mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5037 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194 ... 252  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2012, 18:09 
Cytuj  
Widocznie nazwa "Blizzard" olśniewa geniuszem wszystkich który tam pracują i nie ma znaczenia czy obecny skład pracował nad poprzednimi częściami - ważne, że nazwa się nie zmieniła!

:F

Fajnie jest mieć swobodny temat do rozmowy btw.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2012, 18:13 
Cytuj  
Proponuje wogole przeniesc dyskusje nt gry tutaj a roball pizdeczka niech moderuje sam siebie. :)

Nazwa "blizzard" i pojecia "jakosc blizzarda" czy "when its done/ready" juz dawno rozmienily sie na drobne i stracily znaczenie.

Dzisiejszy Blizzard to firma produkujaca Pandalandie Online i sprzedajaca mounty po 20 dolarow. I sorry ale wlasnie to ci ludzie robia D3 i to widac w kazdym pikslu tej gry.

Tzreba byc skurwialym fanbojem zeby tego nie przyznawac.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 15 mar 2012, 18:16 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2012, 18:15 
Cytuj  
Ten temat to juz dawno nie jest dyskusja o grze, Kabraxis :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2012, 18:22 
Cytuj  
Kabraxis sraksis lalal.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2012, 18:25 
Cytuj  
http://www.petycjeonline.pl/petycja/zabrac-moderatora-dzialu-gry-pozostale-na-mmorpg-pl-roballowi/794

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2012, 18:26 
Cytuj  
Problem jest taki, że przed wyjściem gry - dyskusję można ograniczyć tylko do komentowania informacji na temat danego tytułu. A to ma prawo robić każdy. Część ludzi będzie się cieszyć z danych informacji a część nie. I to jest IMO w 100% normalne. W momencie gdy gra wychodzi, wszyscy którzy byli nie zadowoleni (jak ja) z wielu informacji o Diablo III powinni zamknąć ryje bo nie kupią. No chyba, że srają kasą albo są idiotami - Wtedy kupią produkt, który flamowali i będą narzekać że im się nie podoba...Well, debilizmu nie wyleczysz. Ale zakładając, że jednak takich idiotów tutaj nie ma/jest tylko kilku - To nie widzę czemu roball się tak spina z moderacją PRZED WYJŚCIEM GRY. Gra wychodzi - wtedy w topicu IMO rozmawiać mają prawo tylko ludzie co kupili/są zainteresowani, i nie ma flame'u. Bo nie ma żadnego powodu, poza czerpaniem jakiejś głupiej przyjemności z trollowania, aby osoba która NIE KUPIŁA gry na nią narzekała. Podoba się wam Diablo III - Kupicie. Ok fajnie. Mi się nie podoba - Nie kupie. Ale po ch mam wylewać swoje żale "w waszym" topicu?


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2012, 18:26 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Proponuje wogole przeniesc dyskusje nt gry tutaj a roball pizdeczka niech moderuje sam siebie. :)

Nazwa "blizzard" i pojecia "jakosc blizzarda" czy "when its done/ready" juz dawno rozmienily sie na drobne i stracily znaczenie.

Dzisiejszy Blizzard to firma produkujaca Pandalandie Online i sprzedajaca mounty po 20 dolarow. I sorry ale wlasnie to ci ludzie robia D3 i to widac w kazdym pikslu tej gry.

Tzreba byc skurwialym fanbojem zeby tego nie przyznawac.

A mnie w sumie szkoda Billa Ropera. Miał chłop pomysł (Hellgate), tylko ze zostali zmuszczeni do wydania gry zanim była gotowa (co imo było główną przyczyną porażki tej gry).

A teraz ulubiony tekst inisida.
Bedzie klękać do miecza GW2 nad którym pracuje duża częśc osób tworzących zarówno Blizzard North, ludzie odpowiadajacy za battle.net jak i za pierwsze iteracje WoWa.

Let's fight begin!


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2012, 18:35 
Cytuj  
WithnesS napisał(a):
Napiszę tutaj:

@Mój przyjacielu Filipku aka Srabolku

1. Porównujesz Diablo III do softu od Microsoftu - Masz rację. Naprawdę. Jakość i marka = Wysoka cena.

Jednak wyraźnie nie wiesz, jak wygląda sytuacja gry, którą tak zaciekle fanboyuyesz. http://en.wikipedia.org/wiki/Blizzard_North
Radzę przeczytać. Diablo nie zostało stworzone przez Blizzarda. Firma o nazwie Condor została kupiona przez Blizzard, 6 miesięcy przed premierą ich gry o nazwie - Diablo. Oznacza to, że mieli praktycznie gotową grę, zanim kupił ich Blizzard. Zmienili wtedy nazwę, na Blizzard North. Pod skrzydłami Blizzarda zrobili już Diablo II + Dodatek, jednak jeśli ZAINTERESUJESZ SIĘ KURWA, CO WYMAGA MÓZGU I UMIEJĘTNOŚCI W UŻYWANIU GOOGLE TĘPY FANBOYU dowiesz się, że Blizzard North został w praktycznie nie naruszonym składzie, od Blizzarda brał głównie pieniądze. I chyba CGI im robili, jeśli dobrze pamiętam. A więc:
Co zrobił Blizzard przy Diablo I: Nic.
Co zrobił Blizzard przy Diablo II + Dodatek: Rzucali kasę i na 90% jestem pewien że CGI (notabene Genialne).
Teraz, co się stało z Blizzard North? Nie istnieje. Nie ma. Chuj, spuścili w ścieku. Bodajże 5-10 osób pracowało przy WoW:BC, reszta odeszła do innych firm/założyła własne. Nie powołuj się więc na "jakość Blizzarda" bo Diablo III tworzą zupełnie inni ludzie czy Ci się to podoba czy nie.

2. Mówisz o cenie Skyrima na Steamie. TO TERAZ UWAŻAJ ZNAWCO WSZYSTKIEGO - W bardziej rozwiniętych krajach, ceny gier na konsolę = ceny gier na PC. Tak, tak - szacuje się że za jakieś 3-4 lata to samo będzie w Polsce. Więc mówienie kurwa, że taki Skyrim kosztuje 50e na Steamie - i to więcej niż Diablo - to przykład twojego skretynienia i nie znajomości tematu. Gdzie indziej taką samą cenę idzie zapłacić za grę na PC i na konsolę. W Polsce - Nie.

3. Nie rób z siebie wielkiego znawcy branży IT, (widziałem twoje CV skarbie ;) ) bo robisz z siebie tylko idiotę. Chuja wiesz o Developmencie gry i o rynku gier w ogóle - Więc przestań fanboyować i udawać że masz większą wiedzę niż połowa forum. Prawda jest taka, że 90% z nas (łącznie ze mną) chuja wie o developingu i o tym jak wygląda. Ale ty bronisz developingu Blizzarda i tłumaczysz nam czemu jest lepszy niż innych - Kurwa zamknij ryj.

4. :F :F :F :F :F

Edit: Literówki.


Już? Spuściłeś się na klawiaturę? Może chusteczkę?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2012, 18:37 
Cytuj  
:F


_________________
Obrazek

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 15 mar 2012, 18:49 
Cytuj  
Huragan napisał(a):

Hahaha o kurwa o mało nie zadławiłem się wodą.

Masz + 10 internetów za trolling Huragan :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2012, 18:50 
Cytuj  
iniside napisał(a):
A teraz ulubiony tekst inisida.
Bedzie klękać do miecza GW2 nad którym pracuje duża częśc osób tworzących zarówno Blizzard North, ludzie odpowiadajacy za battle.net jak i za pierwsze iteracje WoWa.

Let's fight begin!


This.

Niektorzy sa poprostu za plytcy i maja zbyt przeprane mozgi aby pojac ze za zajebistosc gry nie odpowiada logo tylko ludzie i nazwiska jakie za ta gra stoja. A za D3 stoi Bobby kurwa. :P


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2012, 19:02 
Cytuj  
roball napisał(a):
ta.. .


wypierdalaj stad do swojego dzialu.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2012, 19:05 
Cytuj  
buahahahah.. srsly przestan mnie rozsmieszac.

I uwierz mi nie chcesz zebym cos podobnego napisal na temat tego biednego tworu nazywanego "Beta Diablo 3" bo juz wogole padniesz tam na zawal przed kompem kasujac moje posty.

A jak chcesz to nie ma sprawy - nie omieszkam zmieszac z blotem KAZDEGO mialkiego elementu D3 (czyli calej gry tbh). No problemo.

PoE > D3. Chyba ze kogos jara "fabula" w HnS w stylu "kometa spada - idze zaglada", grafika rysowana kredka swiecowa i 3metrowe plonace miecze. No ale to ja mam podobno chujowy gust.

srsly.... /lol
rant more

rofl


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 15 mar 2012, 19:07 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2012, 19:05 
Cytuj  
roball napisał(a):
No, zmus mnie pionku.


tak krolu, jestem pionkiem.. ale jak pionkow beda setki to i ciebie obalimy :)


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2012, 19:06 
Cytuj  
Cena 170zł w dniu premiery to nie jest jakaś tragedia.

Do tego wszystkie leszcze co grają w wowa mogą mieć d3 za darmo.

Ja d3 nie kupię. W3 mnie zawiódł w porównaniu do W2, jednak nadal było świetną grą. D2 mnie zawiodło, wolałem D1, SC2 znudziło mi się po kilku dniach, a w SC1 grałem kilka lat.
Albo się człowiek starzeje albo jakość blizzarda już dawno przepadła.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2012, 19:09 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Albo się człowiek starzeje albo jakość blizzarda już dawno przepadła.


Blizzard sie skurwil i nie ma juz zadnych nowych pomyslow poza jednym: doic ciemny lud z kasy dajac im od lat to samo gowno tylko w innym opakowaniu.


_________________



*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2012, 19:14 
Cytuj  
Blizzard to już nie jest "stary Blizzard". Ale jeżeli spojrzy się na rynek gier, to każda kolejna "hitowa" seria to to samo.

Warcraft
World of Warcraft
Diablo
Starcraft
Halo
Gears of War
Uncharted
Call of Duty
Pokemon
Zelda
Mario
Kirby
GTA
God of War
Need for Speed
Gry sportowe od EA

Serio, jak się nad tym zastanowić to na 100% każdy z nas lubi jakąś serię, która jest powtarzalna i nie "wnosi nic nowego" z każdą nową odsłoną - Więc narzekanie, że Blizzard tak robi to IMO czepianie się na siłę. Jest 92994294 rzeczy do który można się przyczepić ale "powtarzalność" to coś co ma większość dobrych serii gier.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2012, 19:28 
Cytuj  
roball napisał(a):
bron boze nie pozwol im miec wlasna wole. Pozwalaj wszystkim kupowac tylko te gry, w ktore sam chcesz grac.

Jak to dobrze, ze Cie mamy.


Mowisz o sobie ?
Bron boze zeby ktos w dziale Gry Pozostale mial swoje wlasne zdanie, bron boze zeby ktos krytykowal jakas gre bo roball wszystkie negatywne opinnie wykasuje.

Jak to chujowo ze ciebie mamy (mam nadzieje ze juz niedlugo).


_________________



**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2012, 19:30 
Cytuj  
Chyba Internet nie dorósł do takiej formy trollingu, jaką serwują nam Huri, Kabra i ich koledzy. Serio, wyprzedzacie Internet o całą epokę. 4Chan mógłby się uczyć od was...


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2012, 19:50 
Cytuj  
Masz chyba kontakt z adminami to weź izraela sprzątnij raz na zawsze, bo na prawdę męczący się ostatnio zrobił. :)


_________________
@polygamia

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5037 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194 ... 252  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.