mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1865, 1866, 1867, 1868, 1869, 1870, 1871 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 28 cze 2016, 08:47 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Ty Kax przyznaj się że dostałeś lukratywne kontrakty od jakiegoś pisiora.


ta nawet 2 :) reki ktora karmi sie nie kasa :) trolololo.

ty lordyp jak ci ktos powie na ulicy ty debilu to musi byc pisior nie?


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 28 cze 2016, 10:57 
Cytuj  
nie, ale podejrzenia mogą być :)

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 cze 2016, 16:19 
Cytuj  
O!
Obrazek

ewolucja lewactwa :lol:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 28 cze 2016, 16:28 
Cytuj  
Czyli liberalna lewica USA dojrzewa do poglądów głoszonych od lat przez Krula?

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 28 cze 2016, 16:42 
Cytuj  
Nie lubię tej rybińskiej, brzydka, głupia i pracuje w lewackiej gazecie.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 28 cze 2016, 16:48 
Cytuj  
Junkier napisał(a):
Czyli liberalna lewica USA dojrzewa do poglądów głoszonych od lat przez Krula?

Na to wygląda. Choć jak się obydwa te ideologie obejrzy to w sumie mało zaskakujące.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 28 cze 2016, 18:28 
Cytuj  
Ej dobra, ale odkładając heheszki na bok, twierdzenie, że za dużo "demokracji" stanowi zagrożenie dla państwa, obywateli i ich wolności, a ludowi trzeba zakładać kaganiec np. za pomocą rządów prawa to dość oczywista oczywistość obecna w myśli politycznej tak gdzieś od starożytności.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 cze 2016, 19:59 
Cytuj  
Demokracja to najlepszy sposób żeby społeczeństwo samo sobie zakładało kaganiec.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 28 cze 2016, 20:26 
Cytuj  
Junkier napisał(a):
Ej dobra, ale odkładając heheszki na bok, twierdzenie, że za dużo "demokracji" stanowi zagrożenie dla państwa, obywateli i ich wolności, a ludowi trzeba zakładać kaganiec np. za pomocą rządów prawa to dość oczywista oczywistość obecna w myśli politycznej tak gdzieś od starożytności.

Oczywiście, że dyskusja taka trwa od bardzo dawna, vide Starożytna Grecja, ale nie sposób także nie zauważyć, że ostatnimi czasy się to nasiliło.

Coraz częściej widzę postawy typu "elita wie co najlepsze, a reszta społeczeństwa ma zamknąć mordy".

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 29 cze 2016, 07:07 
Cytuj  
lordyp - ale wytłumacz jak mi przedsiębiorca może być za PO, które podniosło kilkanaście różnych podatków i ukradło ponad 1bln złotych w czasie zaledwie 2 kadencji? Twoje wnuki nie wyjdą z tych długów - nie ma to szans.
Rozumiem profetę - bo mu za to płacą. Rozumiem głupków z kodu bo albo ciągną kasę od Sorosa i się wygłupiają albo są po prostu głupi. Ale chyba nigdy nie zrozumiem człowieka, który prowadzi własną firmę, a nie potrafi dodać 1+1.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 cze 2016, 07:14 
Cytuj  
czego nie rozumiesz marek?
tak jak teraz sa zadowoleni przedsiebiorcy (piszpan) tak, za po tez wielu by sie znalazlo, a teraz placz bo sie skonczyly kontrakty bez przetargow :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 cze 2016, 07:21 
Cytuj  
A przeciętny przedsiębiorca jest równo jebany w dupę przez PO i PiS. Chociaż za PO to rozkładali w czasie - PiS napierdala już w pół roku. Podatki obrotowe dla sklepikarzy, jazda z podniesieniem zusu dla DG... Niech podniosą, a kraj straci hajs - jesteśmy w UE to póki co działalność można w UK otworzyć, a po realizacji brexitu w CZ lub SK.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 29 cze 2016, 07:34 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
czego nie rozumiesz marek?
tak jak teraz sa zadowoleni przedsiebiorcy (piszpan) tak, za po tez wielu by sie znalazlo, a teraz placz bo sie skonczyly kontrakty bez przetargow :)


no tak - zawsze zapominam o "znajomkach" i "pleckach".

Tczewiak - to ile tych podatkow podniosl PiS?

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 cze 2016, 07:59 
Cytuj  
To jest sposób rządzenia w UE od kilkunastu lat przynajmniej.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 29 cze 2016, 09:09 
Cytuj  
no i latwo zdyskredytowac tych co mysla inaczej.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 cze 2016, 09:29 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
PiS napierdala już w pół roku. Podatki obrotowe dla sklepikarzy, jazda z podniesieniem zusu dla DG...

Że co ? Potem dziwić się że w usa nie znalazłeś dobrego jedzenia.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 cze 2016, 09:40 
Cytuj  
embe napisał(a):
Że co ? Potem dziwić się że w usa nie znalazłeś dobrego jedzenia.

Obrotowy już jest i jest dziurawy w chuj - duże sieci nie płacą, płacą sklepikarze, którzy mają w małej miejscowości po kilka sklepików.
Nie płaci saturn/mm, płaci LPP...

Podniesienie ZUS o krocie dla DG to najświeższa propozycja oszołomów z PiS. Jeszcze nie podnieśli, ale mocno się do tego przymierzają i chcą to ukryć pod przykrywką "ujednolicenia danin". Ogólnie - chujnia taka sama jak PO, ale mocno sięrozpędzają żeby mieć z czego łożyć na chujowe pomysły utrzymywania patologii (500+, mieszkanie+), która na nich potem zagłosuje.

Dobre jedzenie znalazłem. To po prostu Ty embe masz prosty, chamski, krakowski gust (przez to, że chodzisz na pole) i wpierdalasz tylko wieprzowinę.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 29 cze 2016, 09:52 
Cytuj  
lo kurewa : o
http://wyborcza.biz/Waluty/1,111132,203 ... BoxBizLink

http://uk.reuters.com/article/uk-china- ... KKCN0Z80FQ


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 29 cze 2016, 09:57 
Cytuj  
specyfika mojej firmy powoduje , że nie biorę udziału w żadnych przetargach, wiec teoretycznie mam w dupie kto rządzi , jeśli mi nie utrudnia prowadzenie firmy- ja nie żyje z kontaktów, ale z tego co sam sobie urobie

powtórze po raz kolejny- rządy PIS jako takie w obecnej chwili nie są złe, może nawet wszystko gospodarczo pójdzie w dobrym kierunku
generalnie nie jest więc tak , że jestem przeciwko PIS- jestem przeciwko pewnego sposobu ich działania i nie boję się tego powiedziec zakłamania- w ramach dobrej zmiany robią to samo albo nawet gorzej co PO, a wytłumaczenie jest jedno- bo PO robiło to samo- dla mnie to mało przekonujące
ale jak widze ,że np jest rocznica obchodów Czerwca a przy tym asysta wojskowa i apel poległych , gdzie więcej czasu poświęca się "poległym" pod Smoleńskiem to mnie szlag trafia, to po ludzku, tak samo jak ciężarówki wojskowe przewożące pomniki itp- na dwóch jakże istotnych w obecnych czasach ministerstwach- MON i SPr Zagranicznych mamy totalnych debili
reasumując- styl tej tej władzy jest dla mnie katastroficzny, mi jest po ludzku wstyd ,że ktoś taki rządzi nami

nie można robić złych rzeczy i mówić , ja mogę bo inni tak robili- jeśli dla was to jest poprawa rządzenia to się po prostu nie rozumiemy i nie zrozumiemy

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 cze 2016, 10:01 
Cytuj  
merkelowa wkurwe złapie


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1865, 1866, 1867, 1868, 1869, 1870, 1871 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.