mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1835, 1836, 1837, 1838, 1839, 1840, 1841 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 maja 2016, 18:59 
Cytuj  
Wielu dupcia boli że nagle za nowych rządów jest lekkie przesuniecie "opieki" korporacji politycznej z elit na ciut niższy szczebel, a nawet delikatne łaskotanie plebsu wymiernymi korzyściami, dlaczego wielu celebrytów czy biznesmenów, którzy do tej pory czerpali często nieograniczone korzyści teraz kwiczą trzymają w łapie flagę kod, Tor odpowiedz sobie sam, nie musisz nic pisać bo na wiele ciebie i tak nie stać widząc ostatnie wypociny.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 27 maja 2016, 20:43 
Cytuj  
Cytuj:
nie mogę być lemmingiem, tak samo zresztą jak Piszpan. Z prostego powodu - PO przestało mi się podobać gdy cały mainstream wychwalał tą partię pod niebiosa. Albo kula w płot albo nieznajomość definicji "lemminga".

Ja pierdole.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 27 maja 2016, 22:56 
Cytuj  
Junkier napisał(a):
Cytuj:
nie mogę być lemmingiem, tak samo zresztą jak Piszpan. Z prostego powodu - PO przestało mi się podobać gdy cały mainstream wychwalał tą partię pod niebiosa. Albo kula w płot albo nieznajomość definicji "lemminga".

Ja pierdole.

Najsmutniejszy w tym wszystkim jest fakt, że on nigdy nie dostrzeże tej zajebistej ironii w swoich wypowiedziach :wink:

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 maja 2016, 11:35 
Cytuj  
W popularnym talk-show Saakaszwili nazwał byłego wicepremiera Polski "politykiem wyciągniętym z naftaliny, który przyjeżdża na Ukrainę raz w miesiącu po pieniądze".

Były wicepremier Polski zauważył, że "oskarżanie bez dowodów to zła praktyka, która przypomina mu czasy sowieckie".


:P


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 28 maja 2016, 12:49 
Cytuj  
embe a co myślisz o tym?

http://lovekrakow.pl/aktualnosci/centru ... 14831.html

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 maja 2016, 13:02 
Cytuj  
myślę że to viewtopic.php?f=19&t=37056&p=1258152#p1258152


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 28 maja 2016, 20:56 
Cytuj  
są gesty, powiększanie, pomniejszanie, przyzwyczajenie w obsłudze standardowej strony. Serio drugi serwis z którego korzystam codziennie przenieśli mi na mobile i znów muszę 2-3x więcej się naklikać i naprzewijać niż przy wersji standardowej.
OK, to niech chociaż walną buttona - "powrót do wersji standardowej" na samej górze, by każdy sam mógł sobie wybrać. I niech zaczną zbierać wyniki ile osób korzystających logujących się z mobile będzie w niego klikać.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 28 maja 2016, 21:22 
Cytuj  
embe napisał(a):
Ja go szanuje za to co robi ale jego wpierdalanie się w politykę nie znoszę.

Też mógłbyś zamknąć ryja.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 maja 2016, 21:54 
Cytuj  
Takie teksty to do swojej starej szczylu.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 28 maja 2016, 22:21 
Cytuj  
nie ma sensownych argumentów to zaczyna się jazda po starych

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 29 maja 2016, 10:08 
Cytuj  
LOL Junkier, 10/10. :lol:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 29 maja 2016, 10:22 
Cytuj  
embe napisał(a):
Dlaczego bidula, to jest biznes przecież, nie rozumiem twojego podejścia, znam gościa co koło nowego targu też kręci świetną kasę na geotermii, wiele dotacji i kasy otrzymał od krajowych jak i europejskich funduszy, nawet kasa bezpośrednio z budżetu rozdysponowywana z ministerstwa trafia na takie cele,
CO W TYM KUR... DZIWNEGO !?

Dotacje z pieniędzy publicznych dla biznesu to jest socjalizm czystej wody. To nie ma nic współnego z wolnym rynkiem. Ciekawe czy by mu ten biznes tak zajebiście się kręcił bez tych dotacji?

Co w tym dziwnego?
Dla lewaka pewnie nic. :roll:

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 maja 2016, 11:05 
Cytuj  
Już wiele razy pisałem że wszelkie dotacje, fundusze i dopłaty itp to zło dla wolnego rynku, psuje konkurencje i normalny zdrowy rozwój, niestety tak wygląda EU, nawet sieć kaufland dostała prawie miliard euro na budowę sklepów w Polsce, a to jest jak dla mnie mega kur... lol.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 29 maja 2016, 12:38 
Cytuj  
To samo bylo z Lidlem, pewnie Tesco etc. Bardzo niskooprocentowany kredycik i siec wchodzila na nowe rynki niszczac rodzima konkurencje. Plus zwolnienia z podatkow, dodatkowe difinansowania bo jakas strefa specjalna, doplaty z budzetu juz panstwa (w koncu w sklepie ze 20 osob znajdzie prace, a ze lokalna konkurencje sie wykonczy i 10 mikrobiznesow zatrudniajacych po 10 osob zostalo zniszczonych do tego normalnie placacych wszystkie podatki sie pomijalo) itd. Neokolonizacja i drenowanie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 maja 2016, 13:13 
Cytuj  
Alior bank.
W połowie podróży po USA zablokował mi kartę.
SMS z informacją o tym i sposobie odblokowania przyszedł z kilkugodzinnym opóźnieniem.
Gotówkę wydałem i chciałem wypłacić z ATM - ni chuja. Zakup napoju do samolotu - ni chuja.

Ogólnie pasmo faili od wczoraj.
Spóźniłem się na odprawę 5 minut - dopłata 75$ za przebukowanie biletu, rozpierdolił się samolot, którym leciałem przy lądowaniu, zablokowana karta. A teraz godzina 7 w Miami i słońce napierdala niemiłosiernie. Muszę iść kupić jakieś mocne mleczko do opalania, bo już w Kalifornii się przypaliłem.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 29 maja 2016, 13:20 
Cytuj  
no ja mam nieodparte wrazenie ze polska to ma byc taki skansen bez przemyslu z dobrze zachowanymi dobrami ekologicznymi typu lasy parki etc. dobra infrastruktura zeby sie latwo przemieszczac no i tania sila robocza do hoteli i obslugi turystow :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 maja 2016, 13:36 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
dobra infrastruktura zeby sie latwo przemieszczac

no to akurat powinna byc podstawa, na tym wszyscy korzystają. Tylko niemcy powinni placic za nasze drogi 2x tyle ;)

A drogi dalej mamy chujowe :)


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 29 maja 2016, 13:38 
Cytuj  
mowie bardziej o procesie niz sytuacji na dzien dzisiejszy. jak bedziemy wydawac fundusze na innowacje na horoskopy dlas psow (swoja droga jak to przeszlo) to bedziemy miec innowacje taka jaka mamy.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 29 maja 2016, 13:42 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Alior bank.
W połowie podróży po USA zablokował mi kartę. .


To chyba normalne, system wyłapał "podejrzaną" aktywność na karcie i blokada poszła z automatu. Standardową procedurą jest chyba poinformowanie banku jak wyjeżdżasz gdzieś za granice (szczególnie poza UE) gdzie wcześniej nie byłeś, albo bywasz rzadko.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 maja 2016, 13:43 
Cytuj  
no to akurat zgoda bo wiekszosc funduszy na innowacje wcale nie idzie na innowacje, słowo innowacja powinno i tak byc zastąpione czymś innym ,rozwój gospodarki' czy coś w tym stylu. Zreszta ponoc 60% kasy z UE zżera państwo zanim trafi do miejsca docelowego.

Ostatnio slyszalem, ze podejscie dawania dotacji ma sie zmienic, ze biznesy beda oceniac praktycy biznesu w calej Europie i beda losowani kto co ma oceniac.


_________________
.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1835, 1836, 1837, 1838, 1839, 1840, 1841 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.