mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6979 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196 ... 349  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 13 sty 2010, 19:35 
Cytuj  
Skąd pomysł, ze na tym democie są Żydzi, mnie oni wyglądają na Polaków. Dzieki temu obrazek jest przynajmniej 3 razy śmieszniejszy.

*

Posty: 50
Dołączył(a): 2.01.2010
Offline
PostNapisane: 13 sty 2010, 20:39 
Cytuj  
Grayfox napisał(a):
Highlander napisał(a):
bo do kawałów to trza mieć dystans, ale moje o niggersach zostały skasowane :<


Dla Ciebie kawałem jest obrazek pokazujący Hitlera na tle wygłodzonych facetów to idź się kurwa leczyć.

Jak umrze Ci ktoś z rodziny to pierdolnij na grobie sprzedam opla, jak jesteś taki zabawny.

Tak samo Aenima, Ty to wiadomo że masz tak zjebane życie, ale ciężko jakoś nabrać dystansu.

Ale wiadomo że dla takich pajaców to jest śmieszne, które mają gówniane pojęcie o historii. Jakby wam wypierdolili w komorach połowę rodziny to też byłoby dla was śmieszne?
Żałosne.


No niestety podepnę się pod to. Gdybyście żyli w tamtych czasach to byście srali dalej niż widzieli aby tylko przeżyć kolejną godzinę.

Swego czasu w średniej mieliśmy wizytację kombatanta(btw. miał 94 lata i żył jak 60 i wyglądał na 60) z II WŚ i kiedy opowiadał o warunkach w obozach, jak mu rozstrzelali całą rodzinę na jego oczach, to łzy mu same leciały.


Chcecie się smiać? fuckingshocking.com <---- tu wbijać i oglądać jak sobie dziurawią pałę widelcem.

Niestety gówno wiecie jak kiedyś było i śmiejecie się jakbyście gówno wiedzieli, bo z gówna powstaliście i w gówno się obrócicie.

EOT.

*

Posty: 68
Dołączył(a): 31.12.2009
Offline
PostNapisane: 13 sty 2010, 20:45 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
co za weak troll z ciebie:

Dyrektor Auschwitz do zydów:
- Moje kochane zydki, dzisiaj sie zabawimy, bedzie dyskoteka.
- Huuuura.
Nagle jeden zyd - a kto bedzie gral?
- Hans na cekaemie.



Nawet nie potrafisz odpisać nic sensownego. A kawał stary i już nie śmieszny.
Żałosny śmieciu : )

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 sty 2010, 20:47 
Cytuj  
jedno jest pewne, gówno wiecie, co my wiemy :roll:
...gdbyscie znali historie...
...gdybyscie zyli w tamtych czasach...

ja nawet nie napisałem czy mnie ten demot śmieszy czy nie, wiec stfu.


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 13 sty 2010, 21:14 
Cytuj  
Nawet nie potrafisz odpisać nic sensownego. A kawał stary i już nie śmieszny.
Żałosny śmieciu : )


oj shad bo narazie jestes kolejnym noname pieskiem ktory szczeka na Pana, wiec lecisz do ignora.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 13 sty 2010, 21:45 
Cytuj  
gejfox to ta pipka shadhuj, co jeszcze 3 lata temu pisał tylko w dziale Tibia? :lol:

*

Posty: 50
Dołączył(a): 2.01.2010
Offline
PostNapisane: 13 sty 2010, 22:29 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
jedno jest pewne, gówno wiecie, co my wiemy :roll:
...gdbyscie znali historie...
...gdybyscie zyli w tamtych czasach...

ja nawet nie napisałem czy mnie ten demot śmieszy czy nie, wiec stfu.


Chodzi kurwa o jedno - o szacun dla zmarłego. Dla mnie ludzie bez jakichkolwiek wartości są gównem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 sty 2010, 22:38 
Cytuj  
tia, a żarty o polakach to już obraza narodu, patriotyzmu itp. :<


_________________
.

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 13 sty 2010, 22:41 
Cytuj  
nie obraza narodu, ale sa pewne granice dobrego smaku, ktorych nie nalezy przekraczac. jak juz ktos wczesniej napisal, jakby ci wtedy wybili rodzine, to bys inaczej spiewal. tylko tyle.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 sty 2010, 22:57 
Cytuj  
Po co kierujesz to do mnie? Jedyny moj komentarz to "mocne". Nie pochwalam tego ani nie mówię, że to złe, bo niektóre tego typu kawały mogą być śmieszne, ale muszą być dobre. Część mojej rodziny zginęła w bombardowaniu/kilku rozstrzelanych. Mi chodzi o to, że nie ma co generalizować, jacy to ludzie są bezwartości i jak to w WWII oddali życie na marne itp. bo jeden kawał/obrazek gówno znaczy. Śmieją/my się, że polacy to złodzieje, jak juz się smieją z murzynów to rasizm, pewnie jakby dać obrazek gdzie polacy mordują niemcow w formie demota, to juz nie byloby przekroczenie granicy dobrego smaku?


_________________
.

*

Posty: 68
Dołączył(a): 31.12.2009
Offline
PostNapisane: 13 sty 2010, 22:57 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
gejfox to ta pipka shadhuj, co jeszcze 3 lata temu pisał tylko w dziale Tibia? :lol:


Zerem to jesteś Ty, ze swoim prostackim zachowaniem, żałosnymi postami które w większości przypadków gówno wnoszą do tematów.
Poza tym nie ma działu tibia, ślepa kurwo, tylko jest temat.

Aenima Ty to już lepiej zamknij morde, bo każdy mądry się skapnął że nie jestem shadhunem. Ale Tobie, takiemu idiocie trzeba dawać dowody bo tak to nic kurwa do tego pustego baniaka nie dociera.
Dla mnie Ty już dawno lecisz w stronę szamba.
Prostaczku, waruj.

**

Posty: 241
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2010, 02:58 
Cytuj  
TheManIsBack napisał(a):
No niestety podepnę się pod to. Gdybyście żyli w tamtych czasach to byście srali dalej niż widzieli aby tylko przeżyć kolejną godzinę.

Swego czasu w średniej mieliśmy wizytację kombatanta(btw. miał 94 lata i żył jak 60 i wyglądał na 60) z II WŚ i kiedy opowiadał o warunkach w obozach, jak mu rozstrzelali całą rodzinę na jego oczach, to łzy mu same leciały.


widzisz, musisz odroznic dwie rzeczy:
- smianie sie z historii,
- smianie sie z dowcipu.

bo czemu niby mozna smiac sie z francuzow, murzynow, francuzow z WWII, blondynek, francuzow w przyszlosci, polakow, boga/szatana i masy innych rzeczy a z zydow czy hitlera to juz nie?

no coz, jesli nie smiejesz sie z rzeczy ktore moga cie rozsmieszyc tylko dlatego by kogos nie urazic, to bardzo milo z twojej strony ale musisz uchodzic za strasznego sztywniaka wsrod znajomych.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 14 sty 2010, 03:52 
Cytuj  
Cytuj:
bo czemu niby mozna smiac sie z francuzow, murzynow, francuzow z WWII, blondynek, francuzow w przyszlosci, polakow, boga/szatana i masy innych rzeczy a z zydow czy hitlera to juz nie?

widzisz, musisz odróżnić dwie rzeczy:
-śmianie się z Żydów i Hitlera
-śmianie się z wymordowania paru milionów ludzi

oczywiście w internecie nie ma wolno i nie wolno bo to dziki zachód gdzie pierdoli się wszelkie zasady obowiązujące nas w nudnym real lifie

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2010, 09:34 
Cytuj  
Junkier napisał(a):
widzisz, musisz odróżnić dwie rzeczy:
-śmianie się z Żydów i Hitlera
-śmianie się z wymordowania paru milionów ludzi

Ta roznica jest zbyt subtelna dla wiekszosci, takze szkoda pisania bo male umysly i tak nie zrozumieja. Zabawne, ze jak wkleilem gej jesusa to byl placz katopolakow, a jak sie polewa z holocaustu to wszystko cacy. W internecie jest miejsce na wszystko i imho wszystko wolno w ramach ogolnie pojetej satyry. Natomiast co kogo smieszy to juz inna sprawa. Mozna nawet wkleic swoja pale i zawsze znajdzie sie grono, ktore uzna to za swietny dowcip. :>


_________________
Χ Ξ Σ

*

Posty: 50
Dołączył(a): 2.01.2010
Offline
PostNapisane: 14 sty 2010, 12:45 
Cytuj  
Lubię się śmiać z fikcji. Można się pośmiać z kawału o żydach, o polakach, o murzynach, ale wtedy kiedy one i tak nie są prawdziwe. Wątek historyczny (w przypadku tych żydowskich) śmieszy tylko niższość intelektualną tego kraju, bo jest NIEUŚWIADOMIONA jeżeli chodzi o historię "rasy żydowskiej".

Można się śmiać z wiszącej staruchy na suficie przypominającej do bólu żyrandol, po którym ścieka krew do 15 litrowego garnka, który służy do transportu do masarni, aby przygotować z tej krwi kaszankę. Można się śmiać ze wszystkiego. Ale nie ze śmierci ludzi którzy walczyli o życie i zginęli tragicznie.


Jak będziecie mieli po 60-70-80 lat, a palacze wcześniej, to zobaczycie o czym mówię :) Jak któregoś dnia zacznie was napierdalać serce, z dupy wyjdą kalafiory i roball'e, a z mordy będzie jebało jakąś ropą. Będziecie sobie leżeć w szpitalu i skomleć z bólu jak zwierzęta i nic wam nie będzie w stanie pomóc. Wtedy przyjdę ja i będę patrzył na waszą piękną, polską śmierć.

Niech żyje szatan kurwa!

***

Posty: 989
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2010, 12:56 
Cytuj  
TheManIsBack napisał(a):
Ale nie ze śmierci ludzi którzy walczyli o życie i zginęli tragicznie.


najlepszy temat do żarów, bez dwóch zdań!

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2010, 13:55 
Cytuj  
historia rasy żydowskiej, a pomijasz, jak wiele innych narodowosci pociagnelo to za sobą. Szczerze ok, nazizm byl zly i w ogole, ale kuwa ruscy wiekszy rozpierdol zrobili a malo sie o nich mowi.


_________________
.

*

Posty: 50
Dołączył(a): 2.01.2010
Offline
PostNapisane: 14 sty 2010, 14:22 
Cytuj  
Bo ruski to "przyjaciel". Za komuny nie wolno było nawet słowa powiedzieć nic złego na ustrój komunistyczny, którzy przywędrował właśnie od ruskich. Dlatego teraz się o tym nie mówi bo ludzie o tym zapominają. W skrócie - mają to głęboko w dupie.


@brazz - pierdolnij się pan w głowę. Satyra a naśmiewanie się to 2 różne rzeczy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2010, 15:10 
Cytuj  
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2010, 15:15 
Cytuj  
TheManIsBack napisał(a):
Lubię się śmiać z fikcji. Można się pośmiać z kawału o żydach, o polakach, o murzynach, ale wtedy kiedy one i tak nie są prawdziwe. Wątek historyczny (w przypadku tych żydowskich) śmieszy tylko niższość intelektualną tego kraju, bo jest NIEUŚWIADOMIONA jeżeli chodzi o historię "rasy żydowskiej".

Można się śmiać z wiszącej staruchy na suficie przypominającej do bólu żyrandol, po którym ścieka krew do 15 litrowego garnka, który służy do transportu do masarni, aby przygotować z tej krwi kaszankę. Można się śmiać ze wszystkiego. Ale nie ze śmierci ludzi którzy walczyli o życie i zginęli tragicznie.


Jak będziecie mieli po 60-70-80 lat, a palacze wcześniej, to zobaczycie o czym mówię :) Jak któregoś dnia zacznie was napierdalać serce, z dupy wyjdą kalafiory i roball'e, a z mordy będzie jebało jakąś ropą. Będziecie sobie leżeć w szpitalu i skomleć z bólu jak zwierzęta i nic wam nie będzie w stanie pomóc. Wtedy przyjdę ja i będę patrzył na waszą piękną, polską śmierć.

Niech żyje szatan kurwa!


Ja pierdole jesteś pojebany ...

+1

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6979 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196 ... 349  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.