mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 3 mar 2013, 23:35 
Cytuj  
1. Srsly, łącz te swoje posty w jeden
2. tutaj jest poprawny link do MK z KUKIZEM http://www.tvp.pl/krakow/mlodziez-kontr ... 13/9737310


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 mar 2013, 23:36 
Cytuj  
julcia zawsze robiła z siebie idiotkę, a jej historia polityczna potwierdza ze najważniejsze to być blisko koryta, nie ważne pod jakim szyldem


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 3 mar 2013, 23:43 
Cytuj  
embe napisał(a):
julcia zawsze robiła z siebie idiotkę, a jej historia polityczna potwierdza ze najważniejsze to być blisko koryta, nie ważne pod jakim szyldem


To, że jest kretynką to pół biedy, gorzej, że ktoś na kretynkę głosuje. Z tego co znalazłem to 28 tysięcy idiotów głosowało na nią.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 4 mar 2013, 00:01 
Cytuj  
Niah napisał(a):
1. Srsly, łącz te swoje posty w jeden
2. tutaj jest poprawny link do MK z KUKIZEM http://www.tvp.pl/krakow/mlodziez-kontr ... 13/9737310


Mam niedzielny atak, będę grzeczny.

Co do Kukiza, moja opinia jest taka że czasami powie coś na poziomie, ale ogólnie pierdoli (Polowa jego wypowiedzi w MK jest przykładem) . Jest jak PiS, ma czasami lepsze poglądy od PO, co jest jak porównywanie ścierwa ze szmatą.

Co innego co śpiewa, bo przynajmniej trzyma się pewnych ogólnych tematów co można zawsze zaakceptować.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 4 mar 2013, 00:25 przez Nefastus, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 4 mar 2013, 00:06 
Cytuj  
Kukiz ma racje z jednomandatowymi okręgami wyborczymi.

Obecny system to jest jakaś masakra, ale zakładając nawet, że jeśli zbierze podpisy to sejm i tak to odrzuci. Błędne koło.

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 4 mar 2013, 01:16 
Cytuj  
Ostatni MK ale muszę!

http://www.youtube.com/watch?v=ohT3X2gY ... mqFDfhcrs_


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 mar 2013, 01:31 
Cytuj  
w tym problem że podpisy już były i je wywalili, nawet PO chciało to wprowadzać tak samo jak likwidacji senatu, dofinansowani partii i abonamentu rtv, jednak wygrane wybory zmieniły ich zdanie


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 4 mar 2013, 08:58 
Cytuj  
Nefastus napisał(a):
Co do Kukiza, moja opinia jest taka że czasami powie coś na poziomie, ale ogólnie pierdoli (Polowa jego wypowiedzi w MK jest przykładem) . Jest jak PiS, ma czasami lepsze poglądy od PO, co jest jak porównywanie ścierwa ze szmatą.

Co innego co śpiewa, bo przynajmniej trzyma się pewnych ogólnych tematów co można zawsze zaakceptować.


Wyjdź i przeproś.

Nefastus napisał(a):
Ruch w kierunku założenia Polskiej Partii Libertariańskiej rozpoczął zbiórkę podpisów w celu rejestracji Partii.

http://partialibertarianska.org/zaczyna ... -podpisow/

Potrzebne jest 1000 podpisów.

Jednocześnie zapraszam do zapoznania się z deklaracją polityczną.

http://partialibertarianska.org/dokumen ... tyczna-pl/


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 4 mar 2013, 09:39 
Cytuj  
ahh nie mogę edytować

ty z tą swoją partią libertyńską można zrobić takie porównanie 8)
tusk to hitlerowiec, ja NSZ, a ty al


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 4 mar 2013, 10:39 
Cytuj  
Nie przeproszę i chuj! :D


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 4 mar 2013, 12:49 
Cytuj  
http://wyborcza.pl/1,75478,13499939,Bol ... buchu.html

Ciekawe czy to sygnał do zmiany linii w PiS czy głos rozsądku jednego posła. Projekt Gliński, odejście od spisku Smoleńskiego, do tego podgryzanie PO przez lewicę mogłoby dać PiSowcom szansę na zwycięstwo. W ogóle to chyba jakoś niedługo miały być wyniki laboratoryjne po zamieszaniu z detektorami.


_________________
Χ Ξ Σ

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 mar 2013, 15:29 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Ciekawe czy to sygnał do zmiany linii w PiS czy głos rozsądku jednego posła. Projekt Gliński, odejście od spisku Smoleńskiego, do tego podgryzanie PO przez lewicę mogłoby dać PiSowcom szansę na zwycięstwo (...)

Puki jarek jest wodzem trudno mi uwierzyć w zmiany linii pisu. Nie wiem nawet za bardzo kim jest poseł Piecha, a nie takich jarek wywalał za nieposłuszeństwo ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 mar 2013, 15:34 
Cytuj  
Havok napisał(a):
Puki


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 4 mar 2013, 15:38 
Cytuj  
Havok napisał(a):
Nie wiem nawet za bardzo kim jest poseł Piecha


rofl


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 mar 2013, 16:49 
Cytuj  
Niah napisał(a):
Havok napisał(a):
Nie wiem nawet za bardzo kim jest poseł Piecha

rofl

Co rofl? To jakimi dokonaniami wsławił się poseł Piecha, że powinienem znać to nazwisko? Pomijając to, że jest jednym z wielu randomowych posłów. Na wiki jest o nim całe pół strony a jedyna ciekawa informacja jest taka, że przyznał się do wykonania ok 1000 aborcji po czym zmienił swoje poglądy w tej kwestii i teraz jest obrońcą życia. Nie oceniam, każdy może się nawrócić.

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 5 mar 2013, 00:07 
Cytuj  
Mieliśmy Madzie i Wiśniewską, teraz mamy każdą śmierć noworodka lub kilku letniego dziecka.

Dla plebsu to musi działać.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 mar 2013, 06:50 
Cytuj  
No mnie zastanawialo kiedy ktos o tym napisze, co sie ostatnio dzieje w mieście Mendola, prawie jak Sosnowiec. ;p

btw. tam był jakis pochód po zanożowaniu tego chłopaka co stanął w obronie dziewczyny. Przez przypadek akurat miałem wlaczony tok fm w samochodzie i gość z tego pochodu co sie wypowiadal dla radia, albo byl Mendolem albo ma taki sam głos ;]

nie jest to błaha sprawa, bo każdy z nas chciałby się czuć bezpiecznie i móc liczyć na odpowiednie służby. Tylko media bardzo to rozdmuchują.


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 5 mar 2013, 07:35 
Cytuj  
dzieci sie juz chyba "przejadly", wiec wrocili do sklocania grup spolecznych. Policja byla, nauczyciele byli, to znowu "wykopali" gornikow.
http://emerytury.onet.pl/prasa/rzad-kle ... tykul.html


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 5 mar 2013, 08:34 
Cytuj  
bo to najlepsza taktyka candodiser. Ludzie zamiast rage'owac na rzadzacych napierdalaja na siebie. Juz same potyczki PO vs PiS sa imho genialna psychologiczna zagrywka. Tak naprawde ludzie podzielili sie na dwa obozy i obrzucaja sie wzajemnie gownem.
Ciekawe czy nastepny rzad bedzie taki sam (gorszegi byc imho nie moze) czy otumanione i stlamszone spoleczenstwo karmione madziami i innymi malo waznymi pierdami w koncu sie ocknie. Obstawiam, ze na razie nie ma na jakakolwiek poprawe szans - EU jak pojebane pompuje w nas miliardy euro, wszystkiego nawet yntelygentne PeŁo nie potrafi rozkrasc wiec wskazniki gospodarcze nawet nam rosna.
Coz zobaczymy za lat kilka jak pompa przestanie dzialac albo nawet zmieni kierunek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 5 mar 2013, 08:47 
Cytuj  
candidoser napisał(a):
dzieci sie juz chyba "przejadly", wiec wrocili do sklocania grup spolecznych. Policja byla, nauczyciele byli, to znowu "wykopali" gornikow.
http://emerytury.onet.pl/prasa/rzad-kle ... tykul.html

Chciałeś błysnąć ale ci nie wyszło. Emerytury górnicze to akurat poważny problem. Szkoda, że PO trzęsie portkami jak z likwidacją funduszu kościelnego. Miała być reforma a wyszło klękanie do miecza klerowi, a teraz także górnikom.


_________________
Χ Ξ Σ

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.