mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5037 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 252  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 16 sty 2010, 12:34 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
zaboleq napisał(a):
Embe jak zwykle pierdolnal...Jakosci lat 90 i moze jeszcze gameplay bedzie chujowy etc....


On ma de facto racje. Popatrz na WoW'a AD 2010 - oferuje jakosc konca lat 90tych wlasnie i nic wiecej. Popatrz na SC2 - grafika jak sprzed 5 lat, kopia jedynki wlasciwie 1:1 i zagrywki w stylu dzielenia plyciutkiej fabularnie gry na trzy odrebne pudelka ze wzgledu (ROTFL) wlasnie fabule. Bez jaj.

Z D3 moze byc podobnie. Ja tam sie nie napalam bo narazie to Blizard nie pokazal NIC co by dla mnie przebilo Diablo 2 - ba.... to co zapowiadaja i pokazali jest wrecz ubozsza, prostsza wersja D2.

"Owczy ped i genialny marketing" - dokladnie tak mozna w 5 slowach opisac Blizzard AD 2009-2010. Sa ludzie ktorym sie to podoba, sa tacy ktorym sie nie podoba. Sa tacy co maja to w dupie. :)
Ja jedynie boleje nad upadkiem i pewnym "zeszmaceniem sie" jednej z najlepszych firm w branzy.

Patrze na wow2010 i widze najlepszy i najbardziej dopracowany mmorpg na rynku. Tylko aion jakis poziom trzyma reszta jest lata swietlne za blizzardem.
Marketing i marke zajebisty to mial warhammer marke mial conan. I co? Na poczraku po milionie ludzi sie rzucialo jak na wowa a pozniej kupa.

Marketing owszem moze napedzic sprzedaz ale jak gra nie ma jakosci i nie wciaga to szybko po zakupie ludzie odkladaja ja na polke.
Wogole jak mozna czepiac sie jakosci ich gier. Nie ma drugiej firmy ktora tak dopracowuje kazdy szczegol i szlifuje gameplay bez konca.

****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 sty 2010, 12:37 
Cytuj  
Szlifować gameplay, a kaszanić go bez końca to 2 diametralnie inne zabiegi.


_________________
MO - the last hope of mmoRPG

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 16 sty 2010, 12:37 
Cytuj  
lol Vercin tobie chyba płacą za wazeline ?:D

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 sty 2010, 12:50 
Cytuj  
Zgadzam sie z Vercinem. D2 nie mialo zajebistej grafiki (piksele) a jakos podobnie chyba pierwszy NWN wychodzil bodajze(moge sie mylic).
Dla mnie D3 jak bedzie prezentowalo taka grafike i gameplay jak z filmikow z monkiem - super wypas, zabawa przedniejsza niz przy D2(rozwalanie otoczenia, lepsza fizyka, itemizacja, lepsze pojedynki boosami etc).Ludzie psiocza i psiocza a i tak w to zagrają.Jak dla mnie nigdy grafika nie bedzie oznaczala jakosci bo ta w D3 na pewno straszyc nie bedzie.Najlepszy przyklad:

Supreme Commander - zajebista grafika etc, DX10 ludzie srali ze szczescia a i tak potem kazdy widzial male kwadraciki na ekranie bo za duzo jednostek bylo na mapie.

Gra ma zasysac i byc dobra w multi.grafika nie jest najwazniejsza.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 sty 2010, 12:57 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
(...).Ludzie psiocza i psiocza a i tak w to zagrają.Jak dla mnie nigdy grafika nie bedzie oznaczala jakosci bo ta w D3 na pewno straszyc nie bedzie.Najlepszy przyklad:

Supreme Commander - zajebista grafika etc, DX10 ludzie srali ze szczescia a i tak potem kazdy widzial male kwadraciki na ekranie bo za duzo jednostek bylo na mapie.

Gra ma zasysac i byc dobra w multi.grafika nie jest najwazniejsza.

Dla kogoś kto grał w 1 i 2 nowe pixele z lista cech nie mieszczącą się na ekranie i podobne rzeczy jakie oferowało diablo nie są już jakimś nowum. Gra nie zaoferuje chyba nic specjalnie nowego (?), a grafika jakoś specjalnie nie zachwyca. W zasadzie to D3 przypomina odgrzewany kotlet. W każdym razie ja się jakoś nie napalam.

***

Posty: 787
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2010, 16:14 
Cytuj  
Mam pytanie do Was:

Jak myślicie, ile dodatków do D3 ma zamiar wydać Blizzard?

Mam nadzieję że wydadzą tylko jeden, a nie że będą przedłużać czas do wydania nowego MMO.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 8 lut 2010, 16:22 
Cytuj  
Wiem, że to dziwne, ale ja na ten przykład nie wiem, ile dodatków do D3 ma zamiar wydać blizzard.

kek


_________________
Zdarzają się takie dni, kiedy dostaję gęsiej skórki na myśl, że co człowiek to wszechświat.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2010, 16:50 
Cytuj  
kikas napisał(a):
Mam pytanie do Was:

Jak myślicie, ile dodatków do D3 ma zamiar wydać Blizzard?

Mam nadzieję że wydadzą tylko jeden, a nie że będą przedłużać czas do wydania nowego MMO.

Tyle ile sie sprzeda.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***

Posty: 787
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2010, 18:17 
Cytuj  
Nokiu$ napisał(a):
Wiem, że to dziwne, ale ja na ten przykład nie wiem, ile dodatków do D3 ma zamiar wydać blizzard.

kek


Liczyłem na jakieś spekulacje, a nie ironiczne odpowiedzi.


Przypuśćmy że D3 wejdzie 2011, 1.5 roku później pierwszy dodatek.

Mamy 2012, FF XIV wychodzi niby w 2010, podobnie jak i GW 2, czyli już 2 lata po premierach mocnej konkurencji na rynku MMO.

Do WoW'a pewnie jeszcze zrobia 2-3 dodadki, które wydawane są co mniej więcej 20 miesięcy.

Czyli nowe MMO może pojawić 2013-2014 bym stawiał.
Czyli liczyłbym na jedynie jeden dodatek do D3.


Myślicie że na tegorocznym Blizzcon'ie Blizzard ujawni szczegóły najnowszej produkcji?

Jako ciekawostkę mogę dodać że Blizzcon 2010 odbędzie się 22 października.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2010, 18:33 
Cytuj  
Proszę bardzo pobawmy się w spekulacje, za jakiś czas się to zwerfikuje ;)

Plan Blizzarda na najbliższe lata:
Lato 2010 Dodatek do WoW'a
Jesień 2010 Sc2
Wiosna 2011 Kolejna kampania do SC2
Jesień 2011 D3
Gwiazdka 2011 Ostatnia kampania do SC2
Początek 2012 Dodatek do Wow'a
Koniec świata ;)
Jesień 2012 Dodatek do D3
Wiosna 2013 Beta nowego MMO
Jesień 2013 Nowe MMO

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2010, 19:29 
Cytuj  
Goatus napisał(a):
Proszę bardzo pobawmy się w spekulacje, za jakiś czas się to zwerfikuje ;)

Plan Blizzarda na najbliższe lata:
Lato 2010 Dodatek do WoW'a
Jesień 2010 Sc2
Wiosna 2011 Kolejna kampania do SC2
Jesień 2011 D3
Gwiazdka 2011 Ostatnia kampania do SC2
Początek 2012 Dodatek do Wow'a
Koniec świata ;)
Jesień 2012 Dodatek do D3
Wiosna 2013 Beta nowego MMO
Jesień 2013 Nowe MMO


Myslisz ze nagle po tylu latach przestoju beda nas zalewac dodatkami i premierami gier w takiej ilosci i z taka czestotliwoscia ?
To sie rozciagnie na wiele wiele lat bo nic tak nie nakreca fanow gier blizza jak czekanie.

Warcraft: Orcs & Humans - 1994
Warcraft II: Tides of Darkness - 1995
Diablo - 1996
Warcraft II: Beyond the Dark Portal - 1996
StarCraft - 1998
StarCraft: Brood War - 1998
Diablo II - 2000
Diablo II: Lord of Destruction - 2001
Warcraft III: Reign of Chaos - 2002
Warcraft III: The Frozen Throne - 2003
World of Warcraft - 2004
World of Warcraft: The Burning Crusade - 2007
World of Warcraft: Wrath of the Lich King - 2008


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2010, 20:44 
Cytuj  
Ja nie rozumiem dlaczego optymistycznie zakladacie pudelkowy dodatek do D3. Ide o zaklad ze beda DLC i tyle. Ewentualnie wyskocza z gra epizodyczna jak w przypadku S2.

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2010, 22:14 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Ja nie rozumiem dlaczego optymistycznie zakladacie pudelkowy dodatek do D3. Ide o zaklad ze beda DLC i tyle. Ewentualnie wyskocza z gra epizodyczna jak w przypadku S2.

Blizzard się nie bawi w dlc, nie musi. Zresztą badania pokazują, że content dlc kupuje 15% graczy, szkoda zachodu.

P.S. Jak na gamescon grałem w d3 to dużego wrażenia na mnie nie wywarło, a w d2 mykałem zdrowo, zresztą dwóch kolegów też odeszło przed końcem czasu, więc zachwyceni nie byliśmy.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2010, 22:30 
Cytuj  
@up

W sumie szkoda to czytac.

A z drugiej strony, pamietam jak wyszedl D2 i ludzie mowili, ze jest do bani :)


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 20 lut 2010, 09:11 
Cytuj  
Blizzard raz na jakiś czas pierdyknie coś dziwnego, broniąc się przy tym do upadłego, że "tak miało być i będzie bo to koncepcja przemyślana". Tym razem ukazali światu żeńską wersję barbarzyńcy. Uch.. Jak zobaczyłem to zaniemówiłem. Kaika ryknęła śmiechem po czym wykrztusiła "baba z targu". Z resztą sami oceńcie:

http://us.blizzard.com/diablo3/characte ... ml?rhtml=y


Ps. A ja w swej naiwności spodziewałem się jakiejś Red Sonya


_________________
For the pony!

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2010, 09:32 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
@up

W sumie szkoda to czytac.

A z drugiej strony, pamietam jak wyszedl D2 i ludzie mowili, ze jest do bani :)


W Secret Service dostał bodajże 8/10 a multiplayer 9/10.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2010, 10:19 
Cytuj  
Aeiva napisał(a):
Diablo skończyło się na jedynce


Jedynkę Diablo kończyłem jeszcze z braciakiem na poczciwym szaraczku :D
Klasyk.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 lut 2010, 10:44 
Cytuj  
yabaddi napisał(a):
Blizzard raz na jakiś czas pierdyknie coś dziwnego, broniąc się przy tym do upadłego, że "tak miało być i będzie bo to koncepcja przemyślana". Tym razem ukazali światu żeńską wersję barbarzyńcy. Uch.. Jak zobaczyłem to zaniemówiłem. Kaika ryknęła śmiechem po czym wykrztusiła "baba z targu". Z resztą sami oceńcie:

W sumie taka "baba z targu" niezle wpisuje sie w wizje tawrdej kobiety z polnocy. Tbh mi sie jakos skojarzyla z komiksami Kajko i Kokosz ;]
Mnie denerwuje cos innego w oprawie graficznej. Boje sie sytuacji jak w dodatku do WoW - zamiany normalnych broni na kryształowe swiecace popierdolki. W D2 byl co prawda byl "kryształowy miecz", ale byl to pojedynczy przypadek i mial tendencje do rozpadania sie po 5 minutach machania nim.
Drugi problem jaki widze to bardzo silne przypisanie broni do klas i ogolnie dziwna itemizacja. Kazda klasa bedzie miala kilka rodzajow broni przypisanej i nie bedzie mozna uzywac praktycznie nic innego.
Do tego dojdzie pewnie ograniczenie do kilku statystyk na kazdym itemie, miejmy nadzieje chociaz ich pula bedzie duza. Niestety juz w dodatku do D2 blizzard postawil na unique itemy, ktore mialy z gory narzucone statystyki. Dobieranie rare gearu, gdzie fajna kombinacja statystyk rzeczywiscie byla 'rare' skonczylo sie z koncze vanilla d2.

Zaraz ktos wyskoczy, ze w starym diablo gracze min-maxowali etc i trzeba im odebrac mozliwosc kombinowania.


EDIT: D1 jeszcze dycha na pol-1, ale to podobno nowe pokolenie graczy

Edit2: rodriguez robi nowa wersje red sonji.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 lut 2010, 11:51 
Cytuj  
Wydaje mi się, że już w D2 była dziwna itemizacja. Tzn. prawie każdy item miał pół strony opisu w stylu "+ cośtam" ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 lut 2010, 12:00 
Cytuj  
Aye, poki byly to rare itemki z np. 6 random dodatkami bylo fajnie. Mogles trafic cos fajnego albo nie. Potem w expansion bylo tylko czekanie na drop konkretnego ustawionego itemka. Nie bylo juz tak fajnie imho.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5037 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 252  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.