mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5037 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191 ... 252  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2012, 14:35 
Cytuj  
Ja tam już wolę ze strony blizza zamówić i mieć na 100% w dzień premiery i grać normalnie o ile serwery się nie wyłożą :). Oczywiście można by uderzyć do empiku/MM/Saturna czy zamówić z gram.pl albo keye ale za duże ryzyko IMO.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2012, 14:35 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Ja tam już wolę ze strony blizza zamówić i mieć na 100% w dzień premiery i grać normalnie o ile serwery się nie wyłożą :). Oczywiście można by uderzyć do empiku/MM/Saturna czy zamówić z gram.pl albo keye ale za duże ryzyko IMO.
kup dwie kopie dla pewności :wink:


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2012, 14:37 
Cytuj  
Nie, wole zakupić GW II i LoG a to i tak już trochę kasy na gry jest a miałem kupić nowy monitor :D.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2012, 14:37 
Cytuj  
Cashasty napisał(a):
Zdecydowanie warto poczekać rok, aby oszczędzić kwotę którą się wydaje lekką ręką idąc do kina albo pubu.


Głosowanie portfelem. Tu nie chodzi o oszczędzanie kwoty, tylko o pewne zasady przy kupowaniu danego produktu które każdy ustala sobie indywidualnie.

Nie dam za okrojone Diablo 2 z graficzną nakładką z 2006 roku kwoty, za którą śpiewają sobie wydawcy gier na konsole.

Gry komputerowe to nie jest moje main hobby i jeżeli nowe Diablo nie stanieje do kwoty która mnie satysfakcjonuje, to po prostu nie kupie tej gry nigdy. :)


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2012, 14:39 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Cashasty napisał(a):
Zdecydowanie warto poczekać rok, aby oszczędzić kwotę którą się wydaje lekką ręką idąc do kina albo pubu.


Głosowanie portfelem. Tu nie chodzi o oszczędzanie kwoty, tylko o pewne zasady przy kupowaniu danego produktu które każdy ustala sobie indywidualnie.

Nie dam za okrojone Diablo 2 z graficzną nakładką z 2006 roku kwoty, za którą śpiewają sobie wydawcy gier na konsole.

Gry komputerowe to nie jest moje main hobby i jeżeli nowe Diablo nie stanieje do kwoty która mnie satysfakcjonuje, to po prostu nie kupie tej gry nigdy. :)

Gry blizzarda nie tanieją tak jak sie spodziewasz. Więc cieszy mnie, że dopuszczasz do siebie myśl o nie zagraniu w d3 :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2012, 14:44 
Cytuj  
I znowu zaczyna sie pierdolenie bzdur i gloryfikowanie Blizzarda. A!!!! Blizzarda gry nie tanieja! 2 lata po premierze sa po 300 zeta!! Ja pierdole.

Gry Blizzarda tanieja jak kazde inne tylko troche wolniej. Spokojnie mozna bedzie po roku znalezc D3 za 50-60% ceny premierowej i nie pisz ze nie bo to bullshit.

A jak nie to sobie kupi od kogos uzywane konto BN za 50 zeta z samym D3 bo one sa wlasciwie bezwartosciowe a za rok beda jeszzce bardziej bezwartosciowe. :)

NIc mnie tak nie wkurwia jak calkowity brak obiektywizmu i pierdolenie jakby wydawali sztabke zlota z logo D3 a nie gierke-popierdolke w cenie gry konsolowej.

Juz nie mowiec ze pewnie ~miesiac-dwa po premierze, gdy nastapi masowy odplyw znudzonych z BN zrobia free triala jak z SC2 czy WoW plus upgrade jakis w promocji za 20-30$ i masz gierke polowe taniej pewnie jeszcze z jakims bzdurnym bajerem ala swiecace skrzydla itp...


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 15 mar 2012, 14:47 przez Kabraxis, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2012, 14:46 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
ale na BN jest wersja globalna - wszystkie języki a na keye.pl wersja polska.
może pomyłka w opisie ale dla meni różnica jest. będzie dubbing po polsku ? :P


Kazda gra Blizza ma teraz klienta w roznych jezykach. Mozesz dodac sobie klucz z wersji PL i sciagnac wersje angielska, francuska czy jaka tam chcesz...
Poza tym podejrzewam, ze przed premiera na bank wycieknie obraz plyty z wersja angielska, takze bedzie mozna ja sobie spokojnie zainstalowac i grac od razu po dodaniu licencji do konta BN.


Ostatnio edytowano 15 mar 2012, 14:47 przez raggnarok, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 15 mar 2012, 14:47 
Cytuj  
Na ultima.pl wyszło 161 zł. No to 60 dni jeszcze..

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2012, 14:48 
Cytuj  
Razoth z Kabraxisem teraz będą hejtować cenę D3. Zajebiście, już wiemy, że nie kupicie i połowa forum fapuje na myśl o tym. A teraz możecie oboje wypierdalać :)

Oczywiście pomijam fakt, że gówno racji z tym, że D3 to graficzna nakładka na d2 i do tego okrojona. Troll zawsze będzie trollem.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2012, 14:51 
Cytuj  
ale ceny też nie można krytykować ? nie bądź taki srogi


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2012, 14:51 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Oczywiście pomijam fakt, że gówno racji z tym, że D3 to graficzna nakładka na d2 i do tego okrojona. Troll zawsze będzie trollem.


No dobra.... niech ci bedzie ze to nakladka na D1.

A cena jest do hejtowania bo jest poprostu wysoka. tak jak np. cena GW2 tez jest wysoka i cena CoDow tez jest wysoka. To nie ma nic wspolnego z tym jak sie gra nazywa.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 15 mar 2012, 14:52 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Gry Blizzarda tanieja jak kazde inne tylko troche wolniej.


No wiec nie jak kazde inne, bo wolniej:P

Fajnie, teraz tylko czekac jeszcze na ogloszenie premiery GW2.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 15 mar 2012, 14:54 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
I znowu zaczyna sie pierdolenie bzdur i gloryfikowanie Blizzarda.

Ty to jednak jesteś popierdolony. Stwierdzono fakt, że gry blizza nie tanieją tak jak gry innych producentów, a tobie już się wydaje że jebnięto pieśń pochwalną na cześć blizzarda. Srsly lecz się bo masz problem :lol:


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

***
Avatar użytkownika

Posty: 652
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2012, 14:54 
Cytuj  
Może nie jest tanio ale wole takie podejście - zapłaćić raz 160+ zł za wszystko niż być jebany na first day DLC second day DLC ending DLC jak konsumenci jebanego Bioware.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2012, 14:56 
Cytuj  
Jackhammer napisał(a):
Może nie jest tanio ale wole takie podejście - zapłaćić raz 160+ zł za wszystko...


http://massively.joystiq.com/2012/03/09 ... ke-launch/

taa........ "when its done". :P Fajny slogan byl.


Sledzac newsy od pierszego pokazu do teraz to placisz tak za polowe tego co obiecali. No ale co kto lubi. :)


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 15 mar 2012, 14:58 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2012, 14:57 
Cytuj  
Jak to jest, że baran jeden z drugim wydają 200zł na star łarsy, a na d3 już im się nie podoba :lol:

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2012, 14:57 
Cytuj  
DirectC napisał(a):
Gry blizzarda nie tanieją tak jak sie spodziewasz.


Stanieją. Każda poprzednia gra Blizzarda staniała więc i Diablo 3 stanieje.

DirectC napisał(a):
Więc cieszy mnie, że dopuszczasz do siebie myśl o nie zagraniu w d3 :)


Nie wiem czemu cię interesuje to czy chcę czy nie chcę zagrać, w każdym razie mi wisi czy ty kupisz D3 czy nie.

Kabel napisał(a):
Zajebiście, już wiemy, że nie kupicie i połowa forum fapuje na myśl o tym. A teraz możecie oboje wypierdalać


Z tego co pamiętam miałeś nie czytać moich postów, więc bądź konsekwentny w swoich postanowieniach jak przystało na osobę dorosłą.

I sam wypierdalaj kretynie.

:F

Raggnarok napisał "discuss" to wyraziłem swoje zdanie. Jak się komuś nie podoba to jego problem. Mogłoby się na tym skończyć, ale zawsze znajdzie się jakaś pizda w stylu kabelka KTÓRA NIE MOŻE ZAAKCEPTOWAĆ INNEGO ZDANIA NIŻ SWOJE WŁASNE i zaczyna bezsensowny flame.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.


Ostatnio edytowano 15 mar 2012, 15:01 przez Razoth, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2012, 15:00 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
DirectC napisał(a):
Gry blizzarda nie tanieją tak jak sie spodziewasz.


Stanieją. Każda poprzednia gra Blizzarda staniała więc i Diablo 3 stanieje.

DirectC napisał(a):
Więc cieszy mnie, że dopuszczasz do siebie myśl o nie zagraniu w d3 :)


Nie wiem czemu cię interesuje to czy chcę czy nie chcę zagrać, w każdym razie mi wisi czy ty kupisz D3 czy nie.

Kabel napisał(a):
Zajebiście, już wiemy, że nie kupicie i połowa forum fapuje na myśl o tym. A teraz możecie oboje wypierdalać


Z tego co pamiętam miałeś nie czytać moich postów, więc bądź konsekwentny w swoich postanowieniach jak przystało na osobę dorosłą.

I sam wypierdalaj kretynie.

:F

Raggnarok napisał "discuss" to wyraziłem swoje zdanie. Jak się komuś nie podoba to jego problem.

Masz racje mam to w dupie, tak sobie trolluje ;)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2012, 15:08 
Cytuj  
Za Kotora właśnie ludzie płacili kupę kasy a ledwo miecha pograli. To był deal dopiero. Ci co grali 3 to jeszcze abonament mieli do płacenia :) .


A d3 jest warte każdego centa. Kto nie chce kupić i nie chce grać to niech nie gra. Tylko niech nie uświadamia wszystkich jaka to gra jest chujowa, be i do dupy. Chociaż to przypadłość co niektórych więc na co ja liczę :roll:


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2012, 15:16 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Nie dam tyle, poczekam sobie z rok aż stanieje.

Zakładając ofc że gra będzie dobra.


Tak z ciekawosci, do jakiego poziomu cenowego bedziesz czekal?

BTW., jak ktos kupil to juz moze ssac klienta. 7.6GB. Gra sie odszyfrowuje 15 i gramy...


Ostatnio edytowano 15 mar 2012, 15:18 przez raggnarok, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5037 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191 ... 252  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.