mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1953, 1954, 1955, 1956, 1957, 1958, 1959 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2016, 12:53 
Cytuj  
Powinni odpowiedzieć za oszustwo i cały majątek oddać prawowitym właścicielom.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2016, 13:10 
Cytuj  
W Arabii Saudyjskiej by ścięli, albo coś odcięli. :wink:

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2016, 13:13 
Cytuj  
Jakby nie patrzeć to oszukali Żydów więc może się mosad nimi zainteresuje :)


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2016, 13:27 
Cytuj  
tiaa. juz widze te zwroty. z chmielnej zrobia pokazowke bo media. kilka glow polecialo kilka jeszcze poleci. ale tak naprawde maja to w dupie bo pensja w ministerstwie v kilakdziesiat milionow? :) za 2-3 miesiace bedzie nowy temat. zwroty sa wstrzymane i ludzie ktorzy poinwestowali w skup roszczen drapia sie teraz po tylkach.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2016, 13:39 
Cytuj  
Ale jak to chcecie zrobić, przecież większość jest klepnięta prawomocnymi wyrokami i wszystko zgodnie z prawem.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 588
Dołączył(a): 12.02.2006
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2016, 13:40 
Cytuj  
Prawnikiem nie jestem, ale gdzie tu jest oszustwo? Odkupili prawa do roszczen i udalo im sie odzyskac nieruchomosci wraz z odszkodowaniami, to cos nielegalnego?

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2016, 13:41 
Cytuj  
http://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje, ... 10979.html
To tam gdzie było tak dużo nieważnych głosów na PiS i PO uzyskało większość kilkoma głosami chyba ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2016, 13:52 
Cytuj  
ClouD napisał(a):
Prawnikiem nie jestem, ale gdzie tu jest oszustwo? Odkupili prawa do roszczen i udalo im sie odzyskac nieruchomosci wraz z odszkodowaniami, to cos nielegalnego?


odkupili prawa do roszczen ktore zostaly splacone. teraz pytanie czy urzednik poplenil przestepstwo wydajac zgode na zwrot/wyplacenie odszkodowania czy tez zwykle urzednicze niedopatrzenie badz niedoplenienie obowiazkow. stawialbym na to 2 i nagane :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2016, 14:37 
Cytuj  
taaa.. spłacone. Wiem jak mojej babci spłacili. Za jedną z kamienic równowartość połowy miesięcznej pensji. Spłacone kurwa... Dekrety komuszków to byłą zbrodnia i ona musi zostać spłacona.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2016, 14:41 
Cytuj  
Dekrety komuszków są nietykalne tak samo jak inne ustalenia powojenne, nie chcesz tego rewidować uwierz mi.
Problem jest taki że szuka się do ujebania jakiegoś urzędnika jak w warszawie, a umoczony w to wymiar sprawiedliwości traktuje się jak święte krowy.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2016, 14:46 
Cytuj  
sula napisał(a):
Oyci3C napisał(a):
Co do szkoły powiem Ci jedno. W dyskusji z moimi mechaniorami na statku jak im powiedziałem, że u nas od 7 roku i trzeba jebac do 24 żeby studia skończyć dostałem pytanie: What the fuck, you are not serious?
Tym sposobem u nas jesteś 3 mechanikiem w wieku 25-26 lat po studiach i zrobieniu 6 miesięcy sea time a u nich w wieku 21.
Także rofl.

Nie znam systemu edukacyjnego w UK, także pytanie: to jest spowodowane wcześniejszym początkiem edukacji czy krótszą ścieżką edukacji w UK? Choćby na przykładzie mechanika pokładowego właśnie.

Nie znam szczegółów ale wiem z doświadczenia (bo będę zdawał egzaminy na kolejny stopień), że idąc na oficera nie warto w PL robić studiów :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2016, 15:54 
Cytuj  
embe napisał(a):
Co to zmienia nie wiem, ja byłbym za tym żeby szkoła zaczynała się od 5 roku ale... to ma być przygotowane jak np w UK, jeśli nie to lepiej niech zostanie jak jest bo przedszkola u nas dobrze sobie radzą.


ot cala prawda. wystarczy przejsc sie do szkol i zobaczyc na wlasne oczy jak wyglada edukacja 6 latkow.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2016, 16:50 
Cytuj  
A najpiękniejsze jest to że Kurator Mazowiecki zaczął procedurę wpisania obszaru dookoła pałacu do rejestru zabytków. Naprawdę za ten ruch należy mu się medal. Ma ten Pis paru dobrych zawodników.

Gorzej z Maciorką który Miśkiewicza teraz dołączył do rady nadzorczej Polskiej Grupy Zbrojeniowej. (a ten koleś już dostaje kasę za bycie
szefem Biura Zespołu Parlamentarnego Ds. Zbadania Przyczyn Katastrofy Smoleńskiej,
szefem Biura Zespołu Parlamentarnego Ds. Skutków Likwidacji Wojskowych Służb Informacyjnych,
członkiem Krajowej Komisji Rewizyjnej PiS,
społecznym doradcą ds. politycznych prezydenta Radomska. (no tutaj nie dostaje)

I w rozpiskach osoba zasiadająca w radzie nadzorczej MUSI mieć wyższe wykształcenie ustawowo. Ciekawe jak to obszedł.


_________________
Turbot

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2016, 16:56 
Cytuj  
jak dzieciaki sa w klasach jest ok. ale na przerwach to wolna amerykanka bez nadzoru.

takie kwiatki jak to ze do szkoly mogly trafiac 5 latki to juz wogole nie ma co komentowac. albo to ze kiedys w przedszkolu bylo to co dzis w 1 klasie. tylko otoczenie bylo inne.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2016, 17:00 
Cytuj  
kazdy orze jak moze :) toz kurwa pis wyglodnialy stolkow i pensji jak nikt. chociaz po nawet pod koniec potrafila zaskakwiac konsultacjami w polskiej miedzi dla politykow za miliony euro :) jeden pies. tego zadna partia nie zmieni ani nie przeskoczy. moze kukiz ale on nigdy nie bedzie mial okazji.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2016, 17:11 
Cytuj  
embe napisał(a):
Dekrety komuszków są nietykalne tak samo jak inne ustalenia powojenne, nie chcesz tego rewidować uwierz mi.
Problem jest taki że szuka się do ujebania jakiegoś urzędnika jak w warszawie, a umoczony w to wymiar sprawiedliwości traktuje się jak święte krowy.


Niby dlaczego? Polska na terenie Polski jest od momentu: "22 grudnia 1990 złożył urząd na ręce nowo wybranego w pierwszych, od zakończenia II wojny światowej, wolnych wyborach w kraju i zaprzysiężonego prezydenta RP Lecha Wałęsy. Na Zamku Królewskim w Warszawie uroczyście przekazał mu insygnia władzy państwowej II Rzeczypospolitej Polskiej."


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2016, 17:13 
Cytuj  
Odnośnie rzecznika który chce się sprawdzić w biznesie.
https://www.facebook.com/witold.jurasz. ... 1787855202


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2016, 17:18 
Cytuj  
Myszka agresorka w nieudanym natarciu na pozycje Zbyszka
http://pikio.pl/potezna-wpadka-poslanki ... hej-nitki/
:lol:

I notujemy też progres w sprawie osoby z pewnej takiej kasty ludzi wyjątkowych
http://pikio.pl/potezna-wpadka-poslanki ... hej-nitki/


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2016, 17:48 
Cytuj  
Tak sie podnieciłeś, ze dwa razy ten sami link wkleiłeś. Jak to dobrze, ze dla prawilnych mózgów szukających tylko informacji potwierdzających ich wyobrażenia są portale, które robią to za nich. Te dobrodziejstwa internetu.


_________________
Χ Ξ Σ

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2016, 18:01 
Cytuj  
Nie chce cię martwić, ale artykuł jest kompletnie z dupy.

Masz artykuł 103 ust. 1, który w pierwszym zdaniu wymienia jakich stanowisk nie można łączyć z mandatem poselskim - m.in z zatrudnieniem w administracji rządowej. W zdaniu drugim jest dodane, że zakaz ten (zatrudnienia w administracji rządowej) nie dotyczy m.in. członków rady ministrów.

tl, dr: można być posłem i ministrem jednocześnie

NASTĘPNIE masz ust. 2, w którym masz napisane, że m.in prokurator nie może sprawować mandatu poselskiego i tutaj wyłączenie członków rady ministrów z ust. 1 zdanie 2 w ogóle nie ma zastosowania . To są podstawy wykładni prawa.

Wniosek o pozbawienie Ziobry mandatu to raczej kiepski pomysł, ale dlatego, że ustawodawca wyraźnie rozróżnia urząd Prokuratora Generalnego i urząd "zwykłego" prokuratora.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1953, 1954, 1955, 1956, 1957, 1958, 1959 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.