mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1816, 1817, 1818, 1819, 1820, 1821, 1822 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 maja 2016, 09:25 
Cytuj  
Dyskusja dotyczy warszawy czyli raczej zapewniony wzrost, inaczej to wygląda w małych miastach, w Krakowie z tego co widzę to chętni są albo na malutkie mieszkania do 70m albo na malutkie domy do 100m na przedmieściach, wielkie mieszkania można łatwiej i sporo taniej w przeliczeniu na metraż teraz dorwać, chyba najbardziej popularne obecnie stają się w Krakowie nowe pojedyncze wieżowce wciśnięte w dobrej lokalizacji gdzie mają mieszkania nawet 18m co dla mnie jest wielkim lol kur... 18 metrów !


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 14 maja 2016, 09:27 
Cytuj  
napewno byly wypowiedzi o tym ze agencje powinny nam obnizyc rating. a tekstow typu nie nie ja sie nie ciesze ale napewno nam obniza jest masa. takie kulturalne wypowiedzi na poziomie :) serio kazda obnizka ratingu to +++ dla opozycji. serio sie nie ciesza? ;)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 14 maja 2016, 09:29 
Cytuj  
To ile można kupić metra kwadratowego za średnią pensję mimo spadków cen dalej jest niższym wynikiem teraz niż w 2002. Jeżeli weźmiemy pod uwagę, że średnia to nie mediana oraz że rozwarstiwenie jest teraz większe niż kilkanaście lat temu to można szybko 2+2 zrobić czemu jest taki dobrobyt, że ludzie kupują 18 metrowe "mieszkania".

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 14 maja 2016, 09:32 
Cytuj  
A PiS się nie cieszył? Przecież im gorzej tym lepiej to była ich dewiza, Polska w ruinie, a teraz okazuje się że jednak gospodarka jest dobra. Ja mówię o tym, że wprost nikt nie śmiał tak mówić.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 maja 2016, 09:46 
Cytuj  
Przestań z tym cytatem o ruinie bo był spreparowany przez PO ze słów odnoszących się do czegoś innego, myśl troszkę.
PiS nie wynosił wewnętrznego gówna do zagranicznych mediów, nasi celebryci popierający obecną opozycje i chętnie robią nam koło dupy, czekam aż na jakimś festiwalu filmowym rozpłacze się ktoś w obronie demokracji u nas.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 14 maja 2016, 09:50 
Cytuj  
alarmujące artykuły w wyborczej pisane na podstawie artykułów w zachodniej prasie, które były przetłumaczonymi przedrukami rodzimych ideowców :lol:
Gdzieś tam dawałem linka - jak ktoś chce niech sobie pogrzebie.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 14 maja 2016, 09:57 
Cytuj  
Warszawa też już notowała spadki cen. Ale oczywiście tu jest najbezpieczniej.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 14 maja 2016, 09:59 
Cytuj  
embe napisał(a):
Przestań z tym cytatem o ruinie bo był spreparowany przez PO ze słów odnoszących się do czegoś innego, myśl troszkę.
PiS nie wynosił wewnętrznego gówna do zagranicznych mediów, nasi celebryci popierający obecną opozycje i chętnie robią nam koło dupy, czekam aż na jakimś festiwalu filmowym rozpłacze się ktoś w obronie demokracji u nas.


Wkleisz tę wypowiedź, czy wszystko zmyśliłeś?

Nie zabrakło również gorzkich słów pod adresem rząd. - My wiemy, że ten rząd doprowadził kraj do ruiny i teraz się wszystkiego pozbywa, żeby za wszelką cenę zdobyć jakieś środki, ale to nie może prowadzić do tego rodzaju decyzji - powiedział szef PiS.

https://www.wprost.pl/335059/Kaczynski- ... e-do-ruiny

To doprowadził kraj do ruiny czy jednak nie doprowadził, a prezes nie miał na myśli tego co powiedział, chociaż to powiedział? Jaka jest wykładnia embe?


_________________
Χ Ξ Σ

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 14 maja 2016, 10:00 
Cytuj  
embe napisał(a):
Przestań z tym cytatem o ruinie bo był spreparowany przez PO ze słów odnoszących się do czegoś innego, myśl troszkę.
PiS nie wynosił wewnętrznego gówna do zagranicznych mediów, nasi celebryci popierający obecną opozycje i chętnie robią nam koło dupy, czekam aż na jakimś festiwalu filmowym rozpłacze się ktoś w obronie demokracji u nas.


wkleiłem ci linka do filmiku gdzie jest pokazane kto pierwszy użył tego wyrażenie Polska w ruinie- dalej idziesz w zaparte ,że to PO
oczywiście to PO pierwsze poleciało ze skargami do EU na działania rządzącej ekipy- PIS wcześniej nigdy tak nie robiło

można mieć różne przekonania, ale w kółko powtarzać nieprawdę to trochę poniżej Twojego poziomu

żenada

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 maja 2016, 10:02 
Cytuj  
Słowa o ruinie dotyczyły czegoś innego, to PO spreparowało "polska w ruinie" na potrzeby kampanii myśląc że pomoże im tak samo jak moherowe berety i zabierz dowód babci dawniej.

Co ja ci mam wklejać Tor, posłuchaj zaproszonych gości w tvn co opowiadają, jacy są zawiedzeni i upominają że to jeszcze nie koniec !

Dziennikarze z czerkiej przecież maja swoje stałe miejsce w wielu gazetach niemieckich, belgijskich, francuskich, a nawet hiszpańskich, nie wiem może powiązane są jakoś ideologicznie, finansowo lub tak to działa w obronie naszej demokracji ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 14 maja 2016, 10:06 
Cytuj  
Czyli Kaczyński nie powiedział, że PO doprowadziło Polskę do ruiny, pomimo, że powiedział. A opozycja powiedziała, że dobrze, że Polsce obniżają ratingi, chociaż nie powiedziała. nie wiem po co zaczynam dyskusję z pisowskim lemingiem, drugim Mareczkiem.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 maja 2016, 10:19 
Cytuj  
Jesteś beton, Kaczyński coś tam mówił o ruinie w 2012 roku, a to nie było cytowane ani nie ma nic wspólnego z wyborczymi hasełkami PO/N o Polsce w ruinie, to zostało stworzone ze słów:

Obrazek


-----------------

co do kursu dolara, wykres od początku rządu PiS
Obrazek

i wig
Obrazek

profeto możesz komentować i analizować


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 14 maja 2016, 10:31 
Cytuj  
Czyli Maliniak też mówił o ruinie? Oj samozaoranie popełniasz, a masz przecież bronić PiSu. Co na to twój lokalny oficer polityczny?


_________________
Χ Ξ Σ

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 14 maja 2016, 10:32 
Cytuj  
nie ulega dyskusji , że sekwencja zdaniowa Polska, ruina , odbudowa została użyta właśnie przez niego
użył pierwszy- tak samo jak Szydło zrobiła konferencje na tle zniszczonej fabryki - gdy okazało się ,że społeczeństwu taka retoryka nie odpowiada, zwalono winę na PO ,że oni to zmanipulowali
gdyby okazało się ,że Polacy w większości to popierają , PIS powtarzałby to w kółko - to czysty PR polityczny, zaliczyli wtopę wiec teraz zgodnie z polityką PR powtarzają i taki embe za nimi ,że to jednak PO zmanipulowało
pytanie czy to naiwność czy czyste zakłamanie

embe ale wklej jeszcze kursy EURO :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 maja 2016, 11:05 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Ale rozumiem że to w Tczewie stoi puste bo nie chce Ci się go wynajmować komuś.

Dokładnie tak. Za duże ryzyko przy obecnych przepisach z ochroną lokatorów. Przez 3 miesiące można zarobić lol 2k (to jest Tczew), a potem pół roku bujać się z wypierdoleniem uciążliwców i wpierdolić 15k w remont po syfie jaki zostawią. A, że ja nie mam czasu tam jeździć doglądać, sprawdzać, weryfikować to mi się nie chce w to bawić. Traktuję to mieszkanie jako magazynek starego sprzętu, książek i czasopism :P


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 14 maja 2016, 11:30 
Cytuj  
embe napisał(a):
Jęk zawodu przeszedł przez całą Polskę po tym jak moodys nie obniżył ratingu, kodziadzie i nowocześni funkcjonariusze peło rozżaleni z tego powodu ujadają w tvn że jednak perspektywy są złe co ich bardzo cieszy.
Poziom skurwienia opozycji sięgnął dna.



ale wymyślasz, jakby stosować takie określenia do tego co robi PiS to trzeba by powiedzieć, że dokonują rozbiorów naszego państwa od wewnątrz - podobnie odklejone nasilenie


ja jestem zadowolony z utrzymania ratingu i mówię za siebie, obniżka to byłby cios

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 maja 2016, 12:06 
Cytuj  
No tu przyznaje rację, do takich tańszych mieszkań to sprowadzają się trudni lokatorzy. Wynajmowałem kilka lat i miałem jazdy, dewastacje, raz wyjebałem kogoś na klatkę z rzeczami i zmieniłem zamki (miałem fart że nie wywalił mi drzwi w asyście policji powołując się na umowę najmu).

Sprzedałem z wielką ulgą.


_________________
psn

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 14 maja 2016, 12:11 
Cytuj  
ale to jest retoryka PIS- ich przeciwnicy chcą upadku Polski, przecież przez 8 lat ją okradali, sprzedawali itp, wieć się cieszą jak Polska niszczeje bo nie dbają o nasz kraj tylko o koryto

tylko Jarosław Polskę zbaw

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 14 maja 2016, 12:13 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Przy metrze pierwsze bloki ze starej płyty mają ceny jak nowe z zamkniętym osiedlem (Ursynów). Bardzo fajna inwestycja i łatwo się wynajmie.


pokoje przy metrze to czesto kawalerka gdzie indziej, cenowo

Deshroom napisał(a):
No tu przyznaje rację, do takich tańszych mieszkań to sprowadzają się trudni lokatorzy. Wynajmowałem kilka lat i miałem jazdy, dewastacje, raz wyjebałem kogoś na klatkę z rzeczami i zmieniłem zamki (miałem fart że nie wywalił mi drzwi w asyście policji powołując się na umowę najmu).

Sprzedałem z wielką ulgą.



zlamales prawo wypierdalajac rzeczy na zewnatrz, miales bardzo duzego farta ze nie chcialo mu sie z tym pierdolic bo bylbys na straconej pozycji

do tego zaplacilbys odszkodowanie za naruszenie miru domowego, plus musialbys przywrocic poprzednie warunki mieszkalne

tczwiak ma racje w zyciu by mi sie nie chcialo pierdolic z wynajmem, chyba ze przez agencje ale nie chce mi sie wierzyc ze to tak znowu bezproblemowe rozwiazanie


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 14 maja 2016, 12:23 
Cytuj  
no jeżeli podwojenie zadłużenia nie jest faktem to można to nazwać retoryką PiSu. Dołóżmy do tego kwoty zajumane z OFE, kwoty które w magiczny sposób rozpłynęły przy autostradach itd. Rekord to mało powiedziane.
A jak PiS w końcu przejmie przynajmniej część mainstreamu to oprócz retoryki dojdzie też demagogia! :lol:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1816, 1817, 1818, 1819, 1820, 1821, 1822 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.