności tą ciotą burąsuką, nie ma jaj żeby pisać z maina, więc porozdawałem ignory


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**

Posty: 314
Dołączył(a): 6.02.2007
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2012, 23:30 
Cytuj  
Czy tylko ja odniosłem takie wrażenie, że część zj*bów w tym temacie (nie będę wymieniał) notorycznie toczy walki na ,,śnieżki''?

,,Ała, dostałem śnieżką w twarz! Oddam Ci!".

Co poniektórym zalecam profilaktycznego baranka w ścianę.

Ludzie, więcej miłości, uśmiechu :) Życie jest piękne!

Ściskam,
Tsunami

ps. Nie, nie wygrałem w totka.


_________________
Jack Pirat napisał(a):
KTURYMI KLAWISZAMI SIE RUSZA W TEJ GRZE BO ZADNE NIECHODZIA MI :-?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2012, 05:23 
Cytuj  
Tsunami napisał(a):
Ludzie, więcej miłości, uśmiechu :) Życie jest piękne!

Ściskam,

to daj namiar na dilera ;p


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2012, 07:56 
Cytuj  
Niah napisał(a):
stwierdziłem, że nie ma co się denerwować jakimiś chujkami, a w szczególności tą ciotą burąsuką, nie ma jaj żeby pisać z maina, więc porozdawałem ignory


Akurat BuraSuka to jest jego main :) Znany koles z Royal Legionu.. a co Niah, dostajesz wpierdol od niego ? hahahahha


_________________



**

Posty: 314
Dołączył(a): 6.02.2007
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2012, 02:51 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
to daj namiar na dilera ;p


Spytaj TheMan'a, może ma jakiś hasz na skłocie ;)

Srsly, po chuj na tym forum toczy się wojna o ,,rację''. Każdy ją ma, każdy ma swoją, ale obnoszenie się z tym to jak latanie z gołym fiutem przed ołtarzem w kościele. No Panowie (i Panie), trochę to w niesmak zalatuje. Mam nadzieję, że wpadnie tu kiedyś jakiś sensowny mod i wydupcy stąd pół forum.

Ostatnio nawet zaczyna się tu samosia jakaś robić. Ten szuka informacji o wycenie drzewostanu, tamten puszcza muzę, a inny ma problem z rachunkami. No do kurwy nędzy, to forum jest wyjątkowe ;)

Pozdrawiam,
Tsunami


_________________
Jack Pirat napisał(a):
KTURYMI KLAWISZAMI SIE RUSZA W TEJ GRZE BO ZADNE NIECHODZIA MI :-?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 433 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.