mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4248 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 213  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 1 maja 2016, 09:07 
Cytuj  
https://www.youtube.com/watch?v=pwDtMDsaTaw
OtokoClub na żywo. Spotkanie z Jackiem Bartosiakiem, cz 1


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 1 maja 2016, 09:51 
Cytuj  
tu zabrakło dzielnego Turka z meczetą - rodzimi anglicy kradną wodę:

https://www.youtube.com/watch?v=b6M7o1UFG3E :lol:

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 maja 2016, 10:04 
Cytuj  
co się ma marnować, zresztą za uszlachetnianie nowa ojczyzna jest im to winna :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 1 maja 2016, 12:47 
Cytuj  
Cytuj:
Zwolennicy Muktady As-Sadra wdarli się do „zielonej strefy” w Bagdadzie, gdzie mieści kompleks rządowy. Parlamentarzyści ewakuowali się z irackiej stolicy, w której wprowadzono stan wyjątkowy.


http://www.nbcnews.com/storyline/iraq-t ... ne-n565266
http://www.nowastrategia.org.pl/szturm- ... bagdadzie/

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 2 maja 2016, 13:41 
Cytuj  
Trochę o TTIP:
http://wyborcza.biz/biznes/1,148286,200 ... zenia.html

Spsób procedowania nad tym dokumentem pokazuje, że europejscy urzędnicy są antyobywatelscy, sprzeniewierzyli się podstawowym wartościom.


_________________
Χ Ξ Σ

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 2 maja 2016, 15:15 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Trochę o TTIP:
http://wyborcza.biz/biznes/1,148286,200 ... zenia.html

Spsób procedowania nad tym dokumentem pokazuje, że europejscy urzędnicy są antyobywatelscy, sprzeniewierzyli się podstawowym wartościom.

Cieszę się, że wreszcie przejrzałeś na oczy.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 2 maja 2016, 15:22 
Cytuj  
TTIP jest po to żeby Europejczycy nie odważyli się choćby ekonomicznie stanąć po stronie Chińczyków którzy bronią się jak mogą przed imperium zła czyli hamerykanami.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 maja 2016, 15:54 
Cytuj  
W jaki sposób?

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 maja 2016, 16:40 
Cytuj  
Nie zadawaj bolszewickich pytań :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 2 maja 2016, 16:45 
Cytuj  
TTIP narazie wygląda dla Polski jak coś dobrego z punktu widzenia bezpieczeństwa (szczególnie w krótkim-średnim okresie), a złego z puntku widzenia ekonomii.

To, że przepycha się to na chama bez udziału, a nawet wręcz wbrew społeczeństwu to dość oczywiste. Gadanie o demokracji i obywatelskości ma swoje granice i jak może to stać w sprzeczności z ważnymi sprawami / istotnymi interesami to zostaje olane. Nic nowego w historii.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 2 maja 2016, 17:33 
Cytuj  
W jakiś sposób TTIP jest dobre z punktu widzenia bezpieczeństwa(jakiego)?

I nie wiem co jest oczywiste w tym trybie procedowania. Na zachodzie działania władzy są dość przejrzyste.


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 2 maja 2016, 18:15 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Trochę o TTIP:
http://wyborcza.biz/biznes/1,148286,200 ... zenia.html

Spsób procedowania nad tym dokumentem pokazuje, że europejscy urzędnicy są antyobywatelscy, sprzeniewierzyli się podstawowym wartościom.


haha brawo, trzeba było zmiany władzy by przejrzał na oczy :lol:

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 2 maja 2016, 18:28 
Cytuj  
Zastanawiam się, ktory z was jest głupszy. Ciężki wybór.


_________________
Χ Ξ Σ

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 2 maja 2016, 18:45 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
W jakiś sposób TTIP jest dobre z punktu widzenia bezpieczeństwa(jakiego)?

I nie wiem co jest oczywiste w tym trybie procedowania. Na zachodzie działania władzy są dość przejrzyste.

Potwierdza i kotwiczy interesy USA w regionie wypychając jednocześnie interesy innych. Wzmacnia obecny system światowy, monetarny, itp a co za tym idzie odpowiedzialność USA za bezpieczeństwo wojskowe Europy. Inna sprawa, że będzie to sporo kosztować w $, zapewne utratę niektórych miejsc pracy w Europie, więcej neoliberalizmu korporacyjnego made in USA w systemie prawno-społecznym Europy, itp

Co do procedowania. To już nieraz w historii przepchnięto lub próbowano przepchnąć coś ponad głowami obywateli. Zapomniałeś już, że np. ACTA w końcowej fazie procedowano na komisji Rybołóstwa? Jak się chcę coś przepchnąć co jest niepopularne to są powtarzane referenda, przepycha się to w tajemnicy jako umowy międzynarodowe, proceduje się szybko bez vacatio legis, itp Szczególnie w czasach kryzysu.

Ten tryb procedowania jest szczególnie skurwiony, ale miałem na myśli, że to wcale nie pierwszy raz jak coś na zachodzie przepychano w taki czy inny sposób wbrew obywatelom i/lub obowiązującemu prawu. Nie wiem może jestem zbyt cyniczny.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 2 maja 2016, 18:48 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Zastanawiam się, ktory z was jest głupszy. Ciężki wybór.


proponuję "lustereczko lustereczko powiedz przecie" :lol:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 2 maja 2016, 19:07 
Cytuj  
Media tuszują muzułmański zamach w Niemczech :wtf:


Nie ma to jak wolność słowa. Już niedługo będzie trzeba przywracać demokrację w Niemczech.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 2 maja 2016, 19:39 
Cytuj  
sula napisał(a):
Tor-Bled-Nam napisał(a):
W jakiś sposób TTIP jest dobre z punktu widzenia bezpieczeństwa(jakiego)?

I nie wiem co jest oczywiste w tym trybie procedowania. Na zachodzie działania władzy są dość przejrzyste.

Potwierdza i kotwiczy interesy USA w regionie wypychając jednocześnie interesy innych. Wzmacnia obecny system światowy, monetarny, itp a co za tym idzie odpowiedzialność USA za bezpieczeństwo wojskowe Europy. Inna sprawa, że będzie to sporo kosztować w $, zapewne utratę niektórych miejsc pracy w Europie, więcej neoliberalizmu korporacyjnego made in USA w systemie prawno-społecznym Europy, itp

Co do procedowania. To już nieraz w historii przepchnięto lub próbowano przepchnąć coś ponad głowami obywateli. Zapomniałeś już, że np. ACTA w końcowej fazie procedowano na komisji Rybołóstwa? Jak się chcę coś przepchnąć co jest niepopularne to są powtarzane referenda, przepycha się to w tajemnicy jako umowy międzynarodowe, proceduje się szybko bez vacatio legis, itp Szczególnie w czasach kryzysu.

Ten tryb procedowania jest szczególnie skurwiony, ale miałem na myśli, że to wcale nie pierwszy raz jak coś na zachodzie przepychano w taki czy inny sposób wbrew obywatelom i/lub obowiązującemu prawu. Nie wiem może jestem zbyt cyniczny.


USA interweniuje przede wszystkim tam, gdzie zagrożone są ich interesy, więc w pewnym sensie masz rację. Ten tryb ze względu na niejawność umowy tej kategorii to przypadek szczególny. Dodatkowo niejawność wprowadzono na skutek protestów.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 2 maja 2016, 19:50 
Cytuj  
Nie mogłem słuchać tej grubej cioty (ciekawych macie blogerów prawilne mordeczki tak swoją drogą), ale na czym to tuszowanie polega? Czy jak zwykle low iq na prawicy kupują informacje z memów internetowych?


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 2 maja 2016, 19:55 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
grubej cioty


zgłosiłem do hejtstopu - PiSowska mowa nienawiści!!! :evil:

Serio, aż miło popatrzeć jak lewactwo się miota w klatce "własnych poglądów" :lol:

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 maja 2016, 20:08 
Cytuj  
Akurat poufność tworzenia tego rodzaju umów to standard.
Poza tym, przecież urzędnicy UE to najlepsi z najlepszych, co może pójść nie tak?!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4248 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 213  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.