mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6979 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201 ... 349  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 23 sty 2010, 23:16 
Cytuj  
oni to robia w mysl jakies chorej bo chorej ale religi, a ci ukraincy tylko dla zabawy


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 24 sty 2010, 00:10 
Cytuj  
dla mordowanego to musi być zajebista pociecha

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 sty 2010, 00:19 
Cytuj  
hmm chyba im chodzi o "ogladalnosc", ze arabow da sie obejrzec, to drugie nie. Jak dla mnie... mozna tu znalezc mocne rzeczy, ale "filmiki smierci" sobie odpuscmy.

A nie wiem czy polecial za to, ale osoba kwalifikujaca sie do bana to Asmax.


_________________
.

****

Posty: 1187
Dołączył(a): 30.03.2006
Offline
PostNapisane: 24 sty 2010, 00:24 
Cytuj  
Żaden z filmów gore nie jest dla normalnych ludzi. Choć z drugiej strony fakt jakoś mniej przeżywałem oglądając film z arabami odcinającymi głowę niż te 2 linki wczorajsze. Nie mam pojęcia od czego to zależy, ale jedno jest pewne ludzie wrzucający takie rzeczy do internetu i ludzie mający z tego ubaw na pewno nie są ludźmi normalnymi.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2010, 01:40 
Cytuj  
A tak notabene tych ukraińców i niedawnej dramy ze dzieciakiem który męczył kota. Ci kolesie własnie zaczynali od zwierząt.

Do przemyślenia.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 sty 2010, 02:34 
Cytuj  
widzialem kiedys komentarz, "jezu, rozumiem, zeby na zwierzetach... ale na ludziach?!" - w ogole nie pojmuje, ze ludzie moga w taki sposob myslec. Zwierzeta praktycznie nie są niczemu winne, na danego czlowieka zawsze sie znajdzie powod by go killnac. hmm ale chyba calkiem duzo osob sie znajdzie co uwazaja, ze zabicie psa/kota to nic takiego. A za tymi ukraincami zajebiscie wypowiadali sie rodzice- "nie wierze, moj kochany synuś, oni nie chcieli, byli pod kogos wplywem"- kurwa.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 508
Dołączył(a): 1.05.2008
Offline
PostNapisane: 24 sty 2010, 03:43 
Cytuj  
no coz, u nas tez byly 3 gnoje, ktore pakowaly ludziom kosy dla funu.

Tylko, ze nie wypuscili filmiku do sieci no i dlatego nie bylo takiego duzego halo. Mimo, ze przyznali, ze chcieli sprawdzic jak czlowiek umiera.

Dostali po 25 czy tam dozywocie.

imo takie scierwo nie powinno zyc, tym bardziej za nasze pieniadze.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 24 sty 2010, 09:28 
Cytuj  
Grayfox napisał(a):
Ashton napisał(a):
gore jest ok niemam tez nic przeciwko odcinaniu glowy przez arabow, ale normalne mordy sa z lekka disturbing.

jaki nieszczesnik zostal zestrzelony przez beasta z tego powodu ?


A czym się różni odcinanie głowy przez arabów od "normalnego mordu"?
Odetnę Tobie ten pusty baniak to będzie gitara, ale młotkiem Twojej starej nie mogę już napierdalać bo to z lekka "disturbing"?



bliski wschod, jak sie tam jedzie trzeba sie liczyc z takimi akcjami, w cywilizowanym swiecie tego typu odchyly nie powinny miec miejsca.


Arabowie robia to z powodow religijnych, i sa w trakcie swojej swietej wojny, wiekszosc z waszych przodkow zamordowalo jakiegos niemca w trakcie wojny, wczesniej pewnie tez, jakos nie sadze by bylo to dla was razace ? sami byscie pewnie mordowali bez wiekszych problemow na wojnie. W trakcie pokoju to jednak co innego.

Trzeba byc kompletnym idiota by nie zauwazyc tak prostej roznicy..


Sorry ale odcinanie glowy przez arabow nie rozni sie wiele od zdjec/nagran islamistow porozrywanych przez wybuchy, ktore sa akurat pokazywane w tv.


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 24 sty 2010, 13:51 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
widzialem kiedys komentarz, "jezu, rozumiem, zeby na zwierzetach... ale na ludziach?!" - w ogole nie pojmuje, ze ludzie moga w taki sposob myslec. Zwierzeta praktycznie nie są niczemu winne, na danego czlowieka zawsze sie znajdzie powod by go killnac. hmm ale chyba calkiem duzo osob sie znajdzie co uwazaja, ze zabicie psa/kota to nic takiego. A za tymi ukraincami zajebiscie wypowiadali sie rodzice- "nie wierze, moj kochany synuś, oni nie chcieli, byli pod kogos wplywem"- kurwa.

QFT

Wole ogladac jak obcinaja jaja jakiemus gwalcicielowi niz wieszanie kota dla funu


Posty: 45
Dołączył(a): 16.06.2006
Offline
PostNapisane: 24 sty 2010, 16:04 
Cytuj  
koci napisał(a):
Highlander napisał(a):
widzialem kiedys komentarz, "jezu, rozumiem, zeby na zwierzetach... ale na ludziach?!" - w ogole nie pojmuje, ze ludzie moga w taki sposob myslec. Zwierzeta praktycznie nie są niczemu winne, na danego czlowieka zawsze sie znajdzie powod by go killnac. hmm ale chyba calkiem duzo osob sie znajdzie co uwazaja, ze zabicie psa/kota to nic takiego. A za tymi ukraincami zajebiscie wypowiadali sie rodzice- "nie wierze, moj kochany synuś, oni nie chcieli, byli pod kogos wplywem"- kurwa.

QFT

Wole ogladac jak obcinaja jaja jakiemus gwalcicielowi niz wieszanie kota dla funu

QTF

***

Posty: 787
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 24 sty 2010, 23:21 
Cytuj  
ten filmik 3 guys 1 hammer to najbardziej pojebana rzecz jaką widziałem w sieci, obejrzałem do połowy i miałem dość...


Naprawdę nie wiem jaki typ człowieka jest w stanie to zrobić, ale ktoś mi kiedyś mówił że ukraińcy to banda skurwieli (oczywiście nie można uogólniać)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 25 sty 2010, 10:48 
Cytuj  
kikas napisał(a):
ale ktoś mi kiedyś mówił że ukraińcy to banda skurwieli (oczywiście nie można uogólniać)

Polacy to tez niezla banda skurwieli:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Kategoria: ... i_mordercy jak juz oceniamy w tych kategoriach


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 787
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 25 sty 2010, 16:35 
Cytuj  
W ogóle życie bywa naprawdę ironiczne.

Koleś bezdomny pijaczyna leżał se w lasku i myślał że gorzej być już nie może...

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 25 sty 2010, 18:28 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
kikas napisał(a):
ale ktoś mi kiedyś mówił że ukraińcy to banda skurwieli (oczywiście nie można uogólniać)

Polacy to tez niezla banda skurwieli:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Kategoria: ... i_mordercy jak juz oceniamy w tych kategoriach


I tu ciekawostka, że większość z nich została skazana na karę śmierci. A dziś...

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 sty 2010, 20:30 
Cytuj  
A dziś kary smierci nie ma. Ale jak widać gdy była, nie odstraszyła tych osobników od zrobienia tego co zrobili.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 sty 2010, 21:57 
Cytuj  
Nom dzis kary nie ma i ludzie podobni do tych ludzi zyja sobie w wiezieniach przez 50 lat, chuj wie po co, w dodatku za nasze pieniadze.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 25 sty 2010, 22:33 
Cytuj  
Havok napisał(a):
A dziś kary smierci nie ma. Ale jak widać gdy była, nie odstraszyła tych osobników od zrobienia tego co zrobili.


Kara nie ma odstraszać tylko karać.

*

Posty: 180
Dołączył(a): 24.05.2009
Offline
PostNapisane: 26 sty 2010, 10:55 
Cytuj  
GOLF kurwa?! :wtf:

***

Posty: 787
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 26 sty 2010, 11:08 
Cytuj  
roball napisał(a):
Dana napisał(a):
A tak notabene tych ukraińców i niedawnej dramy ze dzieciakiem który męczył kota. Ci kolesie własnie zaczynali od zwierząt.

Do przemyślenia.


profile.php?mode=viewprofile&u=3077

Zainteresowania: Duszenie zwierząt, golf i masturbacja.

/!?/!?1//!!?!??!/11!!?1?!?!?!??!


Aha, Dana młodszy aspirant socjopata, wkurwisz ją i niebawem w sieci pojawi się filmik 1 lady, 1 hammer, 1 troll

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 sty 2010, 11:15 
Cytuj  
Dana pewnie jak zwykle myslal, ze jest to zabawne i takie fajne.
na poziomie 14 latka.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6979 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201 ... 349  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.