mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1821, 1822, 1823, 1824, 1825, 1826, 1827 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 maja 2016, 19:32 
Cytuj  
Dziwne czy tak samo będziecie twierdzić jeśli by chciano uwolnić zawód stomatologa, ja jestem za tym by nie ograniczać ale dyskutujemy o zawodzie na granicy, która dotyka naszego zdrowia, więc nie wiem czy to złe czy dobrze że będzie kontrola nad tym ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 18 maja 2016, 19:55 
Cytuj  
a co ma z tym wspólnego fakt ,że o tym kto ma być fizykoterapeutą ma decydować nie zespół specjalistów tylko jakiś wojewoda?

ja wiem ,że wg PIS nie potrzeba nigdzie fachowców tylko zwolenników PIS- nie matura a chęc szczera ( wujka wojewody) zrobi z ciebie fizykoterapeutera :)

rozumiem , że np do stomatologa po kursie wakacyjnym byście poszli- skoro wojewoda dal mu zezwolenie na prowadzenie gabinetu?

poziom dyskusji jest dla mnie niewiarygodny

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 maja 2016, 20:07 
Cytuj  
Nie wiem czy akurat chodzi o to że PiS chce przenieść decyzje w ręce władz, które są z PSL-PO-SLD, chyba że patrzą optymistycznie w przyszłość i liczą że wybory samorządowe wygrają.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 18 maja 2016, 20:51 
Cytuj  
A ty wiesz kto to jest wojewoda?


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 maja 2016, 21:11 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
no właśnie o to chodzi tym fizykoterapeutom- dyplom ukończenia odpowiedniego kierunku studiów ma decydowac o tym kto nim zostanie a nie wojewoda- wiesz teraz wojewoda stwierdzi- Kowalski moze otworzyć gabinet , bo miał kurs internetowy i się zna chłop na rzeczy


myslalem, ze wojewoda bedzie decydowal na podstawie dyplomu, a nie swojego widzimisie.
skierowania moze wydluza, ale np. w przypadku dzieci nie wyobrazam sobie innej drogi.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 18 maja 2016, 21:23 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
A ty wiesz kto to jest wojewoda?


masz czasami wrażenie ,że na tym forum pisze się jak do ściany?

edit

embe albo jest obecnie posłem z PIS, albo załapał się na jakąś intratną posadkę "u swoich" - nie ma innej możliwości :)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 19 maja 2016, 07:26 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
Tor-Bled-Nam napisał(a):
A ty wiesz kto to jest wojewoda?


masz czasami wrażenie ,że na tym forum pisze się jak do ściany?


mam. Jak czytam posty ideowcow/kretynow. Rozumiem wjazdy na PiS Niaha (tak mniej wiecej). Nie zrozumiem nigdy postow Twoich, torbisia czy junkiera, dla ktorych PO bylo OK, PiS jest chujowy na maksa. Mimo, ze jedni i drudzy robia to samo.
A jest duza szansa, ze za rzadow PiS nie bedzie takich walow jak za PO. A i mainstream w koncu zamiast zamiatac pod dywan afere za afera nagle wychynal z mrokow sredniowiecznej cenzury i ladnie punktuje kazdy pierdole.
Jak PiS zajebie z bilion, podwoi zadluzenie, wyjda na swiatlo dzienne tasmy, ukradnie resztki z OFE to postawie pomiedzy tymi ugrupowaniami znak rownosci. Na razie cieszmy sie, ze rzadza nami ludzie ktorzy przynajmniej mniej kradna i sa pilnowani przez media.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 19 maja 2016, 08:05 
Cytuj  
OK czyli dobrze jak rozumiem. No to pozostaje po raz kolejny grzecznie poprosić cię o przykłady, gdzie oceniam rządy PO jako dobre. Moga być nawet z sprzed końca pierwszej kadencji. Czy znów jesteś Mareczkiem kłamczuszkiem, którym PO-PIS wyprało mózg i mu się wydaje, ze jak ktoś jedzie po PiS to popiera PO?


_________________
Χ Ξ Σ

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 19 maja 2016, 08:32 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
OK czyli dobrze jak rozumiem. No to pozostaje po raz kolejny grzecznie poprosić cię o przykłady, gdzie oceniam rządy PO jako dobre. Moga być nawet z sprzed końca pierwszej kadencji. Czy znów jesteś Mareczkiem kłamczuszkiem, którym PO-PIS wyprało mózg i mu się wydaje, ze jak ktoś jedzie po PiS to popiera PO?


i na odwrot tor i na odwrot. dla ciebie kazdy kto jedzie po po jest wyborca pisu.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 19 maja 2016, 08:36 
Cytuj  
Weź przynajmniej ty zdejmij te klapki z oczu. Ja w przeciwieństwie do ciebie nie głosowałem na PO nawet w 2005/07, nie mówiąc o 2011 lemingu. :) Jebie mnie PO, średnia pierwsza kadencja i stracone zupełnie lata 2011-15. Po prostu PiS jest dla mnie największym gównem jakie przydarzyło się IIIRP, a debile jak Mareczek w głowach mają tylko dwie partie.


_________________
Χ Ξ Σ

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 19 maja 2016, 09:26 
Cytuj  
Ale glosowałeś na Petru, czyli to samo gówno, tylko nowa twarz. Konflikt na poziomie Petru i Schetyna to zwyczajnie zgrzyt "wewnątrz partyjny" o stołek po następnych wyborach. Tylko tak przypomnę że to twój guru, troglodyta Petru poleciał do Londynu by ponownie pierdolić że na marszu 7 maja było 250tyś, mimo że już nawet Wyborcza potwierdziła że nie było więcej niż 60tyś. Jeżeli dla ciebie ten notoryczny debil i kłamca, który nawet nie wie o którą konstytucję "walczy", jest autorytetom, to tylko świadczy o tobie.

Dla mnie największym gównem jest polityczna polaryzacja na poziomie PO, nowotwory jak Nowoczesna/KOD i PiS. Już nawet SLD teraz lepiej wychodzi niż te gówno.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 19 maja 2016, 09:38 
Cytuj  
Jeżeli z mojego głosowania na jesieni wysnules, że petru jest dla mnie autorytetem to tylko świadczy o tobie. Poza tym wybór na jesieni był raczej ograniczony.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 maja 2016, 09:44 
Cytuj  
"Rozbieżności są, ale chyba wszyscy nie mamy wątpliwości - liczy się nie liczba, tylko idea."


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 maja 2016, 09:50 
Cytuj  
Wczesniej rządzili nami złodzieje, teraz fanatycy religijni :) I tak źle i tak niedobrze :/


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 maja 2016, 09:54 
Cytuj  
Frakcja katoli z PO nadal rządzi, HGW stoi na czele i jak widzisz liczy po chrześcijańsku.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 maja 2016, 09:56 
Cytuj  
embe napisał(a):
Frakcja katoli z PO nadal rządzi, HGW stoi na czele i jak widzisz liczy po chrześcijańsku.


HGW jest żydówką, więc nie może stac na czele frakcji katoli :)


_________________



****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 19 maja 2016, 10:38 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
Tor-Bled-Nam napisał(a):
A ty wiesz kto to jest wojewoda?


masz czasami wrażenie ,że na tym forum pisze się jak do ściany?

edit

embe albo jest obecnie posłem z PIS, albo załapał się na jakąś intratną posadkę "u swoich" - nie ma innej możliwości :)



przecież embe i isengrim dali wyraźnie do zrozumienia, że są beneficjentami dobrej zmiany.


embe napisał(a):
Czyli jednak oberwałeś kamieniem, no to troszkę to wyjaśnia twoje zaparcie w wojence przeciwko PiS, ja póki co okna mam całe i zdecydowanie ładniejsze przez nie widoki.


Isengrim napisał(a):
Pieprz się Niahu. O ile ja jadę tramwajem do przystanku Wielka Rzeczpospolita, to ty bierzesz stopa Kamaza wprost do sowietsłowian.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 maja 2016, 10:43 
Cytuj  
Nawyki inwigilacyjne jak widać po ośmiu latach zostały ;)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 19 maja 2016, 11:04 
Cytuj  
embe napisał(a):
Nawyki inwigilacyjne jak widać po ośmiu latach zostały ;)



mam dobrą pamięć ^^

nie byłem jeszcze członkiem żadnej partii, nic nie zyskałem (nie mam dwojga dzieci ;) ), ani nie straciłem bezpośrednio ze względu na dobrą zmianę, także embe dokonujesz przeniesienia i próbujesz mi dokleić gębę, której nie mam :)

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 19 maja 2016, 11:50 
Cytuj  
http://www.sejm.gov.pl/Sejm8.nsf/transm ... 7004D4210#
Jestem ciekaw jak zareagują pisowskie media i sam pis. 8)


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1821, 1822, 1823, 1824, 1825, 1826, 1827 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.