mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2013, 16:38 
Cytuj  
http://forsal.pl/artykuly/686283,upadlo ... d_lat.html wiedzialem, ze 13 to bedzie pechowy rok


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2013, 21:10 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Jeśli Twoim idolem jest Lex Luthor, Punisher a wzorem Ziemkiewicz to przyznaję, nie mam argumentów.

Nie dziwne. Lex wymiata, pogrzeb Supermana zorganizował idealnie.
A Ziemkiewicz to nowy Mackiewicz.
Wiem że lewactwo boli prawda, ale tylko ona jest ciekawa.
Dlatego ten hejt na RAZa, bo bije prawdą bezlitośnie w czerwone ryje, szczęśliwe w swoim chlewie. Za "Michnikowszczyznę" za "Polactwo" za "Zgreda". Za to że w kwietniowy poranek Polacy stanęli po jednej stronie, a Polactwo po drugiej.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 1 mar 2013, 21:20 
Cytuj  
Słyszałeś co ten sld skurwysyn z imienia i nazwiska powiedział o NSZ?


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2013, 21:32 
Cytuj  
Dla mnie na lewicy tylko Miller - nie moje poglądy, ale szacunku dla jego drogi do polityki, zdobycia pozycji i cech politycznych - jedyny fighter i jako Polityk kalibru Kaczafiego. Reszta to mierzwa.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2013, 21:58 
Cytuj  
W pełni rozumiem to stanowisko. Między Kaczyńskim a Millerem właściwie nie ma różnicy. Jeden i drugi to koniunkturalista i socjalista. Dokładnie ten sam kaliber. Miller się zużył trochę, a Kaczyński ciągle sprawnie gra na polskiej dumie narodowej, akurat tak mu wygodnie. Stety bądź nie lewica nie ma dziś w swoich szeregach osobowości. Z resztą SLD nigdy nie było partią lewicową, a mieli jedynie na celu zapewnić synekury dla kolegów.

Co do Ziemkiewicza to nie mam pojęcia kogo co boli. Jego wypowiedzi znam tylko z mediów, gdy raczy wystąpić przed kamerami. Nic ciekawego nie usłyszałem, typowy bełkot tzw. niepokornych. Co się dziwić. Idea narodowa w rozumieniu endeckim w dzisiejszych czasach jest równie sensowna jak jeżdżenie zaprzęgiem po mieście. Niby można, niby pokażą to w telewizji ale ciągle się wygląda w najlepszym wypadku jak dziwak w najgorszym jak pajac.


_________________
Χ Ξ Σ

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2013, 22:10 
Cytuj  
Idea narodowa właśnie dzisiaj jest bardzo ważna. Czas na 18 Brumaire w UE. Koniec z kłamstwami, czas na zdecydowane posunięcia.

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 1 mar 2013, 22:10 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
W pełni rozumiem to stanowisko. Między Kaczyńskim a Millerem właściwie nie ma różnicy. Jeden i drugi to koniunkturalista i socjalista. Dokładnie ten sam kaliber. Miller się zużył trochę, a Kaczyński ciągle sprawnie gra na polskiej dumie narodowej, akurat tak mu wygodnie. Stety bądź nie lewica nie ma dziś w swoich szeregach osobowości. Z resztą SLD nigdy nie było partią lewicową, a mieli jedynie na celu zapewnić synekury dla kolegów.

Co do Ziemkiewicza to nie mam pojęcia kogo co boli. Jego wypowiedzi znam tylko z mediów, gdy raczy wystąpić przed kamerami. Nic ciekawego nie usłyszałem, typowy bełkot tzw. niepokornych. Co się dziwić. Idea narodowa w rozumieniu endeckim w dzisiejszych czasach jest równie sensowna jak jeżdżenie zaprzęgiem po mieście. Niby można, niby pokażą to w telewizji ale ciągle się wygląda w najlepszym wypadku jak dziwak w najgorszym jak pajac.


Glosowałeś na SLD, nic nie wiesz o Ziemkiewiczu a pierdzisz że śmierdzi i nie da się oddychać i nadal próbujesz usprawiedliwiać swoją nienawiść do proboszcza i normalności jaki jest gospodarczy i społeczny liberalizm.

Innym słowem, zajeb mamie nożyczki i pobiegaj.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2013, 23:27 
Cytuj  
Głosowanie na sld to jeszcze przejdzie. Głosowanie na Rucha Paliknota wyklucza.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2013, 23:35 
Cytuj  
europa+ :P


_________________
.

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 1 mar 2013, 23:51 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
Głosowanie na sld to jeszcze przejdzie. Głosowanie na Rucha Paliknota wyklucza.


To że ktoś nadal popiera SLD to można zrozumieć, stara ciemota nadal jest, i przez parę lat bedzie.


_________________
Obrazek

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 2 mar 2013, 00:15 
Cytuj  
Nie, głosowanie na palikota mogę zrozumieć, takiemu pedałowi wydaje się, że należy się jemu małżeństwo albo jakaś kretynka dla której wolność to oszczędzanie na prezerwatywach no to głosują na palikota ALE KURWA MAĆ głosować na sld? Serio kurwa? Ślepy by zobaczył, że oni są w polityce dla kasy, kasy dla siebie i swoich znajomych, oni mają w dupie feministki, pedałów etc

Dzięki jakiej partii kościelna komisja majątkowa okradała Polskę i Polaków?
Która partia najmniej zrobiła dla "mniejszości"? Przypominam, że pis przynajmniej obniżył obciążenia podatkowe :lol:
Która partia miała najwięcej afer (w tym pytaniu można się łatwo pomylić, obecni rządzący nie próżnują)?


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 2 mar 2013, 00:40 
Cytuj  
Przecież sam głosowałeś na SLD i UW Niah. Palikota też popierałeś w ostatnich wyborach. Teraz taki neoendek z ciebie od Ziemkiewicza? Głosowałem na SLD w 2001 bo byłem i jestem anytklerykałem i za pełną wolnością obywatelską. Jak było w latach 2001-2005 każdy wie. Co do ekonomii to właściwie sami socjaliści na scenie, więc nie ma to znaczenia większego.


_________________
Χ Ξ Σ

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 mar 2013, 00:44 
Cytuj  
Dla mnie Paliknot to najgorszy wybór. Głosować na kłamcę i Pana Nikt?
Chyba pisałem kilka lat temu lewakom że ich zdradzi i wydyma. To człowiek bez moralności. Nikt. Wydmuszka.
Pozostaje czekać na 18 Brumaire.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 mar 2013, 00:54 
Cytuj  
Niah napisał(a):
Ślepy by zobaczył, że oni są w polityce dla kasy, kasy dla siebie i swoich znajomych, oni mają w dupie feministki, pedałów etc

To normalnie jak PiS, palikmioty, PSL i PO. I tona innego kurestwa z '89.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 2 mar 2013, 00:55 
Cytuj  
LOL Gdzieś się wypieram, że kilkakrotnie głosowałem na UW i chyba dwukrotnie na sld? Popierałem palikota w ostatnich wyborach? Skąd ten pomysł? Nie pamiętam kiedy ostatnio głosowałem, na pewno w wyborach parlamentarnych które wygrał pis i później nie głosowałem. Na polskiej scenie politycznej nie było partii która ZASŁUGIWAŁA na mój głos. Kowal ze swoją partyjką jest spoko, ale sam nie wiem.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.


Ostatnio edytowano 2 mar 2013, 00:57 przez Niah, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 2 mar 2013, 00:55 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Przecież sam głosowałeś na SLD i UW Niah. Palikota też popierałeś w ostatnich wyborach. Teraz taki neoendek z ciebie od Ziemkiewicza? Głosowałem na SLD w 2001 bo byłem i jestem anytklerykałem i za pełną wolnością obywatelską. Jak było w latach 2001-2005 każdy wie. Co do ekonomii to właściwie sami socjaliści na scenie, więc nie ma to znaczenia większego.

Jesteś takim zasranym klamca że to boli.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 mar 2013, 00:58 
Cytuj  
Po prostu jest lewakiem. Każdy lewak to kłamca.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 2 mar 2013, 01:13 
Cytuj  
Niah napisał(a):
LOL Gdzieś się wypieram, że kilkakrotnie głosowałem na UW i chyba dwukrotnie na sld? Popierałem palikota w ostatnich wyborach? Skąd ten pomysł? Nie pamiętam kiedy ostatnio głosowałem, na pewno w wyborach parlamentarnych które wygrał pis i później nie głosowałem. Na polskiej scenie politycznej nie było partii która ZASŁUGIWAŁA na mój głos. Kowal ze swoją partyjką jest spoko, ale sam nie wiem.


Stąd ten pomysł, że pamiętam dyskusję o Palikocie i to co mniej więcej pisałeś. Czy oddałeś głos nie wiem. Jeśli chodzi o hasła i kurs obyczajowy to Palikot jest jedynym pozytywem tego sejmu. Nie poradził sobie z marketingiem politycznym, co jest zaskakujące trochę. Nie twierdzę, że się wypierasz głosowania na SLD, tylko zastanawia mnie nagła wolta do drugiego obozu. Kowal jest jedynym sensownym politykiem w swojej partii.

@ nefastus Rozumiem, że potrafisz wykazać gdzie kłamię albo jako człowiek honoru przeprosisz grzecznie.


_________________
Χ Ξ Σ

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 2 mar 2013, 01:25 
Cytuj  
Jako człowiek honoru, wstydzę się wiedząc że taki ciemnogród jak ty śmieli cokolwiek pisać.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 mar 2013, 01:27 
Cytuj  
Te, Tor a pucuj się z twoich idoli. Bo lecisz lewakiem, a jak co do czego to strzelasz Wyb.Gaz.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.