mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1834, 1835, 1836, 1837, 1838, 1839, 1840 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 27 maja 2016, 13:10 
Cytuj  
ShadeKnight napisał(a):
A turban już kupiłeś?


Są rzeczy ważniejsze niż turban
Obrazek

http://pikio.pl/chalidov-ostro-krytykow ... karabinem/
WTF Jakim trzeba być śmieciem żeby w taki sposób krytykować Khalidova


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 maja 2016, 13:24 
Cytuj  
może dlatego że to chyba jedyny sportowiec z polskim paszportem, który pozuje z bronią ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 27 maja 2016, 13:27 
Cytuj  
embe napisał(a):
może dlatego że to chyba jedyny sportowiec z polskim paszportem, który pozuje z bronią ?


:lol:


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 27 maja 2016, 13:31 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
ups zdaje sie ,że planują religie na maturach :)
26mln na dzień dobry dla Ojca, teraz 80 mln dodatkowej kasy na organizacje Dni Młodzieży ( to w końcu to organizuje? - polski kościół czy my wszyscy- bo to ma isć z naszej kasy? )
w kolejce czeka całkowity zakaz aborcji, ucięcie dofinansowania in-vitro
ustawa , która pozwala Kościołowi na handel ziemią ( gdy inni poza rolnikami nie mogą )

jak pisaliśmy przed wyborami ,że wraz z PISem klerykalizm bedzie postępował to pisano - paranoja:)


no 26 baniek dla rydzyka to kurestwo ale wyglada strasznie biednie w zestawieniu z cala reszta.
80 baniek na dni mlodziezy i dobrze w tym nie widze nic zlego.
zakaz abrocji w kolejce? gdzie o tym uslyszales? bo jakos nie ma nawet projektu ustawy.
uciecie dofinansowania in vitro? i bardzo dobrze.
wiesz teraz rolnikiem w sumie nie jest latwo zostac ale jakiejs tragedi tez nie ma. kosciol tam dopisany nie wiem po co ale to zeby obcokrajowcy nie mogli kupowac ziemi na prawo i lewo to bardzo dobry pomysl. zreszta tak jest na calym modnym i trendy europejskim zachodzie. to w sumie chyba dobrze? dobrze ze w koncu ktos to uregulowal ustawa. sama ustawa masakra ale pewnie bedzie ejszcze kilka zmian.


ja do kosciola nic nie ma w sumie. ale jakby nie patrzec religia katolicka to jest jakas czesc naszej narodowsci i takiej polskosci. u nas za chwile dojdzie do sytuacji ze czlowiek dzieki mediom bedzie sie wstydzil byc katolikiem albo pojsc do kosciola, bo to nie trendy. trendy teraz byc muslimem albo byc ateista albo pedalem. serio mnie takie trendy nie jaraja.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 27 maja 2016, 14:02 
Cytuj  
embe napisał(a):
, zaskoczę cię rydzyk "dostał" więcej, zapominasz o geotermii, edukacji i innych inwestycjach jakie ten człowiek firmuje swoim nazwiskiem.


i wszystko jasne :)

oczywiście bidula ledwo wiąże koniec z końcem tak się poświeca dla innych

zablokowałbym cię , ale czasami piszesz takie dupowłazowe głupoty ,że mnie to bawi

@Piszpan
tak zgodze się - Kościół katolicki ZAWSZE był ostoją dla nas Polaków w trudnuch momentach , niestety teraz jest coraz bardziej przeciwnie
że invitro nie finansowane to dobrze??- dla ciebie bo masz dzieci?- gratulacje myślenia, też mam , ale znam ludzi co całę lata sie starali i invitro było ostatnią deską ratunku, a to sporo kosztuje- kościołowi dasz lekką ręką a potrzebującym , tym naprawdę potrzebującym już nie
brawo TY
wiesz normalny człowiek żyje jak lubi , nie musi być trendy
teraz trendy jest ponabijać się z KOD, PO i co robili przez 8 lat,
serio nie denerwuje cie ze dali kosciolowi taka furtke- zadam proste pytanie- PO CO?


Ostatnio edytowano 27 maja 2016, 14:11 przez lordyp, łącznie edytowano 3 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 27 maja 2016, 14:06 
Cytuj  
Piszpan przeszedł piękną transformację. Najpierw połykał po same kule PO, teraz PiS-owi. Mareczek, nie sądziłem że to napiszę, ale jest większy leming na forum od ciebie! Ty przynajmniej jesteś konsekwentny. :lol:

Tym czasem w neoPRL-u:
Mieszkanka Jastrzębia-Zdroju poskarżyła się Grzegorzowi Matusiakowi, śląskiemu posłowi PiS, na zachowanie mieszkającego w jej bloku młodego mężczyzny. Parlamentarzysta napisał więc list do pracodawcy jego... matki.

Cały tekst: http://katowice.wyborcza.pl/katowice/1, ... z49rSq9D3e


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 maja 2016, 14:59 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
i wszystko jasne :)

oczywiście bidula ledwo wiąże koniec z końcem tak się poświeca dla innych

Dlaczego bidula, to jest biznes przecież, nie rozumiem twojego podejścia, znam gościa co koło nowego targu też kręci świetną kasę na geotermii, wiele dotacji i kasy otrzymał od krajowych jak i europejskich funduszy, nawet kasa bezpośrednio z budżetu rozdysponowywana z ministerstwa trafia na takie cele,
CO W TYM KUR... DZIWNEGO !?

Jeździj sobie po PiS-ie bo na to zasługują ale pomyśl i sprawdź fakty, anie pierdoły że rydzyk dostał od jarka naszą kasę.
Osobiście jestem przeciwny wszelkim formom dotacji czy jak w rolnictwie jakieś kwoty wyrównawcze itd, jest to szkodliwe dla rynku ale niestety kolejny raz napisze, jesteśmy w EU i dążymy do osiągnięcia przynajmniej niskiego poziomu życia w EU to nie możemy odrzucać tego na czym powstał dobrobyt core EU.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 maja 2016, 15:05 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Tym czasem w neoPRL-u:
Mieszkanka Jastrzębia-Zdroju poskarżyła się Grzegorzowi Matusiakowi, śląskiemu posłowi PiS, na zachowanie mieszkającego w jej bloku młodego mężczyzny. Parlamentarzysta napisał więc list do pracodawcy jego... matki.

Cały tekst: http://katowice.wyborcza.pl/katowice/1, ... z49rSq9D3e

Jeśli nie przeczytałeś całego tekstu to mam podstawy by cie nazywać IMBECYLEM.
Przecież gościu napisał zażalenie/skarge do spółdzielni mieszkaniowej w jakiej ma mieszkanie, a że akurat matka tego gościa w niej pracuje to już inna sprawa, teraz to rozumiesz czy nadal będziesz się zgrywał ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 27 maja 2016, 15:11 
Cytuj  
embe napisał(a):
, znam gościa co koło nowego targu też kręci świetną kasę na geotermii, wiele dotacji i kasy otrzymał od krajowych jak i europejskich funduszy, .


co innego jak ktoś otrzyma dotacje z jakiś funduszy, a co innego jak z moich podatków- bo ja płacę te podatki, z których kasę tak chętnie rozdaja - mogę wiec wyrazić swój sprzeciw

ja wiem ze w twoim systemie nie ma miejsca na własne zdanie

i co ma wspólnego z tworzeniem dobrobytu wspieranie prywatnych inwestycji kogoś ( nawet księdza) ?
przeciez tyle złego piszesz o PO że tak robiło
ale nie - jak MOI to robią to jest to normalne i jest to wpieranie i tworzenie dobrobytu

weź się ogarnij- powtarzanie w kółko ile złego było za czasów PO i popieranie TYCH SAMYCH działań za rządów PIS , jest żenujące

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 27 maja 2016, 15:18 
Cytuj  
embe napisał(a):
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Tym czasem w neoPRL-u:
Mieszkanka Jastrzębia-Zdroju poskarżyła się Grzegorzowi Matusiakowi, śląskiemu posłowi PiS, na zachowanie mieszkającego w jej bloku młodego mężczyzny. Parlamentarzysta napisał więc list do pracodawcy jego... matki.

Cały tekst: http://katowice.wyborcza.pl/katowice/1, ... z49rSq9D3e

Jeśli nie przeczytałeś całego tekstu to mam podstawy by cie nazywać IMBECYLEM.
Przecież gościu napisał zażalenie/skarge do spółdzielni mieszkaniowej w jakiej ma mieszkanie, a że akurat matka tego gościa w niej pracuje to już inna sprawa, teraz to rozumiesz czy nadal będziesz się zgrywał ?


W liście wyraźnie pisał o matce tego gościa, dobrze wiedział gdzie pracuje. Nie rób z siebie szmaty, miej odrobinę honoru.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 maja 2016, 15:18 
Cytuj  
Co ty wypisujesz ogólnie, najebałeś się przy grylu, tak ?

Rydzyk buduje imperium jako pan władca, poczytaj jaka jest struktura firm, które firmuje swoim nazwiskiem i co one tworzą, ja rozumiem że jedyne żródło dla ciebie do wyborcza ale litości nie zgrywaj się na takiego ograniczonego człowieka.

Muszę cię zasmucić ale fundusze to też kasa z naszych kieszeni ( to pewnie takie przyzwyczajenie wbijania pierdół PO przez osiem lat że unia daje nam kase lol ), a bezpośrednia kasa z ministerstwa idzie też na takie głupotki jak kolektory słoneczne ( to w podobnym temacie jak geotermia właściwie ale kolektory to w większości przypadków "makieta" na dachu w celu wyrwania funduszy ).


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 27 maja 2016, 15:22 
Cytuj  
No cóż, przeliczyłem się. I ta obrona rządu tekstami o wydatkach na inne cele...


_________________
Χ Ξ Σ

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 27 maja 2016, 16:34 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Piszpan przeszedł piękną transformację. Najpierw połykał po same kule PO, teraz PiS-owi. Mareczek, nie sądziłem że to napiszę, ale jest większy leming na forum od ciebie! Ty przynajmniej jesteś konsekwentny. :lol:

Tym czasem w neoPRL-u:
Mieszkanka Jastrzębia-Zdroju poskarżyła się Grzegorzowi Matusiakowi, śląskiemu posłowi PiS, na zachowanie mieszkającego w jej bloku młodego mężczyzny. Parlamentarzysta napisał więc list do pracodawcy jego... matki.

Cały tekst: http://katowice.wyborcza.pl/katowice/1, ... z49rSq9D3e


ty tor debilizm to chyba jednak wyssales z mlekiem bo to jednak nie mozliwe zebys przeszedl taka trnasformacje. jak twoj plan zniszczenia piszpana? to chyba jakas 10 latka bo ci ciagle chujowo idzie. ale miej swoj cel w zyciu. kiedys w koncu osiagniesz i poczujesz sie spelniony.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 27 maja 2016, 16:40 
Cytuj  
Zniszczenia? Wypromowania cię na forumowego głupka, bo bez wątpienia na to zasługujesz swoimi poglądami od lat. Szkoda marnować taki talent. Pisz więcej.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 maja 2016, 17:53 
Cytuj  
...że nagle takie owsiaki przypominają sobie że trzeba bronić pielęgniarki ojej.
Ja go szanuje za to co robi ale jego wpierdalanie się w politykę nie znoszę.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 27 maja 2016, 18:02 
Cytuj  
kurara panowie ajtiowcy - wytłumaczcie sobie i kolegom z pracy by darowali sobie przenoszenie wszystkiego co się da do wersji mobile. To nie czasy Nokii 3310 - większość ma aktualnie duże ekrany, nawigacja po standardowej stronie nie stwarza nikomu absolutnie żadnego problemu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 maja 2016, 18:24 
Cytuj  
Pierdolisz głupoty mark. Są różne ekrany, różne rozdzielczości i RWD to obecnie wymów jeśli chce się sprzedawać mobilnie. Zresztą jest to obecnie jeden z wymogów google przy pokazywaniu wyników dla mobilek...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 27 maja 2016, 18:39 
Cytuj  
Torbiś - nie mogę być lemmingiem, tak samo zresztą jak Piszpan. Z prostego powodu - PO przestało mi się podobać gdy cały mainstream wychwalał tą partię pod niebiosa. Albo kula w płot albo nieznajomość definicji "lemminga".
Przyznaję się też bez bicia - że przedkładam tradycję i wiarę polaków nad te wszelkie nowinki z zachodu które są nam aktualnie na siłę wciskane i gloryfikowane - multikulti, gender, rozbuchany socjal na "biednych imigrantów z syrii", związki partnerskie etc. Wiążę się z tym masa zagrożeń - i naprawdę nie trzeba być ksenofobem by je dostrzegać.

Nie spodziewam się też cudów, PiS też jest równie zjebany (ale nie tak bezczelny i kraść tyle nie potrafią niedorajdy, z drugiej strony media im patrzą na ręce) - traktuję rządy tej partii jako okres przejściowy, spadek o mniejszym kącie nachylenia. Może uda się troszkę wyhamować, może uda się nie przyspieszyć.

Rozumiem, że ideowców nic nie przekona. Gdyby stał się cud i PiSowcy wymodlili już pierwszego dnia swoich rządów całkowitą likwidację zadłuzenia, wzrost płac o 200%, obniżkę podatków o połowę to i tak by narzekali. Bo PO było lepsze i chuj!
Poddałem się w momencie gdy zauważyłem, że nawet liczby czy wykresy czarno na białym i tak nikogo tu nie przekonają. Piszpan - proponuję zrobić to samo. Niech sobie Lordyp biega i płacze bo mu PiS 20gr z kieszeni ukradł. Niby pamięta, że za PO było to 200zeta, ale mu przez dekadę wbijano do głowy, że PiS to zło, a kalkulatora chyba nie umie obsłużyć, więc jak to?!?

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 27 maja 2016, 18:40 
Cytuj  
mowisz promujesz mnie? :) i mowisz ze glupota to kwestia pogladow. zawsze mnie zastanawia takie niedojebanie umyslowe.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 27 maja 2016, 18:55 
Cytuj  
Nie zastanawiaj się. Jesteś człek prosty, po co męczyć mózg. :)

@Mark Albo jesteś lemingiem albo ideowcem? Nie ma innej opcji. Piszpan był za PO całym sercem, a przestawiło mu się całkiem niedawno. Teraz nosi pewnie bluzy żołnieży wyklętych i opowiada kolegom ze wsi o Łupaszce!


_________________
Χ Ξ Σ

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1834, 1835, 1836, 1837, 1838, 1839, 1840 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.