mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1887, 1888, 1889, 1890, 1891, 1892, 1893 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 lip 2016, 21:41 
Cytuj  
Bądź jak Rysiek i zakręć filiżanką

http://blogpublika.com/2016/07/13/10-pu ... nka-video/

on jest kurna gorszy niż Wałęsa :lol:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 lip 2016, 22:01 
Cytuj  
Ten Riczi...

Dłuższy tekst Twardocha z fejsika (jest też polemika z pewną panią) Nie to żebym się trochę nie irytował, ale napisane dobrze.

"Straszne skutki rozdawnictwa państwowych pieniędzy. Hołota nie chce pracować za 3 złote za godzinę. Woli narobić bachorów a za krwawicę ludzi przedsiębiorczych marnowaną w 500+ kupować alkohol i samochody, albo większe telewizory. I na dodatek pewnie wódkę, a nie wyrafinowane wina. Zamiast skromnie, jak przystało biedakom, wydawać w biedrze (w Biedzie, hehe, nie to co my w Almie) na suchy chleb i skromne, szare i zgrzebne ubranka dla dzieci. Kto będzie nam podawał nasze ośmiorniczki, kto będzie zbierał nasze truskawki, które wrzucimy sobie do kieliszka prosecco po 12 zł za kieliszek? Balcerowicz się gniewa, jak to widzi.

Dystrybutorzy klasowej pogardy dziwią się potem, że podklasa zakłada koszulki z żołnierzami wyklętymi i innymi postaciami z patriotycznego komiksu i głosuje na partię bystrzaków, która może w zasadzie zrobić wszystko, wyciąć Białowieżę do gołej ziemi i zalać betonem, wypowiedzieć wojnę Rosji zrywając jednocześnie stosunki dyplomatyczne z USA i Niemcami, wsadzić do więzienia wszystkich reżyserów filmowych, bo im źle z oczu patrzy, we wszystkich galeriach zrobić wystawy obrazów o katastrofie smoleńskiej, zamknąć teatry i wystąpić z Unii Europejskiej. Cokolwiek. A i tak wygrają kolejne wybory, jeśli tylko w kraju, w którym mediana płacy wynosi 2400 złotych netto, zarabiającym mniej niż te 2400 partia ta dostarczać będzie poczucia godności. Co akurat - jako jedyne - doskonale się jej udaje.

Polski ludowy nacjonalizm brzydzi mnie tak samo jak polskie inteligenckie, postszlachecko-liberalne, wielkomiejskie fumy, na wybory nie chodzę, władza w Polsce w istocie ma niewielki wpływ na moje życie. Tak naprawdę martwi mnie tylko to, że kiedy klasa z dolnej strony mediany 2400 netto swoje rozbudzone ostatnio patriotyczne poczucie godności postanowi wzmocnić, wieszając dystrybutorów klasowej pogardy na latarniach, to z moimi garniturkami i samochodami, na które sam sobie rzemieślniczo zarobiłem, nie zagarniając nic z niczyjej wartości dodanej i tak się rykoszetem załapię do pierwszego czy drugiego tysiąca do powieszenia. Zważywszy jeszcze na moją, najdelikatniej mówiąc, niechęć do polskich nacjonalistycznych mitów... I nikogo wtedy nie przekonam tym, że przecież mogłem pokombinować na podatkach, a zamiast kombinować grzecznie płakałem i płaciłem. Korwinistą jestem tylko przez kwadrans w roku, kiedy robię przelew do Urzędu Skarbowego i przez ten kwadrans wściekły myślę o tym, jak pięknie i elegancko mógłbym te hajsy skonsumować i jakie gustowne dobra za nie nabyć. Ale potem mi przechodzi, bo myślę sobie, że od redukcji luksusu jeszcze nikt nie umarł, a od klasowych rozruchów owszem.

Droga klaso średnia, drogie górne 10%, może więc lepiej zapłacić 20 złotych za kieliszek prosecco z truskawką, w knajpie, w której kelnerka ma umowę o pracę i przyzwoitą stawkę godzinową, klasowej pogardy dla biedoty się wyrzec, zachować dla siebie albo dzielić się nią tylko w gronie zaufanych przyjaciół, nie na łamach gazet, w zamian zaś uniknąć powieszenia?

A w planie maksimum mieć może nawet nadzieję na to, ze kolejnych wyborów nie wygra partia od wycinania lasów i wypowiadania wojny gejom, Niemcom, Rosji i cywilizacji śmierci jednocześnie?".

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 13 lip 2016, 22:13 
Cytuj  
Tekst idioty, nie dziwne ze trafił akurat do ciebie.


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 13 lip 2016, 22:26 
Cytuj  
Easy.
http://www.dzienniknarodowy.pl/1561/sko ... yglada-pi/
przeczytaj to. Piszpan często linkuje artykuły do tej strony, więc musi być bardzo poważna w odróżnieniu od gw.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 lip 2016, 06:50 
Cytuj  
Twardoch to akurat zawsze pierdolil bzdury.
Nie wiem czemu ludzie goscia cytuja.
Autorytet jakis?


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 lip 2016, 07:06 
Cytuj  
Jako pisarz młodego pokolenia cieszy się międzynarodowym uznaniem. Jego felietony wzbudzały żywe zainteresowanie. Recenzja "Wieszania" Rymkiewicza była niezwykle ciekawa. Ma dość interesujący pogląd historiozoficzny na Polskę, Śląsk. Ma sporo talentu do irytowania bojowców po lewej i prawej stronie, czym wzbudza frustrację wśród mniej wyrobionych czytelników.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 14 lip 2016, 08:08 
Cytuj  
Niah napisał(a):
Easy.
http://www.dzienniknarodowy.pl/1561/sko ... yglada-pi/
przeczytaj to. Piszpan często linkuje artykuły do tej strony, więc musi być bardzo poważna w odróżnieniu od gw.

Obrazek

kurwa jaki Janusz

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 14 lip 2016, 08:10 
Cytuj  
zle krawat wiaze?


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 14 lip 2016, 08:15 
Cytuj  
W tym przypadku bardziej razi poszetka chujowo dobrana do krawata.
+ kamizelki do garnituru przestały być modne już dawno temu, ale może gość chce być vintage.
+ mógłby sobie skrócić rękawy w koszuli:
https://z-1-scontent-waw1-1.xx.fbcdn.ne ... e=57EC18B9

przynajmniej wie, że dolny guzik w marynarce powinien być odpięty

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 14 lip 2016, 08:21 
Cytuj  
W ogole ma ten garnitur jakis taki "po tacie".


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 14 lip 2016, 08:31 
Cytuj  
Mniejsza z jego garniturem, tylko jakim wyelewm hejtu ten artykuł jest. Zresztą od paru lat to od lewa do prawa jest niezła dehumanizacja oponentów.
Śmiecie, podludzie, plebs, powinno się do nich strzelać/zamknąć, itp W fajnym kierunku nasze społeczeństwo i cywilizacja zmierza nie ma co.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 14 lip 2016, 08:44 
Cytuj  
Niah napisał(a):
Easy.
http://www.dzienniknarodowy.pl/1561/sko ... yglada-pi/
przeczytaj to. Piszpan często linkuje artykuły do tej strony, więc musi być bardzo poważna w odróżnieniu od gw.


niahu czesto lubi zrobic laske kolegom. musi byc chyba pedalem.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 14 lip 2016, 08:45 
Cytuj  
afrykanin ma ból dupy. dobrze dobrze


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 lip 2016, 08:59 
Cytuj  
Sula, trwa walka klasowa i nie ma miejsca na akrostychy wytworne, niedbałe.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 14 lip 2016, 09:32 
Cytuj  
Przecież ten skorek to typowy komunista.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 14 lip 2016, 11:37 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
Ma sporo talentu do irytowania bojowców po lewej i prawej stronie, czym wzbudza frustrację wśród mniej wyrobionych czytelników.

Cytuj:
Nie to żebym się trochę nie irytował, ale napisane dobrze.


Heheszki.

Tak swoja droga, co to jest 'Slask', ktory popelniles w opisywaniu tego wieszcza? Stan umyslu? Cecha charakteru?


_________________
cypis#2942
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 lip 2016, 12:14 
Cytuj  
Zdaniem Twardocha, moim czy bojców? Bo dla każdego co innego, w dodatku zmienia się to z czasem. Dla Twardocha Śląsk to miejsce na świecie, dom przodków, ziemia niczyja między Polonią a Germanią, zasiedlona przez wasserpolaków. Mały heimat wysysany przez duży heimat.
Szczepcio pokłusował z prawa na lewo, kluczy i wymija. A u nas już sztandary rozdane, pułki uszykowane i nikomu się takie harce nie podobają.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 14 lip 2016, 15:44 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Tekst idioty, nie dziwne ze trafił akurat do ciebie.


a mi sie podoba, nawet smieszny. Nie wiem kto to Twardoch, to dobrze, moje unikanie mediow chyb przynosi efekty.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 14 lip 2016, 16:04 
Cytuj  
Niah napisał(a):
afrykanin ma ból dupy. dobrze dobrze


afrykanin? lol niahu probuje ci cos pokazac ale widze nie dociera. dotlen mozg.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 14 lip 2016, 18:56 
Cytuj  
mega premiera książki i najnowszej historii Polski wg Jarka a tu taka cisza?

hm , gdzie te zachwyty ?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1887, 1888, 1889, 1890, 1891, 1892, 1893 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.