mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 mar 2013, 09:57 
Cytuj  
Najgorsza zbieranina przy korycie aktualnie znajduje się w PO, tam siedzi masa cwaniaków z PiS, SLD i PSL, a to przez to ze daliśmy im czas głosując na kolejne cztery lata.

PiS wyludniony bo większość przeniosła się do PO, zostali ekstremiści ale z tej partii może być coś pod warunkiem wygrania wyborów i niemożliwości stworzenia rządu większościowego, wtedy ponowne rozpisane wybory dają spora szanse na przetasowania ludzi w PO i PiS, może powstanie coś sensownego, mała porażka PO oznacza rozłam i powrót wielu ludzi do korzeni czyli lewica, PiS, PSL, więc może sensowni ludzie stworzą coś nowego.

SLD, nigdy nie odcięli się od zbrodniarzy pzpr-owskich i kontynuują to co zapoczątkowali w latach 80-tych, sa jedyną partia w europie postkomunistycznej, która nie została za rozliczona, ukarana, rozwiązana, zakazana, od strony programowej jednak jest do spoko centro lewica, jednak brak w ich szeregach ludzi, którym można by zaufać.

PSL, biznes center wieś plus parlamentarne kurestwo, szkoda czasu na rozpisywanie się podobnie jak na temat palikota.

Reszta to nieogary co w pędzie za kasa i władzą liczyli ze tworzenie czegoś obok PO i PiS wyniesie ich na wyzyny lub ostatecznie na dobre stołki, nie ma co zawracać sobie głowy.

Politycy i partie poza parlamentem, tu trudny temat, media ich nie pokażą inaczej jak do tej pory czyli jako oszołomów, komików i przegrańców, ostatecznie jako tło dla PiS-u co już jest łatwe to wyśmiania.

Mamy jeszcze Solidarność, jednak to już PO z mediami załatwiło odpowiednio, ustawili ich w obok PiS-u, efekt taki że ostatnie protesty to głownie związkowcy, zero wsparcia od ludzi.
( jakie to kur... banalne )


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 2 mar 2013, 10:00 
Cytuj  
ale jak z przetasowania ludzi w PO i PiS ma powstac cos sensownego?


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 2 mar 2013, 10:00 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Stąd ten pomysł, że pamiętam dyskusję o Palikocie i to co mniej więcej pisałeś. Czy oddałeś głos nie wiem.


HEHEHE
Broniłem go odnośnie sytuacji z dildosem, kilkakrotnie mogłem coś pozytywnego o nim powiedzieć. No i?
Pewnie zdarzyło się mnie bronić/pochwalić ciebie, palikota, kwaśniewskiego etc

Np
http://www.tvn24.pl/walesa-ostro-o-homo ... 290,s.html

"Jego zdaniem w polskim Sejmie homoseksualiści powinni siedzieć w ostatniej ławie sali plenarnej, a nie gdzieś na przodzie. - A nawet jeszcze za murem - twierdzi Wałęsa."

nawet ja nie jestem takim homofobem :lol:

Kto jak bardzo siedzi z tyłu jest decyzją partii (prezesa)


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 mar 2013, 10:58 
Cytuj  
candidoser napisał(a):
ale jak z przetasowania ludzi w PO i PiS ma powstac cos sensownego?

nie wiem ale trzeba próbować.


Było wałkowane ale warto przypomnieć, wracając do naszych obiektywnych mediów.
Największy marsz w historii został zdemolowany przez nadgorliwość i głupotę skurwysynów u władzy, którzy nie wiem... boja się jakichkolwiek objawów patriotyzmu ?

Jakaś gazeta musi pokazywać jak było faktycznie 11.11.2011
http://www.youtube.com/watch?v=T4zKDop9DPs
a tvn, polsat czy publiczna skupia się jak to 300 policjantów patrzy się na dziesięciu kiboli palących wóz tvn meteo.



To było piękne święto http://www.youtube.com/watch?v=W50axHsdM9w


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 2 mar 2013, 11:26 
Cytuj  
embe napisał(a):
candidoser napisał(a):
ale jak z przetasowania ludzi w PO i PiS ma powstac cos sensownego?

nie wiem ale trzeba próbować.


imo nic sie nie zmieni, skoro zostana ci sami ludzie. Zmienia sie tylko szyldy.
To lepiej jakas partie kanapowa sobie wyszukac i z nia szukac szczescia


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 2 mar 2013, 11:30 
Cytuj  
candidoser napisał(a):
embe napisał(a):
candidoser napisał(a):
ale jak z przetasowania ludzi w PO i PiS ma powstac cos sensownego?

nie wiem ale trzeba próbować.


imo nic sie nie zmieni, skoro zostana ci sami ludzie. Zmienia sie tylko szyldy.
To lepiej jakas partie kanapowa sobie wyszukac i z nia szukac szczescia

Chyba muszę mocniej szukać, bo nawet partie kanapowe to albo jacyś nawiedzeni libertarianie albo ekolodzy czy niedobitki będące na świeczniku 2+ kadencje temu próbujące wrócić do koryta czy inne tego typu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 2 mar 2013, 11:39 
Cytuj  
embe napisał(a):
Największy marsz w historii został zdemolowany przez nadgorliwość i głupotę skurwysynów u władzy, którzy nie wiem... boja się jakichkolwiek objawów patriotyzmu ?



Może ktoś ma inną wizję patriotyzmu? Czasy się zmieniają, dziś patriotyzm nie ma jednej definicji.


_________________
Χ Ξ Σ

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 mar 2013, 11:42 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
embe napisał(a):
Największy marsz w historii został zdemolowany przez nadgorliwość i głupotę skurwysynów u władzy, którzy nie wiem... boja się jakichkolwiek objawów patriotyzmu ?



Może ktoś ma inną wizję patriotyzmu? Czasy się zmieniają, dziś patriotyzm nie ma jednej definicji.


I to daje im prawo do tego?


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 2 mar 2013, 11:58 
Cytuj  
Ale co niby zrobiła władza? Komorowski zorganizował przecież własny, całkiem porządny marsz. Starcia między policją a kibolami chyba w to nie mieszamy. TVN24 to prywatna stacja i mogą pokazywać w sposób odpowiedni dla własnych interesów. Widz ma ocenić. Jak chce innego przekazu to włącza TV Trwam.


_________________
Χ Ξ Σ

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 mar 2013, 12:18 
Cytuj  
Wladza jest bezposrednio i posrednio powiazana z mediami. Obecne media wyrosly dzieki przyzwoleniu ludzi, ktorzy buduja socjalizm w naszym kraju, nazywajac go kapitalizmem.
Ludzie ktorzy mowia, ze "po co grzebac w zyciorysach" albo sa niepowazni i maja wszystko w dupie, albo maja w tym nie grzebaniu interes.

Wszelkie implikacje z tego wynikajace sa proste do zlapania. Nie trzeba sie nawet wysilac.
Czy nie zastanowilo Cie, ze zeby zobaczyc zasadniczy marsz, ten ktory szedl i nic nie robil, musialbys wlaczyc TV Trwam?
Gdzie ten pluralizm jezeli wszystkie glowne stacje omijaja zasadniczy przekaz i straja sie skupic na marginesie po to tylko, zeby urobic odbiorce?

Noz trzeba byc slepym, zeby w swietle tego wszystkiego co sie dzieje, nie widziec tych prostych zaleznosci miedzy wladza, obcnym mainstreamem i efektem tak zwanej "transformacji ustrojowej".
Albo trzeba nie chciec widziec.

A jezeli widzisz, to czemu sie na to zgadzasz? Bo tak odbieram Twoje posty.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 2 mar 2013, 12:26 
Cytuj  
Czy ja gdzieś neguje fakt, że PO ma przychylność TVN24, GW czy Polsatu. Nie ale nie widzę w tym nic nienormalnego bo tak dzieje się na całym świecie. Tak się robi politykę.Urok wolnych mediów. Druga strona miała Rzepę, w formie plebejskiej media Sakiewicza itd. Publiczna była łupem każdej władzy, za Kwiatkowskiego czy Urbańskiego było jeszcze gorzej. Jesteśmy realistami chyba?


_________________
Χ Ξ Σ

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 mar 2013, 12:38 
Cytuj  
Jestesmy.

Jakich wolnych mediow? :o Serio...

Przeanalizuj dlaczego nie ma zadnego medium, ktore byloby jak FOX w USA? Bo nie zartujmy ze TV Trwam jest tu jakimkolwiek substytutem. Wszystko znowu wraca do punktu wyjscia i lat 85-93.

Co do Rzepy, to warto sobie przeczytac kulisy tak zwanego przejecia przez usluznego Hajdarowicza...to tez daje pojecie o tym co sie robi w swiecie "wolnych mediow" w "kapitalizmie i na wolnym rynku" polskim :lol:

Mam nadzieje, ze TV Wildstaina (choc jeszcze nie zaczela, a juz KNF mu sie uwaznie przyglada... :o ) sie uda i moze bedzie czyms co zaoferuje jakas alternatywe (choc patrzac na model biznesowy bedzie ciezko moim zdaniem), bo rzygac sie chce od tego jednostajnego przekazu, ktory wprawia myslacego czlowieka w stan tak cholernego dysonansu poznawczego, ze szok.

Normalny odbiorca o pogladach liberalnych na gospodarke i umiarkowany w sprawach swiatopogladowych ma przejebane.
Albo mu tluka do lgowy o Rostowskim jako o wspanialym ministrze i o sukcesach plemiela od slupkow, o zlym wilku Kaczynskim i wpanialosci rodzin homo-trans seksualnych to wszystko oblane genderowym crapem albo jest skazany na ogladanie modlitwy za biznesmena w sutannie przerywanej i owszem czasami ciekawym gosciem (wczoraj na YT ogladalem Zybertowicza w prawie godzinnej rozmowie o dziennikarzach i bylo ciekawie dopoki nie zaczeli dzwonic ludzie z wypowiedziami i pytaniami...omg :-? ), ale jednak w kursie na Jezusa...

Dlatego tak cenilem sobie Uwazam RZE i dobrze, ze jest kontynuowane w formie Do Rzeczy.

W "wolnych" polskich mediach:
Smolensk nie istnieje.
Afera Pawlaka i GMO ujawniona przez Wikileaks nie istnieje.
Miro i Zbychu nie istnieja
Euro-realizm to zbrodnia najwyzsza
Problem demograficzny nie istnieje
A historia najnowsza to pasmo sukcesow

I nikogo kto by mogl dotrzec do mas z innym przekazem, zeby to wszystko skontrastowac i zmusic do myslenia...nul,nic,zero.

Wkurw bierze. :-?


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...


Ostatnio edytowano 2 mar 2013, 12:59 przez Rzeznik, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 2 mar 2013, 12:56 
Cytuj  
Masz trochę racji, ale FOX? Proszę cię... Jak tak ma wyglądać wzór prawicowej telewizji, to pierdole nie oglądam i może jej nie być.

edit: Wildstein to mi pasuje, na człowieka, który by zrobił taki sam cyrk jak FOX. Mniej więcej to samo co TVN czy Wyborcza tylko inna strona medalu.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 mar 2013, 13:06 
Cytuj  
FOX to przyklad.
Ja ogladam czasami kilka programow z FOXa i np Stossel jest swietny. A do analiz ekonomicznych zapraszaja caly przekroj ekspertow ze strony demokratow.

Nie mowie, ze cala jest wspaniala, ale kuzwa zadna nie bedzie, nie ma sie co ludzic.
Natomiast jest potrzebna, zdecydowanie.

I w Polsce by sie przydala, po to zeby jak juz sie dowiesz o aferze PO z 3ciej strony GW malym drukiem w lewym rogu, czy z krotkiej notki w wiadomosciach o 23:00, zeby moc o tym cos wiecej sie dowiedziec...bo w glownych mediach w tzw prime time cisza zalega i ciezko o jakiekolwiek informacje.

Tak jak z ta komisja na ktorej przyznali sie do tego trotylu...Rozbilo mnie to, ze dopuki nie przeczytalem artykulu w Do Rzeczy, nic o tym nie slyszalem.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 2 mar 2013, 13:14 
Cytuj  
Jedyna normalna osoba w Foxie to Napolitano.


_________________
Obrazek

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 mar 2013, 13:38 
Cytuj  
Nefastus napisał(a):
Jedyna normalna osoba w Foxie to Napolitano.


Cenie, ze stoi na strazy konstytucji, ale nie porywa mnie forma przekazu.
Wole Stossela, bo w przyjemnej formie odkrywa mechanizmy funkcjonowania biurwy w USA i jej socjalistycznych pomyslow i pokazuje, ze kazda decyzja ma swoje "unintended consequences", ktorych koszt, w ogromnej wiekszosci, przekracza mozliwe do osiagniecia zyski.
I mozna go dosyc latwo przelozyc na to co sie dzieje w Europie w tym w PL.

przeczytalem poprzedni swoj post i bleh...ortografia mi siada :lol:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 2 mar 2013, 14:53 
Cytuj  
btw. jakoś tak cicho w polskich mediach było o zamieszkach w Sofii i upadku bułgarskiego rządu...
Widzę, że PO trzęsie portkami... i słusznie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 mar 2013, 15:32 
Cytuj  
kolejna stara rzecz
https://www.youtube.com/watch?v=lZUYg4AXSpc
szwedzki zespół robi to co u nas powinno być standardem

i doczekali się szacunku nawet w PO :)
http://www.tvn24.pl/minister-z-zespolem ... 450,s.html


Co do mediów.
Społeczeństwo hipokrytów, pastuchów, którym wybito elity zawsze będzie ślepo wierzyć w medialna papke.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 mar 2013, 16:21 
Cytuj  
Nie no, sabaton to o kazdym kraju cos milego zaspiewal ;]
Nawet o niemcach.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 2 mar 2013, 19:16 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
btw. jakoś tak cicho w polskich mediach było o zamieszkach w Sofii i upadku bułgarskiego rządu...
Widzę, że PO trzęsie portkami... i słusznie.


W jakim sensie PO trzesie portkami ? , raczej maja komfort psychiczny bo sondaze sa po ich stronie , plus fakt ze Polacy maja krotka pamiec


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.