mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1827, 1828, 1829, 1830, 1831, 1832, 1833 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 22 maja 2016, 13:54 
Cytuj  
embe w przeciwieństwie do Ciebie ja nie pisze kolejnego posta dla dobrego samopoczucia jakiejś grupy, to są moje przemyślenia- tym sie różnimy

jakie macie dowody ,że darmowy podręcznik to wał?- konkrety prosze,

czyli wg sekty pisowskiej:
pis daje części dzieci kase- sprawiedliwość dziejowa
PO daje wszystkim ( w tej samej grupie wiekowej) coś darmowego- przekręt , kradzież

- te argumenty ,że ktoś na tym zarabia w przypadku akurat was obu , którzy prowadzicie działolnośc gospodarczą to śmiech na sali- robicie coś za darmo? - ZAWSZE ktoś musi zarobić - pozostaje pytanie czy zarobek jest normalny czy na wygórowanym poziomie- jeśli to ostatnie to zarzuty do prokuratora z dowodami- to bardzo proste

w kółko klepiecie te same posty z argumentacją z d.. wziętą a stłe powtarzanie- bo PO przez 8 lat..., tak samo jak PIS- naród w demokratycznych wyborach wybrał ......., a płacza oderwani od koryta itp ...
jest już nudne


edit:

o już widze nowe wytyczne- PIS przejał Polskę w chujowym momencie, czyli jak coś sie uda się to już wiadomo ,że nike ich wina tylko .... Tuska :)


ciekawi mnie co jaki czas zmieniają się teksty z wytycznych

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 maja 2016, 14:07 
Cytuj  
Co do książki to chodzi o to że odsunięto na bok normalne reguły wolnego rynku, a to spowodowało że jakość spadła, cena poszła w górę, a to kto stał sie szczęśliwym posiadaczem zlecenia jest w rękach polityków.

----------------------

http://tvn24bis.pl/wiadomosci-walutowe, ... 45921.html
Czyli mamy potwierdzenie że spekulacja jest na złotówce, uff... bo to dobrze rokuje na przyszłość, jak widać mamy dołek, ciekawe kiedy odwróci się trend.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 22 maja 2016, 14:12 
Cytuj  
Polska gospodarka zależy w znacznym stopniu od eksportu, a w obecnej sytuacji międzynarodowej większości państw zależy, żeby ich waltuta była raczej nie za mocna, niektóre się o to wręcz mocno starają.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 maja 2016, 14:19 
Cytuj  
lordyp napisał(a):

jakie macie dowody ,że darmowy podręcznik to wał?- konkrety prosze,


prosze :) http://korwin-mikke.pl/ogolne/zobacz/da ... zsze/95415


_________________



***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 maja 2016, 14:28 
Cytuj  
lordyp napisał(a):

jakie macie dowody ,że darmowy podręcznik to wał?- konkrety prosze,



o już widze nowe wytyczne- PIS przejał Polskę w chujowym momencie, czyli jak coś sie uda się to już wiadomo ,że nike ich wina tylko .... Tuska :)





Co się niby ma udać? Pozbycie się bilionowego zadłużenia? To jest kurwa po prostu niemożliwe i tyle.
Serio lordyp najpierw pomyśl potem pisz.

Nie rozumiesz o co chodzi z tak prostą sprawą jak "darmowe" podręczniki? Które od czasu jak stały się "darmowe" są co roku zmieniane? To sobie najpierw poczytaj - jest mnóstwo informacji jak ten biznes wygląda i kto na nim kosi mamonę. Ty za to płacisz, od lat.

Zresztą spójrz na siebie z boku. Omijasz milczeniem temat 500mld które doszło do zadłużenia, omijasz milczeniem temat 250mld z OFE, omijasz milczeniem dziesiątki innych tematów bo PO. Za to roztkliwiasz sie nad podręcznikami szkolnymi i być może (bo jeszcze nie wiadomo jak to będzie wyglądać) aferą na 70mln. Tyle to poprzednicy zostawili w restauracjach napiwków. Z twoich podatków.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 22 maja 2016, 15:12 
Cytuj  
w poprzednim poście miało być - "jak się NIE uda" to wina ... Tuska

niestety czas na edycje jest ograniczony a nie zauważyłem błędu

po prostu już widze te tłumaczenia jak zjebią dokładnie wszystko- - biedactwa przejęły gospodarkę zrujnowaną , w złym momencie i w ogóle i tak uratowali co się dało- tak jak mówił Antoś- wojsko było totalnie na dnie- na szczęście on zjawił się w porę i w pół roku przywrócił do świetności

cała działalność PIS na chwilę obecna to czysta propaganda- tak jak za tych czasów o których tak chętni mówią :) ( ustami nawet przedstawicieli tamtych czasów , ale to już drobnostka )

a odnośnie podręczników to napisałem ,że to taka nowe przemyślenia rzadu- ot jedne z wielu, przeczytałem to się podzieliłem swoją opinią o tym :)

ja nie analizuje nie wiadomo czego - nie jestem takim ekonomistą jak marek czy embe, podałem jako ciekawostkę :)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 maja 2016, 15:18 
Cytuj  
Owszem - zgadzam się. PiS jest chujowy.
A teraz by być sprawiedliwym opisz propagandę za czasów rządów PO. Bo wydaje mi się, że jakoś jej nie dostrzegasz.
Proszę popunktuj trochę poprzedników - jak masz taki dzien na przemyślenia. A może zrobisz bilans obu rządów i porównasz cyferki?
Bo na razie to takie ideologiczne majaczenia - PiS jest chujowy bo 70mln może ukradnie, a PO jest całkiem OK bo zajebał 1bln. No jak to wygląda?

i btw. tu nie trzeba być żadnym ekonomistą by zauważyć różnicę pomiędzy 70 baniek a 1bln.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 22 maja 2016, 18:39 
Cytuj  
ale ty marek jestes ograniczony

kto tu robi jakies porownania: 70 mln- 1 bln?? bo i po co?, co do czego ?

to wy juz tak robicie- ja dalem przykład myslenia z dupy, nie pisalem o kradziezy, wałkach itp- pisalem o tym jak zabiera sie cos co jest dla wszystkich a daje tylko wybranym
no ale propagandziści PIS zaraz musza wyjechać z OFE itp- powtarzam to tylko jest projekt, nie wiadomo czy to zrealizują- pewnie nie bo ludzie beda przeciw, no chyba ze Ziobro wskaże kto ile na tym wałku zarobił , więc to już będzie walka o Polske, więc będzie podręcznik bee, ale dla mnie jako osoby która nie ma dzieci w tym wieku jest to jednak konkretna pomoc- daja darmowy podrecznik, nie kase, którą możan wydać na coś innego a nie na dzieci

o rany te wasze posty to naprawdę jak sterowane - odpowiedzi te same niezależnie co sie napisze, w kółko to samo

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 maja 2016, 19:23 
Cytuj  
Nie przypominam sobie żebyś ty czy inni tak mocno popierający obecnie opozycje wyliczali na forum afery, bezczelne złodziejstwo, ośmieszanie społeczeństwa, czy błędy w gospodarce i finansach państwa, tych waszych obecnych ulubieńców.
Za to mocno krytykowane było wspominanie tego i wyzywanie o pisiorów.
Nic nie daje napisanie w stylu "nie lubię PO ale...", ja tak samo nie napisze że pis jest chujowy, co to zmieni, nic tym bardziej że wiem że dyskusja jest z betonami.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 maja 2016, 19:28 
Cytuj  
no ale wytłumacz mi lordyp - dlaczego nie przeszkadzało ci jak PO robiła wały na grube miliardy. Natomiast wytykasz każdą pierdołę PiSowi.
O ile potrafisz, w co wątpię - bo na logikę to niemożliwe :lol:

Drugi Profeta - do wyborów, w polityce nie istniał. Po wyborach praktycznie od pierwszego dnia potrafił dziennie spłodzić i 15 postów tylko w tym wątku.
Ideowcy i tyle.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 22 maja 2016, 19:53 
Cytuj  
embe napisał(a):
, co to zmieni, nic tym bardziej że wiem że dyskusja jest z betonami.


tu ci sie udało- to także i moja odpowiedź :)


tak jak dawniej nie widziano tego co źle robi PO , tak teraz "nie widzi się " tego co źle robi PIS

właśnie dlatego mamy w Polsce jak mamy- powiem wam w tajemnicy ( :) ) zmiana PIS na PO to żadna zmiana- robią to samo , a wy na razie macie klapki na oczach- " bo PO robiło przecież to samo"

jeżeli chce się naprawy państwa ( tak zepsutego przez poprzedników) to powinno sie pilnować i wytykać , KAŻDE nawet najdrobniejsze działanie obecnych - ale w myśl zasady- bo PO robiło to samo- mogą i robią co chcą i mają nas Polaków w dupie, a wasze posty ich w tym utwierdzają - nie musimy się starać, daliśmy 500+, to teraz niech spadają, robimy po swojemu, bo PO robiło to samo
i tak w kółko
przyjda następni i będzie to samo
bo poprzednicy robili tak samo

gdzie tu jakaś zmiana?

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 maja 2016, 20:24 
Cytuj  
Rtofl. Odkrycie :lol:

To jeszcze odpowiedz na pytanie dlaczego, gdy PO kradło i malwersowało miliardy siedziałeś z boku i przyklaskiwałeś? Gdzie było Twoje: "gdybym był młodszy to bym się nie zastanawiał i wyjechał?" :lol:

Może też napisz czy przypadkiem nie jest śmieszne porównanie "afery podręcznikowej" (o ile to można nazwać aferą) z OFE lub autostradami? Naprawdę nie wiedzisz tu żadnej różnicy?

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 22 maja 2016, 21:49 
Cytuj  
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... a3Img_Z9_4

https://www.youtube.com/watch?v=FCJpXLYIGx8

Niezłe straszenie policji, że są równi i równiejsi. Ja pierdole....

Każdy sobie może sam ocenić jak było naprawdę bo materiał wideo jest.

Swoją drogą mamusia zabawna, darła się z całą resztą (widać całą trójkę, mamusie, córkę i tego rzekomego dziennikarza, jak razem stoją przed przystankiem), ale jak policja ruszyła to się ulotniła, a tą "biedną" córeczkę zupełnym przypadkiem zostawiła :lol: . Swoją drogą dziewczynie się nieźle na początku japa cieszy, jak leży na ziemi, ciekawe czemu? :roll:

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 22 maja 2016, 22:05 
Cytuj  
Dziecko wyklęte.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 22 maja 2016, 22:07 
Cytuj  
chuj, dupa i kamieni kupa w wykonaniu PiS, tyle,
kibole wcześniej też dostali 'ochronę' i to w wielu miejscach Polski, werbalnie i pewnie 'kontrole' za tym poszły

będą coraz śmielej napierdalać policjantów, którzy chronią układu nie dając podpalić paru aut, obić kilkunastu przypadkowych ryjów :lol:


jak ktoś się orientuje, to wie, że Hitler stworzył SA z właśnie takich ludzi - biednych, ograniczonych - dał im poczucie siły i w wielu wypadkach zarobek, tyle, że NSDAP nie miało wtedy kontroli nad aparatem państwowym, cholera wie co narodowo socjalistyczny PiS kombinuje w związku z kibolami? etaty w Policji? jakaś formacja 'ochrony porządku państwowego' pod bezpośrednią kontrolą MSWiA?

cholera wie

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 22 maja 2016, 22:27 
Cytuj  
Brawo Polska Policja.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 maja 2016, 23:16 
Cytuj  
co ty cpasz Profeta? :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 maja 2016, 23:51 
Cytuj  
Nasłuchał się flamandzkiego lewaka.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 23 maja 2016, 08:29 
Cytuj  
hitler,ss, co jeszcze zydow beda gazowac?


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 23 maja 2016, 09:02 
Cytuj  
http://www.rp.pl/Sluzby-mundurowe/16052 ... .html#ap-2
minister broni V kolumnę :wtf:


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1827, 1828, 1829, 1830, 1831, 1832, 1833 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.