mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1851, 1852, 1853, 1854, 1855, 1856, 1857 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 9 cze 2016, 09:19 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Grecję zrobili jak lichwiarz patologie społeczna.

+1

Tak to właśnie wygląda. Żebyśmy tylko podobnie nie skończyli przez socjalistów z PiS.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 9 cze 2016, 09:27 
Cytuj  
Ministerstwo Gospodarki ostrzega przed wpisami do rejestrów przedsiębiorców
z komentarzy:
Cytuj:
Otoz mozna sobie wykupic z Ministerstwa Gospodarki dostep do okreslonej bazy danych.....czyli np kupie sobie baze danych rejestrujacych sie przedsiebiorcow w dniu x i juz na drugi dzien sle wezwanie do zaplaty aby nie zdazyli sie zorientowac....

Jeśli to prawda to niezła patologia. Prawie jak "łowcy skór" z Pavulonem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 9 cze 2016, 09:34 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Ostatnio robiłem aktualizację i była opcja czy email ma być widoczny.


e-mail byc moze tak, ale adres pocztowy?

Te pisemka o ktorych pisze Junkier przychodza poczta (i wygladaja jak urzedowe).

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 9 cze 2016, 09:35 
Cytuj  
Tego się nie da ukryć, ale jak nie jest polecony albo nie spodziewam się korespondencji to do śmieci.


_________________
Χ Ξ Σ

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 9 cze 2016, 09:47 
Cytuj  
To pisemko co ja dostałem akurat jest tak napisane, żeby się Januszowi pojebała się "centralna ewidencja i informacja o działalności gospodarczej" z ich "centralną ewidencją firm i działalności gospodarczych" i żeby zapłacił 148 zł za wpis do tego drugiego. Drobnym druczkiem nic nie ma, na pismo urzędowe ni chuja to nie wygląda, no chyba że za urzędowe uznajemy wszystko gdzie jest trochę prawniczego bełkotu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 cze 2016, 09:53 
Cytuj  
Bardzo proste - do kosza jak nie jest poleconym.
Ja nawet faktury od dostawców wypierdalałem do śmieci jak nie były poleconym. Ich problem, nie mój.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 cze 2016, 09:56 
Cytuj  
Adres rejestracji firmy musi być dostępny ale maile, fony itp już można blokować od 1 kwietnia 2016 doszło parę jeszcze ciekawych rzeczy w ochronie danych i ułatwień dla mikro firm.
Mi się podoba opcja rozliczenia z US kwartalnie, zajebista sprawa jak trzeba tylko cztery razy w roku bawić się w pita.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 9 cze 2016, 09:57 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Bardzo proste - do kosza jak nie jest poleconym.
Ja nawet faktury od dostawców wypierdalałem do śmieci jak nie były poleconym. Ich problem, nie mój.


Ja zawsze zwyklym wysylam faktury. Jak nie placa w terminie to naliczam odsetki. NIeodebranie faktury nie zwalnia od obowiazku platnosci.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 9 cze 2016, 09:57 
Cytuj  
Ja się bawię raz w roku, resztę ogarnia księgowa.


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 9 cze 2016, 09:59 
Cytuj  
http://www.tvn24.pl/witold-waszczykowsk ... 939,s.html
targowica dalej zamierza szkodzić Polsce


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 9 cze 2016, 10:02 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Oyci3C napisał(a):
Bardzo proste - do kosza jak nie jest poleconym.
Ja nawet faktury od dostawców wypierdalałem do śmieci jak nie były poleconym. Ich problem, nie mój.


Ja zawsze zwyklym wysylam faktury. Jak nie placa w terminie to naliczam odsetki. NIeodebranie faktury nie zwalnia od obowiazku platnosci.

Jeśli w umowie jest wskazany termin zapłaty to tak. Jeśli umówiłeś się, że zapłata ma być w ciągu x dni od otrzymania faktury to życzę powodzenia.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 cze 2016, 10:21 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Oyci3C napisał(a):
Bardzo proste - do kosza jak nie jest poleconym.
Ja nawet faktury od dostawców wypierdalałem do śmieci jak nie były poleconym. Ich problem, nie mój.


Ja zawsze zwyklym wysylam faktury. Jak nie placa w terminie to naliczam odsetki. NIeodebranie faktury nie zwalnia od obowiazku platnosci.

Bzdura. Za fakturę płacisz na podstawie dokumentu.
Ode mnie byś kasy nie dostał.
Jeden koleś wymyślił sobie, że dorzuci jakieś kwoty za nieuzgodnione usługi i rzekomo wysłał mi fakturę pocztą.
Potem jak nie dostał kasy rzekomo naliczał odsetki a finalnie nawet założył sprawę i nasłał na mnie firmę że mnie wpiszą na listę dłużników.
Jak skończył? Ano zapłacił 50k kary za próbę fałszywego wpisania mnie na tą listę bo nie był w stanie udowodnić na jakiej podstawie miałem mu zapłacić.
W takie rzeczy ja się nie bawiłem po prostu.
Dostawałem fakturę poleconym lub mailem i po sprawie.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 9 cze 2016, 10:43 
Cytuj  
http://www.tvn24.pl/pakistan-matka-podp ... 894,s.html
JAPIERDOLE jakie skurwiałe plemienne/klanowe pozostałości.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 cze 2016, 11:32 
Cytuj  
juz zesmy ladnie skonczyli przez socjalistow z PO. Przez dwie kadencje zdolali rozpieprzyc prawie 1bln zlotych i z tego nawet zlotowka nie wrocila do podatnikow.

A Grecja niech zdycha. Bedzie pretekst by za rok znow przeprowadzic zbiorke pod szyldem "ratowanie strefy euro".

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 9 cze 2016, 11:39 
Cytuj  
http://wawalove.pl/U-tego-rzeznika-nie- ... sny-a22952

ach ta warszawka


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 cze 2016, 11:44 
Cytuj  
To co mogli już potwierdzić handlowcy potwierdza się oficjalnie
http://tvn24bis.pl/z-kraju,74/500-plus- ... 50933.html

Mam nadzieje że to da sygnał pisowskiemu rządowi że zapowiadane obniżki podatków dla mikro firm plus podwyższanie kwoty nieopodatkowanej wpłyną pozytywnie na gospodarkę i nie musza się obawiać to wprowadzać.

--------------

Co do protestu pielęgniarek, jak widać dostały część tego co chciały czyli chodziło tylko o kasę i zakończyły event, kodziarnia chciała sobie coś na tym ugrać przypisując jakieś pierdoły do problemu, a największa bezczelność to kopaczowa w tej sprawie kur.. lol


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 9 cze 2016, 11:49 
Cytuj  
embe napisał(a):
Co do protestu pielęgniarek, jak widać dostały część tego co chciały czyli chodziło tylko o kasę i zakończyły event, kodziarnia chciała sobie coś na tym ugrać przypisując jakieś pierdoły do problemu, a największa bezczelność to kopaczowa w tej sprawie kur.. lol


Dureń


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 9 cze 2016, 12:30 
Cytuj  
embe napisał(a):
Co do protestu pielęgniarek, jak widać dostały część tego co chciały czyli chodziło tylko o kasę i zakończyły event, kodziarnia chciała sobie coś na tym ugrać przypisując jakieś pierdoły do problemu, a największa bezczelność to kopaczowa w tej sprawie kur.. lol



jak przyjemnie i łatwo zastąpić własne zdanie, partyjnymi przykazaniami :o



wystarczy poczytać dokumenty takie jak ten

http://www.nipip.pl/attachments/article ... ..2015.pdf

przykład:
rocznik :1969 ilość pielęgniarek z tego przedziału : 10 362

rocznik : 1989 ilość pieęlgniarek z tego przedziału : 731

żeby pojąć, jak bardzo atrakcyjny jest to zawód w Polsce

wszyscy liczą ilość pielęgniarek na 1000 os. i odstajemy
trzeba by dodać, że np. w UK jest pomoc medyczna w dużej ilości, więcej personelu 'porządkowego', oraz różne usprawnienia,

u nas 1 pielęgniarka robi za 1.5 pielęgniarki UK (za mała obsada), 0.5 pomocy medycznej (brak) i 0.25 salowej przy braku (w zwykłym szpitalu wojewódzkim, w specjalistycznych różnie) chociażby nowoczesnych łóżek - kobieta podnosi 90 kg faceta gg.

a zarobki są 1/4 jednej pielęgniarki z UK. Duża część od razu udaje się za granicę.

chyba nie trzeba mówić, czym to grozi, zaledwie 5% pielęgniarek ma poniżej 30 roku życia :lol:

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 9 cze 2016, 12:55 
Cytuj  
cypis napisał(a):
http://wawalove.pl/U-tego-rzeznika-nie-kupicie-miesa-W-Warszawie-powstanie-pierwszy-weganski-sklep-miesny-a22952

ach ta warszawka

Jakby otworzyli zwykły warzywniak to by nikt o nich nie pisał. A tak nazwali to vegan baczer i już się kręci fejm


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 9 cze 2016, 14:12 
Cytuj  
http://www.rp.pl/Wywiady/306089879-Mora ... .html#ap-2

Pierdolony komuch.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1851, 1852, 1853, 1854, 1855, 1856, 1857 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.