mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6979 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194 ... 349  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 508
Dołączył(a): 1.05.2008
Offline
PostNapisane: 10 sty 2010, 22:06 
Cytuj  
ja nawet tego nie mialem :(

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2010, 23:59 
Cytuj  
hah pameitam i nie zapomne do dzis.

Akurat u nas byla jakas mloda pielegniareczka ladna i kazdy jaral sie tym ze do niej idzie.

-masz jadra w moszni?
-co?
-jadra w moszni.
-jadra w czym?
-czy masz 2 jajka
-a tak mam 2 (czerwony spalony jak burak....)

rozproszyla mnie :P


_________________
oumn da lololegend

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 11 sty 2010, 00:01 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
Aldatha napisał(a):
,czyli... pielegniarki watpliwej urody i manier oceniajace penisa i moszne :wink:

sprawdzana byla miedzy innymi zdolnosc do rozrozniania barw


WTF alda jestem od ciebie starszy a nie pamietam aby jakas pielegniarka badala mojego penisa i moszne, jestes pewny ze to byla pielegniarka a nie twoj stary?


w niektorych szkolach nie sprawdzali , moja byla widocznie wyjatkowa:)

na komisji wojskowej powiedzialem ze mam krzywa przegrode nosowa , lekarz popatrzyl i powiedzial ze nie utrudnia oddychania wiec A :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 sty 2010, 00:08 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
Aenima napisał(a):
Aldatha napisał(a):
,czyli... pielegniarki watpliwej urody i manier oceniajace penisa i moszne :wink:

sprawdzana byla miedzy innymi zdolnosc do rozrozniania barw


WTF alda jestem od ciebie starszy a nie pamietam aby jakas pielegniarka badala mojego penisa i moszne, jestes pewny ze to byla pielegniarka a nie twoj stary?


w niektorych szkolach nie sprawdzali , moja byla widocznie wyjatkowa:)

na komisji wojskowej powiedzialem ze mam krzywa przegrode nosowa , lekarz popatrzyl i powiedzial ze nie utrudnia oddychania wiec A :)


Było było, mi też sprawdzała. Chyba w 7 klasie, nie pamiętam dokładnie.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2010, 00:17 
Cytuj  
znam osobiscie daltoniste, i problemow z czerwonym-zielonym nie ma, natomiast nie widzi roznicy miedzy zielonym a niebieskim.

moge sie klocic z wikipedia. :|


_________________
Obrazek
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2010, 00:25 
Cytuj  
Bo są różne rodzaje daltonizmu - strona poglądowa.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 sty 2010, 00:50 
Cytuj  
moj kumpel mowil, ze widzial kremowy jako szary, ale za to widzi z ogromnej odleglosci male szczegoly. No i w tych kartach na daltonizm z tymi kropeczkami, widzial wiecej cyfr niz normalni ludzie ;p

czy wam rowniez zagladano w kakaowe oczko na komisji do woja? ;d u mnie wszyscy mieli suprise buttrape ;d


_________________
.

***

Posty: 873
Dołączył(a): 19.08.2006
Offline
PostNapisane: 11 sty 2010, 01:07 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
czy wam rowniez zagladano w kakaowe oczko na komisji do woja? ;d u mnie wszyscy mieli suprise buttrape ;d


yyy nie? mi tylko moszne i penisa...po czym sprawdzal uzebienie, a jak wychodzilem to przygladajac mu sie zauwazylem, ze nie myl rak :D.

Dobrze, ze jako drugi wchodzilem ^^


_________________
"Czasy sie zmieniaja, ale pan zawsze jest w komisjach" :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 508
Dołączył(a): 1.05.2008
Offline
PostNapisane: 11 sty 2010, 04:15 
Cytuj  
lol, widze ze ktos tu zostal rozdziewiczony przez lekarza z wku ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 sty 2010, 08:50 
Cytuj  
ach ta zazdrosc ;d


_________________
.

***

Posty: 675
Dołączył(a): 4.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 sty 2010, 13:56 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Było było, mi też sprawdzała. Chyba w 7 klasie, nie pamiętam dokładnie.


tia chyba wiekszości tu sprawdzali, u nas typ wparadował z twardym drągiem do gabinetu więc pielęgniarka poprosiła żeby poszedł zmoczyć główkę. Popłakaliśmy sie jak za kilka minut znowu sie pojawił ofc z drągiem i mokrymi włosami.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 sty 2010, 14:01 
Cytuj  
rowniez slyszalem tą historię o moim znajomym od kolegi kolegi... ale chodzilo o WKU.


_________________
.


Ostatnio edytowano 11 sty 2010, 14:02 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2010, 14:02 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
No i w tych kartach na daltonizm z tymi kropeczkami, widzial wiecej cyfr niz normalni ludzie ;p

Znaczy się widział cyfry, których tam nie było? Bo normalni ludzie przechodzą test na daltonizm w 100%, znaczy się widzą każdą cyfrę. Jeśli jednej nie zobaczysz, to znaczy że jesteś daltonem.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 sty 2010, 14:08 
Cytuj  
hmm to chyba nie byl test tylko na daltonizm ale na inne wady itp. odbiegajace od normy, napisalem, ze daltonizm, ale w sumie to nie pamietam. W kazdym razie chyba ja i wiekszosc osob w tym tescie nie widzielismy wszystkiego, kolega nie widzial cyfr jakos ze srodka, za to widzial te dalsze. Tylko nie wiem co to dokladnie bylo... na studiach w ramach ciekawostki jakos 2 lata temu to ogladalismy.


_________________
.

***

Posty: 675
Dołączył(a): 4.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 sty 2010, 14:12 
Cytuj  
Cashasty napisał(a):
Bullet napisał(a):
Sobtainer napisał(a):
Było było, mi też sprawdzała. Chyba w 7 klasie, nie pamiętam dokładnie.


tia chyba wiekszości tu sprawdzali, u nas typ wparadował z twardym drągiem do gabinetu więc pielęgniarka poprosiła żeby poszedł zmoczyć główkę. Popłakaliśmy sie jak za kilka minut znowu sie pojawił ofc z drągiem i mokrymi włosami.

Słyszałem/czytałem już tą historyjkę w trzydziestu różnych wersjach. Ofc każdy był tego naocznym świadkiem ;)

Tak wiem, Twoja jest jedyna i słuszna i to wlasnie od niej powstały wszystkie inne wersje.


to akurat nie mój problem, nie mam tendencji do fantazjowania ale Ty pewnie wiesz lepiej.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2010, 14:17 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
napisalem, ze daltonizm, ale w sumie to nie pamietam

Jakoś mnie to nie dziwi, ze piszesz o czyms o czym nie wiesz nawet czy to pamiętasz i co to było.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 sty 2010, 14:30 
Cytuj  
zych, nieomylny w chuj jestes jak sie domyslam. Krzywde ci kurna tym zrobilem? Tlumaczyc sie nie bede, bo mi sie nie chce, ale chyba nie szukacie info o testach na daltonizm we flamesach? Chodzilo, ze znajomy widzial cos wiecej niz reszta a nie o inne bzdety, chuja mnie obchodza te testy.

I wyjeb tą sygnaturke.

@tomu, a żebyś wiedział bo kogo to obchodzi...


_________________
.


Ostatnio edytowano 11 sty 2010, 14:42 przez Highlander, łącznie edytowano 5 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2010, 14:31 
Cytuj  
@zyh

Zostaw go, przeciez on to ogladal "z przymrozeniem oka" ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2010, 14:57 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
zych, nieomylny w chuj jestes jak sie domyslam.


Trafiłeś w dziesiątkę. A dzieję się tak głównie dlatego, że mówię i piszę rzeczy, które wiem i na których się znam. A, że znam się na wielu, to mogę spokojnie się wypowiadać na wiele tematów.


Highlander napisał(a):
I wyjeb tą sygnaturke.

Ty wyjeb swoją. GROM to jednostka wojskowa, której żołnierze gineli i giną na wojnie, a nie stado pizd-mitomanów plotących bzdury na lewo i prawo.

Tę sygnaturkę BTW. l2końcówki


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2010, 15:02 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Ty wyjeb swoją. GROM to jednostka wojskowa, której żołnierze gineli i giną na wojnie, a nie stado pizd-mitomanów plotących bzdury na lewo i prawo.


Ale ta nazwa sie nie od tego wziela przeciez. Podobno wziela sie od typowych rozmow w domach pizd-mitomanow:
-synuś, co robisz?
-grom!


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6979 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194 ... 349  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.